Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

+12
Sabinella
irituska
lilucis
Elīna
Eliina
Mazais
Māriņa
Lily
Silkite
kristucis1
Ruby
Ronija
16 posters

Lapa 4 no 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 4 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  sirsninja Otrdiena Janvāris 26, 2010 8:58 am

Kad palasīju šeit,tad tagad sāku saprast,kapēc manējā,dauzās un dažreiz pēkšņi sāk tā kā smakt,vai es nezinu kā to labāk vēl var pateikt.Kautgan pēdējā laikā mums tas nav atkārtojies...
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 4 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Buciitis Pirmdiena Februāris 08, 2010 2:06 pm

Mums Tipītim ar parādījies, tas Reverse Sneazing.. Sestdien tiksim pie veta, tad ritīgi noskaidrosim. Bet vistrakāk izpaužas mani vai draugu sagaidot mājās, vai mīļojoties ar mums. Aizvakar bija kaut kas tāds kā gandrīz lēkme. Tad mēģināju paņemt rokās un kā Ruby rakstīja nomierināt, bet Tipīc pabēga zem dīvāna un netiku klāt. Šorīt kā piecēlos, tā Tipīc klāt bučoties un atkal sāka sēkt, tad mēģināju nomierināt.
:(

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 4 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Eliina Pirmdiena Februāris 08, 2010 2:12 pm

oj traki Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 4 31375 Tipitim.


Jautajums: Kads kurs saport paskaidrojiet luudzu vai tas Reverse Sneazing ir tas pats kas Trahejas kolapss? ja ne tad ar ko vini atskiras? man jau liekas ka viens uz tas pats...
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 4 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  sirsninja Pirmdiena Februāris 08, 2010 7:50 pm

Eliina rakstīja:oj traki Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 4 31375 Tipitim.


Jautajums: Kads kurs saport paskaidrojiet luudzu vai tas Reverse Sneazing ir tas pats kas Trahejas kolapss? ja ne tad ar ko vini atskiras? man jau liekas ka viens uz tas pats...
Lūk ar ko atšķiras-Reversā šķaudīšana ir vairāk alerģiska, kas saitāma ar deguna vai rīkles vai deguna blakusdobumu reakciju uz alergēnu. Ir jāveic analīze uz alrgēnu, kas ierosina šo šķaudīšanu. Kolapss ir ja mebrāna liecas starp trahejas gredzeniem, suns atklepo - atrīsta gaisu, lai mebrāna izliektos atpakaļ un tas varētu ieelpot. Tas parasti ir iegūts no tā, ka kucēna periodā ir strauji parauts aiz kakla siksnas. Šķaudīšanas gadījumā ir steroīdi, kas mazina alerģijas lēkmes un suns ar to var sadzīvot vai pieaugot alerģija mazinās. Kolapss saglabājas visu mūžu.
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 4 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Ruby Pirmdiena Februāris 08, 2010 8:08 pm

Tipiitim vajadzeetu gan pie veta aiziet, jo ja taa saacies tagad peedeejaa laikaa, tad tas vareetu arii buut kas cits, jaaskataas lai nav audzeetvas klepu nokjeeris! Pepija dikti klepoja un seeca kad bija audzeetavas klepus :(

Hmmm paldies Sirsninj, par skaidrojumu, es iisti nemaaku latviski paskaidrto kas ir tas Reverse sneezing. Cik es maaku izstaastiit tad tas ir sasitiits ar miikstajaam auksleejaam un to kairinaashanu,gljotaam, arii alergjijaam, bet ne vienmeer! Un tas nav ne vienmeer no taa ka beerniibaa saraustiits aiz pavadas, vairaak gan nosliece ir tiem sunjiem kam ir iisi,plati galvaskausi kaa: Bostonas terjeram, Pekinietim, Mopsim, Bulldogam, Shitzu, Boxerim u.c.
Tas nav nekas dziiviibai biistams bet to nedriikst jaukt ar Trahejas kolapsu!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 4 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  sirsninja Pirmdiena Februāris 08, 2010 8:11 pm

Ruby rakstīja:Tipiitim vajadzeetu gan pie veta aiziet, jo ja taa saacies tagad peedeejaa laikaa, tad tas vareetu arii buut kas cits, jaaskataas lai nav audzeetvas klepu nokjeeris! Pepija dikti klepoja un seeca kad bija audzeetavas klepus :(

Hmmm paldies Sirsninj, par skaidrojumu, es iisti nemaaku latviski paskaidrto kas ir tas Reverse sneezing. Cik es maaku izstaastiit tad tas ir sasitiits ar miikstajaam auksleejaam un to kairinaashanu,gljotaam, arii alergjijaam, bet ne vienmeer! Un tas nav ne vienmeer no taa ka beerniibaa saraustiits aiz pavadas, vairaak gan nosliece ir tiem sunjiem kam ir iisi,plati galvaskausi kaa: Bostonas terjeram, Pekinietim, Mopsim, Bulldogam, Shitzu, Boxerim u.c.
Tas nav nekas dziiviibai biistams bet to nedriikst jaukt ar Trahejas kolapsu!!!
Nu ja,nav obligāti no kakla siksnas raustīšanas,bet lielākoties.
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 4 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Ruby Pirmdiena Februāris 08, 2010 8:14 pm

Kur tu atradi taadu rakstinju? Latviski?
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 4 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  sirsninja Pirmdiena Februāris 08, 2010 8:17 pm

Nebija rakstiņš,bet sagrābstījumi. ha ha
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 4 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Ruby Pirmdiena Februāris 08, 2010 8:22 pm

aha skaidrs :)
Bet tagad veelreiz paarlasiiju to tekstu un sanaak ka tas kolapss ir no pavadas raustiishanas nevis taa Reverse shkjaudiishana?? Jo tur sanaak ka tu abus divus saliidzini,ja??
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 4 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Buciitis Pirmdiena Februāris 08, 2010 8:26 pm

Mums tas neizklausās pēc šavām, bet gan pēc gārkšanas vai sēkšanas bigsmiles91

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 4 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  sirsninja Pirmdiena Februāris 08, 2010 8:27 pm

Jā,no tā ko salasījos,sapratu,ka kolapss,tiek iegūts arī no pavadas raustīšanas (ne jau vienmēr) Icon92
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 4 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Ruby Pirmdiena Februāris 08, 2010 8:34 pm

Buciiti - Reverse sneezing ar shkjaudiishanu nav nekaa kopiiga, tas vienkaarshi taads nosaukums kaa apgrieztaa shkjaudiishana, bet galiigi neizklausaas peec shkjaudiishanas, bet gan gaarkshanas, seekshanas.
Jums tas tikai nesen saakaas??
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 4 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Buciitis Pirmdiena Februāris 08, 2010 8:38 pm

Nju kādas divas nedēļas apmēram icon25

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 4 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Ruby Pirmdiena Februāris 08, 2010 8:45 pm

Un cik biezhi apmeeram??? Nu ta kaa dienaa cik biezhi?? Tikai tad kad sapriecaajaas??

Un uzreiz ko varu ieteikt ir tas ka nekadas vairs kaklasiksninjas :( Tikai un vieniigi iemauktinji un arii jaameklee taadi kas nespiezh uz kaklinju!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 4 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Buciitis Pirmdiena Februāris 08, 2010 8:48 pm

Es jau šodien meklēju kur lētāk pasutīt, bet visi tie mīkstie ir dārgi bigsmiles91
Un jā mums tikai tad, kad bučojas bigsmiles9

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 4 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Ruby Pirmdiena Februāris 08, 2010 9:03 pm

Pastaastiisi peec tam ko jums vets teica? Gribas zinaat, jo redz ljoti daudziem vetiem nav par sho sajeegas un taa kas kaut ko staatsa beigaas esmu es LOL un taalaak tad vinji piekriit un saka - jaaa kaut kas taads dzirdeets ir :)

Nu daargaaki vinji ir bet derees visam muuzham, jo ir izturiigi un mazgaajami, vislabaak man patiik Puppia, bet skaties ar izmeeriem tur diezgan jaauzmanaas, tie standarta man vienai ir XS un otrai ir S, bet taa pat abi bija jaapaartaisa pie shuveejas :( Bet tie kuri ta kaa jacinjas/vestiites Puppia tie abaam der viens izmeers :)

Te ir leetaaki un liidziigi Puppia standarta iemauktinjiem http://www.doggiestylestore.com/categories/Dog-Harnesses/
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 4 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Eliina Pirmdiena Februāris 08, 2010 9:12 pm

Paldies sirninja!
tad tas Reverse ir alegriska reakcija, nav iedzimta ja un var sadzivot...
rahejas kolapss es zinu kas ir ta ir iedzimta slimiba saistiita ar trafejas sarausanos un ta talak to es visu saprotu.
bet taagd tas skanas kas ir no trahejas kolapsa un Reverse sanak ka ir loti lidzigas, ka tad jus atskirat, kas ir pie vainas? bigsmiles91
mums paldies Dievam nav sadas problemas tapec tas nespeju ta izprast, tikai tik cit taja youtube paskatijos,bet ilgak par sekundi nevaru izturet un tik cik redzu uz ielam mazajiem sunisiem un sunu skolina kad civavas sak ristities ne no sa ne no ta pat neesot pie pavadas un kakla siksna ari nav vieniem taja bridi vnk sak ristiities.
man Shanle dazreiz tikai ir pariisitjusies,tad trennere vai kads cits censas vinu pavest vinu pie ringa siksninas un loti saznaudz kaklinu,bet ta ikdiena un kad es vinu vedu pie ringa siknsinas mums ta nav. ka tad lai nosauc to gaisa trukumu kas bija mums pie saznaugtas pavadas?
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 4 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Buciitis Pirmdiena Februāris 08, 2010 9:22 pm

Es jau no rīta vetam zvanīju un prasīju. Viņam pašam ir čivava (Tipīša māsiņa) un tad viņš teica, ka Ļaļkai arī esot tā sēkšana, kad viņa sadauzās ar lielo labradoru, bet tā čivava atkal vispār nav redzējusi siksniņu un ir šī problēma. Vets man stāstīja, ka esot mazajiem sunīšiem šāda problēma ar traheju, ka tie trahejas gredzeni kaut ko dara. Precīzi neatceros, ko viņš man stāstīja, bet kaut ko zināja. Teica, ka sestdien, kad tiksimies, tad apskatīs Tipīti.

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 4 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Eliina Pirmdiena Februāris 08, 2010 9:29 pm

nu tad jau Busiit tev Tipitim ir tas trahejas kolapss, kad trahejas sieninas sauklaujas ( ieksa tadi gredzenveida skrimslisi,kas saklaujas kopa, kaut kada neizkaidrota iemesla del) sunim pietrukst elpas un vins ar siam tam skanam cenas atkal to traheju dabuut vala izpuusot vel plausas atlikuso gaisu...
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 4 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Buciitis Pirmdiena Februāris 08, 2010 9:32 pm

Jā, vets ar tāpat teica, kā Tu Elīn!

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 4 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Eliina Pirmdiena Februāris 08, 2010 9:36 pm

trahejas gredzeni saplok un gaiss nenonāk plaušās(bilde)
Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 4 8b5a3ccdb72f
cik zinu tad tas ir iedizmts :( visu mazo skirnu saimnieki un audzetaji doma ka taaa tachu sirnes ipatniba,nav nekas traks visiem ta ir un visi dzivo un pavaira talak so kaiti Cry kas bus ar nakamajiem pecnacejiem,bail pat iedomaties....


labi 100% nezinu varbut kaut ko tadu var ari ieguut no kakla siksnas,bet saubos...
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 4 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Ruby Pirmdiena Februāris 08, 2010 9:41 pm

Trahejas kolapsasm ir rakstuuriigas taadas skaljas,spalgas un spontaanas skanjas, biezhi vien ne no kaa. Suns var seekt apm 90% 24 stundaas! Tam ir arii vairaakas pakaapes!
Shitaa apgrieztaa shkjaudiishana ir praktiski tikai pie satraukshaanaas,sapriecaashanaas un uzbudinaajuma, kad suns nomierinaas tad paariet un suns juutaas pilniigi normaali! Arii gadaas kad suns aatri sadzeraas uudeni vai sarij aatri eedienu.
Tas nekas ka nav lietojushi nekad kakla siksninju, jo kaa jau teicu tas nav tikai un vieniigi no pavadinjas, tas ir to miiksto auksleeju kairinaajums. Iemauktinjus jaalieto lai nekairinaatu vairs to kaklinju lieki :)
Nu taads ir mans izskaidrojums un noveerojumi, esmu lasiijusi ljoti daudz par sho un arii runaajusi ar vairaakiem vetiem un chihu audzeetaajiem!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 4 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Lily Pirmdiena Februāris 08, 2010 9:57 pm

Eliina rakstīja: visu mazo skirnu saimnieki un audzetaji doma ka taaa tachu sirnes ipatniba,nav nekas traks visiem ta ir un visi dzivo un pavaira talak so kaiti Cry kas bus ar nakamajiem pecnacejiem,bail pat iedomaties....

Trahejas kolapss nav tas pats kas reverse sneezing! Trahejas kolapss ir visbiezhak iedzimts bet reverse sneezing ir taa raksturigaa skjirnes ipatniba, kas nav kaitiga
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 4 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Ruby Pirmdiena Februāris 08, 2010 10:35 pm

Eliina rakstīja: visu mazo skirnu saimnieki un audzetaji doma ka taaa tachu sirnes ipatniba,nav nekas traks visiem ta ir un visi dzivo un pavaira talak so kaiti Cry kas bus ar nakamajiem pecnacejiem,bail pat iedomaties....

Jaa lai cik tas beediigi arii nebuutu, redz vinjiem tas nav izdeviigi :( taapeec turpinat pavairot shiis liinijas!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 4 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Eliina Pirmdiena Februāris 08, 2010 10:43 pm

Lily rakstīja:
Trahejas kolapss nav tas pats kas reverse sneezing! Trahejas kolapss ir visbiezhak iedzimts bet reverse sneezing ir taa raksturigaa skjirnes ipatniba, kas nav kaitiga
to jau es sapratu Lily Icon20
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 4 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 4 no 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā