Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dauuuudz jautājumi! :)

3 posters

Go down

Dauuuudz jautājumi! :) Empty Dauuuudz jautājumi! :)

Post  Sunshine__ Sestdiena Novembris 17, 2012 12:24 pm

1. Cik ilgi sunītim ir kucēna spalva un kad tā nomainās uz pieauguša suņa spalvu?

2. Kad sunītis būs pieaudzis, nebūs vairs tik pūkains?

3. Ir redzēti ļoooti pūkaini pieauguši suņi un ne tik pūkaini.... Kā var zināt kāds būs manējais, ja abi vecāki ir garspalvainie?

4. Kādā vecuma var zināt, kāda būs sunīša īstā krāsa?

5. Kādēļ nedrīkst dot cūkgaļu? Pēc visas loģikas, chihuahua sunīši ir viena no vecākajām suņu šķirnēm pasaulē, un agrāk taču viņi visu ēda? Pat lasīju, ka baroti ir ar cilvēka gaļu.... Pie tam, ejot pa ielu, viņi tak saēdās visādus struntiņus, ko atrod?

6. Kā iemācījās komandas, lai suns viņu pildītu līdz komandas atcelšanai? Mana Nikija komandu izpilda un tad spelējas talāk....

7. Un vēl.... kā šeit var ievietot bildītes? Icon24 Ir jaievieto links? Vai kā savādāk?




Sunshine__
Sunshine__
Newbie
Newbie

Number of posts : 14
Join date : 02.10.12

Atpakaļ uz augšu Go down

Dauuuudz jautājumi! :) Empty Re: Dauuuudz jautājumi! :)

Post  Ruby Sestdiena Novembris 17, 2012 2:09 pm

Sunshine__ rakstīja:1. Cik ilgi sunītim ir kucēna spalva un kad tā nomainās uz pieauguša suņa spalvu?
2. Kad sunītis būs pieaudzis, nebūs vairs tik pūkains?
3. Ir redzēti ļoooti pūkaini pieauguši suņi un ne tik pūkaini.... Kā var zināt kāds būs manējais, ja abi vecāki ir garspalvainie?
4. Kādā vecuma var zināt, kāda būs sunīša īstā krāsa?

Garspalvainajiem spalva mainaas ap kaadi 5-7 meeneshi, tad ir taa saucamaa negliitaa piileena periods, kad vinji tieshaam izskataas negliiti :D ne tikai spalvas deelj bet arii visa uzbuuve saiet greizi, spalva var buut ljoti nespodra un nevienmeeriiga. Peec tam jau viss saiet atpakalj normaalaas sliedees. Garspalvainajie chihi savu pieaugusho spalvu sasniedz liidz 3 gadu vecumam. Kraasu zinjaa - rudie sunji vispaar izmainaas liidz nepaziishanai - citiem rudais var palikt melns, citiem tumshaaki rudais paariet uz beeshu. Bet jums laikam sunjuks melnbalts tad tur nekas daudz kraasas zinjaa nevar izmainiities, domaaju. Apjoma zinjaa - tas katram idividuaali - jaaskataas kaadi kazhoki ir sunjuka geenos - kaadi vecaaki bijushi, kaadi vecvecaaki etc. Un otkaart kuciites diemzheel ir nedaudz apdaliitas kazhoku zinjaa - nebuus tik kupli kaa puikaam, jo meiteniiteem visu izjauc mekleeshanaas cikli kad notiek spalvas mainja, peec dzemdiibaam vispaar var nomest kazhoku pavisam un izskatiities kaa iizspalvainais (protams kazhoks ataug ar laiku). Ja veelas apjomiigu kazhoku kuciitei un vinja nav domaata vaislai, tad ieteiktu kuciiti sterelizeet, kas paliidzees skaistaakam kazhokam. Veel kas ir noveerots - uz ziemu kazhoks var palikt biezaaks un apjomiigaaks, uz vasaru atkal saplakt.


Sunshine__ rakstīja:5. Kādēļ nedrīkst dot cūkgaļu? Pēc visas loģikas, chihuahua sunīši ir viena no vecākajām suņu šķirnēm pasaulē, un agrāk taču viņi visu ēda? Pat lasīju, ka baroti ir ar cilvēka gaļu.... Pie tam, ejot pa ielu, viņi tak saēdās visādus struntiņus, ko atrod?
Es dodu cuukgalju, esmu izmalusi cauri daudz informaacijas, un tomeer noleemu ka arguments nav pamatots un noleemu par labu cuukgaljai, ja veelies papildus droshiibu tad sasaldee cuukgalju pirms dod. Es gan baroju peec citas metodes savus sunjus, mees eedam tikai svaigu galju, tajaa skaitaa arii cuukgalju.

Sunshine__ rakstīja:6. Kā iemācījās komandas, lai suns viņu pildītu līdz komandas atcelšanai? Mana Nikija komandu izpilda un tad spelējas talāk....
Taa domaaju ir normaala kuceena uzvediiba, pagaidaam ar to laikam jaasamierinaas, bet protams arii pacietiigi jaamaaca komandas taalaak, ignoreejot vinjas uzvediibu - speeleshanos, kaut kur jau galvinjaa vinjai tas viss ieseediisies ja to pacietiigi turpinaas :) Un laiku jaapagarina pakaapeniski, principaa par paaris sekundeem ilgaak katru reizi, domaaju ka taa buus ok.

Sunshine__ rakstīja:7. Un vēl.... kā šeit var ievietot bildītes? Icon24 Ir jaievieto links? Vai kā savādāk?
To es laikam jau atbildeeju iepazishanaas sadaljaa :) Ar nepacietiibu gaidam bildiites :)

Ceru ka daudz maz kaada skaidriiba ieviesaas shajos jautaajumos:)




Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Dauuuudz jautājumi! :) Empty Re: Dauuuudz jautājumi! :)

Post  Sunshine__ Sestdiena Novembris 17, 2012 3:37 pm

Milzīgs paldies par atbildēm un bilžu ievietošanas palīdzību! Tātad mierīgu sirdi varu dot arī cūkgaļu..... Citādi sunītim sirds pa muti lec laukā, ka mēs ēdam, bet viņam nedodam....

Bet par krāsu.... Saimniece, no kuras iegādājāmies, teica, ka būs ruda, arī tētis ir izteikti ruds un arī Nikijai nāk rudumiņi laukā, un viņa kļūst gaišāka, īpaši saules gaismā pamanāmi. Tādēļ arī jautāju, kad tā īstā krāsa beidzot būs redzama :)
Sunshine__
Sunshine__
Newbie
Newbie

Number of posts : 14
Join date : 02.10.12

Atpakaļ uz augšu Go down

Dauuuudz jautājumi! :) Empty Re: Dauuuudz jautājumi! :)

Post  refinnej Sestdiena Novembris 17, 2012 4:38 pm

Es baroju ar sauso, bet varu - vistas daljas (sirdis utt) ar darzeniem vai liellopa galju ar darzeniem. Varu 3-4min, lai nav galigi varits viss un tad sablenredeju. Jelu dodu tikai kaulu - cukas ribas, obligati nogriezu visus taukus, galja kautkada jau uz kaula paliek. Ja, izlasiju par kkadu kaitigumu svaigai galjai tapec sakuma saldeju un tad atkauseju un dodu. Protams neperku pa 30gr ribas, bet uzreiz reizem 6-10 un ta sasaldets stav :) Kaulus dodu 1x nedelja, to pastetiti - ka pagadas, man tas ta ka karums vairak liekas, neobigats, jo visi vitamini ir sausaja.
Krasa - musu suns piedzima balts, pase ierakstita balta, kad panjemam 3,5men bija jau maaazliet kremiga, bet spilgta saule joprojam spildti balta. Tagad 1,5gados jau ir diezgan kremiga, par balto jau gluzi nenosauksi un vel uz muguras un aizmugurejas kepas ir tumsaki plankumi ka vinja pati, nu tada jau laikam gadu staiga ar tadu krasu, kopsh ta laika varbut nu loooti minimali tumsaka palika :) Nu ja vispar jau viss no gaismas atkarigs - spilgtaja gaisma liekas vairak uz balto bet isteniba vairak gaisi gaisi kremiga. Citas bildes izskatas gandriz balta, citas - tumsaka neka vinja ir, bruniga tada..
Haha, manejai komandas beigas nozime iedotais karums - dabuja un paldies, skrien prom savas darishanas :32 Vsp ir ta, ka citreiz ljoti citigi klausa komandas, uzreiz pienak kad saucu un visu parejo, bet citreiz saucu a shi kko osta un ta ka pagaidisi :32 Vai ari citreiz vsp - mums mezha kkadi sudi paradijas, liekas cilveki pacentushies bigsmiles91 ta vinja skrien pie tiem un kad es eju pakalj un saucu - shi 0 uzmanibas uz mani. Nesaprotu, kapec ta un ka iemacit pildit komandas no pirmas reizes?? Un bez karuma vsp neuzskata par vajadzigo kko pildit... Neesmu jau nekads specs sunju audzinashana, traks jau ari nekas nav, bet protams gribas lai klausa vienmer, nevis kad vinjai gribas...
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Dauuuudz jautājumi! :) Empty Re: Dauuuudz jautājumi! :)

Post  Sunshine__ Sestdiena Novembris 17, 2012 4:56 pm

Starp citu, varbūt variet ieteikt kādu super gardu mitro barību? Manejā visas tikai pagaršo un pēc tam virsū pat neskatās...
Sunshine__
Sunshine__
Newbie
Newbie

Number of posts : 14
Join date : 02.10.12

Atpakaļ uz augšu Go down

Dauuuudz jautājumi! :) Empty Re: Dauuuudz jautājumi! :)

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā