Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sveiki visiem :)

+8
lilucis
Silkite
Ruby
Ronija
Māriņa
Dream
_Agnese_
Eliina
12 posters

Lapa 1 no 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Sveiki visiem :) Empty Sveiki visiem :)

Post  Eliina Sestdiena Novembris 29, 2008 2:20 pm

Pastāstiet kaut ko par sevi? Mēst tikko piereģistrējāmies flower

Varu padalīties savā pieredzē. man ta nav diez ko liela, jo savu mīlulīti ieguvu nesen, vinai jau bija 2gadi. sunīti man nākas dalīt ar draudzeni, jo viņai caur paziņam atdeva, bet tā ir snācis ka ik pa laikma ( nu jau pārsvarā)sunīte dzīvo pie manis, jo draudzenei nav laika un viņai suns apnīk, bet attdot atsakās. kā jūs rīkotos šādā situācija, ko varētu man ieteikt?! :|
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki visiem :) Empty Re: Sveiki visiem :)

Post  _Agnese_ Sestdiena Novembris 29, 2008 7:35 pm

A kā suņuks reaģē uz patstāvīgu dzīves vietas maiņu? ta tur, ta te.... Kā suncis pret Tevi izturas?? Patiesībā diezgan interesanta situācija. Varbūt draudzene kaut ko no Tevis gaida, apmaiņā pret suni? Domāju, ka tāda situācija ir jāatrisina diezgan ātri, jo manuprāt sunim tas varētu būt stress... Suns tak pierod ēst no saviem trauciņiem, kuri vienmēr atrodas "savā" vietā, zin, kur ir guļvieta utt... Bet varbūt suns jau ir pieradis pie patstāvīgas ceļošanas, no vienas mājas uz otru... 😕
_Agnese_
_Agnese_
Prospect
Prospect

Number of posts : 54
Join date : 04.11.08
Age : 41
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki visiem :) Empty Re: Sveiki visiem :)

Post  Dream Sestdiena Novembris 29, 2008 8:17 pm

elinarepsa, esi sveicinaata shai forumaa :)
Tava situaacija nav apskauzhama, bet iespeejams ka nekas ljauns tas nav, ja sunjuks ir vienaadi piekjeeries Jums abaam ;)
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki visiem :) Empty Re: Sveiki visiem :)

Post  Māriņa Sestdiena Novembris 29, 2008 8:23 pm

elinarepsa rakstīja:Pastāstiet kaut ko par sevi? Mēst tikko piereģistrējāmies flower

Varu padalīties savā pieredzē. man ta nav diez ko liela, jo savu mīlulīti ieguvu nesen, vinai jau bija 2gadi. sunīti man nākas dalīt ar draudzeni, jo viņai caur paziņam atdeva, bet tā ir snācis ka ik pa laikma ( nu jau pārsvarā)sunīte dzīvo pie manis, jo draudzenei nav laika un viņai suns apnīk, bet attdot atsakās. kā jūs rīkotos šādā situācija, ko varētu man ieteikt?! :|

Njaa situaacija diivaina un skumja... :( Grbeetos gan vairaak teikt , ka taa draudzene ir diivaina. Taa vien skjiet, ka suniiti uzskata par rotaljlietu, kuru panjem paspeeleeties, kad paliek garlaiciigi 😕 . Es domaaju, ka jums vajadzeetu vienoties, ka suniits tad lai dziivo pie tevis, ja vinja negrib vinju apruupeet un ik pa laicinjam naak ciemos vinju apciemot, kad vinjai sagribaas ar vinju tikties un paspeeleeties. :bom:
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki visiem :) Empty Re: Sveiki visiem :)

Post  Eliina Svētdena Novembris 30, 2008 1:07 am

_Agnese_ rakstīja:A kā suņuks reaģē uz patstāvīgu dzīves vietas maiņu? ta tur, ta te.... Kā suncis pret Tevi izturas?? Patiesībā diezgan interesanta situācija. Varbūt draudzene kaut ko no Tevis gaida, apmaiņā pret suni? Domāju, ka tāda situācija ir jāatrisina diezgan ātri, jo manuprāt sunim tas varētu būt stress... Suns tak pierod ēst no saviem trauciņiem, kuri vienmēr atrodas "savā" vietā, zin, kur ir guļvieta utt... Bet varbūt suns jau ir pieradis pie patstāvīgas ceļošanas, no vienas mājas uz otru... 😕


istenība pati brīnos, bet man liekas ka sunim patīk ik pa laikam parmainas. viņa ir diezgan riebiga gan pret mani gan pret draudzeni vispār sievietem), bet klausa mus abas. vinai sausmigi patik viriesi manu mamas draugu vina vnk dievina :D suni ņemu līdzi visur kur braucu un viņa visur jūtas kā mājas noklāj tikkai autiņu ieber barinu, udeni. nedomaju ka vina gaida no mani naudu, jo pati sunīti nepikra. :|
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki visiem :) Empty Re: Sveiki visiem :)

Post  Eliina Svētdena Novembris 30, 2008 1:12 am

Māriņa rakstīja:
elinarepsa rakstīja:Pastāstiet kaut ko par sevi? Mēst tikko piereģistrējāmies flower

Varu padalīties savā pieredzē. man ta nav diez ko liela, jo savu mīlulīti ieguvu nesen, vinai jau bija 2gadi. sunīti man nākas dalīt ar draudzeni, jo viņai caur paziņam atdeva, bet tā ir snācis ka ik pa laikma ( nu jau pārsvarā)sunīte dzīvo pie manis, jo draudzenei nav laika un viņai suns apnīk, bet attdot atsakās. kā jūs rīkotos šādā situācija, ko varētu man ieteikt?! :|

Njaa situaacija diivaina un skumja... :( Grbeetos gan vairaak teikt , ka taa draudzene ir diivaina. Taa vien skjiet, ka suniiti uzskata par rotaljlietu, kuru panjem paspeeleeties, kad paliek garlaiciigi 😕 . Es domaaju, ka jums vajadzeetu vienoties, ka suniits tad lai dziivo pie tevis, ja vinja negrib vinju apruupeet un ik pa laicinjam naak ciemos vinju apciemot, kad vinjai sagribaas ar vinju tikties un paspeeleeties. :bom:


nu jā tas gan :| aprunjos ar draudzeni vinai jau pashai vairs neliekas ka tas suns ir vinas jo 'vina dzivo pie manis, bet ik pa laikma teica ka manems pie sevis, bet man tas nepatik, ja ta nav nekada lieta ko varu vinjai aizdot... eh draudzene vnk ir shausmigi spitiga un principa pec neatdos jo vina apsolijusi mammai rupties par suni, kaut ari draudzenes mamma pati saka lai atdot man to suni labak.... ai tas vis ir shausmigi sarzgiti!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki visiem :) Empty Re: Sveiki visiem :)

Post  Ronija Svētdena Novembris 30, 2008 1:15 am

elinarepsa rakstīja:
Māriņa rakstīja:
elinarepsa rakstīja:Pastāstiet kaut ko par sevi? Mēst tikko piereģistrējāmies flower

Varu padalīties savā pieredzē. man ta nav diez ko liela, jo savu mīlulīti ieguvu nesen, vinai jau bija 2gadi. sunīti man nākas dalīt ar draudzeni, jo viņai caur paziņam atdeva, bet tā ir snācis ka ik pa laikma ( nu jau pārsvarā)sunīte dzīvo pie manis, jo draudzenei nav laika un viņai suns apnīk, bet attdot atsakās. kā jūs rīkotos šādā situācija, ko varētu man ieteikt?! :|

Njaa situaacija diivaina un skumja... :( Grbeetos gan vairaak teikt , ka taa draudzene ir diivaina. Taa vien skjiet, ka suniiti uzskata par rotaljlietu, kuru panjem paspeeleeties, kad paliek garlaiciigi 😕 . Es domaaju, ka jums vajadzeetu vienoties, ka suniits tad lai dziivo pie tevis, ja vinja negrib vinju apruupeet un ik pa laicinjam naak ciemos vinju apciemot, kad vinjai sagribaas ar vinju tikties un paspeeleeties. :bom:


nu jā tas gan :| aprunjos ar draudzeni vinai jau pashai vairs neliekas ka tas suns ir vinas jo 'vina dzivo pie manis, bet ik pa laikma teica ka manems pie sevis, bet man tas nepatik, ja ta nav nekada lieta ko varu vinjai aizdot... eh draudzene vnk ir shausmigi spitiga un principa pec neatdos jo vina apsolijusi mammai rupties par suni, kaut ari draudzenes mamma pati saka lai atdot man to suni labak.... ai tas vis ir shausmigi sarzgiti!

Izrunaajaties ar draudzeni, jo es uzskatu, ka sunim ir jaabuut vienaam maajaam, nevis jaameetaajaas ta tur ta tur.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki visiem :) Empty Re: Sveiki visiem :)

Post  Ruby Svētdena Novembris 30, 2008 12:27 pm

Izskaidro draudzenei ka vinjas spiitiiba neko labu sunjukam shobriid nenodariis - ja vajag ej pati aprunaajies ar vinjas mammu ar! Cik saprotu sunjuks jau paarcietis vienu saimnieku mainju - nenodariet vinjai paari atkal. Taa taksh ir dziiva radiibinja!!! Lai veicas - tavs sunjuks ir patieshaam jauks - skaistuliite :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki visiem :) Empty Re: Sveiki visiem :)

Post  Dream Svētdena Novembris 30, 2008 2:46 pm

sheit ir iespeejami divi varianti - vai nu vienojaties draudziigaa celjaa, vai arii esi viltiiga un ... zaudee savu draudzenes draudziibu pavisam :scratch: jo agri vai veelu kaadai no jums shis process piegrieziisies!!!
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki visiem :) Empty Re: Sveiki visiem :)

Post  Eliina Svētdena Novembris 30, 2008 7:43 pm

Ruby rakstīja:Izskaidro draudzenei ka vinjas spiitiiba neko labu sunjukam shobriid nenodariis - ja vajag ej pati aprunaajies ar vinjas mammu ar! Cik saprotu sunjuks jau paarcietis vienu saimnieku mainju - nenodariet vinjai paari atkal. Taa taksh ir dziiva radiibinja!!! Lai veicas - tavs sunjuks ir patieshaam jauks - skaistuliite :D


paldies par ieteikumiem ;) cenīssos pec iespejas atrak atrisinat so problemu.

paldies, jaa vina ir iista skasitule flower
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki visiem :) Empty Re: Sveiki visiem :)

Post  Eliina Svētdena Novembris 30, 2008 7:47 pm

Dream rakstīja:sheit ir iespeejami divi varianti - vai nu vienojaties draudziigaa celjaa, vai arii esi viltiiga un ... zaudee savu draudzenes draudziibu pavisam :scratch: jo agri vai veelu kaadai no jums shis process piegrieziisies!!!


nu ne negribas zaudet draudzibu, jo nu tas ari butu nedaudz mulkigi, bet nu mulkiga ir ari vinas riiciba... centisos izdoat citu risinajumu :scratch: ka panakt lai suns dzivo pie manis patstavigi. vienigias ko man vag no draudzenes ir sunisha poshu pase, jo cik sapratu no draudzenes suns nav potets no 2007 gada 🇳🇴 jo tie kas vinai suni atdeva nesapoteja laciigi...
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki visiem :) Empty Re: Sveiki visiem :)

Post  Māriņa Svētdena Novembris 30, 2008 9:19 pm

elinarepsa rakstīja:
Dream rakstīja:sheit ir iespeejami divi varianti - vai nu vienojaties draudziigaa celjaa, vai arii esi viltiiga un ... zaudee savu draudzenes draudziibu pavisam :scratch: jo agri vai veelu kaadai no jums shis process piegrieziisies!!!


nu ne negribas zaudet draudzibu, jo nu tas ari butu nedaudz mulkigi, bet nu mulkiga ir ari vinas riiciba... centisos izdoat citu risinajumu :scratch: ka panakt lai suns dzivo pie manis patstavigi. vienigias ko man vag no draudzenes ir sunisha poshu pase, jo cik sapratu no draudzenes suns nav potets no 2007 gada 🇳🇴 jo tie kas vinai suni atdeva nesapoteja laciigi...
Ui tas gan nav labi :( , sunjuku noteikti par abaam izpoteejat un jo aatraak jo labaak
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki visiem :) Empty Re: Sveiki visiem :)

Post  Ronija Svētdena Novembris 30, 2008 9:20 pm

Māriņa rakstīja:
elinarepsa rakstīja:
Dream rakstīja:sheit ir iespeejami divi varianti - vai nu vienojaties draudziigaa celjaa, vai arii esi viltiiga un ... zaudee savu draudzenes draudziibu pavisam :scratch: jo agri vai veelu kaadai no jums shis process piegrieziisies!!!


nu ne negribas zaudet draudzibu, jo nu tas ari butu nedaudz mulkigi, bet nu mulkiga ir ari vinas riiciba... centisos izdoat citu risinajumu :scratch: ka panakt lai suns dzivo pie manis patstavigi. vienigias ko man vag no draudzenes ir sunisha poshu pase, jo cik sapratu no draudzenes suns nav potets no 2007 gada 🇳🇴 jo tie kas vinai suni atdeva nesapoteja laciigi...
Ui tas gan nav labi :( , sunjuku noteikti par abaam izpoteejat un jo aatraak jo labaak

Piekriitu Maarinjai. Tikai jaanjem veeraa, ka jums buus jaataisa taas 3 potes, kaa kuceeniem.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki visiem :) Empty Re: Sveiki visiem :)

Post  Eliina Svētdena Novembris 30, 2008 9:27 pm

Ronija rakstīja:
Māriņa rakstīja:
elinarepsa rakstīja:
Dream rakstīja:sheit ir iespeejami divi varianti - vai nu vienojaties draudziigaa celjaa, vai arii esi viltiiga un ... zaudee savu draudzenes draudziibu pavisam :scratch: jo agri vai veelu kaadai no jums shis process piegrieziisies!!!


nu ne negribas zaudet draudzibu, jo nu tas ari butu nedaudz mulkigi, bet nu mulkiga ir ari vinas riiciba... centisos izdoat citu risinajumu :scratch: ka panakt lai suns dzivo pie manis patstavigi. vienigias ko man vag no draudzenes ir sunisha poshu pase, jo cik sapratu no draudzenes suns nav potets no 2007 gada 🇳🇴 jo tie kas vinai suni atdeva nesapoteja laciigi...
Ui tas gan nav labi :( , sunjuku noteikti par abaam izpoteejat un jo aatraak jo labaak

Piekriitu Maarinjai. Tikai jaanjem veeraa, ka jums buus jaataisa taas 3 potes, kaa kuceeniem.



es jau teicu ka japote steidzami, bet vina tikai pateica ja labi, bet ta ari nav aizvedusi. 🇳🇴 a kur vispar var aizvest sapotet un cik apmerma maksa :?: es jau neko daudz par suniem nezinu, man sunitis nekad nav bijis.


Pēdējo reizi labojis elinarepsa Svētdena Novembris 30, 2008 9:31 pm; labots 1 reizi
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki visiem :) Empty Re: Sveiki visiem :)

Post  Māriņa Svētdena Novembris 30, 2008 9:30 pm

elinarepsa rakstīja:
Ronija rakstīja:
Māriņa rakstīja:
elinarepsa rakstīja:
Dream rakstīja:sheit ir iespeejami divi varianti - vai nu vienojaties draudziigaa celjaa, vai arii esi viltiiga un ... zaudee savu draudzenes draudziibu pavisam :scratch: jo agri vai veelu kaadai no jums shis process piegrieziisies!!!


nu ne negribas zaudet draudzibu, jo nu tas ari butu nedaudz mulkigi, bet nu mulkiga ir ari vinas riiciba... centisos izdoat citu risinajumu :scratch: ka panakt lai suns dzivo pie manis patstavigi. vienigias ko man vag no draudzenes ir sunisha poshu pase, jo cik sapratu no draudzenes suns nav potets no 2007 gada 🇳🇴 jo tie kas vinai suni atdeva nesapoteja laciigi...
Ui tas gan nav labi :( , sunjuku noteikti par abaam izpoteejat un jo aatraak jo labaak

Piekriitu Maarinjai. Tikai jaanjem veeraa, ka jums buus jaataisa taas 3 potes, kaa kuceeniem.
Jaaved poteet sunjuks uz kaadu no veterinaarajaam kliinikaam. Nu un tad vetaarstam jaapastaasta kad un kaadas ir bijushas sunjukam potes. Kompleksaa pote maksaa apmeeram 15-20 lati, kaa nu kuraa kliinikaa.



es jau teicu ka japote steidzami, bet vina tikai pateica ja labi, bet ta ari nav aizvedusi. 🇳🇴 a kur vispar var aizvest sapotet un cik apmerma maksa. es jau neko daudz par suniem nezinu, man sunitis nekad nav bijis.
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki visiem :) Empty Re: Sveiki visiem :)

Post  Ronija Svētdena Novembris 30, 2008 9:32 pm

Suni sapoteet var jebkuraa veterinaarajaa kliinikaa:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki visiem :) Empty Re: Sveiki visiem :)

Post  Eliina Trešdiena Decembris 10, 2008 10:06 pm

nu ko mes varma gavilet , izrunajos ar draudznei :jumping: :jump2: :jumping: :jump2: suniiitis ir tagad tiesham mans, jo draudzene nevelas teret naudu par potem un nakamas nedeelas beigas mes jau dabusim savu posu gramatinu un vareim iet poteties :lol2:
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki visiem :) Empty Re: Sveiki visiem :)

Post  Silkite Trešdiena Decembris 10, 2008 10:16 pm

elinarepsa rakstīja:nu ko mes varma gavilet , izrunajos ar draudznei :jumping: :jump2: :jumping: :jump2: suniiitis ir tagad tiesham mans, jo draudzene nevelas teret naudu par potem un nakamas nedeelas beigas mes jau dabusim savu posu gramatinu un vareim iet poteties :lol2:

Apsveicam cheers cheers cheers gan sunjukam labaak,gan tev sirds mierigaaka :D
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki visiem :) Empty Re: Sveiki visiem :)

Post  Eliina Trešdiena Decembris 10, 2008 10:20 pm

Silkite rakstīja:
elinarepsa rakstīja:nu ko mes varma gavilet , izrunajos ar draudznei :jumping: :jump2: :jumping: :jump2: suniiitis ir tagad tiesham mans, jo draudzene nevelas teret naudu par potem un nakamas nedeelas beigas mes jau dabusim savu posu gramatinu un vareim iet poteties :lol2:

Apsveicam cheers cheers cheers gan sunjukam labaak,gan tev sirds mierigaaka :D


ja tas tiesa. nezinu vel ka sos jaunumus uztvers parejie gimes locekli :lol: , bet ceru ka arii priecas, tikai nezinu ka par to naudas izdoshanu bus, bet ja gribma lai sunitis butu vesas tad bus nedaduz japaterejas :| a jus nezinat gadijuma cik maska tas potes?!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki visiem :) Empty Re: Sveiki visiem :)

Post  Ronija Trešdiena Decembris 10, 2008 10:27 pm

elinarepsa rakstīja:
Silkite rakstīja:
elinarepsa rakstīja:nu ko mes varma gavilet , izrunajos ar draudznei :jumping: :jump2: :jumping: :jump2: suniiitis ir tagad tiesham mans, jo draudzene nevelas teret naudu par potem un nakamas nedeelas beigas mes jau dabusim savu posu gramatinu un vareim iet poteties :lol2:

Apsveicam cheers cheers cheers gan sunjukam labaak,gan tev sirds mierigaaka :D


ja tas tiesa. nezinu vel ka sos jaunumus uztvers parejie gimes locekli :lol: , bet ceru ka arii priecas, tikai nezinu ka par to naudas izdoshanu bus, bet ja gribma lai sunitis butu vesas tad bus nedaduz japaterejas :| a jus nezinat gadijuma cik maska tas potes?!

Man milziigs prieks par jums, nu sunjam buus iistas savas maajas.

Viena pote maksaa 15-20 Ls atkariibaa no kliinikas.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki visiem :) Empty Re: Sveiki visiem :)

Post  Eliina Trešdiena Decembris 10, 2008 10:36 pm

varat varbuut ieteikt kur jus potejaties, vai ari vienakris kaut kadu labu pec jusu domam kliniku :) jo mes vienreiz bijam apreizt nadzinus pie loti launas vetarstes, vinas klinika ir zem vansu tilta kad brauc no pardaugavs puses :|
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki visiem :) Empty Re: Sveiki visiem :)

Post  Silkite Trešdiena Decembris 10, 2008 10:41 pm

Var jau ar laiku pats iemaaciities griezst nadzinjus :roll: ok,mums nedaudz vieglaak jo nadzinji ir gaishi un var labi redzeet nervu :D
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki visiem :) Empty Re: Sveiki visiem :)

Post  Eliina Trešdiena Decembris 10, 2008 10:44 pm

Silkite rakstīja:Var jau ar laiku pats iemaaciities griezst nadzinjus :roll: ok,mums nedaudz vieglaak jo nadzinji ir gaishi un var labi redzeet nervu :D


nuuuu varet jau var, bet suns man kozh Evil or Very Mad bet nu bus jaiegadajas skerites un japamegina, tetim bus jatur suns. es sķikāšu Twisted Evil jo jau ir ataugusi atkal!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki visiem :) Empty Re: Sveiki visiem :)

Post  Ronija Trešdiena Decembris 10, 2008 10:47 pm

elinarepsa rakstīja:varat varbuut ieteikt kur jus potejaties, vai ari vienakris kaut kadu labu pec jusu domam kliniku :) jo mes vienreiz bijam apreizt nadzinus pie loti launas vetarstes, vinas klinika ir zem vansu tilta kad brauc no pardaugavs puses :|

Mees esam no Jelgavas, varbuut Lilucis var ko Riigaa ieteikt.

Kas attiecas uz nadzinjiem - mees nekad, nevienu reizi neesam gaajushi pie veta nagus griezt - visu pashi, ja ir bail, ka iegrieziis naga dziivajaa daljaa, vajag tad griezt pa mazam gabalinjam. Dino Zoo ir nopeerkamas speciaalaas knaibliites. Mums gan taa nagu grieshana izpaliek, jo maneejaa ljoti daudz staigaa un nadzinji nodilst staigaajot pa asfaltu. Bet ja nu kaads tomaar paliek garaaks - njemam un griezham nost, no saakuma negribeejaas jau dikti sunjam, bet tagad maakam sarunaat i gardums peec tam tiek:))
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki visiem :) Empty Re: Sveiki visiem :)

Post  Silkite Trešdiena Decembris 10, 2008 10:48 pm

elinarepsa rakstīja:
Silkite rakstīja:Var jau ar laiku pats iemaaciities griezst nadzinjus :roll: ok,mums nedaudz vieglaak jo nadzinji ir gaishi un var labi redzeet nervu :D


nuuuu varet jau var, bet suns man kozh Evil or Very Mad bet nu bus jaiegadajas skerites un japamegina, tetim bus jatur suns. es sķikāšu Twisted Evil jo jau ir ataugusi atkal!

es arii divataa griezhu nagus! :D Viirs pietur lai nelaizhas prom kameer griezhu,bet kost gan vinjsh man nekozh Evil or Very Mad
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki visiem :) Empty Re: Sveiki visiem :)

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 4 1, 2, 3, 4  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā