Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pārošana!

+12
Eliina
Taffija
Sanita
Dream
kristucis1
irituska
lilucis
Ruby
Ronija
Lily
Leila
Iniii
16 posters

Lapa 1 no 3 1, 2, 3  Next

Go down

Pārošana! Empty Pārošana!

Post  Iniii Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 2:49 pm

Sveiki!
Es vēlējos palūgt, lai padalīties ar info kā Jums gājis, par cik mums viss vel priekšā. Tātad: esam nolēmuši savu jaunkundzi vest pie puikām, kad atkal būs MR . Cik reāli ir iespējams palikt stāvoklī no viena sakara? Es esmu jau laikus sākusi lasīt izglītojošos materiālus par šo tēmu, bet reāli ieteikumi un pieredze ir daudz vērtīgāk.. :) Man princesīte ļoooti izvēlīga ir, tāpēc nedaudz rodas bažas..
Iniii
Iniii
Rookie
Rookie

Number of posts : 30
Join date : 01.07.09
Age : 39
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! Empty Re: Pārošana!

Post  Leila Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 4:29 pm

Vai tad klubā tev nav neviens paskaidrojis šo jautājumu?
Leila
Leila
Profesional
Profesional

Number of posts : 259
Join date : 05.03.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! Empty Re: Pārošana!

Post  Iniii Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 6:46 pm

... neesmu klubaa, kad pirkaam piedaavaaja ar papiiriem vai bez, izveeleejs ortu variantu.. cik zinu manas mazaas maasiju njeema ar papiiriem.. :))
tapeec ari jautaaju te, lai padalaties pieredzee..
Iniii
Iniii
Rookie
Rookie

Number of posts : 30
Join date : 01.07.09
Age : 39
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! Empty Re: Pārošana!

Post  Leila Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 7:03 pm

A kapēc tu gribi pārot ja tavai sunenei nav ciltsraksti?Tu taisies kucēnus tirgot? :shock:
Leila
Leila
Profesional
Profesional

Number of posts : 259
Join date : 05.03.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! Empty Re: Pārošana!

Post  Iniii Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 7:14 pm

nee.. runaajaam ar vetu un ieteica vienu metienu piedzemdeet pirms sterilizee, lai negadaas kaadas probleemas naakotnee.. Par cik es neesmu vets, man atliek vien paljauties, ka kaads ir zinoshaaks shajaa jomaa.
..un ja gribeetu tirgot .. tici man daud gribeetaaju buutu, es savu pirku audzeetavaa un saimniece teica, ka visi ir vienaadi, atnesa 5us gb un ljaava izveeleeties, peec mums naaca cits paris un panjeema maasinju + teica, ka grib klubaa buut.. es atteicos no taa papiira.. man nevajag biznesam - priekam pirku!
Iniii
Iniii
Rookie
Rookie

Number of posts : 30
Join date : 01.07.09
Age : 39
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! Empty Re: Pārošana!

Post  Leila Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 7:18 pm

Ja jau taisies sterilizēt,nav nekāda vajadzība vienu reizi pārot,tas ir mīts,ka vajag kucei vienu reizi dzemdēt,lai varētu sterilizēt.Palasi par sterilizāciju te saitā.Ruby,kristucis1 sterilizēja pirms tam nepārojot ne vienu reizi.
Jā par to pārdošanu es nešaubos pilns ss.lv ar tādiem sludinājumiem,tirgo it kā tojus.
Leila
Leila
Profesional
Profesional

Number of posts : 259
Join date : 05.03.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! Empty Re: Pārošana!

Post  Iniii Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 7:20 pm

lai nu kaa, tas jautaajums par dzemdeeshanu ir izlemts, jau visi gjimenee vienojamies.. :)
es nevaru savam sunitim atnjemt iespeju but mammai, tas apmeram kaa man panjemtu un taa izdariitu..
+ vel ir viens faktors, kad pirkaam audzeetavaa teica, ja gribam parot lai vedam pe Vinjiem.. nezinu..
Iniii
Iniii
Rookie
Rookie

Number of posts : 30
Join date : 01.07.09
Age : 39
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! Empty Re: Pārošana!

Post  Lily Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 7:21 pm

Leila rakstīja:Ja jau taisies sterilizēt,nav nekāda vajadzība vienu reizi pārot,tas ir mīts,ka vajag kucei vienu reizi dzemdēt,lai varētu sterilizēt.Palasi par sterilizāciju te saitā.Ruby,kristucis1 sterilizēja pirms tam nepārojot ne vienu reizi.

Piekrītu! Priekškam tev pārot ja tagad tā jau ir ļoti daudz savairojušies toji- ar un bez papīriem, tīršķirnes un jaukti u.t.t.... Un tas tiešām ir mīts ka vajag sapārot, ja viņai būtu bijušas vairākas viltus grūtniecības tad vel varbūt bet tapat vienkārši nē. ;)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! Empty Re: Pārošana!

Post  Leila Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 7:31 pm

Iniii rakstīja:lai nu kaa, tas jautaajums par dzemdeeshanu ir izlemts, jau visi gjimenee vienojamies.. :)
es nevaru savam sunitim atnjemt iespeju but mammai, tas apmeram kaa man panjemtu un taa izdariitu..
+ vel ir viens faktors, kad pirkaam audzeetavaa teica, ja gribam parot lai vedam pe Vinjiem.. nezinu..
Skaidrs no kādas audzētavas tu esi pirkusi suni.Sanāk,ka tā bijusi nevis audzētava,bet suņu ferma kur ar to vien nodarbojas,kā ražo tikai kucēnus.Tu kad pirki redzēji tēvu,māti savai sunenei?
Leila
Leila
Profesional
Profesional

Number of posts : 259
Join date : 05.03.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! Empty Re: Pārošana!

Post  Iniii Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 7:40 pm

:) jaa redzeeju teeti,mammu, arii paareejos suniishus + kuceenus. Kad zvaniijaam prasiiju kapeec cena saakot no un liidz, tad man teica, ka var njemt ar papiiriem un bez.. visi ir vienaadi, tikai es maksaaju leetaak jo nezinu ciltstrakstus un neesmu klubaa. ja nemaldos LKF.. + es jautaaju kaa buus ja gribeeshu sapaarot, es nebuushu informeeta par geeniem, Vinja teica, ka droshi varam baukt pie Vinjiem sapaarot un vispaar ja kaadi jautaajumi utt varu zvaniit un jautaat..
tad nu biju peec savas sunces, kameer gaidiijaam pasiiti poshu atbrauca veel cilveeki, mums paluudz neteikt par cik nopirmaam un ka nnjeemaam ar papiiriem, un ienesa Cikas maasinjas un braaliiti, tie cilveeki izveeleejaas ar papiiriem.. samaksaaja uz pusi vairaak kaa es.. Par cik biju pirmaa.. man bija iespeeja izveeleetis, kuru kuceenu sev veelos.. :)
Un mums viss pagaidaam vislabaakajaa kaartiibaa.. vets pat no saakuma neticeeja, ka esam bez papiiriem un nepiedalamies izstaadees :))
un dot kaadam treshajam kuceenus netaisos, man buutu zheel, ka mazaas dveeseliites bez mammiites un prom kkur dziivo, un neiznu kaa iet.. :)
Iniii
Iniii
Rookie
Rookie

Number of posts : 30
Join date : 01.07.09
Age : 39
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! Empty Re: Pārošana!

Post  Lily Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 7:48 pm

nu man gan šķiet ka LKFā tādas lietas nenotiek. Varbūt tomēr kļūdos bet ja jau kucēnam ir c/r tad viņu pārdod ar tiem un kāda jēga pārdot bez? un ka man nepatīk šitie ''ja gribat ar c/r tad būs 3x dārgāk ja bez tad varat ņemt pa 100ls!'' :D varētu padomāt ka tie c/r vel atsevišķi maksā 3x vairāk par kucēnu.
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! Empty Re: Pārošana!

Post  Leila Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 7:51 pm

Nav LKF+,bet ir favorīts + kuršs sastāv LKA.Un ciltsraksti nemaz tik dārgi nemaksā,kādi 20ls.
Leila
Leila
Profesional
Profesional

Number of posts : 259
Join date : 05.03.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! Empty Re: Pārošana!

Post  Iniii Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 7:53 pm

..nezinu kaada jeega.. manaa gadiijumaa leetaak.. :D un es nepirku par 100Ls ..
bee audzinaat un atrunaat maakam, bet vai varat kaadu padomu dot?
Iniii
Iniii
Rookie
Rookie

Number of posts : 30
Join date : 01.07.09
Age : 39
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! Empty Re: Pārošana!

Post  Lily Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 7:53 pm

Leila rakstīja:Nav LKF+,bet ir favorīts + kuršs sastāv LKA.Un ciltsraksti nemaz tik dārgi nemaksā,kādi 20ls.

Leila, viņa neteica LKF+ :shock: un favorītā c/r maksā 10 ls(kluba biedram) bet 20 Ls tiem, kas nav kluba biedrs. :) :D;)


Pēdējo reizi labojis Lily Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 7:57 pm; labots 2 reizes
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! Empty Re: Pārošana!

Post  Iniii Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 7:54 pm

Leila rakstīja:Nav LKF+,bet ir favorīts + kuršs sastāv LKA.Un ciltsraksti nemaz tik dārgi nemaksā,kādi 20ls.

+ bija neatkariigi domaats, lai nav jaaraksta plus vel.. ;)
Iniii
Iniii
Rookie
Rookie

Number of posts : 30
Join date : 01.07.09
Age : 39
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! Empty Re: Pārošana!

Post  Ronija Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 7:59 pm

Mans padoms sekojosh - veseliibas deelj - kuce nav jaapaaro nevienu reizi muuzhaa - tas ir miits, kaa jau meitenes teica.
Sunim tu neko neatnjemsi, tas ir cilveeku egoisms. Suniite neko nesaprot, bij vinjai jaabuut beerniem vai nee - to saimniekiem vajag.

Kas attiecaas uz paaroshanu - jaapaaro 11-13 dienaa (dienas var atshkjirties atkariibaa no kuces iipatniibaam fiziologjiskajaam), jaapaaro 2 reizes ar 24-48 stundu intervaalu. Lai vai kaa, tas nebuut nenoziimee, ka 100% buus iestaajusies gruutnieciiba. Lieki piebilst, ka dzemdiibas un kuceenu izaudzeeshana liidz 2 meeneshu vecumam nebuut nav leets prieks. Kaa arii jaareekjinaas, ka principaa visu laiku ir jaabuut kaadam maajaas, jo pirmaas nedeeljas obligaati ir jaaseko liidzi kuceenu attiistiibai utt. Kaa arii jaapbrunjojaas ar stipriem nerviem.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! Empty Re: Pārošana!

Post  Leila Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 8:00 pm

Sorry.Bet neticās,ka lkf varētu kas tāds notikt,ir dzirdēts,ka lka tāds notiekās,bet esmu tikai dzirdējusi,neesmu pārliecināta.Ja godīgi tad nezinu cik maksā ciltsraksti mums viņi bija iekļauti cenā par kuru pirku savu suneni.Audzētajs par viņiem maksāja.
Leila
Leila
Profesional
Profesional

Number of posts : 259
Join date : 05.03.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! Empty Re: Pārošana!

Post  Iniii Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 8:04 pm

Ronija rakstīja:Mans padoms sekojosh - veseliibas deelj - kuce nav jaapaaro nevienu reizi muuzhaa - tas ir miits, kaa jau meitenes teica.
Sunim tu neko neatnjemsi, tas ir cilveeku egoisms. Suniite neko nesaprot, bij vinjai jaabuut beerniem vai nee - to saimniekiem vajag.

Kas attiecaas uz paaroshanu - jaapaaro 11-13 dienaa (dienas var atshkjirties atkariibaa no kuces iipatniibaam fiziologjiskajaam), jaapaaro 2 reizes ar 24-48 stundu intervaalu. Lai vai kaa, tas nebuut nenoziimee, ka 100% buus iestaajusies gruutnieciiba. Lieki piebilst, ka dzemdiibas un kuceenu izaudzeeshana liidz 2 meeneshu vecumam nebuut nav leets prieks. Kaa arii jaareekjinaas, ka principaa visu laiku ir jaabuut kaadam maajaas, jo pirmaas nedeeljas obligaati ir jaaseko liidzi kuceenu attiistiibai utt. Kaa arii jaapbrunjojaas ar stipriem nerviem.


paldies :) pluss miinuss man viss skaidrs , zinu arii to, ka kameer kuceeni buus mazinji es 100% buushu ar vienjiem liidz paaugsies :) par to, ka nav leeti neshaubos, bet kas muusdienaas ir leeti?
Vieniigi tagad man jaizlemj, vai vest pie audzeetaajiem, kur pirku vai pashai mekleet ar ko sapaarot, peec manaam domaam audzeetavaa zinaatu labaak kas un kaa..
Iniii
Iniii
Rookie
Rookie

Number of posts : 30
Join date : 01.07.09
Age : 39
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! Empty Re: Pārošana!

Post  Lily Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 8:05 pm

[quote="Ronija"]

Kas attiecaas uz paaroshanu - jaapaaro 11-13 dienaa (dienas var atshkjirties atkariibaa no kuces iipatniibaam fiziologjiskajaam)quote]

un nepieredzējušam cilvēkam ir grūti saprast kurā dienā vajag pārot un ja nemaldos mes Lily parojām kautkādā 8. dienā bet mūsu mopsi vispār jāpāro ~16 dienā. takā nevar paļauties uz tām aptuvenajām dienām kas ir lielākai daļai citiem suņiem, katram tas ir individuāli un katru dienu jāseko līdzi kucītes izdalijumiem lai zinātu kad ir īstais laiks.
un dzemdības mazajiem sunīšiem tiešāāam ir ļoooti grūtas. Bieži vien nākas taisīt ķeizargriezienu un nedod dievs vel viņai kautkas notiksies. tu tacu to negribi?! un ja tomer gribi kucenus tam tev vajadzes vismaz pirmās divas nedēļas visu dienu pie viņiem sēdēt.
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! Empty Re: Pārošana!

Post  Ronija Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 8:15 pm

Kas ir tavas suniites audzeetaaji un kas ir vinjas vecaaki??
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! Empty Re: Pārošana!

Post  Ruby Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 8:18 pm

Man tieshaam neticaas ka cilveeks ir speejiigs riskeet ar savas kuciites dziiviibu un veseliibu kaut kaada NEIZGīTOTA!!!!!!! veta deelj, taapeec ka vinsh uzskata ka kuciitei pirms sterelizeeshanas ir jaadzemdee!!!!
Labpraat vinjam uzzvaniitu un pajautaatu vai vinsh/vinja NEVEELAAS VEELREIZ UNIVERSITAATI BEIGT?????

Nekaa personiiga, nepaarproti luudzu tas nav veersts uz tevi nekaadaa gadiijumaa, bet peec taada teksta no veta - nekad nekad nekad NEļAUTU vairs taadam vetam PIESKāRTIES maniem sunjiem!!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! Empty Re: Pārošana!

Post  Iniii Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 8:36 pm

tapeec jau arii es izdomaaju paintereseeties veel arii shaadaa veidaa, ne tikai paljauties uz veta diagnozi :)
Iniii
Iniii
Rookie
Rookie

Number of posts : 30
Join date : 01.07.09
Age : 39
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! Empty Re: Pārošana!

Post  Iniii Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 8:39 pm

Ronija rakstīja:Kas ir tavas suniites audzeetaaji un kas ir vinjas vecaaki??

vecaaku vaardus utt neatceros, zinu, ka man staastiija gari un plasi, poshu pasee bija ierakstiits ka vaardam jaasaakas uz O .. un mums dzimshanas diena 07.07.2008


Nezinu vai audzeetavi tagad liela noziime buutu, ja zinaatu kur es pirku, negibas antireklaamu iipasniekiem.

Teicaat par ciltsrakstiem, cik saprotu peec summas par kaadu pirka Cikas maasinju visi papiiri maksaaja ~80 - 90Ls..
Iniii
Iniii
Rookie
Rookie

Number of posts : 30
Join date : 01.07.09
Age : 39
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! Empty Re: Pārošana!

Post  Ronija Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 8:41 pm

Papiiri nemaksaa 80-90 ls, tas nu ir vairaak kaa skaidrs.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! Empty Re: Pārošana!

Post  lilucis Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 8:47 pm

Njā, skumji, ka ir tādi audzētāji(ja tos vispār tā var nosaukt) kas tikai ražo kucēnus un jaunajiem saimniekiem sastāsta tādas muļķības... Nezinu kā ir LKA sistēmas klubos, bet LKF klubos audzētājs jau ir samaksājis naudu par c/r un tā nav liela nauda, ja pareizi atceros tad tie bija 10 vai 15ls un tā nauda ir iekļauta jau kucēna cenā, par to atsevišķi nemaksā... Ciltrsraksti tik daudz nemaksā...
Un nepatīk tā noslēpumainība par audzētāju, ja jau viss ir tik pareizi tur, tad kapēc jāslēpj?
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! Empty Re: Pārošana!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 3 1, 2, 3  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā