Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Par riešanu...

+20
Leila
irituska
Sanita
sassaa
jasmina
Māriņa
Lindita
Dream
Silkite
lilucis
Sabinella
sirsninja
Pukjiitis
Elīna
endoy
Mazais
Ruby
Ronija
Eliina
serluxx
24 posters

Lapa 2 no 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Par riešanu... - Page 2 Empty Re: Par riešanu...

Post  Silkite Otrdiena Marts 03, 2009 10:06 pm

Elīna rakstīja:
Silkite rakstīja:Man Desa rej uz melnàdainajiem un uz cilvékiem kas ejot izdod jociigas skanjas(runà skalji,vai iepirkuma maisinji skarkshkj utt)un uz bérnu ratinjiem.kakjus arii apréjàm,bet tagad ilgi màcu lai liek mierà(més progreséjam,shodien tik vienreiz ieréjas un uz komandu stop,beidza cheers )

Desa rasists! 8)

laikam,jo uz baltajiem reagjé normàli Twisted Evil
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 2 Empty Re: Par riešanu...

Post  Ruby Otrdiena Marts 03, 2009 10:07 pm

Silkite rakstīja:Man Desa rej uz melnàdainajiem un uz cilvékiem kas ejot izdod jociigas skanjas(runà skalji,vai iepirkuma maisinji skarkshkj utt)un uz bérnu ratinjiem.kakjus arii apréjàm,bet tagad ilgi màcu lai liek mierà(més progreséjam,shodien tik vienreiz ieréjas un uz komandu stop,beidza cheers )

lol! lol! lol! mums tas pats ar melnaadainajiem!!!!!!! Jaa nu bet sorry man neviena neatradaas tuvumaa kad socializeeju savu suni!!! Maasiica bij vienu mums atvedusi ciemos - Pepija gandriiz vinju dziivu noeeda - nekaadiigi nevareeju nomierinaat :D :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 2 Empty Re: Par riešanu...

Post  Elīna Otrdiena Marts 03, 2009 10:07 pm

Silkite rakstīja:
laikam,jo uz baltajiem reagjé normàli Twisted Evil

Nu, viņš jau pats ar pie baltajiem pieskaitāms!!!! :lol:
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 2 Empty Re: Par riešanu...

Post  Silkite Otrdiena Marts 03, 2009 10:10 pm

Elīna rakstīja:
Silkite rakstīja:
laikam,jo uz baltajiem reagjé normàli Twisted Evil

Nu, viņš jau pats ar pie baltajiem pieskaitāms!!!! :lol:

jà un pie blondajiem arii Chihuahua3

RUBY- man teica tàpéc ka it kà vinjiem ir specifiska smarzha(pàrbaudiijsi neesmu vai tà ir taisniiba vai né).
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 2 Empty Re: Par riešanu...

Post  Sabinella Otrdiena Marts 03, 2009 10:19 pm

liekas, ka tiem suņiem, kas ir tādā gaišā krāsā patīk sev līdzīgi gaišie cilvēki :) kad pirmo reizi iepazinos ar savas draudzenes punduršpicu, viņš noturēja mani par savu suņu draudzeni un sāka riņķot ap manu galvu, atlaižot matus vaļā šis jau vispār ģība un prom negāja - domāja jaunu draugu atradis 🤣
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 2 Empty Re: Par riešanu...

Post  Ruby Otrdiena Marts 03, 2009 10:20 pm

Silkite rakstīja:
jà un pie blondajiem arii Chihuahua3

RUBY- man teica tàpéc ka it kà vinjiem ir specifiska smarzha(pàrbaudiijsi neesmu vai tà ir taisniiba vai né).

Ak - to ar es nezinu!!! Bet uz beerneljiem ( nu melnaadainajiem ) gan nerej.
Jaa jaa pepijai ar bija taa ka reeja uz chaboshiem maisinjiem,cilveekiem ar kapuchiem,ratinjiem,skreejeejiem.............bet ar to var ciiniities - Pepijai paargaaja. Bet muusu jaunaa iemiitniece - uhhhhhh - man ausis kriit ciet!!!! Rej maajaas ar - uz visu , pagaashnakt es skatiijos savu kaarteeejo Cesar Milan sunju vaardotaaja raidiijumu - un shii taa satrakojaas no tiem sunjiem - ka visu nakti man reeja !!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 2 Empty Re: Par riešanu...

Post  Silkite Otrdiena Marts 03, 2009 10:30 pm

Ruby rakstīja:
Silkite rakstīja:
jà un pie blondajiem arii Chihuahua3

RUBY- man teica tàpéc ka it kà vinjiem ir specifiska smarzha(pàrbaudiijsi neesmu vai tà ir taisniiba vai né).

Ak - to ar es nezinu!!! Bet uz beerneljiem ( nu melnaadainajiem ) gan nerej.
Jaa jaa pepijai ar bija taa ka reeja uz chaboshiem maisinjiem,cilveekiem ar kapuchiem,ratinjiem,skreejeejiem.............bet ar to var ciiniities - Pepijai paargaaja. Bet muusu jaunaa iemiitniece - uhhhhhh - man ausis kriit ciet!!!! Rej maajaas ar - uz visu , pagaashnakt es skatiijos savu kaarteeejo Cesar Milan sunju vaardotaaja raidiijumu - un shii taa satrakojaas no tiem sunjiem - ka visu nakti man reeja !!!

nu gan traki,ceru,ka tiksiet tam pàri cheers
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 2 Empty Re: Par riešanu...

Post  Ruby Otrdiena Marts 03, 2009 10:38 pm

Silkite rakstīja:
nu gan traki,ceru,ka tiksiet tam pàri cheers

Ah nu patiikami nebiija :( Tiksim tiksim paari - kur tad liksimies :D Vairaak uz nakti to raidiijumu neskatiishos - vai nu jaaliek austinjas 🇩🇯
Vinja censhaas rejot pieveerst vairaak uzmaniibas man - ja panjemu Pepiju kleepii ( Lurdesa tai briidii aizrautiigi speeleejaas ar kaadu mantu ) tad uzreiz lec augshaa skataas uz mani un rej - lai tak ar vinju njemu - nu es vinjai saku Shhhhh nedriikst - bet vinja tik rej - nu es vinju nevaru njemt kleepii jo tad vinja sapratiis ka tas taa pienjemts - ja uzrej tad panjem :) Tad gaidu un saku Shhhh - nu kaads briitinsh paiet kameer mans Shhhhh iedarbojaas :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 2 Empty Re: Par riešanu...

Post  endoy Sestdiena Marts 21, 2009 10:51 am

Roxīte dažreiz galīgi nevar nomierinātie un rej pat 20 minūtes
endoy
endoy
Newbie
Newbie

Number of posts : 26
Join date : 15.02.09
Age : 29
Dzīvesvieta : Rīga

http://en.uniteddogs.com/dog/55245

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 2 Empty Re: Par riešanu...

Post  Ruby Sestdiena Marts 21, 2009 2:02 pm

Padaliishos ar mazu triku : atrdadu mazu metaala bundzjinju un sabeeru iekshaa lielas moneetas ( nav vajadziigs daudz ) - piemekleeju smuku vaacinju un bundza ciet!!! Tagad kad Lurdesa saak maajaas riet - bundzha man ir pa rokai un es sakratu to - taadaa veidaa iztrauceejot vinjas rieshanu .Skanja ir paskalja - neiesaku to dariit nakts laikaa - visi buus gultaa seedus :D Un tad kad apklust - paslaveeju un iedodu kaarumu! Nu taa mees pagaidaam ciinamies - liidz skolinjai. Shito izlasiiju vienaa sunju uzvediibas saitaa :) Varbuut kaadam noder :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 2 Empty Re: Par riešanu...

Post  Dream Sestdiena Marts 21, 2009 5:26 pm

Ruby rakstīja:Padaliishos ar mazu triku : atrdadu mazu metaala bundzjinju un sabeeru iekshaa lielas moneetas ( nav vajadziigs daudz ) - piemekleeju smuku vaacinju un bundza ciet!!! Tagad kad Lurdesa saak maajaas riet - bundzha man ir pa rokai un es sakratu to - taadaa veidaa iztrauceejot vinjas rieshanu .Skanja ir paskalja - neiesaku to dariit nakts laikaa - visi buus gultaa seedus :D Un tad kad apklust - paslaveeju un iedodu kaarumu! Nu taa mees pagaidaam ciinamies - liidz skolinjai. Shito izlasiiju vienaa sunju uzvediibas saitaa :) Varbuut kaadam noder :)
hahaha laba doma :lol: buus man arii jaapameegjina shitas joks ... pagaidaam es saveejo rieshanu meegjinu paarsaukt, plaukstas sasitot vai pa galdu kaut ko papliikshkjinot, taadejaadi paartraucot lielo rieshanas troksni :D
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 2 Empty Re: Par riešanu...

Post  Silkite Sestdiena Marts 21, 2009 9:16 pm

Es arii tagad plaustas situ ja nereagje uz aizràdijumiem.nu ja tieshàm ignoré un nereagjé sanjemu vieli aiz chupra-momentà klusums ,jo nepatiik ;) tad ja ir pie rokas iedodu kàrumu un paslavéju.
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 2 Empty Re: Par riešanu...

Post  Ruby Sestdiena Marts 21, 2009 10:59 pm

Silkite rakstīja:Es arii tagad plaustas situ ja nereagje uz aizràdijumiem.nu ja tieshàm ignoré un nereagjé sanjemu vieli aiz chupra-momentà klusums ,jo nepatiik ;) tad ja ir pie rokas iedodu kàrumu un paslavéju.

Lurdesa shitaa muuk jo zin ka taisiishu muti ciet vai aiz chupra njemshu :lol: :lol: Pepijai es viegli iebakstu un pietiek :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 2 Empty Re: Par riešanu...

Post  Silkite Sestdiena Marts 21, 2009 11:16 pm

Ruby rakstīja:
Silkite rakstīja:Es arii tagad plaustas situ ja nereagje uz aizràdijumiem.nu ja tieshàm ignoré un nereagjé sanjemu vieli aiz chupra-momentà klusums ,jo nepatiik ;) tad ja ir pie rokas iedodu kàrumu un paslavéju.

Lurdesa shitaa muuk jo zin ka taisiishu muti ciet vai aiz chupra njemshu :lol: :lol: Pepijai es viegli iebakstu un pietiek :D

kad vélos savéjo njemt aiz chupra shis arii muuk prom,parasti tas notiek uz balkona,jo patiik citreiz apriet kàdu garàmgàjéju :suspect: kad sadusmojos tad lieku no balkona istabà kur izciesh 5 min bez balkona,tad atkal laizhu uz balkona un izbaudu klusumu liidz nakoshai kapriizei :D
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 2 Empty Re: Par riešanu...

Post  Lindita Svētdena Marts 22, 2009 11:21 am

Man Snifs atkal pasācis tādu triku, ja vinjam ir besis, ja negrib, lai kāds aiztiek, vai ja es neljauju kkur līst viņs iesmilkstas, nu tā, it kā kkas sāpētu!
Vienreiz veikalā un vakar sabiedriskajā, kad gribēja pārsēsties uz brīvo sēdekli, bet es neļāvu, tā iesmilkstās, ka apkātējie domā, ko es viņam sāpīgu daru. Protams, ka tā ir efektīva skaņa, jo sabīstoties rokas tiek no viņa ātri noņemtas. Rāju jau viņu par šito triku, bet vakar suņu skolā kliedza vnk pa visu māju, kad trenerītes šo čamdīja :?:
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 2 Empty Re: Par riešanu...

Post  Eliina Svētdena Marts 22, 2009 1:56 pm

mana arii kliedz Twisted Evil Evil or Very Mad nezinu ka to paraudzinat 😢 :|
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 2 Empty Re: Par riešanu...

Post  Silkite Svētdena Marts 22, 2009 2:25 pm

Lindita un Eliina,luudzu pastàstiet kas tas ir kliegt :?: es nestàdos priekshà(manéjais laikam to nedara tàpéc nezinu) :shock: tà spalgi vai kà??? :scratch: flower
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 2 Empty Re: Par riešanu...

Post  Lindita Svētdena Marts 22, 2009 4:39 pm

Silkite rakstīja:Lindita un Eliina,luudzu pastàstiet kas tas ir kliegt :?: es nestàdos priekshà(manéjais laikam to nedara tàpéc nezinu) :shock: tà spalgi vai kà??? :scratch: flower

Nu iedomājies to skaņu, kad sunītim sāp, tā skaļi iesmilkstās!
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 2 Empty Re: Par riešanu...

Post  Eliina Svētdena Marts 22, 2009 4:47 pm

Lindita rakstīja:
Silkite rakstīja:Lindita un Eliina,luudzu pastàstiet kas tas ir kliegt :?: es nestàdos priekshà(manéjais laikam to nedara tàpéc nezinu) :shock: tà spalgi vai kà??? :scratch: flower

Nu iedomājies to skaņu, kad sunītim sāp, tā skaļi iesmilkstās!

kad uzkapj uz kajinjas... kaut kas namliidziigs!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 2 Empty Re: Par riešanu...

Post  Ronija Svētdena Marts 22, 2009 4:56 pm

Njaaaaa, kaa to dara Shanele, mees shodien izbaudiijaam:)) Tas tieshaam ir traki. Bet taa ir tikai un vieniigi socializaacijas probleema un diezgan sachakareeta psihe Shaneles gadiijumaa. Diemzheel izskataas, ka vinjas ieprieksheejie saimnieki ir ljoti pacentushies:((
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 2 Empty Re: Par riešanu...

Post  Eliina Svētdena Marts 22, 2009 5:03 pm

Ronija rakstīja:Njaaaaa, kaa to dara Shanele, mees shodien izbaudiijaam:)) Tas tieshaam ir traki. Bet taa ir tikai un vieniigi socializaacijas probleema un diezgan sachakareeta psihe Shaneles gadiijumaa. Diemzheel izskataas, ka vinjas ieprieksheejie saimnieki ir ljoti pacentushies:((

eh ja tas gan jums bija tas jadzird :oops: manai mazuliitei prihe nav labakaja kartiiba :( Ronija- a ka tev leikas ir iespeejams vinu pieradinat pie cilveku masam un lai vina neuzvestos tik sausmiigi? majas jau es pie taa stradaju un izdodas paleneam, bet cilvekos, ja kads vinu aiztiek ir trakums, jo vina baidas loti!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 2 Empty Re: Par riešanu...

Post  Ronija Svētdena Marts 22, 2009 5:16 pm

Eliina rakstīja:
Ronija rakstīja:Njaaaaa, kaa to dara Shanele, mees shodien izbaudiijaam:)) Tas tieshaam ir traki. Bet taa ir tikai un vieniigi socializaacijas probleema un diezgan sachakareeta psihe Shaneles gadiijumaa. Diemzheel izskataas, ka vinjas ieprieksheejie saimnieki ir ljoti pacentushies:((

eh ja tas gan jums bija tas jadzird :oops: manai mazuliitei prihe nav labakaja kartiiba :( Ronija- a ka tev leikas ir iespeejams vinu pieradinat pie cilveku masam un lai vina neuzvestos tik sausmiigi? majas jau es pie taa stradaju un izdodas paleneam, bet cilvekos, ja kads vinu aiztiek ir trakums, jo vina baidas loti!

Protams, ka var labot, bet ar ljoti smagu darbu. Regulaaras nodarbiibas skolinjaa, ieshana publiskaas vietaas, katrai dradzenei liec vinju glaudiit, un taa, kameer pieradiis. Man Vikijai ar nepatiik, ka vinju aiztiek, bet gan Dream, gan Lilucis var apliecinaat, kaa es katru reizi kaa tiekamies, lieku Vikiju glaudiit, lai pierod. Vajadzeetu jau biezhaak, bet nu daram cik varam. Arii manas draudzenes ir spiestas mazo ruuceeju glaudiit:)) Peec piektaa glaudiijiena, vinjai apniik ruukt, un sakostiem zobiem cieshaas:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 2 Empty Re: Par riešanu...

Post  Eliina Svētdena Marts 22, 2009 5:20 pm

mans draudzenes neviena nevar izturet vinas rakstuur :( un kaitina vel vairak, tapec bus gruuti vinas pierunat glaudiit, vinas ja nesaprot ka tas tikai vel vairakk traume suniti Cry
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 2 Empty Re: Par riešanu...

Post  Ronija Svētdena Marts 22, 2009 5:25 pm

Eliina rakstīja:mans draudzenes neviena nevar izturet vinas rakstuur :( un kaitina vel vairak, tapec bus gruuti vinas pierunat glaudiit, vinas ja nesaprot ka tas tikai vel vairakk traume suniti Cry

Nu nee, taa jau arii nav arshana. Tev ir vinja jaatur, kameer apradiis kaartiigi, un lai vinjas glauda. Kaitinaat vispaar NEDRIIKST!
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 2 Empty Re: Par riešanu...

Post  Eliina Svētdena Marts 22, 2009 5:27 pm

Ronija rakstīja:
Eliina rakstīja:mans draudzenes neviena nevar izturet vinas rakstuur :( un kaitina vel vairak, tapec bus gruuti vinas pierunat glaudiit, vinas ja nesaprot ka tas tikai vel vairakk traume suniti Cry

Nu nee, taa jau arii nav arshana. Tev ir vinja jaatur, kameer apradiis kaartiigi, un lai vinjas glauda. Kaitinaat vispaar NEDRIIKST!

to es zinu! bet tiem cilvekiem kuriem nav saskare ar tadiem suniisiem liidz vinu samdzenem tas neaiziet :(
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Par riešanu... - Page 2 Empty Re: Par riešanu...

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā