Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suņuka grūsnība

2 posters

Go down

Suņuka grūsnība Empty Suņuka grūsnība

Post  Lia Otrdiena Maijs 01, 2012 8:09 am

Sveikas Icon32

Tad nu tā, manai meitenei drīz būs kucēni, gaidam šo lielo notikumu ar nepacietību.
Interesējamies par visu šo notikumu, meklejam informāciju utt.
Vēlējos no Jums uzzināt, kā Jūsu suņu meitenes ir tikušas galā ar kucēnu piedzemdēšanu, vai ir bijuši kādi sarežģījumi, vai kucīte pati visu lieliski ir izdarījusi bez vetārsta iejaukšanās, vienkārši ir dzirdēti dažādi fakti par to, ka toiju kucītēm esot sarežģītas dzemdības...
Gaidīšu visu veidu informāciju no Jums.

Jauku dienu :*
Lia
Lia
Newbie
Newbie

Number of posts : 3
Join date : 12.11.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņuka grūsnība Empty Re: Suņuka grūsnība

Post  Ruby Piektdiena Maijs 04, 2012 1:09 pm

Nav man bijushas taadas pieredzes, nepiekriitu es sunju paaroshanai cilveekiem kam sunji ir tikai maajas miilulji, bet vieniigais no savas puses ko ieteiktu ir noteikti pieteikt vetu uz to laiku kad buus dzemdiibas, taadu kas brauktu gan dienaa gan naktii! Noskaidro arii kaadas dzemdiibas ir bijushas tava sunjuka mammai, vecmaaminjai etc. cik daudz kuceenu bijushi metienos, cik lieli. Cik zinu tad var sonograafaa apm noteikt cik lielas ir kuceenu galvas un izmeeriit kuces iegurni, taadaa veidaa jau laiciigi sagatavoties ja buus vajadziigs kjeizars, tas noteikti attiecaas vairaak uz chihiem jo vinjiem ir apaljaas galvas, bet domaaju ka tojam arii par sliktu nenaaktu to izdariit! Esmu lasiiijusi par avenju lapu piedevu ko dod kuciiteem, lai atvieglotu saapes dzemdiibaas, samazinaatu to ilgumu un papildinaatu pienu, BET nesen lasiiju rakstu ka iisteniibaa tur kaut kas nav labi ar to, kaut gan dod to gadu gadiem! Taa kaa lai atbildiiba nekristu uz mani, iesaku pashiem sho informaaciju izpeetiit!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā