Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pārošana. :)

+3
Ruby
Eliina
maza-zvaigzne
7 posters

Go down

Pārošana. :) Empty Pārošana. :)

Post  maza-zvaigzne Piektdiena Maijs 28, 2010 1:56 pm

Sveikas. Gribu savu puiku pirmo reizi pārot.. Pirms kastrācijas. Bet man nav ne-jausmas kas un kā. Lūdzu mani apgaismojiet :D Un atvainojos, ja kādai šķiet smieklīga šī diskusija, bet domāju ka arī Jums bija pirmā reize. ;)
maza-zvaigzne
maza-zvaigzne
Newbie
Newbie

Number of posts : 12
Join date : 01.10.09
Dzīvesvieta : Latvija, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana. :) Empty Re: Pārošana. :)

Post  Eliina Piektdiena Maijs 28, 2010 2:02 pm

Sveika ;) Jauks sunuks sunny
ja jau sunuku plano kastret,tad kapec japaro? Vai sunitim ir dokumenti, obligatas veselibas parbaudes, lai sanemtu kluba atlauju paroties?
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana. :) Empty Re: Pārošana. :)

Post  Ruby Piektdiena Maijs 28, 2010 2:04 pm

Kapeec veelies paarot savu sunjuku?
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana. :) Empty Re: Pārošana. :)

Post  maza-zvaigzne Piektdiena Maijs 28, 2010 2:10 pm

Mums ģimenē ir izveidojusies dilemma. Mums ir vēl mopšu meitene mājās un puika ik pa laikam viņu grib čikāt. Pēc brīvdienām kad puika rīvējās gar zāli un ome redzēja visu to skatu ar visiem "atribūtiem" izlēmām suni kastrēt. Protams es to nevēlos, bet man diemžēl nav izvēles, jo man diemžēl pašlaik nav tādu iespēju lai dzīvotu atsevišķi. Puikam ir dokumenti, bet mēs neesam klubā.

Vēlos pārot ar domu, ka ja jau viņam vairs nekad "nespīd", tad lai vismaz vienu reizīti "izbauda".

ā un pie viena vēlējos pajautāt, kāds suns paliek pēc kastrācijas, vienkārši ir dzirdēti "nostāsti", ka lēns un mierīgs. ??
maza-zvaigzne
maza-zvaigzne
Newbie
Newbie

Number of posts : 12
Join date : 01.10.09
Dzīvesvieta : Latvija, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana. :) Empty Re: Pārošana. :)

Post  Ruby Piektdiena Maijs 28, 2010 2:25 pm

Protams, izveele ir katra pasha zinjaa, BET ko es tev gribeetu shajaa sakaraa pateikt ir tas ka peec shiis vienas taa teikt "lai jau izbauda" reizes tava miiljaa sunjuka raksturinsh var mainiities par visiem 180 graadiem, vinja attieksme, teritorijas ieziimeeshana, tas viss var izmainiities peec vienas "izbaudiishanas". Vai tu esi gatava sadziivot peec tam ar paarmeeriigu teritorijas ieziimeeshanu? It iipashi jau maajaas (istabaas)? Un to ka tavs miiljuminsh var palikt arii nedaudz agresiivaaks?? Un tas ka maajaas ir mopshu meitene un tavs Riko buus izmeegjinaajis to lietu un tas nekas ka vinsh buus kastreets, taapat jums vinji buus jaatur atsevishkji, jo vinji var sasieties tik un taa, ok mopsene nepaliks gruuta, bet savainoties vinji tik un taa var!!!Otraamkaartaam, vinjam nav nekaadas vajadziibas neko vienreiz izbaudiit!! Treshaamkaartaam, peec kastraacijas sunji paliek nedaudz mieriigaaki, bet nekaadaa zinjaa apaatiski vai flegmas, neee!!! Miiloshaaki, rotaljiigaaki, vairaak koncentreeti uz savu saimnieku, ne citaam apkaarteejaam lietaam :) Peec kastraacijas jaasamazina sunja eediena pateerinsh un jaapalielina aktivitaates, lai nerastos liekais svars.




Klau, kaa ir LV, vai var izstaadiit izstaadee kastreetus/sterelizeetus sunjus (ar izinju no veta)?
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana. :) Empty Re: Pārošana. :)

Post  Elīna Piektdiena Maijs 28, 2010 5:13 pm

Nu, man Česters ir kastrēts, nekāds mierīgais nav palisis, skrien un ārdās kā traks! Vienīgi, tas, ka mazliet uzresnēja, bet nu jau ar piemērotu barību esam uz pareizā ceļa tikuši! Pārošana. :) 68782 Es esmu par kastrāciju suņiem, kas nav izmantojami vaislā, saimniekam un sunim mierīgāka dzīve, vairs nav jāsatrauca, ka braucot ciemos draudzenei sune meklējas, mūs tas vairs nesatrauc! Pārošana. :) 68782
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana. :) Empty Re: Pārošana. :)

Post  Silkite Piektdiena Maijs 28, 2010 8:49 pm

Mans suns arii nav palicis léns,flegma,mieriigs vai kà citàdi varétu saukt Pārošana. :) 554574 iists nemiera garinjsh un miiljuminjsh Pārošana. :) 295813
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana. :) Empty Re: Pārošana. :)

Post  Eliina Piektdiena Maijs 28, 2010 11:00 pm

Elīna rakstīja:Es esmu par kastrāciju suņiem, kas nav izmantojami vaislā

uzskatu tiesi ta pat :)
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana. :) Empty Re: Pārošana. :)

Post  Sabinella Svētdena Decembris 26, 2010 11:35 pm

es ari savejo gribeju parot, bet ta ka vinja sver tikai nieka 1,6 Kg,tad tomer to isti nevar. zhel jau ir, raksturs Astei perfekts, ciltsraksti labi, bet nu par paroshanu nevar but ne runas :( kastret ari negribas, mekleshanas laiks nekadas dizhas problemas nesagada, un viltus grutniecibas vinja ari nesimule, ta ka laikam paliksim nekastreti un neapbernoti
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana. :) Empty Re: Pārošana. :)

Post  Lily Pirmdiena Decembris 27, 2010 6:58 pm

Sabinella rakstīja: bet nu par paroshanu nevar but ne runas :(

Nu kapēc uzreiz nevar būt ne runas?.. Ir arī suņi 1,6kg kas dzemdē un viss ir pilnīgā kārtībā :) vajag tikai piemērotu vīriņu atrast :)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana. :) Empty Re: Pārošana. :)

Post  Ruby Pirmdiena Decembris 27, 2010 11:05 pm

Sabinella rakstīja: bet nu par paroshanu nevar but ne runas :(

Piekriitu Sabinellai ka par paaroshanu 1.6kg kuciitei nevar buut ne runas!!! Katra pasha dariishana jau protams, bet tas ir MILZIIGS risks. Protams ir pieredzeejushi audzeetaaji kas paarzin savas sunju liinijas neskaitaamaas paaudzees un var paredzeet cik apm kuceenu buus kuciitei un cik lieli, kaadas dzemdiibas bijushas paareejaam kuciiteem liinijaa u.t.t, bet tas ar ir milziigs risks. Iedomaajies ja taada lieluma kuciitei beigaas ir tik viens kuceens? Protams kjeizars garanteets!!!
Es piem savam Pepsim (ari 1.6 kg) nevaru iedomaaties kur vinjai tie beerninji augtu?? Un veel lai es ietu riskeet ar vinjas un kuceenu dziiviibu .... nee paldies!

It iipashi chihiem, kuriem galvinjas ir lielaakas (ne pa velti aabolgalvas lol), min kuciites svaram buutu jaabuut 2 kg.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana. :) Empty Re: Pārošana. :)

Post  Lily Pirmdiena Decembris 27, 2010 11:32 pm

Ruby rakstīja:
Sabinella rakstīja: bet nu par paroshanu nevar but ne runas :(


It iipashi chihiem, kuriem galvinjas ir lielaakas (ne pa velti aabolgalvas lol), min kuciites svaram buutu jaabuut 2 kg.


no vienas puses arii piekriitu, bet nu ir arii daudz iznjeemumi kad viss ir ok :)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana. :) Empty Re: Pārošana. :)

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā