Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

+12
Sabinella
irituska
lilucis
Elīna
Eliina
Mazais
Māriņa
Lily
Silkite
kristucis1
Ruby
Ronija
16 posters

Lapa 2 no 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 2 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  kristucis1 Otrdiena Marts 03, 2009 10:32 pm

heh... es atklāju kāpēc manai meitenei trūka elpas! :) jauki- tas nav nekas briesmīgs... vainīga ir vienīgi mana nezināšana!! un pateicoties Ruby rakstam par veselībai bīstamiem produktiem un manam acīgumam, ir atklāts vaininieks :)

Tātad, pirms kāda laika es mēģināju uzturēt sevi veselu. Dzēru tējas un ēdu ķiplokmaizītes! :D Viena no nogrieztās ķiploka šķēlītes nokrita uz grīdas un suns to apēda. Redzēju, ka viņai dikti garšo un devu vēl! Domāju- nu,kas gan slikts no ķiploka var būt!! Tā nu es pašai nezinot mocīju suņuku :oops: Elpas trūkums sākās pēc šī stulbā atgadījuma; un pēc tam, kad biju izlasījusi Ruby rakstu par sliktajiem produktiem, viss tapa skaidrs!

Paldies tev Ruby :respect: ļoti jauki, ka cilvēki dalās zināšanās, citādi es vēl ilgi būtu domājusi kāpēc elpas trūkums sākas un pēc tam pāriet; būtu vēl devusi tos nelaimīgos ķiplokus... un tā to nabaga suņuku līdz kapam novestu----> tāpēc vēl reiz LIELS PALDIES! Chihuahua
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 2 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Mazais Otrdiena Marts 03, 2009 10:41 pm

kristucis1 rakstīja:heh... es atklāju kāpēc manai meitenei trūka elpas! :) jauki- tas nav nekas briesmīgs... vainīga ir vienīgi mana nezināšana!! un pateicoties Ruby rakstam par veselībai bīstamiem produktiem un manam acīgumam, ir atklāts vaininieks :)

Tātad, pirms kāda laika es mēģināju uzturēt sevi veselu. Dzēru tējas un ēdu ķiplokmaizītes! :D Viena no nogrieztās ķiploka šķēlītes nokrita uz grīdas un suns to apēda. Redzēju, ka viņai dikti garšo un devu vēl! Domāju- nu,kas gan slikts no ķiploka var būt!! Tā nu es pašai nezinot mocīju suņuku :oops: Elpas trūkums sākās pēc šī stulbā atgadījuma; un pēc tam, kad biju izlasījusi Ruby rakstu par sliktajiem produktiem, viss tapa skaidrs!

Paldies tev Ruby :respect: ļoti jauki, ka cilvēki dalās zināšanās, citādi es vēl ilgi būtu domājusi kāpēc elpas trūkums sākas un pēc tam pāriet; būtu vēl devusi tos nelaimīgos ķiplokus... un tā to nabaga suņuku līdz kapam novestu----> tāpēc vēl reiz LIELS PALDIES! Chihuahua

Kā es Tavu sunci saprotu! Man pašai no ķiplokiem ir astmas lēkmes, sažņaudzas kakls un nevaru ievilkt gaisu, varu tikai izpūst, jo tiklīdz velku iekšā savaigo gaisu, tā nāk trakā smaka no mutes un kakla līdzi. Es nevaru pat ķiplokainā istabā atrasties. Manējie ēd ķiplokus tad, kad es kaut kur aizbraucu vismaz uz diennakti. Es pabrīnijos ka DinoZoo veikalā pārdodas suņiem domāti cepumi ar ķiplokiem. Manm suncim sākumā garšoja, bet trešajā dienā un nākamajā nedēļā viņš pateica - ēd pati, lai gan devu tikai vienu dienā (nelieli, mazliet mazāki par šokolādes konču).
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 2 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Ruby Otrdiena Marts 03, 2009 10:46 pm

Ak - nav par ko Kristuci! Man prieks ka nodereeja!
Jaa es zinu ka daudzos sunju produktos ir kjiploki klaat, esmu dzirdeejusi arii no sunju audzeetaajiem - kas iesaka sunjiem dot kjiplokus, un lieta taada ka pat vetaarsti daudz no taa neko nezin un kad ieved sunjuku jau saindeejushos - tad pat nezin kas un kaa!!! Tos produktus saliku kopaa vienaa tabulaa - salasot no vairaakiem forumiem un rakstinjiem - tieshi pashi sunju saimnieki atklaajushi visas shiis lietas un diemzheel arii tik to apzinaajushies jau skjiroties no saviem miiluljiem uz visiem laikiem :(
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 2 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Mazais Trešdiena Maijs 06, 2009 9:49 pm

Mēs jau pāris nedēļas domājam, ka Elfiņam ir Toju problēmasaasinājusies, jo viņš pa laikam sāka neforši rīstīties it kā trūktu gaiss. Svētdien pēc meža pastaigas laukos reizes ...padsmit vēma baltas putas, bet naktī sāka ēst un dzert pats labprātīgi. Ausis visu laiku spicas stāvēja, lai gan pats bija kā lupatiņa man opiņā. No rīta nekas par pagājušo neliecināja, ja neskaita lielisko apetīti. Pirmdien braucām uz Rīgu, bet nekādus pasākumus neveicām, jo viss taču bija labi. Bat šodien ap pusdienlaiku viņš ļoti izteikti sāka klepot, sēktlīdz vemšanai. Sabijos, ka navkaut ko norijis un nācās vest uz nakts klīniku. Vienīgā zināmā un tuvākā ir Dr.Beinarta, nekascits neatlika.Tur pateica, ka temperatūra 39,4.Uztaisīja rentgenu ar kontrastvielu un pateica ka esam iedzīvojušies kārtīgā Pneimonijā. Tagad ēdīsim antibiotikas un ārstēsimies.
Gribējās jautāt - vai tad šādos plusu grādos ir kaut kas sunim jāvelk mugurā?
Cik es zinu, tad tieši no pārkaršanas un sasvīšanas viņi var plaušas saskādēt, bet tagad es samulsu, jo jāsāk padomāt - mož toč jāģērbj arī šādā pavasarī? :icon51:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 2 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Ronija Trešdiena Maijs 06, 2009 9:55 pm

Hmmm, man jau liekas, ka gjeerbt gan nevajag - toch paarkarsiis, un tas galigi nav labi. Varbuut puika bija sakjeeris audzeetavu klepu, kas aatri pneimonijaa paargaaja?
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 2 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Mazais Trešdiena Maijs 06, 2009 10:05 pm

Nu šovakar viņš nabadziņš sēc un gārdz, ka žēl skatīties.
Kur to audzētavu klepu var saķert?
Es gan domāju, ka parkā satiekot kādu citu suni arī var dabūt. Mēs gan viņu oktobrī sapotejām ar komplekso poti, bet imunitāte esot laikam izgājusi. Būšot jāpotē atkal jūnijā, kad būs no šitā atkopies.
Vēl man doma vai tik viņš to nav saķēris kad dienu nodzīvojās klīnikā narkozes operācijā pirms dažām nedēļām (tieši sanāk ar inkubācijas laiku). Lai gan uz ielas ne tikai to vien var saķert, tikai gribētos zināt no kā izvairīties.
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 2 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Ronija Trešdiena Maijs 06, 2009 10:13 pm

Audzeetavu klepus izplataas pilienu veidaa gaisaa - liidziigi kaa cilveeku gripa - taa arii suns ar citiem sunjiem komuniceejot to sakjer. Parastaas vakciinas ko taisa muusu sunjiem neiedarbojaas pret audzeetavu klepu. Audzeetavu klepum ir atsevishkja vakciina. (ja nemaldos - to pilinaaja degunaa - Ruby ir taisiijusi sho vakciinu Peppi, ja nemaldos).
Pilniigi iespeejams, ka sakjeera kliinikaa, kad zobinjus raava.

Veseljojaties:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 2 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Eliina Trešdiena Maijs 06, 2009 10:15 pm

man gan liekas , ja suniitis ir gerpt ziema, rudenii. un ka mes pasi zinam ka pavasaris ir viltiigs laiks, tad es gan savu suniiti kad ejam vakara pastaiga uzvelkam kaut ko vieglu. par sunu slimiibam neko nezinu :oops: bet laikam tadu kaiti nevar sakert saaukstjoties :?: :!: turies Elfin :bunny:
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 34
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 2 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Ronija Trešdiena Maijs 06, 2009 10:18 pm

Var jau arii saaksteejoties, bet es stipri shaubos, ka shaadaa laikaa kaa ir tagad, var suns sakjert saauksteeshanos.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 2 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Ruby Trešdiena Maijs 06, 2009 10:56 pm

Ja sunjuks pieradis gjeerbties un ir izteikts siltuma miilis,tad iespeejams ka vajag kaadu kaartinju it iipashi uz vakaru uzvilkt. Jo ja pieradinaats,tad vairs neko - buus jaaturpina nodroshinaat siltumu :)
Man ar tas vairaak izklausaas peec audzeetavas klepus,jo ar to sunjuki gandriiz vienmeer ir pilniigi normaalaa garstaavoklii,bet klepus ir saus ar riistiishanos! Nu jaa bet var jau buut stipri individuaali!
Jaa vakciina ir pret sho. Kad es savam vetam pateicu ka iesim uz sunju skolinju,tad lika mums sapoteeties(taa gan nav injekcija). Taa kaa jums apmekleejot sunju izstaades ar tas risks ir lielaaks ko taadu sakjert. Ir iespeejams arii saslimt jau vakcineetam sunim ar,bet tad slimoshana it kaa esot daudz vieglaakaa formaa.
Veseljojaties icon50
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 2 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Mazais Ceturtdiena Maijs 07, 2009 6:10 am

Paldies par padomiem un laba vēlējumiem. Šo nakti pārcietām briesmīgi klepojot un streipuļojot pa gultu mierīgākas vietiņas meklējumos, bet diemžēl visur nāca virsūtas neforšais klepus. Pat zem segas siltumā nepalika vieglāk. Es jau arī domāju ka tā nav parasta saaukstēšanās, jo sunci pārāk netuntulējam un kaut ko uzvelkam tikai otrajā pastaigas pusē parkā, ja paliek vēsāks. Bet vispār jau kādu laiku neko nebijām vilkuši, tādēļ ka patiešām silts laiciņš bija. Navjau meitenīte, kurai ir tik daudz iespējas kaut ko smuku uzvilkt pat vasarā. Tagadarī no rīta čurājot uzvilkām džemperīti, jo vēl ir pavēss, kaut arī jau 10 grādi.
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 2 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Elīna Ceturtdiena Maijs 07, 2009 6:16 am

Veselību Elfiņam!! :)
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 2 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Mazais Ceturtdiena Maijs 07, 2009 6:19 am

Elīna rakstīja:Veselību Elfiņam!! :)

Paldies! :drink: love
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 2 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Māriņa Ceturtdiena Maijs 07, 2009 8:39 am

Veseļojaties:) turaties, esiet stipri:) icon76
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 2 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Silkite Ceturtdiena Maijs 07, 2009 8:50 pm

Ai'traki gan jums :shock: veeljojaties un vélam izturiibu :icon67:
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 2 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Mazais Piektdiena Maijs 08, 2009 6:18 am

Nujauir jūtams uzlabojums, ne salīdzināt ar pirmo nakti. Šonakt tīri mierīgi uzvedās, jo klepus uznāk tikai lēkmjveidīgi palaikam. Zāles varu iebarot mierīgi, tad jau būs labi! :icon91:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 2 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  lilucis Piektdiena Maijs 08, 2009 6:24 am

Veseļojaties, Elfiņš ir stiprs puisis, tiks ar visām šaisēm galā! icon72
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 2 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Ruby Piektdiena Maijs 08, 2009 7:21 pm

Nu re kaa jums jau labaak!!! Malaciitis Elfinsh ciitiigi un paklausiigi dzer zaaliites :)

Dzirdeeju ka Riigaa esot Audzeetavas klepus uzliesmojums un saslimushi jau daudzi sunji!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 2 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Eliina Piektdiena Maijs 08, 2009 7:38 pm

Ruby - nebiedee ta :| vel kadam ir sada informacija, ka ir izliesmojums? cik maksa ta proceduura - pilieni neguna pret audzetavu klepu?
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 34
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 2 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Ronija Piektdiena Maijs 08, 2009 7:55 pm

es ar esmu shito zinju dzirdeejusi. Vakcinaacija 10-15 ls atradu taadas cenas
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 2 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Eliina Piektdiena Maijs 08, 2009 8:02 pm

Ronij- tu doma Vikiju vakcinet? ja izdomasu tad bus jabrauc uz ogri tur noteikti bus letak :lol: , cips mums izmaksaja 12ls + eiropas pase
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 34
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 2 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Ronija Piektdiena Maijs 08, 2009 8:09 pm

es veel domaaju, bet sliecos vairaak uz jaa, nekaa nee.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 2 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Ruby Piektdiena Maijs 08, 2009 8:15 pm

Klau iesaku arii palietot kaadus liidzekljus imunitaates stiprinaashanai, tik nav ne jausmas kaadi tie buutu :scratch:
Peec potes veel jau arii ir karantiinas periods - man liekas viena nedeelja, kad jaauzmanaas no saskares ar citiem sunjiem.

Lasiju shito zinju LKF forumaa - konkreeti Ziedonjdaarza rajonaa vairaaki sunji esot slimi - man liekas ka Elfinsh tur gaaja regulaari satikties ar citiem sunjukiem un saimniekiem. Varbuut taa arii sakjeera 😢
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 2 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Silkite Piektdiena Maijs 08, 2009 8:19 pm

Peec potes veel jau arii ir karantiinas periods - man liekas viena nedeelja, kad jaauzmanaas no saskares ar citiem sunjiem.

un+ péc potes suns vieglà forma saslims ar audzétàja klepu :D tas pats kad cilvéks potéjàs pret gripas poti un péc tam saslims vieglà formà,ceru,ka
sapratàt :roll:
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 2 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Ronija Piektdiena Maijs 08, 2009 8:21 pm

Jaa Ruby - Ziedonjdaarzs ir tieshi Elfinja tusinju vieta:(
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 2 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā