Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

+12
Sabinella
irituska
lilucis
Elīna
Eliina
Mazais
Māriņa
Lily
Silkite
kristucis1
Ruby
Ronija
16 posters

Lapa 5 no 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 5 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Blondiiniite Pirmdiena Aprīlis 12, 2010 2:23 pm

Tas var būt arī no siksniņām, tāpēc tieši saka ka labāk ir tā ap krūškurvi... tomēr citi saka,ka tāda siksna debormē plaušas... brrr..
Manam lielākajam sunukam ik pa laikam ar truukst elpa... bet tas visticamāk ir, ka bērnībā viņš esot kritis no paaugstinājuma un noķerts aiz kaklasiksnas Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 5 79644

Galvenais jau ir stipri suņuku neraustīt..tad būs labi... un ar to var dzīvot... vnk kad suņukam paliek slikti samīļot un paglaudīt viņu.. jo viņš parasti uztraucas...
Blondiiniite
Blondiiniite
Rookie
Rookie

Number of posts : 40
Join date : 08.04.10
Age : 32
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 5 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Eliina Pirmdiena Aprīlis 12, 2010 2:30 pm

Blondiiniit - nu parasti si problema rodas ne no sa ne no ta vnk sunim sak trukt elpa :( tagad padzivojoties vairka pa izstadem esmu noverojusi ka saimnieki saviem cihiem spiez ciet degunu, kad uznak lekme.... brr.. traki
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 5 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Blondiiniite Pirmdiena Aprīlis 12, 2010 3:53 pm

Nu ir tā, problēma sākas no kka.. bet viņa nav vislaik.. ik pa laikam.. vai nu no kadam smakam, vai puteklīšiem( katram individuāli) bet iemesli var būt ļoti dažādi...
Blondiiniite
Blondiiniite
Rookie
Rookie

Number of posts : 40
Join date : 08.04.10
Age : 32
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 5 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Sabinella Otrdiena Aprīlis 27, 2010 4:01 pm

njā, mēs arī bijām pie veta.. pastāstīju par savu problēmu, ka Aste šad un tad sēc.. nū un viņi teica, ka tur nekā diži palīdzēt nevar, ka tā vienkārši ir.. Es viņu parasti tad ņemu rokās vai apsaucu un viņa kaut kā aizmirst.. ā jā, vets ieteica varbūt padot mazliet klepus sīrupu, ja galīgi nerimstās.. moš lai kaklā nav tā niezēšana, kā sak- lai ieeļo traheju.. neez.. pagaidām neko jau nedaru, kamēr neprogresē
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 5 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Eliina Otrdiena Aprīlis 27, 2010 9:22 pm

cik atceros tev Aste nav no LV, man skita ka tur tas visas iedzimtas problemas parbauda :(
novelu jums iemacities sadzivot,jo tur tiesam neko nevar darit.
kad parasi vinai uznak tas lekmes? nopriekie, uztraukuma vai kad kaklasiksan par ciesu? var but meginiet iemauktinus
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 5 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Lily Otrdiena Aprīlis 27, 2010 9:43 pm

Eliina, arii FCI sunjiem ir taas reverse sneezing, vai arii Astei ir trahejas kolapss? man likaas, ka reverse sneezing...
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 5 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Ruby Otrdiena Aprīlis 27, 2010 9:43 pm

Eliin - ja tas nav trahejas kolapss tad taa nav iedzimta slimiiba, taa pat slimiiba neskaitaas, taadas paarbaudes vienkaarshi nav! Ok aciim, kaajaam, sirdij un plus tas cik audzeetaajs atklaats un zinosh pateiks kaadas saslimshanas gadiijushaas tajaa liinijaa. Mums te taaaaaadi chempioni ringaa seec, kam nu jau paari 50 CACi salasiiti un cik esmu ar audzeetaajiem runaajusi tad vinji par to nesatraucaas, nu tas ir tad ja tas nav trahejas kolaps bet parastaa chihu seekshana! Es nez, es arii kaut kaa uzskatu ka tas nav nekas briesmiigs (balstoties uz citu pieredzeem un visu mekleeto info), man visas seec - Roksis un Lurdesa reti bet sanaak (ja piem sadzeraas aukstu uudeni) Pepija biezhaak bet vinjai jau 2.5 gadi ja jau tas buutu kas ljoti nopietns tad jau citas veseliibas probleemas arii paraadiitos kaa kaadi elpcelju iekaisumi vai sirds kaites!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 5 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Eliina Otrdiena Aprīlis 27, 2010 9:53 pm

nu es ja godigi tam revers sneezing un trahejas kopapsam neredzu piliigi nekadu atskiribu :( nav birjusi pieredze tapec leikas pilnigi vienadas lietas, ceru ka kludos un nedomaju pareizi...
bet nu jebukra atkape no normalas suna uzvedibas, to nevar saukt par pilniigi normaalu pardadibu cihiem vai jebkurai skirnei, ta pat ka mopsiem ta seksana un visiem brahacilaiem, tas nav normali vinu parak isa deguna del... bet kas civavam vinam nav nemaz tikkk loti iss tas punins.
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 5 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Eliina Otrdiena Aprīlis 27, 2010 10:18 pm

esmu ari izstades redzejusi sunus kuri ta sec, bet nu manuprat tas nav normali :(

ok. man nav tiesam pieredzes un neesmu saskarusies nevaru apgalvot ka tas ir viens un tas pats,tapec tas tikai manas domas kaper pati neparliecinasos un ar to nesastapsos... bus japajauta pasniedzejai kursos vai vina ko tadu ir dzirdejusi.
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 5 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  zandale Pirmdiena Janvāris 10, 2011 11:19 am

mums vakar sunim ar šī lieta uznāca. Pēkšņi no rīta un kādas 10 minūtes, pati dreb, ausis pieglaudusi.. man kājas ar aukstas ,jo liekas, ka kā tāda astmas lēkme. No deguna tā skaņa nāk.. tā kā nomierinājās, bet pēc minūtēm 15 atkal tas pats sākās. Un šonakt arī vienu reizi. Viņa pati uzreiz uz otru istabu un vem dīvāna palien.
Palasīju te, ka ūdeni dzerot tā ar var būt... njaa..viņai ar to ūdens dzeršanu tā bijis jau no pašiem pirmsākumiem, visu laiku domāju, ka vnk ūdens degunā saiet, ka tā sēc uzreiz. Bet tā bez iemesla nebija nekad uznācis..
Arī būs pie veta jāaiziet, lai paskatās.
zandale
zandale
Newbie
Newbie

Number of posts : 19
Join date : 11.08.10
Age : 41
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 5 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Eliina Pirmdiena Janvāris 10, 2011 9:53 pm

vets tev neko nepalidzes, ta ir iedzimta slimiba ar to ir jasadzivo un darit praktisi neko nav iespejams

pavero varbut sunuks vnk ir saaukstejies un tas ir klepus
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 5 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Ruby Pirmdiena Janvāris 10, 2011 10:19 pm

Nu 10 minuutes seekt no vietas ir ta kaa bishku pa traku un mazliet neraksturiigi parastai nekaitiigai seekshanai! Tev vinja ir jaanomierina, aizspied naasis, runaa mierinoshaa tonii, pamasee kaklinju, sasit plausktas - nu kas labaak paliidz. Es esmu ieveerjojusi ka man Pepiitei vislabaak paliidz kad es vinju stingri sanjemu ap ribaam un runaaju mieriigaa tonii. Nu tas kaa kuram.

Vajadzeetu pie veta aiziet un noskaidrot ka nav kas cits gadiijies.

Vienkaarshi zinaashanai - shiis teemas nosaukums un arii saakotneejais apraksts - ir trahejas kolapss, bet par ko mees tagad runaajam ir pavisam kas cits, kaa es vinju saucu - apgrieztaa shkjaudiishana (reverse sneezing).

Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 5 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Ruby Pirmdiena Janvāris 10, 2011 10:20 pm

Varbuut pa nakti var nonjemt to uudens trauku nost, lai vinja neiet dzert un nesaak seekt, tad arii tev buus mieriigaak pa nakti :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 5 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Buciitis Otrdiena Janvāris 11, 2011 10:25 am

Tipītim ar palīdz nomierināšana un pirkstiņa pielikšana priekšā deguntiņam, lai ieelpotu caur muti. bigsmiles9

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 5 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Ruby Otrdiena Janvāris 11, 2011 8:53 pm

Cik tev biezhi Tipiitis seec?
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 5 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Buciitis Trešdiena Janvāris 12, 2011 2:44 pm

Pagājušā gada pavasara beigās un vasaras sākumā bija biežāk. Tagad ļoti, ļoti, ļoti reti.. Tagad es jau ātri pamanu, kad viņš sāks sēkt, tad uzreiz rokās un nomierinu. Visbiežāk gadās kad es mājās atnāku (viņa prieks redzēt saimnieci ir neizsakāms) un citreiz arī dauzoties. :)

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 5 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Ruby Trešdiena Janvāris 12, 2011 6:35 pm

Jaa mums Pepijai tieshi tas pats, kad atnaak kaads maajaas tad sapriecaajaas un kad saspeeleejaas.
Es esmu ieveerojusi kad viirs atnaak maajaas tad Pepis taa nesapriecaajaas jo vinsh neuztaisa taadu maajaas paarnaakshanas jezgu, vienu briidi es ar taa meegjinaaju dariit, daudz uzmaniibas nepieveerst sunjiem kad tikko paarnaakusi maajaas un tad Pepis neseec, bet ir gruuti, jo es tak esmu sailgojusies un gribas visas sabuchot un samiiljot uzreiz!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 5 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 5 no 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā