Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vai pieradinat pie gultas???

+4
Ruby
ajame
Elīna
Liliana Kendra
8 posters

Go down

Vai pieradinat pie gultas??? Empty Vai pieradinat pie gultas???

Post  Liliana Kendra Otrdiena Aprīlis 13, 2010 8:48 pm

Sveiki,meitenes! Vai pieradinat pie gultas??? 472237 Gribeju paprasit-ka buut?Vai pieradinat sunitu sedet/gulet/speleties Vai pieradinat pie gultas??? 676462 mana gultaa?Ka juus darat???
Paldies Vai pieradinat pie gultas??? 545404
Liliana Kendra
Liliana Kendra
Prospect
Prospect

Number of posts : 56
Join date : 11.04.10
Age : 39
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vai pieradinat pie gultas??? Empty Re: Vai pieradinat pie gultas???

Post  Elīna Otrdiena Aprīlis 13, 2010 9:49 pm

Kā pati vēlies! Manējiem gulta ir pieejama un nekādu aizliegumu nav, guļ, spēlējās- vienvārdsakot -neatņemama viņu dzīves sastāvdaļa! Vai pieradinat pie gultas??? 68782
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vai pieradinat pie gultas??? Empty Re: Vai pieradinat pie gultas???

Post  ajame Otrdiena Aprīlis 13, 2010 10:42 pm

mans vīrs uzreiz pateica- tie sunīši ir gultas sunīši. tā nu abas meitenes guļ ar mums zem vienas segas. mums arī aizl;iegumi nekādi nav. drīzāk pat otrādi- ja kāda no meitenēm vakarā paliek suņu gultiņā, tās ātri vien tiek pārnestas uz mūsu gultu :)
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Vai pieradinat pie gultas??? Empty Re: Vai pieradinat pie gultas???

Post  Ruby Otrdiena Aprīlis 13, 2010 11:03 pm

Pa dienu maneejaam muusu gulta ir pieejama - var speeleeties, guleet cik vien veelaas, bet iisteniibaa ja neviena tur nav (pa dienu) tad vinjaam nekaada interese nav tur buut. Pa nakti - sunjiem ir pashiem savas gultas un muusu gultaa naakt nav atljauts un to vinjas ljoti labi zin un gulj savaas gultinjaas.

No riita gan pa briivdienaam visaam ir atljauts ieliist pie mums gultaa :) un shad tad pa briivdienaam es panjemu kaadu blakus (it iipashi pa ziemu) bet vasaraa vinjas pashas jau aiziet aatraak guleet par maniim un gulj pashas savaas gultinjaas.

Katra briiva izveele, bet vienu ko es gribeetu pateikt shajaa sakaraa ir tas ka jaaskataas ljoti kaads sunim raksturs, ja vinsh ir bosiigs tad vinjam labaak guleet uz griidas (savaa gultaa) jo ja vinsh gulees ar saimnieku tad domaas ka ir vienaa liimenii ar saimnieku un ar laiku saaks kaapt veel augstaak pa hierarhijas (sp) trepiiteem. Jo vairaak suns gulees uz zemes jo vairaak vinsh jutiisies kaa suns un cilveeka labaakais draugs :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Vai pieradinat pie gultas??? Empty Re: Vai pieradinat pie gultas???

Post  Eliina Otrdiena Aprīlis 13, 2010 11:33 pm

oo jaa Ruby, tev par to guleesanu uz zeme un par bosikiem 100% taisniiba.
agrak kadreiz, kad loti sadusmojos uz Shaneli nelaidu vinu gulta un nometu uz zems paradiju vietinu, lai gul vina loti pardzivoja un saprata ka slikti darijusi un gulta netiekt. paris reizes un suns saprot kas majas saimnieks, bet tagad mazais velns atkla nedaud izlaidies :32

katram pasam jauztada savi noteikumi majas, kas sunim ir atlauts un kas nav, kur gulet un ta talak :) un singri pasam jaievero tie noteikumi,jo suns jau izmantos atri musu labvelibu,ja vienreiz tiks kaut kas atlauts kas agrak bijis aizliegts
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Vai pieradinat pie gultas??? Empty Re: Vai pieradinat pie gultas???

Post  Liliana Kendra Trešdiena Aprīlis 14, 2010 12:22 am

Man bija ta,ka negribeju pieradinat pie gultas,bet kamer es neesmu majaas to izdarija mans draugs Vai pieradinat pie gultas??? 123487 Vnk njema suniti sev blakus un skatijas TV. Tapec tagad suniits dazhreiz prasas vinju panjemt-bet es njemu tikai tad,ja negulju un kad varu vinju verot,jo vinjai ir tikai 2 mene6i Vai pieradinat pie gultas??? 389689
Liliana Kendra
Liliana Kendra
Prospect
Prospect

Number of posts : 56
Join date : 11.04.10
Age : 39
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vai pieradinat pie gultas??? Empty Re: Vai pieradinat pie gultas???

Post  inly&bugy Trešdiena Aprīlis 14, 2010 7:24 am

Es ar negribēju radināt pie gultas, tas arī izdevās līdz brīdim, kad Bugis iemācījās pats lekt iekšā. Pirmās divas naktis aizmiga savā gultā, tik pa nakti ieleca pie mums. Tagad tiklīdz jūt, ka mēs taisamies gulēt, mūs jau sagaida gultā
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vai pieradinat pie gultas??? Empty Re: Vai pieradinat pie gultas???

Post  Ruby Trešdiena Aprīlis 14, 2010 6:12 pm

Jaa ir gruutaak ar tiem kuri pashi var ielekt gultaas :D Man Lurdesa ielec pati nemanaami shad tad un tad gaida malinjaa kas nu buus - vai sakusteesies un pamaniis kaads vai nee LOL Pepija un Roksis nevar pashas ielekt gultaa, tikai ar trepiiteem.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Vai pieradinat pie gultas??? Empty Re: Vai pieradinat pie gultas???

Post  Lily Ceturtdiena Aprīlis 15, 2010 11:33 am

Jaa piekriitu, ka grutak ar tiem kas pashi mak ielekt. Kad Sherija nemācēja tad par viņu nebija jauztraucas, nu lai jau čīkst tur pie gultas malas. Bet kad iemācijās tad visu laiku bija jauzmana lai nenokrīt, nenolec dauzoties bet tagad jau visi pa gultu dragā un lēkā.... Kā sākam radināt savās vietiņās (un mēs bieži to apņemamies darīt :D ) tad viens paņem gultā kādu, tad otrs pa kluso un tā arī tā atradināšana nesanāk!
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Vai pieradinat pie gultas??? Empty Re: Vai pieradinat pie gultas???

Post  sirsninja Ceturtdiena Aprīlis 15, 2010 12:33 pm

Manēja ļoti retos gadījumos neguļ gultā,un tad arī tikai uz kādām 2 stundām un pīkst ja naktī stumj ārā no gultas. ;)
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Vai pieradinat pie gultas??? Empty Re: Vai pieradinat pie gultas???

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā