Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Par riešanu...

+20
Leila
irituska
Sanita
sassaa
jasmina
Māriņa
Lindita
Dream
Silkite
lilucis
Sabinella
sirsninja
Pukjiitis
Elīna
endoy
Mazais
Ruby
Ronija
Eliina
serluxx
24 posters

Lapa 5 no 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Par riešanu... - Page 5 Empty Re: Par riešanu...

Post  inly&bugy Pirmdiena Aprīlis 12, 2010 10:18 pm

Atgriežoties pie tēmas par riešanu... kā lai iemāca, ka nevar visu laiku riet? Mans Bugis rej dauzoties, prasot ēst, diedelējot no mūsu galda, pamanot sevi vai kādu citu kustībā spogulī... lai piesaistītu uzmanību, lai mani sabārtu, kad neesmu šo nocēlusi no gultas, un citiem grēkiem, utt. Kad es skaļā balsī saku "nedrīkst" vai "kušss", tad sākas vēl lielāka riešana.
Šeit lasīju, par paraušanu ar čupra. Tikko pamēģināju, šis sāka smilkstēt un pēc brītiņa atkal mani nolamāja.
Uz svešiniekiem viņš reti rej, vienu reizi gan manu tēvu sabāra pēc pīpēšanas :) parasti visiem uz ielas skrien un gaida, ka mīļos, bet bērniem pats lec virsū un dod bučas....

Vienā grāmatā lasīju, ka vajagot iesmidzināt kādu kodīgu, bet ne indīgu šķidrumu. Bet ko lai īsti smidzina? Vakar izštukoju, varbūt ūdenim bišķu citronu sulas vai citronskābes piejaukt?


Pēdējo reizi labojis inly&bugy Otrdiena Aprīlis 13, 2010 7:20 am; labots 1 reizi
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 5 Empty Re: Par riešanu...

Post  Eliina Pirmdiena Aprīlis 12, 2010 10:40 pm

megini vinu apsaukt varda, loti divaini ka suns nerege uz komadu kuss, bet no sakuma ta bija jaiemaca sunim :(
megini sunim mainit atri domas uz kaut kadu citu nodarbi iepiskti manitnu, paspelejies, nanem rokas dari kaut ko citu lai noverstu domas no riesanas..
smidzinat var parastu udeni,bet tas jadara,ta lai vina neredz ka tu to dari. purinasai bija japalidz no pirmas reizes, izklauas ka mazais Bugis majas ir saimnieks nevis jus. ar to ir jacinas savadak kad augs lielaks bus vel grutak :(
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 5 Empty Re: Par riešanu...

Post  inly&bugy Pirmdiena Aprīlis 12, 2010 10:57 pm

Tikko mēģinājām ar metāla budžu. Sabijās tikai pirmajās trīs reizēs, vēlāk atkal sāka vēl vairāk riet tikai tagad nevis uz mani, bet uz bundžu :32
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 5 Empty Re: Par riešanu...

Post  Ruby Pirmdiena Aprīlis 12, 2010 11:12 pm

ahahhaaha sasmeejos ka Bugis visus saraaj LOL bundzhu un teeti LOL

Njaa jaanoveersh uzmaniiba, mana siikaa Roxy ar tagad shito nikji ir pasaakusi, tad nu es situ skalji plaukstas vai pabungaaju pa galdu un saku NEDRIIKST!! Kad apklust kaut uz paaris sekundeem taa paslaveeju :) Uz vakaru mums parasti tas bizdings uznaak :D Bet nu maacamies maacamies :) Ljoti labi noder bunzha ar kapeikaam iekshaa, vai man ir taads specilaas flakons ko pielietoju reti bet ja nu sanaak galiigi visaam aizrieties un ja tas ir laukaa tad nu gluzhi bundzhu nenjemshu vai lielu bliikshkji daarzaa netaisiishu, kaiminju tomeer jaarespektee, tad nopuushu to flakonu un ir miers :)

Piemeeram citreiz speeleejoties Roksis saak skalji riet, tad es pieceljos un aizeju, ignoreeju vinju un vinjai aatri dalec ka neviens ar vinju vairs nespeeleesies ja ries, pat lielaas sunenes taa dara, pagriezhaas un aiziet!

Veel var iemaaciit kaadu komandu piem seedeet, piem saak riet, es pieeju klaat un ar roku raadu ka jaaseezh un saku komandu, peec tam vinji zin ka buus kaarums un apklust, izpilda komandu!

Tas kaa kuram sunjukam, katram sava metode jaapiemeklee, kas labaak iedarbojas! Piem Lurdesa man ir liela reejeeja, bet vinjai smaga beerniiba bija un vinja ir nervoza ar to mees tad savaadaak darbojamies un vienkaarshas metodes mums neliidzees - vinja nedzirdees nevienu bundzhu vai bungaashanu pa galdu :(

Jaamaacas noteikti tas jums tagad, jo aizies veelaak buus veel trakaak, tagad kuceens veel un visu izzin, maacaas.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 5 Empty Re: Par riešanu...

Post  Sanita Otrdiena Aprīlis 13, 2010 11:36 am

Ruby, kā novēršat Lurdesai uzmanību no riešanas?
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 5 Empty Re: Par riešanu...

Post  Ruby Otrdiena Aprīlis 13, 2010 5:34 pm

Aiiii ar Lurdesu mums iet visaadi, jo paarsvaraa es vieniigaa maajaas esmu taa kas vinju apsauc par rieshanu, paareejie uzskata ka vinja sargaa maaju vai arii vinjiem zheel vinju apsaukt, njemot veeraa Lurdesas dziives staastu! Tad nu es ciinos viena pati LOL

Ja vinja saak riet maajaas, tad es esmu vinjai iemaaciijusi komandu "aaraa" - tas noziimee aaraa no istabas!! Pieceljos un ar roku noraadu uz durviim un vinja izskrien aaraa un apklust, ta kaa noraadu ka shii ir mana teritorija un vinja sheit nedriiskt uztureeties ja ries! Vai arii pieeju klaat un saku "seedeet" apseezhaas un tad eju uz virtuvi peec kaaruma. Maajaas vinju ir vienkaarshaak korigjeet nekaa laukaa izejot, tad nu paarsvaraa ar vinju staigaat iet viirs jo vinja arii mazaak rej kad viirs iet ar vinju, vinsh nekaunaas par to ka vinja rej un vinja to juut un uzvedaas cieshamaak nekaa ar mani! Arii viirs vinjas aciis ir lielaaka autoritaate kaa es, nu vinjiem tur sava komanda LOL Esam iemaaciijushaas neriet kad viirs naak maajaas :) iet mums leenaam jo pashlaik man mazaak laika ir ar vinju njemties, bet vasaraa plaanoju atkal panjemt privaataas konsultaacijas pie sunju treneriites, pagaidaam es diezgan esmu padevusies un zinu ka tas nav labi, bet kad beigsies skola es apsolos ka atkal sanjemshos un mees ciitiigi maaciisimies. Veel es dodu vinjai nomierinoshaas tabletiites.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 5 Empty Re: Par riešanu...

Post  Sanita Otrdiena Aprīlis 13, 2010 9:05 pm

Ruby rakstīja:Aiiii ar Lurdesu mums iet visaadi, jo paarsvaraa es vieniigaa maajaas esmu taa kas vinju apsauc par rieshanu, paareejie uzskata ka vinja sargaa maaju vai arii vinjiem zheel vinju apsaukt, njemot veeraa Lurdesas dziives staastu! Tad nu es ciinos viena pati LOL

Ja vinja saak riet maajaas, tad es esmu vinjai iemaaciijusi komandu "aaraa" - tas noziimee aaraa no istabas!! Pieceljos un ar roku noraadu uz durviim un vinja izskrien aaraa un apklust, ta kaa noraadu ka shii ir mana teritorija un vinja sheit nedriiskt uztureeties ja ries! Vai arii pieeju klaat un saku "seedeet" apseezhaas un tad eju uz virtuvi peec kaaruma. Maajaas vinju ir vienkaarshaak korigjeet nekaa laukaa izejot, tad nu paarsvaraa ar vinju staigaat iet viirs jo vinja arii mazaak rej kad viirs iet ar vinju, vinsh nekaunaas par to ka vinja rej un vinja to juut un uzvedaas cieshamaak nekaa ar mani! Arii viirs vinjas aciis ir lielaaka autoritaate kaa es, nu vinjiem tur sava komanda LOL Esam iemaaciijushaas neriet kad viirs naak maajaas :) iet mums leenaam jo pashlaik man mazaak laika ir ar vinju njemties, bet vasaraa plaanoju atkal panjemt privaataas konsultaacijas pie sunju treneriites, pagaidaam es diezgan esmu padevusies un zinu ka tas nav labi, bet kad beigsies skola es apsolos ka atkal sanjemshos un mees ciitiigi maaciisimies. Veel es dodu vinjai nomierinoshaas tabletiites.


Skaidrs! Es Monai novēršu uzmanību ar papīru (klades) uzsišanu pa galdu vai sev pa kāju (nesāpīgi).. It kā līdz, bet ārā jau grūtāk izkontrolēt kā jau Tu saki arī par Lurdesu.
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 5 Empty Iesakiet!!

Post  Taffija Otrdiena Aprīlis 20, 2010 10:53 am

Sveiki,mana Taffija uz visiem rej,atzīst tikai mani un manu draugu..pat uz maziem berniem rej,un visiem grib mesties virsu,nezinu ko darīt.... Par riešanu... - Page 5 31375
Taffija
Taffija
Newbie
Newbie

Number of posts : 10
Join date : 16.01.10
Age : 35
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 5 Empty Re: Par riešanu...

Post  Eliina Otrdiena Aprīlis 20, 2010 11:09 am

Jamacas komanda - "nedrikst" varda nedrikst vieta vari lietot jebkuru citu, kas tev skiet viss skanosakais ( Fuu,nee, nevar, partrauc u.t.t.) sunim sis vards ir jaiemacas, tapec izvelies vienu vardu,lai sunuks veretu iegaumet. novers sunim uzmanibu kad vina sak riet - sasit plaukstas, apsauc, manem rokas vai nesa lidzi kaut ko pikstosu, skanoshu.... un kad vina reaage uz to ko tu dari un pieversas tev saki "nedrikt" dod karuminu,tad kad suns vairs nerej.
eh.. man nekadi nesanak izskaidrot savu domu ka gribetos.. ceru ka kaut ko saprati, galvenais ir noverst suna uzmanibu no riesanas, tas nebus viegli
novelu lielu pacietibu Par riešanu... - Page 5 68782
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 5 Empty Re: Par riešanu...

Post  Ruby Otrdiena Aprīlis 20, 2010 12:48 pm

Cik veca ir Tafija??
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 5 Empty Re: Par riešanu...

Post  Taffija Trešdiena Aprīlis 21, 2010 9:49 am

Ruby rakstīja:Cik veca ir Tafija??

Taffijai 2.maijā būs 6mēneši...
Taffija
Taffija
Newbie
Newbie

Number of posts : 10
Join date : 16.01.10
Age : 35
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 5 Empty Re: Par riešanu...

Post  Taffija Trešdiena Aprīlis 21, 2010 9:50 am

Eliina rakstīja:Jamacas komanda - "nedrikst" varda nedrikst vieta vari lietot jebkuru citu, kas tev skiet viss skanosakais ( Fuu,nee, nevar, partrauc u.t.t.) sunim sis vards ir jaiemacas, tapec izvelies vienu vardu,lai sunuks veretu iegaumet. novers sunim uzmanibu kad vina sak riet - sasit plaukstas, apsauc, manem rokas vai nesa lidzi kaut ko pikstosu, skanoshu.... un kad vina reaage uz to ko tu dari un pieversas tev saki "nedrikt" dod karuminu,tad kad suns vairs nerej.
eh.. man nekadi nesanak izskaidrot savu domu ka gribetos.. ceru ka kaut ko saprati, galvenais ir noverst suna uzmanibu no riesanas, tas nebus viegli
novelu lielu pacietibu Par riešanu... - Page 5 68782


Jā pacietība būs nepieciešama..
Mums vel majas kakis ir,un ar to ari ir ka ir sadzivosana Par riešanu... - Page 5 631758
Taffija
Taffija
Newbie
Newbie

Number of posts : 10
Join date : 16.01.10
Age : 35
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 5 Empty Re: Par riešanu...

Post  Ruby Trešdiena Aprīlis 21, 2010 2:55 pm

Taffija - palasi visu sho teemu no saakuma liidz beigaam, te daudz un dazhaadu labu padomu ir :), galvenais atrast taadu kas jums vislabaak noder! Jaanoveersh sunjukam uzmaniiba un jaacenshas asocieet visas sunjukapraat "briesmas" kaa mazi beerni un citas lietas ar ko labu un garshiigu - dot kaarumus vienkaarshi lai aizshtopeetu muti LOL Kad ej pastaigaa un redzi mazus beernus tuvojamies jau laiciigi sagatavojies un pirms sunjuks saacis aardiities saac jau dot kaarumus pilnu muti, kaut vai met uz zemes, galvenais lai vinja noveershaas un dari taa liidz beerni paiet garaam un tad gan uzslavee, panjem rokaas sadod buchinjas u.t.t Ja beerni kaut kur speeleejaas parkaa tad saac no labas distances un dodot kaarumus ej ar vien tuvaak, pirmajaas reizees protams ne ljoti tuvu, bet pakaapeniski pakaapeniski un buusiet jau tuvaak un sunjuks tad katru reizi domaas - ooo beerni tas noziimee man tuliit buus kaarums LOL un nemaz nedomaas par rieshanu! Lai jums veicaas, galvenais ir saakt darboties kad sunjuks veel kuceens tad jau rezultaati aatraaki buus!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 5 Empty Re: Par riešanu...

Post  sweetie Pirmdiena Jūlijs 05, 2010 4:55 pm

Sākumā rēja kā negudrs, bet tad veterinārārste pateica, lai sākam
audzināt - sarullējam avīzīti un tiklīdz sāk bezjēgā riet, tā uzšaut
viegliņām pa purniņu, bet pēcāk tikai blakus uz grīdas pasist ar to
avīzi. Tā mēs arī izdarījām un tagad jau diezgan normāls palika, rej
tikai uz durvju zvanu vai uz svešiniekiem, kuri nepatīk :D Par riešanu... - Page 5 912314
sweetie
sweetie
Newbie
Newbie

Number of posts : 16
Join date : 05.07.10
Age : 37

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 5 Empty Re: Par riešanu...

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 5 no 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā