Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sveiki:)Es vēl bez suņuka...

+3
Buciitis
Lily
zakiitis
7 posters

Go down

Sveiki:)Es vēl bez suņuka... Empty Sveiki:)Es vēl bez suņuka...

Post  zakiitis Piektdiena Maijs 14, 2010 6:24 pm

Sveikas,dāmas! Sveiki:)Es vēl bez suņuka... 68782 Es vēl esmu dažu soļu attālumā līdz man pašai mājās būs mazais mīļumiņš(es ceru,ka būs) Sveiki:)Es vēl bez suņuka... 936116 sunītis jau ir atrasts..ir tikai viena problēma..diezgan nopietna problēma---mans draugs..nju ne par ko viņs negrib sunci.. Sveiki:)Es vēl bez suņuka... 349564 teica-suns dzīvoklī nekādā gadījumā nedzīvos...ok,es pat suņa dēļ piekritu no pilsētas dzīvokļa pārvākties uz mazākas pilsētiņas privātmāju..kgan dievinu šo dzīvokli un taja mājā nelabprāt dzīvotu..bet sunca dēļ esu gatava upurēties..cerībā ka agri vai vēlu tāpat atgriezīsimies dzīvoklī..ar visu sunuku Sveiki:)Es vēl bez suņuka... 745189 esu jau paspējusi izlasīt Jūsu visus ierakstus seit..:))izpētīt Jūsu mazos skaistuljus:)) Sveiki:)Es vēl bez suņuka... 535878 salasījos,ka Jums te dažām pat 3 mazulji laikam mājās..un vakar savējam teicu--cik citām meicām saprotoši vīri--pat 3sunjukus atļauj turēt un Tu man pat vienu ne..:D nju redzēs kā būs--es jau nepadošos Sveiki:)Es vēl bez suņuka... 7465

zakiitis
Newbie
Newbie

Number of posts : 4
Join date : 14.05.10

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki:)Es vēl bez suņuka... Empty Re: Sveiki:)Es vēl bez suņuka...

Post  Lily Piektdiena Maijs 14, 2010 6:42 pm

Sveika! :) Jaa mums te dazham pat ne divi, triis bet lielaakaa saime ir Dream- 6 tojinji :) un es jau ari daudz neatpalieku, pagaidaam tikai 5 mazie :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki:)Es vēl bez suņuka... Empty Re: Sveiki:)Es vēl bez suņuka...

Post  Buciitis Piektdiena Maijs 14, 2010 7:05 pm

Man sunīti draugs uzdāvināja Sveiki:)Es vēl bez suņuka... 68782 Un lutina Tipīti vairāk kā es Sveiki:)Es vēl bez suņuka... 629163 Bet mīlam abi suņuku Sveiki:)Es vēl bez suņuka... 745189

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki:)Es vēl bez suņuka... Empty Re: Sveiki:)Es vēl bez suņuka...

Post  Ruby Piektdiena Maijs 14, 2010 7:42 pm

Sveiki zakiitis, laipni luugta forumaa :) ceru ka tev te patiks!

Droshi vari draugam teikt ka shie mazie ir piemeeroti dzivokljiem un jums uz privaatmaaju nav jaapaarvaacaas :) Mazajam istaba kaa vesels stadions (nu ne gluzhi, bet apm taa). Mees ar dzivojaam saakumaa dziivoklii kameer bija tikai pirmie divi sunjuki, nebija nekaada vaina, vietas visiem pietika, kaut gan dziivoklis bija liels ar chetraam istabaam bet sunjuki paarsvaraa izmantoja tikai divas istabas. Tagad paarvaacaamies gan uz maaju un uzradaas jau treshais miilulis LOL Nez, tev labaak zinaat sava drauga raksturu, bet varbuut var meegjinaat pa kluso visu nokaartot un sunjuku atvest maajaas, garanteeju ka lielaakaa dalja viirieshu iemiileetu sunjuku pirmajaa momentaa, galvenais daliit ar draugu ruupes par sunjuku un iesaistiit vinju visaa notiekoshajaa un beigaas veel kausieties kursh vediis sunjuku pastaigaa LOL tad gan vajadzees saakt domaat par otro miiluli...... Sveiki:)Es vēl bez suņuka... 629163
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki:)Es vēl bez suņuka... Empty Re: Sveiki:)Es vēl bez suņuka...

Post  inly&bugy Piektdiena Maijs 14, 2010 7:45 pm

Es ar ļoti ilgi čīkstēju vīram sunīti... līdz pagājušajā Valentīndienā, kad biju sapūtusies uz vīru, ka viņš šajos svētkos sarunājis darīšanas tā vietā, lai pavadītu laiku ar mani, sēdēju viena mājās un rakņājos internetā... brīdī, kad vīrs pārradās mājās, es netīšām biju atvērusi sludinājumu, kur pārdod chihuahua... laikam ļoti labas bildes bija, jo man tik atlika vien pateikt "Kaut man būtu tāds suņuks!" un man par pārsteigumu vīrs teica "Nu labi!"
Tanī naktī ļoti ilgi sēdēju pie datora meklējot internetā chihu sludinājumus. Zināju, ka jārīkojas ātri, kamēr vīrs nepārdomā. Rezultātā, Bugis viņam tagad ļoti mīļš, dauzās abi kā negudri... Vienīgais, kad jāvāc kakas, tad ir "TAVS suns apkakājās".

Starpcitu, mana draudzene pa kluso nopirka suni, draugam nemaz nesakot, jo zināja, ka viņš būs pret. Lai arī sākumā, bija ļoti atturīgs pret suņuku, tomēr arī viņš padevās, nu jau lielākie draugi :) Chihuahua
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki:)Es vēl bez suņuka... Empty Re: Sveiki:)Es vēl bez suņuka...

Post  ajame Piektdiena Maijs 14, 2010 10:12 pm

Man arī vīrs sākumā teica, ka kamēr mums ir Marsis (īru seters), nebūs mums vairāk neviens suns. Un tad es viņam dzimšanas dienā uzdāvināju Lotiņu Sveiki:)Es vēl bez suņuka... 577525 viņš iemīlējās Lotiņā no pirmā acu skatiena!! Tagad viņš Loti visu laiku auklē un saka, ka tā ir bijusi viss viss viss labākā dāvana, kādu viņš ir saņēmis :)
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki:)Es vēl bez suņuka... Empty Re: Sveiki:)Es vēl bez suņuka...

Post  Lily Piektdiena Maijs 14, 2010 10:46 pm

inly&bugy rakstīja:.... tad ir "TAVS suns apkakājās".

PILNĪGI mana tēta variants Sveiki:)Es vēl bez suņuka... 629163 TAVS dumjais suns atkal piekakāja!........ Dzhozi, Dzhozi nac pie tetuka... Sveiki:)Es vēl bez suņuka... 554574 nu apmeram tada stilaa :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki:)Es vēl bez suņuka... Empty Re: Sveiki:)Es vēl bez suņuka...

Post  zakiitis Sestdiena Maijs 15, 2010 8:16 am

nju gan Jūs te dažas bagātas ar mazuļiem Sveiki:)Es vēl bez suņuka... 13098 forši:)) nju manējais ni un ni suni..:( tad jau labāk bērnu gribot:D ziniet,es ari apsveru tādu domu vienkārši nopirkt,atvest mājās un viss..:D vai ta nu tiešām mani ar visu suniti no mājas izmetīs:D noteikti,no sākuma paburkšķēs un pēc tam iemīlēs Sveiki:)Es vēl bez suņuka... 68782 vai tad tādus jaukumus var nemīlēt:))

zakiitis
Newbie
Newbie

Number of posts : 4
Join date : 14.05.10

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki:)Es vēl bez suņuka... Empty Re: Sveiki:)Es vēl bez suņuka...

Post  Eliina Sestdiena Maijs 15, 2010 3:17 pm

Zakiiti laipni luugta muusu barina love

oj traki ar tiem viiriem jums visam :32 bet ziniet ar mammam ir VEL TRAKAKA :( es loti loti ilgi ludzos suni,kamer kads augstak stavos sadzirdeja un man vnk uzradas Shanele un mamma beigas loti atri samierinajas. Tagad kad teicu ka man bus otrs tojs mamma pat neko neiebilda,jo nostadiju vinu fakta prieksa un ari redz ka es rupejos par savu pirmo suni. icon105 sakuma jau tas iemesls vinai bija ka es neruupesos nevedisu ara un balblalbaaa..
kads jusu viriem ir iemesls, kapec vini nepiekriit?

Zakiit veiksmi un cerma ka forumaa sunuku skaits klus vel kuplaks.
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki:)Es vēl bez suņuka... Empty Re: Sveiki:)Es vēl bez suņuka...

Post  zakiitis Sestdiena Maijs 15, 2010 5:08 pm

Eliina,paldies-veiksme man noderēs,jo mans draugs ir ciets rieksts:D nju manam pimais iemesls bij,ka suns nav domāts dzīvoklim..bet es domāju,ka šādi mazulīši tieši dzīvoklim ir radīti:D viņš te visu pieķēzīšot,savandīšot..:D nju okey ir mums gandrīz viss dzīvoklis ar paklāju-nju tas mani arī nedaudz uztrauc-ka paklājs drosvien kādreiz netīšām tiks sacūkots...bet nju tas viss pieder pie lietas:D ta vins satraucās kur mēs viņu atstāsim,kad būs kkur jāiet,kur viņu nevarēs ņemt līdz..uttt...nju izdomā visādus iemeslus..:D teica,ka ta jau labāk bērnu gribot nekā suni:D

zakiitis
Newbie
Newbie

Number of posts : 4
Join date : 14.05.10

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki:)Es vēl bez suņuka... Empty Re: Sveiki:)Es vēl bez suņuka...

Post  Ruby Sestdiena Maijs 15, 2010 5:34 pm

Vislabaakais variants kaa pasargaat paklaajus un visu paareejo ko var saskaadeet ir iegaadaaties kuceenu seetinju, un kad nevari 100% pieskatiit sunjuku tad vinsh var speeleeties seetinjaa, arii kad neesi maajaas. Seetinjaa ieliec autinjus, gultinju, eedamo, dzeramo, mantinjas :)

Varbuut draugs nevar iedomaaties cik shie sunjuki ir mazinji, taapeec domaa ka nav dziivoklim piemeeroti.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki:)Es vēl bez suņuka... Empty Re: Sveiki:)Es vēl bez suņuka...

Post  zakiitis Otrdiena Maijs 18, 2010 2:26 pm

ehh nju maneejais laužaas un laužaas par suniiti..tikmeer jau mana noskatiitaa mazaa tiks kaadam citam...:( apskaužu Juus,kur Juus tik saprotošas otraas puses atradaat:DD

zakiitis
Newbie
Newbie

Number of posts : 4
Join date : 14.05.10

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki:)Es vēl bez suņuka... Empty Re: Sveiki:)Es vēl bez suņuka...

Post  Ruby Otrdiena Maijs 18, 2010 2:30 pm

Aizved vinju un paraadi savu noskatiito sunjuku, pasaki vienkaarshi "aizbrauksim paskatiities"! Tas jau neoziimee ka uzreiz jaanjem, bet tici man 99% vairs nevarees ateikties. Parunaajiet ar audzeetaaju, lai vinja apstaasta kaadas ir galvenaas ruupes par shiem sunjukiem un lai vinja apstirpina draugam ka nav vajadziigs paarvaakties uz maaju deelj viena mazaa kjipara :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki:)Es vēl bez suņuka... Empty Re: Sveiki:)Es vēl bez suņuka...

Post  Eliina Otrdiena Maijs 18, 2010 2:47 pm

zakiits tev PM (vēstule) Icon20
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki:)Es vēl bez suņuka... Empty Re: Sveiki:)Es vēl bez suņuka...

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā