Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suņu šampūns

+15
Māriņa
Lily
Buciitis
Eljusik
Kitija
Lindita
Elīna
irituska
Ronija
sirsninja
Eliina
sassaa
Ruby
Silkite
Leila
19 posters

Lapa 1 no 3 1, 2, 3  Next

Go down

Suņu šampūns Empty Suņu šampūns

Post  Leila Piektdiena Aprīlis 03, 2009 6:15 pm

Ar kādu šampūnu jūs mazgājat savus mīluļus?Manējā tā kā sāk drusku smakot,gribētu viņu izmazgāt,bet tikai nezinu ar kādu šampūnu.Ko jūs ieteiktu?
Leila
Leila
Profesional
Profesional

Number of posts : 259
Join date : 05.03.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu šampūns Empty Re: Suņu šampūns

Post  Silkite Piektdiena Aprīlis 03, 2009 9:45 pm

Es mazgàju ar "Chien Chic "shampuunu,var nopirk lusydog veikalà,es pirku pie seviim ar atlaidem pa 10e,pietiek super ilgam laikam un smuki smazho arii spalva miiksta paliek.es njému ar upenju smarzhu ,jo ir tàdas pashas sunja smarzhas mums.man ljoti patiik shi firma,zinu ka turpinàshu pirkt sho produkciju :D
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu šampūns Empty Re: Suņu šampūns

Post  Ruby Piektdiena Aprīlis 03, 2009 10:05 pm

Gandriiz visus kopshanas liidzekljus es iegaadaajos pie sava Veta - shampuunu, ausu tiiraamo, zobu pastu.
Shampuunus taaisa uz vietas vinju liinijas vetkliinikaam.
Ieraugot tos veikalu klaastus shampuunu zinjaa - man galva reibst un es taapat nevareetu izveeleeties un nezinaatu kursh labs kursh nee!!!
Taapeec noleemu sho lietu arii uzticeet vetam un vinji mani nepieviila - esam ljoti apmierinaati ar vanoshanos :D :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu šampūns Empty !!!

Post  sassaa Pirmdiena Aprīlis 20, 2009 9:49 pm

Man vetārsts teica, ka no šampūniem labāk vajag izvairīties, jo tā tomēr ir ķīmija un bojā suņa ādu un spalvu
Protams daudzi saka šos te teikumus "viņš jaw ir dabīgs" PILNĪGI dabīgs viņš nevar būt, jo viņam tomēr ir smaržvielas, lai putotos vielas un vēl visādas ķīmiskās [kaitīgas] vielas.

Vetārsts teica, ka ar siltu ūdeni kvai 3 reizes dienā, bet ar šampūniem nevajagot aizrauties.

P.S. protams foršāk ir kad sunītis smaržo un un ir kkāds spīdīgs, bet jo dabīgāk, jo veselīgāk ;)
sassaa
sassaa
Hero
Hero

Number of posts : 673
Join date : 07.02.09
Dzīvesvieta : Jūrmala

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu šampūns Empty Re: Suņu šampūns

Post  Eliina Pirmdiena Aprīlis 20, 2009 9:53 pm

mes mazgajamies apmeram 1,5 menesos reizi ar sampunu trixie ar aloevera ekstraktu, bija diez gan lets, tapec laikam nav nekas seviski labs :| , bet es cenos loti reti mazgaat!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu šampūns Empty Re: Suņu šampūns

Post  sirsninja Trešdiena Aprīlis 22, 2009 4:41 pm

Mums wetārste teica,ka wislabāk ir mazgāt ar jēlu olu! ;)
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu šampūns Empty Re: Suņu šampūns

Post  sassaa Trešdiena Aprīlis 22, 2009 6:31 pm

Ja nu es nekad ar shampunu nesmu mazgajusi un ari nemazgashu mums pietiek ar udeni :)
sassaa
sassaa
Hero
Hero

Number of posts : 673
Join date : 07.02.09
Dzīvesvieta : Jūrmala

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu šampūns Empty Re: Suņu šampūns

Post  Ruby Trešdiena Aprīlis 22, 2009 10:57 pm

Nezinu nezinu man nav nekaadu pretenziju pret mazgaashanos ar sampuunu. Un shampuunu kaa jau ieprieks rakstiiju pirku pie pasha veta - vinju pashu vetkliiniku razhojums :) Esmu ljoti apmierinaata un mazgaajamies mees obligaati katru meenesi kaartiigi ar shampuunu!
Shampuuniem jau taas funkcijas ir visvisaadas - uzlabot aadu,kazhoku - arii tad ja ir nopietnas probleemas - allergjijas vai kaada kaite ( protams tad buus jaalieto speciaals shampuuns ).
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu šampūns Empty Re: Suņu šampūns

Post  Ronija Trešdiena Aprīlis 22, 2009 10:59 pm

Man arii nav pretenziju pret shampuuniem. Lietojam to ljoti reti, taa, ka nedomaaju, ka vareetu kaa kaiteet sunjukam. Mees lietojam kuceenu pretalergjisko.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu šampūns Empty Re: Suņu šampūns

Post  irituska Svētdena Maijs 24, 2009 1:05 pm

sunim spalva attīrās pati dabīgā veidā, tā ka neredzu lielu vajadzību savu īsspalvaino zvēru regulāri mazgāt. Jo viņa neož, spalva ir spīdīga un nav taukaina.Pēc pastaigas ar ūdeni noskaloju ķepas un noslauku vēderu ar mitru lupatiņu. Nopietnāka mazgāšana notiek tikai, tad, ja suns ir ko jauki smirdīgu atradis(kādu iepuvušu zivi, piemēram) un tajā izvārtījies.
irituska
irituska
Prospect
Prospect

Number of posts : 89
Join date : 26.04.09
Age : 39
Dzīvesvieta : Ziedoņdārzs

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu šampūns Empty Re: Suņu šampūns

Post  Elīna Svētdena Maijs 24, 2009 1:45 pm

Es savu ar šampūnu mazgāju kādas 2-3 reizes gadā, nu ķepas un vēderu slapjā laikā tikai ar ūdeni noskaloju.
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu šampūns Empty Re: Suņu šampūns

Post  Lindita Svētdena Maijs 24, 2009 4:43 pm

Es Snifuci mazgāju tad, kad viņš "sāk smirdēt pēc suņa" . Dažreiz vienreiz mēnesī, dažreiz retāk, ja kkur sasmērējas, tad, bet tādas konkrētas vannošanās reizes mums nava.
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu šampūns Empty Re: Suņu šampūns

Post  Kitija Ceturtdiena Februāris 25, 2010 9:38 am

Vai buutu tagad praatiigi mazgaat suniiti???
Kitija
Kitija
Profesional
Profesional

Number of posts : 205
Join date : 05.03.09
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu šampūns Empty Re: Suņu šampūns

Post  Elīna Ceturtdiena Februāris 25, 2010 10:17 am

Nu, ja ir liela vajadzība un mājā ir silts tad domāju, ka var. Es savējo mazgāju parasti vakarā pēc vakara pastaigas, lai pa nakti kārtīgi izžūst, es gan vairs neatceros kad viņu pēdējo reiz mazgāju! Suņu šampūns 629163
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu šampūns Empty Re: Suņu šampūns

Post  Eljusik Ceturtdiena Februāris 25, 2010 10:19 am

Mēs mazgājamies ar šādu

Suņu šampūns 1724_1
Eljusik
Eljusik
Profesional
Profesional

Number of posts : 187
Join date : 11.06.09
Age : 35
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu šampūns Empty Re: Suņu šampūns

Post  Buciitis Ceturtdiena Februāris 25, 2010 10:57 am

Cik tāds maksā Eļusik? :)
Mēs Tipītim regulāri mazgājam. Arī ziemā un esam pat citreiz mēģinājuši ar fēnu izžāvēt ha ha

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu šampūns Empty Re: Suņu šampūns

Post  Eljusik Ceturtdiena Februāris 25, 2010 11:31 am

Mazais iepakojums 3.90 LS
Eljusik
Eljusik
Profesional
Profesional

Number of posts : 187
Join date : 11.06.09
Age : 35
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu šampūns Empty Re: Suņu šampūns

Post  Kitija Ceturtdiena Februāris 25, 2010 11:49 am

Hugo nepatiik ka vinju feeno Suņu šampūns 554574 nju mees parasti arii vakaraa un tad vinsh man taads slapsh blakus gulj Suņu šampūns 368507 vinjam ir labai, bet man nu ''loooti labi''
Kitija
Kitija
Profesional
Profesional

Number of posts : 205
Join date : 05.03.09
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu šampūns Empty Re: Suņu šampūns

Post  Lily Ceturtdiena Februāris 25, 2010 2:37 pm

Kitija rakstīja:Vai buutu tagad praatiigi mazgaat suniiti???

es domaju, ja izzhavee kartigi ar fenu un vairs neejat aaraa tad var... Bet tad vajag gultinja ieklat kadu siltaku segu lai nesaauksteejas vai njemt savaa gultaa pa nakti. Mes nekad neljaujam sunjiem pashiem izzhuut jo var saauksteties, vienmer ar fenu zhaveeju (pie taa ir japieradina) vai vasaraa atstaju ne lidz galam izzavetu lai skraida ara un zhavejas :)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu šampūns Empty Re: Suņu šampūns

Post  Buciitis Ceturtdiena Februāris 25, 2010 3:23 pm

Februāra žurnālā "Astes" bija norādīts, ka sunim spalva kā minimums žūst 3 stundas. Un vispār jau nav labi ar slapju galvu ārā rādīties.
Kitij, man ar Tipīts bēg no fēna un putekļu sūcēja, bet es cenšos tā ātri, ātri izfēnot ar spalvu kuplākās vietas un tad pārējo žāvējam pa māju ļeckas spēlējot ha ha

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu šampūns Empty Re: Suņu šampūns

Post  Ruby Ceturtdiena Februāris 25, 2010 4:02 pm

Es mazgaaju savas meitenes neatkariigi no laika apstaakljiem un gadalaikiem - ziema vai vasara! Obligaataa mazgaashanaas vienreiz meenesii, bet Pepiju mazgaaju biezhaak! Paarsvaraa visi normaalie shampuuni ir domaati mazgaashanai ne biezhaak kaa vienreiz meenesii, bet es nesen iegaadaajos taadu kas domaats biezhaakai mazgaashanai, nu tad vinsh neizjauc to sunjuka dabiigo aizsargkaartinju ja biezhi mazgaa :)
Jaa parasti mazgaaju vakaraa, kad vairs iet aaraa nav plaanots. Un obligaati ir jaaizhaavee sunjuks kaartiigi un vislabaak ar feenu, jo tieshaam var saauksteeties pamatiigi, arii pa maaju skraidot! Es vienreiz noskatiijos taadu jauku video kaut kaadaa Latvijas portaalaa ja nemaldos tas bija apollo - tur mazgaaja sunjuku no patvermes un jauki izstaastiija kaa tas proces daraams, jo sunjiem ir baigais stress kad vinjus mazgaa, peec tam bezmaz vai jaasatin siltaa sedzinjaa vairaakaas kaartaas un jaanodzied miegadziesminja un jaaliek sunjuks mieraa, lai nomierinaas peec taa stresa :) Arii staastija par zhaaveeshanu!

Buciit - pameklee taadu mazu paarvadaajamo feenu (ir pieejami arii speciaalie sunju feeni), kas ir klusaaks nekaa tie lielie, un veel ko var izdomaat ir taads mazs sildiitaajs kas puush gaisu aaraa, ideaals prieksh zhaaveeshanaas :) Maneejaas meitenes pashas lien zem feena arii kad es savus matus zhaaveeju, un kaifo LOL
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu šampūns Empty Re: Suņu šampūns

Post  Kitija Ceturtdiena Februāris 25, 2010 4:06 pm

Es jau pēc mazgāšanas Hugo vairs nevedu aaraa... satinu pledaa un zem segas uzreiz, bet no feena Hugo nenormaali baidaas.
Kitija
Kitija
Profesional
Profesional

Number of posts : 205
Join date : 05.03.09
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu šampūns Empty Re: Suņu šampūns

Post  Buciitis Ceturtdiena Februāris 25, 2010 4:20 pm

Nju man jau Tipītis vispār baidās no vannas kā tādas. Bet palēnām ir progress, jo es viskaut ko daru lietas labā. Piemēram, mazgājot uzslavēju, un pēc vannas dabūn kārumiņu, tad pēdējā mēneša laikā ņemu Tipīti līdzi uz vannas istabu, uzlieku uz veļas kastes un pati eju vannā plunčāties. No sākuma jams skatījas ar lielām acīm, ko es tur daru, tagad jau pats skrien līdzi uz vannas istabu. Skrāpējās pie veļas kastes, lai uzceļ augšā. Mierīgi palūr izlietnē, kas tur notiek. :32 Tad vēl no rītiem, kad vanna tukša ielieku tajā Tipīti ar kādu gardumu, lai zina, ka vanna nav briesmonis, kas ēd mazus sunīšu. Un tad no rīta ir tā, ka mēs ceļamies. Es eju uz tualeti, suns tikmēr ātri uz otru istabu aizskrien pamodina manu tēti. Tad kad tētis ir sabučots, tad Tipīts skrien un gaida mani pie vannas istabas durvīm ha ha
Ruby, būs tas fēns jāpameklē :)

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu šampūns Empty Re: Suņu šampūns

Post  Ruby Ceturtdiena Februāris 25, 2010 4:24 pm

Es mekleeju tagad to raidiijumu bet nevaru atrast - kaa saucaas Latvijaa kaads dziivnieku raidiijums?? Man liekas ka kaut kas tur bija par vardi nosaukumaa!

Malaciishi Buciit - jaa kaarumi ir neatnjemama sastaavdalja, maneejaas peec mazgaashanaas pashas jau staav un gaida pie bundzhas virtuvee kad es doshu desas, taa pat arii seezh peec zobu vai ausu, acu tiiriishanas, kjemeeshanaas un nagu grieshanas! Pat nedomaa aizmirst par kaarumu LOL
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu šampūns Empty Re: Suņu šampūns

Post  Buciitis Ceturtdiena Februāris 25, 2010 4:26 pm

Ruby, Tavas ņem kārumu no vetārsta, ja viņš cienā? :) Mums vetārsts griež nadziņus (man bail) un Tipis NEKAD nav paņēmis no vetārsta rokām kārumu :32

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu šampūns Empty Re: Suņu šampūns

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 3 1, 2, 3  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā