Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Par riešanu...

+20
Leila
irituska
Sanita
sassaa
jasmina
Māriņa
Lindita
Dream
Silkite
lilucis
Sabinella
sirsninja
Pukjiitis
Elīna
endoy
Mazais
Ruby
Ronija
Eliina
serluxx
24 posters

Lapa 1 no 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Par riešanu... Empty Par riešanu...

Post  serluxx Trešdiena Februāris 25, 2009 6:34 pm

Lūgums padalīties ar pieredzi toy-terrier īpašniekus - kā jūsu mīlulim ir ar riešanu? Esmu lasījusi study par šo šķirnīti, ka viņi esot ļoti skaļi (tādā nožīmē, ka bieži un pat reizēm nevajadzīgi rej)! vai tas tā ir? vai mājās jūsu mīlulis bieži rej? kaimiņi nesūdzas? :D neuzvedas trokšņaini, kad atstāts viens? kad atnāk kāds ciemiņš vai izdodas saglabāt klusumu? jau iepriekš PALDIES ;)

serluxx
Newbie
Newbie

Number of posts : 1
Join date : 25.02.09

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... Empty Re: Par riešanu...

Post  Eliina Trešdiena Februāris 25, 2009 6:52 pm

nu manej rej tad kad nav aizstaisitas otras ardurvis, jo tad vina dzird kad kads staiga pa kapnu telpu, rej ari tad kad rej kaiminu suns, diena noteikti paris reizes ierejas :D aaa un rej vel kad zvana pie durvim mums ir divi zvani viens durvu otrss suns cheers kaimini nav suudzejusies jo mazam sunitim ir smalaka balstina Twisted Evil nav tada ka lielam sunim, kas varetu traucet. nu ja tada ir mana pieredze aar rieshanu :)
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... Empty Re: Par riešanu...

Post  Ronija Trešdiena Februāris 25, 2009 7:11 pm

Arii maneejaa rej, un ujjj kaa rej kad speeleejas, vai eest prasa:))))) Ja kaadi trokshnji koridoraa, logjiski, ka ir lielaakais maajas sargs:)) Kaa mees smejamies - mums ir signalizaacija maajaas:) Arii cieminjus iipashi nemiil, kameer mieriigi seezh un runaa, tikmeer nekas, bet ja celjaas kaajaas, vai saak straujaak kusteeties, tad traadi riidi atkal saakaas:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... Empty Re: Par riešanu...

Post  Ruby Ceturtdiena Februāris 26, 2009 12:12 am

Ceru ka man kaa Chi saimniecei ir atljauts padaliities sheit ar savaam domaam :D :D :D
Taatad:
Sunjuks buus taads kaadu tu vinju izaudzinaasi - ja atljausi jau skalji "vaukshkjeet" beerniibaa tad to arii dariis visu muuzhu! Jaaskataas kas tev ir pieljaujams kas nav - katram tie meeri ir pilniigi savaadaaki. Un jau agraa beerniibaa - pats svariigaakais laiks liidz 16 nedeeljaam - pieradini sunjuku pie visaam iespeejamajaam skanjaam ! Es laikam vairaak piekriitu teicienam ka :" Nav izlutinaatu sunju bet gan tikai neaudzinaati saimnieki " :D :D :D
Un izveeloties kuceenu tad labaak njem mieriigaaku kuceenu - ne hiperaktiivu !!!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... Empty Re: Par riešanu...

Post  Mazais Ceturtdiena Februāris 26, 2009 7:27 am

Eliina rakstīja:nu manej rej tad kad nav aizstaisitas otras ardurvis, jo tad vina dzird kad kads staiga pa kapnu telpu, rej ari tad kad rej kaiminu suns, diena noteikti paris reizes ierejas :D aaa un rej vel kad zvana pie durvim mums ir divi zvani viens durvu otrss suns cheers kaimini nav suudzejusies jo mazam sunitim ir smalaka balstina Twisted Evil nav tada ka lielam sunim, kas varetu traucet. nu ja tada ir mana pieredze aar rieshanu :)

Mans Elfiņš arī bez vajadzības nerej, tikai tad, ja kāds ir pie durvīm (mums pēdējais dzīvoklis augštāvā, tādēļ garām neviens nestaigā). Uzrūc, ja kas aizdomīgs, bet rej, ja kāds pa īstam nāk iekšā vai klauvē. Kad ienāk, tad no prieka luncina asti ar visu ķermeni kopā un mēģina ciemiņu nobučot, bet vairs nerej. Kluss, jo dzīvo kopā ar kaķi. love
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... Empty Re: Par riešanu...

Post  endoy Ceturtdiena Februāris 26, 2009 6:28 pm

Roxy gan ilgi nevarnomierināties ja sākusi riet kad kāds ienāk.Bet bez vajadzības arī nerej tikai tad ja kāds svešs nāk iekšā vai kaut kas nepierasts un nepazīstams parādās. :doggy: :doggy:
endoy
endoy
Newbie
Newbie

Number of posts : 26
Join date : 15.02.09
Age : 29
Dzīvesvieta : Rīga

http://en.uniteddogs.com/dog/55245

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... Empty Re: Par riešanu...

Post  Ronija Ceturtdiena Februāris 26, 2009 7:01 pm

Nu mana preilene veel lamaajaas, ja vinjai uzmaniibu nepieveersh, vinjai ljoti nepatiik, ja var atljauties skatiities TV vai ierakties saimniece kompiitii. Tad ir histeerija, kameer ar vinju nesaaku speeleeties:) Vinja uzskata, ka jaabuut nepaartrauktaa uzmaniibas centraa:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... Empty Re: Par riešanu...

Post  Elīna Ceturtdiena Februāris 26, 2009 7:55 pm

Mans ar īpaši bez vajadzības nerej, lielākā riešana, ja zvana pie durvīm.Spēlējoties ar rej,kad ir ļoti satrakojies! Ja neviens nav mājās suns vispār nerej, vari grabināties gar durvīm un darīt ko gribi, bet dzīvoklī klusums!
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... Empty Re: Par riešanu...

Post  Ruby Ceturtdiena Februāris 26, 2009 8:35 pm

Elīna rakstīja:Mans ar īpaši bez vajadzības nerej, lielākā riešana, ja zvana pie durvīm.Spēlējoties ar rej,kad ir ļoti satrakojies! Ja neviens nav mājās suns vispār nerej, vari grabināties gar durvīm un darīt ko gribi, bet dzīvoklī klusums!
Interesanti: jo mums bija kokeris tieshi taapat - kad neviens nebija maajaas tad nereeja nekad. :D ja suns reeja bet neviens durvis valjaa netaisiija - tad vareeja noprast ka cieminsh nav gaidiits :D :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... Empty Re: Par riešanu...

Post  Ruby Ceturtdiena Februāris 26, 2009 8:39 pm

Ronija rakstīja:Nu mana preilene veel lamaajaas, ja vinjai uzmaniibu nepieveersh, vinjai ljoti nepatiik, ja var atljauties skatiities TV vai ierakties saimniece kompiitii. Tad ir histeerija, kameer ar vinju nesaaku speeleeties:) Vinja uzskata, ka jaabuut nepaartrauktaa uzmaniibas centraa:)
ha ha ha mazaa terRRRRRRoriste :D :D :D :angle2:
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... Empty Re: Par riešanu...

Post  Ronija Ceturtdiena Februāris 26, 2009 8:57 pm

Ruby rakstīja:
Elīna rakstīja:Mans ar īpaši bez vajadzības nerej, lielākā riešana, ja zvana pie durvīm.Spēlējoties ar rej,kad ir ļoti satrakojies! Ja neviens nav mājās suns vispār nerej, vari grabināties gar durvīm un darīt ko gribi, bet dzīvoklī klusums!
Interesanti: jo mums bija kokeris tieshi taapat - kad neviens nebija maajaas tad nereeja nekad. :D ja suns reeja bet neviens durvis valjaa netaisiija - tad vareeja noprast ka cieminsh nav gaidiits :D :D

Khi khi khi , man tieshi taapat kolliji dariija:))
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... Empty Re: Par riešanu...

Post  Pukjiitis Pirmdiena Marts 02, 2009 2:25 pm

Maneja sunene rej kad loti satrakojas, bet kad kads grabinas gar durvim tad smilkst un dikti priecajas. Mes nelaujam vinai riet bez vajadzibas, apsaucam vinu. Jo bezteemaa riesana ir diezgan kaitinosa.
Pukjiitis
Pukjiitis
Newbie
Newbie

Number of posts : 9
Join date : 04.02.09

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... Empty Re: Par riešanu...

Post  Eliina Otrdiena Marts 03, 2009 9:17 pm

sodien kad ar shaneli bija pastiaga vina saka riet uz cilvekiem un pat uz ciitem suniem kas vinai nepatika :scratch: vina man taa nekad agrak nebija darijusi, laikam juuta ka baiga saimniece pagalmaa :lol:
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... Empty Re: Par riešanu...

Post  sirsninja Otrdiena Marts 03, 2009 9:20 pm

Bonita rej kad pie durwiim zwana un iipashi suliigi winja rej uz manu maasiicu! :D
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... Empty Re: Par riešanu...

Post  Sabinella Otrdiena Marts 03, 2009 9:23 pm

vai tad nav tā, ka, ja bērnībā pieradina pie visādām skaņām uc, tad tie sunīši tik daudz vairs nerej? Saprotu jau, ka patīk viņiem runāties, bet par daudz ir par daudz, piemēram, mums te kaimiņos ir viens suņuks, kurš rej uzreiz kā viņu izved arā..nepārtraukti un skaļi.. visi kaimiņi uzreiz zin, kas ir izgājis arā...
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... Empty Re: Par riešanu...

Post  Ronija Otrdiena Marts 03, 2009 9:27 pm

Sabinella rakstīja:vai tad nav tā, ka, ja bērnībā pieradina pie visādām skaņām uc, tad tie sunīši tik daudz vairs nerej? Saprotu jau, ka patīk viņiem runāties, bet par daudz ir par daudz, piemēram, mums te kaimiņos ir viens suņuks, kurš rej uzreiz kā viņu izved arā..nepārtraukti un skaļi.. visi kaimiņi uzreiz zin, kas ir izgājis arā...

Vikija beerniibaa tika audzinaat un maaciita un rieshana tika kontroleeta, bet vinjas ES izspraaga aaraa peec pirmaas mekleeshanaas un tagad ir taaaaaads raksturinjhs:))) Vinja arii visiem pazinjo, ka aaraa iet:)) Vinja tak priecaajaas:))
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... Empty Re: Par riešanu...

Post  lilucis Otrdiena Marts 03, 2009 9:35 pm

Ronija rakstīja:
Sabinella rakstīja:vai tad nav tā, ka, ja bērnībā pieradina pie visādām skaņām uc, tad tie sunīši tik daudz vairs nerej? Saprotu jau, ka patīk viņiem runāties, bet par daudz ir par daudz, piemēram, mums te kaimiņos ir viens suņuks, kurš rej uzreiz kā viņu izved arā..nepārtraukti un skaļi.. visi kaimiņi uzreiz zin, kas ir izgājis arā...

Vikija beerniibaa tika audzinaat un maaciita un rieshana tika kontroleeta, bet vinjas ES izspraaga aaraa peec pirmaas mekleeshanaas un tagad ir taaaaaads raksturinjhs:))) Vinja arii visiem pazinjo, ka aaraa iet:)) Vinja tak priecaajaas:))

Aga, Ufo ar ir pasācis priecāties par to ka tiek ārā...bet viņš nerej, viņš bļauj...tieši tas pats notiek jebkurā vietā kad no mašīnas kāpjam laukā :oops:
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... Empty Re: Par riešanu...

Post  Ronija Otrdiena Marts 03, 2009 9:43 pm

Nee, Ufo nebljauj, - vinjsh spiedz falsetaa :DDDDDDDDDDDDDDDDD
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... Empty Re: Par riešanu...

Post  lilucis Otrdiena Marts 03, 2009 9:45 pm

Ronija rakstīja:Nee, Ufo nebljauj, - vinjsh spiedz falsetaa :DDDDDDDDDDDDDDDDD
:angle2: nu tu jau neesi šito bļaušanu dzirdējusi vēl... sestdien moška varēsi pārbaudīt!!! Chihuahua2
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... Empty Re: Par riešanu...

Post  Ronija Otrdiena Marts 03, 2009 9:47 pm

lilucis rakstīja:
Ronija rakstīja:Nee, Ufo nebljauj, - vinjsh spiedz falsetaa :DDDDDDDDDDDDDDDDD
:angle2: nu tu jau neesi šito bļaušanu dzirdējusi vēl... sestdien moška varēsi pārbaudīt!!! Chihuahua2

Kas vinjsh jaunu tonalitaati apguvis??:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... Empty Re: Par riešanu...

Post  lilucis Otrdiena Marts 03, 2009 9:49 pm

Ronija rakstīja:
lilucis rakstīja:
Ronija rakstīja:Nee, Ufo nebljauj, - vinjsh spiedz falsetaa :DDDDDDDDDDDDDDDDD
:angle2: nu tu jau neesi šito bļaušanu dzirdējusi vēl... sestdien moška varēsi pārbaudīt!!! Chihuahua2

Kas vinjsh jaunu tonalitaati apguvis??:)

Aga, daudz skanīgāku...lai visi sadzird!!! Razz
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... Empty Re: Par riešanu...

Post  Ronija Otrdiena Marts 03, 2009 9:51 pm

Khi khi khi , mazais zguljiks:))
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... Empty Re: Par riešanu...

Post  lilucis Otrdiena Marts 03, 2009 9:55 pm

Nu zini, vienkārši nevar pieļaut, ka kāds Rīgas centrā nedzirdēs, ka Ufo izgājis ārā!!! :lol: Bet nu labi, ar šito mēs ļoti cīnamies, jo man neērti...apkārtējiem pēc tām skaņām varētu likties, ka es situ nost sunīti :oops: Nu un kad jākāpj no mašīnas laukā tas pats :oops:
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... Empty Re: Par riešanu...

Post  Silkite Otrdiena Marts 03, 2009 9:58 pm

Man Desa rej uz melnàdainajiem un uz cilvékiem kas ejot izdod jociigas skanjas(runà skalji,vai iepirkuma maisinji skarkshkj utt)un uz bérnu ratinjiem.kakjus arii apréjàm,bet tagad ilgi màcu lai liek mierà(més progreséjam,shodien tik vienreiz ieréjas un uz komandu stop,beidza cheers )
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... Empty Re: Par riešanu...

Post  Elīna Otrdiena Marts 03, 2009 10:03 pm

Silkite rakstīja:Man Desa rej uz melnàdainajiem un uz cilvékiem kas ejot izdod jociigas skanjas(runà skalji,vai iepirkuma maisinji skarkshkj utt)un uz bérnu ratinjiem.kakjus arii apréjàm,bet tagad ilgi màcu lai liek mierà(més progreséjam,shodien tik vienreiz ieréjas un uz komandu stop,beidza cheers )

Desa rasists! 8)
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... Empty Re: Par riešanu...

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā