Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suņu apavu izmēri

3 posters

Go down

Suņu apavu izmēri Empty Suņu apavu izmēri

Post  Sanita Otrdiena Oktobris 25, 2011 9:48 am

Sveikas!
Vai kāda lūdzu var izskaidrot mūsu mērauklās šos suņu apavu izmērus?
1 - 1.7"/1.2"
2 - 1.9"/1.4"
3 - 2.1"/1.6"
4 - 2.4"/1.8"

Skatos arī uz šiem:
http://www.ebay.com/itm/New-Lattice-Deluxe-Cozy-Fashion-Boots-Shoes-Dog-/130569755296?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item641fbfd2c0

Tik nesaprotu izmērus..
Help!

Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu apavu izmēri Empty Re: Suņu apavu izmēri

Post  refinnej Otrdiena Oktobris 25, 2011 11:20 am

1'' = 2,54cm, tatad tas colas jasareizina ar 2,54 - dabusi cm. Pirmais cipars garums, otrais - platums. Un tad kad suns stav jaizmera kjepas garums (ar nagiem) un platums.
Es shadi izmeriju, tagad gaidu pasutijumu, cerams ka deres
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu apavu izmēri Empty Re: Suņu apavu izmēri

Post  Sanita Otrdiena Oktobris 25, 2011 2:34 pm

refinnej rakstīja:1'' = 2,54cm, tatad tas colas jasareizina ar 2,54 - dabusi cm. Pirmais cipars garums, otrais - platums. Un tad kad suns stav jaizmera kjepas garums (ar nagiem) un platums.
Es shadi izmeriju, tagad gaidu pasutijumu, cerams ka deres

Paldies, refinnej!
Kādu izmēru Tu pasūtīji? Kāds Tev sanāca pēc cm?
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu apavu izmēri Empty Re: Suņu apavu izmēri

Post  refinnej Otrdiena Oktobris 25, 2011 6:36 pm

Sanita rakstīja: Paldies, refinnej! Kādu izmēru Tu pasūtīji? Kāds Tev sanāca pēc cm?
es pasutiju #2 - 3,8 x 2,7 cm, itka sanak par daziem mm lielaki par vinjas kjepu, cik nu es vareju nomerit, jo vinja jau visu laiku grozas un nevar mierigi nostavet :32 Bet interesanti, ka taja piedavajuma bija gan iekshizmeri, gan izmeri zabacinju arpuse. Un arpuse ir par 1cm lielaki abi lielumi. Parasti ir tik 1 izmers minets, es ta pielauju ka tas ir tieshi kjepas izmers, t.i. iekshizmers.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu apavu izmēri Empty Re: Suņu apavu izmēri

Post  Sanita Otrdiena Oktobris 25, 2011 8:37 pm

refinnej rakstīja:
Sanita rakstīja: Paldies, refinnej! Kādu izmēru Tu pasūtīji? Kāds Tev sanāca pēc cm?
es pasutiju #2 - 3,8 x 2,7 cm, itka sanak par daziem mm lielaki par vinjas kjepu, cik nu es vareju nomerit, jo vinja jau visu laiku grozas un nevar mierigi nostavet :32 Bet interesanti, ka taja piedavajuma bija gan iekshizmeri, gan izmeri zabacinju arpuse. Un arpuse ir par 1cm lielaki abi lielumi. Parasti ir tik 1 izmers minets, es ta pielauju ka tas ir tieshi kjepas izmers, t.i. iekshizmers.

Es arī līdz šim esmu redzējusi tikai ar vienu izmēri - kā ārpusei..
Vari ielikt linku, lūdzu, no tiem apaviem, kurus pasūtīji?
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu apavu izmēri Empty Re: Suņu apavu izmēri

Post  refinnej Otrdiena Oktobris 25, 2011 8:57 pm

Sanita rakstīja:Es arī līdz šim esmu redzējusi tikai ar vienu izmēri - kā ārpusei..
Es domaju ne arpusei, bet gan kepai - t.i. iekspusei parsvara izmeri noraditi :)

Isteniba baigi mekleju tos apavus, kada 20lpp tik laikam atradu, dazas iepatikas bet visur cenas stav un ar sutishanu, bet kad atver - tad not avialbe to LV. Un jau vnk atveru automata, necerot jau ka bus, un atradu kadus gribeju un pat roza krasa, tur vel baltas, mm - dievigas, bet pagalam nepraktiskas :32 vienigais ljoti ilgi iet, pasutiju 28.09, taja pat diena izsutija un joprojam nav, un si nav vieniga lieta, kas nav atnakusi, taja nedelja vel 2 lietas pasutiju. Kautka lenak un lenak taja kina viss notiek :32
http://www.ebay.com/itm/160582572197?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu apavu izmēri Empty Re: Suņu apavu izmēri

Post  Sanita Trešdiena Oktobris 26, 2011 8:29 am

Tieši ar to es arī saskāros - vairums tieši nesūta uz LV noskatītos apavus.
Gara piegāde. :D
Paldies par palīdzību!
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu apavu izmēri Empty Re: Suņu apavu izmēri

Post  refinnej Trešdiena Oktobris 26, 2011 8:36 am

Sanita rakstīja:Tieši ar to es arī saskāros - vairums tieši nesūta uz LV noskatītos apavus.
Gara piegāde. :D
Paldies par palīdzību!
Tomer ja labi pamekle, var atrast kas suta :) ludzu :)
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu apavu izmēri Empty Re: Suņu apavu izmēri

Post  Mollija Trešdiena Oktobris 26, 2011 12:19 pm

Starp citu, ja ļoti kaut kas iepatīkas, bet ir uzrakstīts, ka uz Latviju nesūta, bet ir uzrādīts free shipping uz, piemēram, ASV, tad var rakstīt pārdevējam un jautāt vai tomēr nevar izsūtīt. Un man visos gadījumos izsūtīja un piegāde arī bija bezmaksas. Vienīgais uzreiz brīdina, ka piegādes laiks ir līdz mēnesim, laikam izvairās, lai cilvēki neatstāj negatīvas atsauksmes par garo piegādes laiku, tāpēc nesūta, jo uz ASV 2x ātrāk aiziet. Un man visas reizes arī atnāca. Un no 1-7 oktobrim Ķīnā bija valsts nacionālie svētki un visas iestādes bija slēgtas, iespējams, arī tāpēc piegāde aizkavējas, vismaz man tā viens pārdevējs uzrakstīja, kad jautāju vai nav nozaudēts sūtījums, ko arī septembra beigās pasūtīju.
Mollija
Mollija
Newbie
Newbie

Number of posts : 21
Join date : 18.06.11
Age : 37

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu apavu izmēri Empty Re: Suņu apavu izmēri

Post  refinnej Trešdiena Oktobris 26, 2011 12:44 pm

Mollija rakstīja:Starp citu, ja ļoti kaut kas iepatīkas, bet ir uzrakstīts, ka uz Latviju nesūta, bet ir uzrādīts free shipping uz, piemēram, ASV, tad var rakstīt pārdevējam un jautāt vai tomēr nevar izsūtīt. Un man visos gadījumos izsūtīja un piegāde arī bija bezmaksas. Vienīgais uzreiz brīdina, ka piegādes laiks ir līdz mēnesim, laikam izvairās, lai cilvēki neatstāj negatīvas atsauksmes par garo piegādes laiku, tāpēc nesūta, jo uz ASV 2x ātrāk aiziet. Un man visas reizes arī atnāca. Un no 1-7 oktobrim Ķīnā bija valsts nacionālie svētki un visas iestādes bija slēgtas, iespējams, arī tāpēc piegāde aizkavējas, vismaz man tā viens pārdevējs uzrakstīja, kad jautāju vai nav nozaudēts sūtījums, ko arī septembra beigās pasūtīju.
Zinu ka var jautat, es par vieniem roza zabacinjiem kadus 5pardevejus apjautaju - dazi uzrakstija ka nesuta un citi vsp neatbildeja. Ta ka es vairs parejiem nejautaju, kada jega? Laikam sho to nav tik izdevigi vinjiem sutit. Interesanti, vienu jacinju pasutiju, kas vel nav atnakusi, tad bija free uz LV, bet tagad skatos tas pats pardevejs vairs uz lv nesuta, nez kapec :D
Nu isteniba es nevaru iedomaties kapec tagad tik leni iet, es agrak sho to sutiju, ari no kinas, man 2 nedeljas bija rekordilgi. Un tagad diezgan daudz sikumu pasutiju - vasara shis tas pa nedelju atnaca, bet parejais lidz 3, bet tagad nu vsp ljoti ilgi. Bet isteniba ja es zinatu ka ilgi tad ari gaiditu, man jau ziemas drebes vel nedeg, vnk nav isti skaidri visiem cik ilgi jagaida un sac jau uztraukties Razz
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu apavu izmēri Empty Re: Suņu apavu izmēri

Post  Mollija Trešdiena Oktobris 26, 2011 12:58 pm

Man pagaidām nav atteikuši, tās gan nebija suņu lietas, varbūt tāpēc.
No viena pastāvīga pārdevēja es saņemu lietas 2 nedēļu laikā, sūta no Ķīnas un tā ir vienmēr. No citiem, pat ilgāk par mēnesi, no tās pašas vietas. Vienreiz, kad man neatnāca sūtījums, man pārdevējs teica, ka tā firma, ar kuru viņš ir noslēdzis līgumu par sūtīšanu, ir slikta, ka neviens nav vēl saņēmis viņa preces. Varbūt no tā ir atkarīgs. Savukārt ir tādi, kas paši nes uz pastu un sūta, bez starpniekiem, ja aprakstā redzu to pieminam, tad zinu, ka būs ļoti ilgi un tā arī vienmēr ir bijis, pat ilgāk par mēnesi.
Man arī ir bijis tā, ka pasūtu lietas, kas sākumā sūta uz Latviju, bet pēc laika uzrāda, ka vairs nesūta vai arī piegāde vairs nav par brīvu. Savādi :32 Tad domāju, labi, ka paspēju nopirkt sunny
Mollija
Mollija
Newbie
Newbie

Number of posts : 21
Join date : 18.06.11
Age : 37

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu apavu izmēri Empty Re: Suņu apavu izmēri

Post  refinnej Trešdiena Oktobris 26, 2011 1:42 pm

Man gan nav patstaviga pardeveja jo visas lietas kautka no dazadiem patik - vai nu cenas vai veida zinja :)
Nu normals pardevejs, suta, kaut zina ka neviens vel neko nav sanjemis :32
Bet neatnaca - tu doma vsp ta ari neatnaca? Un ka naudu atgrieza? Ko tu dariji? Man ttt vel nebija ka neatnaca.
Tu doma ja pashi suta tad ilgak bet ja caur firmu tad atrak? Isteniba nekad nebiju pamanijusi tadas norades, bus japaskatas. Skatijos tos pardevejus, no kuriem sunju lietas ljoti atri atnaca bet kaut ka vairs nekas no viniem neieintereseja...
Bet ta jaka, ko vairs uz LV nesuta - par tadu pashu cenu ari cits piedavajums tur stav, tik neieveroju tas pats pardevejs vai cits, laikam jau cits, ta ka neko nezaudeju :32
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu apavu izmēri Empty Re: Suņu apavu izmēri

Post  Mollija Trešdiena Oktobris 26, 2011 1:54 pm

Tas pārdevējs tikko bija sācis pardot lietas, "jauniņais". Jā, tā arī neatnāca. Vienkārši, ja paiet tās 30 -40 dienas, rakstu, ka neatnāca un tad viņi vienkārsi atgriež naudu, problēmu nekad nav bijis. Nauda kontā ienāk pāris darba dienu laikā, bet ebay uzreiz var redzēt, ka ir atdota atpakaļ. Viņi ir motivēti, lai cilvēki neatstāj negatīvas atsauksmes. Dažreiz atnāk bojātas lietas, tad nosūtu viņiem bildes, iepriekš gan nosūta uz kurieni nosūtīt un arī atgriež naudu, nav jāsūta atpakaļ, jo tas ir ļoti dārgi un tā pati preces cena sanāks, ja ne vēl dārgāk.
Es cenšos pirkt no tiem, kuri ātri sūta, bet protams, viņiem nav visu to lieto, ko vēlos, tāpēc jāsūta arī no citiem. Bet pirmkārt skatos no tiem. Kaut kāda atšķirība ir, ja dažādi pārdevēji nosūta vienā dienā preces no Ķīnas, bet atnāk ar tik lielu laika starpību, dažas 2 nedēļu laikā, citas ilgāk par mēnesi. Vienreiz gan bija tā, ka samaksāju, pārdevējs uzrāda, ka ir nosūtīts, bet pēc pāris nedēļām uzraksta, ka preces vairs nav noliktavā :32 Nu un protams atdeva naudu atpakaļ.
Mollija
Mollija
Newbie
Newbie

Number of posts : 21
Join date : 18.06.11
Age : 37

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu apavu izmēri Empty Re: Suņu apavu izmēri

Post  refinnej Trešdiena Oktobris 26, 2011 4:41 pm

Interesanti, bet ka vinji parbauda vai tiesham neatnaca? Varbut atnaca un vel dabuu naudu atpakalj? Ta prece ta ari paliek "nozaudeta" vai kautka atgriezas pie pardeveja? Nu forshi ka bez problemam atgriezh, ja kas... Bet ari skorobe - ta gaidi, tadu forshu lietu pasutiji un beigas nesagaidi, nu jau negribas naudu bet tieshi to lietu, it ipashi ja vinja bija vieniga pardoshana, jo daudz kas jau vairakiem pardevejiem un vairakajas izsoles ir.
Shita nesen gar degunu aizgaja viena kleitinja-kombinezons un flisa milja tada jacinja - kleitai izmerus izkera, vairs tadas visa ebay nav, bet jacinju vairs uz lv nesuta, bet tie kas suta - dargaki ir, un tad jau nevajag.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu apavu izmēri Empty Re: Suņu apavu izmēri

Post  Mollija Trešdiena Oktobris 26, 2011 5:08 pm

Man nav bijis tā, ka atdod naudu un atnāk prece, jo parasti jau viņi atdod, kad neatnāk vairāk par 40 dienām. Visdrīzāk tās preces arī paliek nozaudētas. Bet, iespējams, ka kādam arī atnāk, man tā nav bijis. Man arī ir tā, ka žēl, ja neatnāk, īpaši ja izdevīgs un labs pirkums. Bet ar citām lietām ir tā, ka nav žēl, jo kamēr nāk, tikmēr jau vairs nepatīk un esmu ieraudzījusi ko labāku :32 Bet tā nav ar suņu drēbēm.
Mollija
Mollija
Newbie
Newbie

Number of posts : 21
Join date : 18.06.11
Age : 37

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu apavu izmēri Empty Re: Suņu apavu izmēri

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā