Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pārošana!

+12
Eliina
Taffija
Sanita
Dream
kristucis1
irituska
lilucis
Ruby
Ronija
Lily
Leila
Iniii
16 posters

Lapa 3 no 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Pārošana! - Page 3 Empty Re: Pārošana!

Post  Dream Svētdena Janvāris 17, 2010 5:54 pm

Ruby rakstīja:Tev Dream ir vajadziigaa pieredze, zinaashanas un viss cits kas nepiecieshams lai taa dariitu, bet cilveeks kam nav nekaa taada, nu es neieteiktu rikseet un nemaz domaat par to!!! Un nav daudz auzdeetaaju kas paarotu savas 1.6 kg kuciites, es godiigi nezinu nevienu, visiem ir vismaz paari 1.8 kg :) Ar to es domaaju Chihu auzdeetaajus, nez varbuut tojiem ir kaa savaadaak!
Ruby, pilniigi piekriitu tev ... arii ar visu pieredzi es peedeejaa reizee biju vienkaarshi panikaa un domaaju ka man kuceeni vairs nekad nebuus :( !!!
Bishkjinj palaidu garaam ka te iet runa par chihu! Tojiem tas ir nedaudz savaadaak! Chihiem tieshaam stipri zem 2 kg nav ieteicams, jo ja tojiem galvinjas ir shauraakas - iegrenaakas kuceeniem dzimstot un tas sho procesu nedaudz atvieglo, tad chihiem galvinjas ir apaljas un tas mazaam, "shauraam" kuciiteem ir ljoti biistami! ja to dara, tad ... ieprieksh pieredzi tomeer vajag un jau vetu sarunaa un tur tuvumaa, lai vinjsh jebkuraa briidii kad tas vajadziigs max. aatri jau buutu klaat!!!
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 3 Empty Re: Pārošana!

Post  Lily Svētdena Janvāris 17, 2010 6:42 pm

Sabinella rakstīja:man tad radās viens cits jautājums.. kā ir ar to, ka kuce ir ļoti maza auguma? nu teiksim manējā tagad ir nepilnus 1,6kg smaga, bet audzētāja teica, ka būs līdz pat 2,5kg, nu tā pat kā viņas mamma un tētis (mammai līdz ar to arī nebija nekādas problēmas dzemdēt, bija pat līdz 6 kucēni metienā) Mums te viens toys kaimiņos, viņa lielāka par Asti, bet sanāca knapi, ka viens kucēns piedzima... un vēl arī, jo mazāks sunīts, jo lielāka iespēja, ka būs jātaisa ķeizars?
\

Chivavām vispār ir grūti dzemdēt lielo galvu dēļ, zinu pat audzētājus kas speciāli nepāro ar kobeljiem kuriem ir skriniigaakas galvas tikai tapeec, ka pectam kuceniem ir lielas galvas un kaa jau zinat galvas visgruutaak naak aaraa.... un vel arii jaskataas kucei krusti un kaulu platums pa kuriem nāk bērni.... es neatceros kā sauc zinu tikai krievisku nosaukumu. Lilijai ļoti šauri bija tie kauli un bērni netika tālāk par pleciem....
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 3 Empty Re: Pārošana!

Post  Sabinella Svētdena Janvāris 17, 2010 7:25 pm

āpāc.. nu traki.. es visu laiku domāju, ka viņa izaugs lielāka..
tātad, kas man ar tiem papīriem - nekas pagaidām, man vienkārši nav laika, bet es domāju tuvākājā laikā, kad vismaz tiesības dabūšu, dabūt kārtībā visu ar savu suni, jo, jā, viņa ir šķirnīga, nekādu dižo defektu nav, ja neskaita vienu zobiņu uz priekšu, ko man vnk jāizlabo.
es it kā kucēnus gribēju tieši tāpēc, ka viņa ir ļoti smuka un veselīga,domāju, ka līdz ar to arī bērni būtu tādi paši
tagad jau sāku apsvērt, ka bērni Astei nebūs, bet jebkurā gadījumā konsultēšos ar klubu, vetu un pieredzējušiem audzētājiem
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 3 Empty Re: Pārošana!

Post  Ruby Svētdena Janvāris 17, 2010 11:48 pm

Veel jau bishku apvelsies, bet neko daudz :(
Kad juus peedeejo reizi sveeraaties??
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 3 Empty Re: Pārošana!

Post  Lily Pirmdiena Janvāris 18, 2010 2:40 pm

Aa un vel kas, ja tu saki ka abi vecaki bija 2,5kg, tad ņemot vērā to, ka kucēni ļooti bieži iedzimst vecvecākos, viņi var būt lieli.... un vēlviens iemesls kapēc varētu būt gruuti dzemdēt tādai mazai kucītei.
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 3 Empty Re: Pārošana!

Post  Ruby Pirmdiena Janvāris 18, 2010 8:35 pm

Sabinella - cik tev Aste sveera kad tu vinju panjeemi??
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 3 Empty Re: Pārošana!

Post  Sabinella Piektdiena Februāris 25, 2011 8:23 pm

kad es asti paņēmu,man liekas,ka bija ap 900 gramiem
tagad esam krietni apvēlušās,jau 1,8kg.. bet nu jā,viņa nav tas masīvais čihs,ar platajiem gurniem bet gan šaura un diezgan maza.
ar papīriem,meitenes,es gan esmu grēkojusi..neko beigās nenokārtoju..:(
bet nu nezinu,es jau itkā grbēju klubā un uz izstādēm,lai varētu tālāk nodot viņas labos gēnus,bet izskatās,ka nespīd
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 3 Empty Re: Pārošana!

Post  Eliina Piektdiena Februāris 25, 2011 8:25 pm

vinai tev ir FCI papiri?
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 3 Empty Re: Pārošana!

Post  Sabinella Piektdiena Februāris 25, 2011 9:15 pm

nee,vinai ir no tadas asociācijas,kas nav FCI
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 3 Empty Re: Pārošana!

Post  Žozefīna Pirmdiena Septembris 12, 2011 12:06 pm

Meitenes, man ir vajadzīga informācija par speciālistu, kas var palīdzēt pieņemt dzemdības.
Varbūt Jūs variet ieteikt kādu no Rīgas, kuram var zvanīt arī naktī, un par pieņemamām cenām ? :)

Žozefīna
Žozefīna
Profesional
Profesional

Number of posts : 291
Join date : 02.10.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga

http://www.inka-world.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 3 Empty Re: Pārošana!

Post  ajame Pirmdiena Septembris 12, 2011 12:25 pm

Ieteiktu Daini Kukaini. Viņš gan ir diezgan padārgs ārsts, toties ļoti labs. Dzemdības nav joka lieta, uz kuru rēķina vajadzētu taupīt.
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 3 Empty Re: Pārošana!

Post  refinnej Pirmdiena Septembris 12, 2011 1:05 pm

Meitenes, man ir viens jautājums, nu vismaz pagaidam tīri ziņkarības pēc. Mūsu meitene ir ar LKF ciltrakstiem (šodien iešu uz pastu izņemt). Pirkam no sievietes audzetajas, nevis no kluba. Kucēns skaitas pet klases, kāpēc - īsti neesmu uzzinājusi, zinu ka zobiem jābūt 6x6, bet mums 4x5, varbūt vēl kādi tāda veida defekti, bet mums bija galvenais, lai ir vesela, un LKF tomēr, mums bez pieredzes, likas uzticāma, ka nebūt kaut kādi kreisie papīri, ka kucēns būs kvalitatīvs, šķirnes un vesels. Un vai skaitād defekts,ka viņa ir kremkrāsā bet uz sāniem un pakaļkājas ir tumšāki plankumi? Kādi vēl mēdz būt defekti?
Kā notiek tādiem ar dzemdībam? Ja nu gadijumā mēs izdomātu viņu sapartot, vai kucēniem arī būs ciltraksti vai kā? Kā ir ar to, ka jāpidalas vismaz vienā izstadē, lai nu tā ka atļauj pārot vai kā, mēs jau ar defektiem laikam arī nevaram izstādēs piedalīties. Un ja kucēnus neplanosim, tad ir jāsterelizē, vai kā ir labāk priekš viņas. Vēl viena problēma - esmu tik emocionāla, ka šaubos, ka saņemšos mūsu kucēnus kādam notirgot, jo pieķeršos un sagribēsies atstāt, tāpēc nezinu. Bet nu vnk interesanti, kā tas process notiek, un pēc kāda principa kucēniem iedod ciltrakstus?
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 3 Empty Re: Pārošana!

Post  Lily Pirmdiena Septembris 12, 2011 2:18 pm

Refinnej, pirmkārt, ja suns ir pirkts no audzētāja, tas nenozīmē, ka viņš nav no kluba :32 Visi audzētāju kucēni ir no kluba. Klubs pats nekad nepārdod kucēnus, tikai audzētāji. Otrkārt, būtībā ar tādiem mammas zobiem kucēniem nedrīkstētu būt ciltsraksti jo standartā pieļaujams divu zobu trūkums, jums trūkst trīs zobu- izstādēs pēc būtības labu atzīmi jums nedabūt BET tas ir atkarīgs no tiesneša. UN ja jums ir patrāpijies labs tiesnesis priekš jūsu situācijas, kurš zobus neskaita, un jūs dabonat tos divus-trīs (nevis vienu) labu atzīmi + nokārtojat veselības pārbaudes (acis + patella) tad jūs varat iet uz savu klubu un jautāt pēc pārošanās atļaujas... Bet jums vēl daudz darba priekšā lai tiktu līdz tai atļaujai, bet vispār ja kucēns bija pet klases, tad viņš drošvien bija pārdots ne-priekš pēcnācēju radīšanas. Un tie tumšākie plnakumi uz sāniem nav nekāds defekts :)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 3 Empty Re: Pārošana!

Post  refinnej Pirmdiena Septembris 12, 2011 3:12 pm

Lily rakstīja:Refinnej, pirmkārt, ja suns ir pirkts no audzētāja, tas nenozīmē, ka viņš nav no kluba :32 Visi audzētāju kucēni ir no kluba. Klubs pats nekad nepārdod kucēnus, tikai audzētāji. Otrkārt, būtībā ar tādiem mammas zobiem kucēniem nedrīkstētu būt ciltsraksti jo standartā pieļaujams divu zobu trūkums, jums trūkst trīs zobu- izstādēs pēc būtības labu atzīmi jums nedabūt BET tas ir atkarīgs no tiesneša. UN ja jums ir patrāpijies labs tiesnesis priekš jūsu situācijas, kurš zobus neskaita, un jūs dabonat tos divus-trīs (nevis vienu) labu atzīmi + nokārtojat veselības pārbaudes (acis + patella) tad jūs varat iet uz savu klubu un jautāt pēc pārošanās atļaujas... Bet jums vēl daudz darba priekšā lai tiktu līdz tai atļaujai, bet vispār ja kucēns bija pet klases, tad viņš drošvien bija pārdots ne-priekš pēcnācēju radīšanas. Un tie tumšākie plnakumi uz sāniem nav nekāds defekts :)
Nu skaidrs, tikko saņēmam savus dokus - jā, tagad esam lepni :) Bet arī zobu situācija īstenībā var mainīties, jo es tagad augšā 5 vietā saskaitīju 6, bet apakšā izskatas ka 4 arī būs, jo 2 pa vidu jau jaunie un sānos viens nav un otrs kustās, tūlīt izkrītīs. Nu jā, tā kā neplānojam ne izstādes, ne bērnus, tad arī nebija mums tā klase svarīga, vnk interesē kā tas viss notiek, nu apmēram arī apskaidroji, paldies Kiss
Bet kā īsti - ja ir atļauja pāroties no kluba (pēc izstādem utt), tad kucēniem būs ciltraksti, bet ja pāro paši cilvēki bez kluba, tad jau ne? Vai arī, ja klubs atļāva, tad tāpat skatas, kādi ir kucēni? Mes kaut pet klase, bet dokumenti jau mums ir :) Arī lasīju, ka labiem vecākiem (nu ar visiem standartiem utt) var sanakt parastie bērni un otrādi.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 3 Empty Re: Pārošana!

Post  Lily Pirmdiena Septembris 12, 2011 4:06 pm

Ja jums būs pārošanās atļauja un viss notiks kā vajag un būs reģistrēts pārojums, tad kucēniem būs ciltsraksti :) Ja būs kāds brāķītis, tad viņam c/r ieraksta, ka neder vaislai, vismaz agrāk tā bija, tagad nezinu ko dara ar brāķīšiem :32 Un nu kas kuram ir brāķis.. Bet nu galvenais lai jums viss notiekas un tiek kārtots caur klubu, nevis uz pašu galvu. ''sagribēju un sapāroju, tagad kā man dabūt ciltsrakstus?''
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 3 Empty Re: Pārošana!

Post  refinnej Pirmdiena Septembris 12, 2011 6:06 pm

Lily rakstīja:Ja jums būs pārošanās atļauja un viss notiks kā vajag un būs reģistrēts pārojums, tad kucēniem būs ciltsraksti :) Ja būs kāds brāķītis, tad viņam c/r ieraksta, ka neder vaislai, vismaz agrāk tā bija, tagad nezinu ko dara ar brāķīšiem :32 Un nu kas kuram ir brāķis.. Bet nu galvenais lai jums viss notiekas un tiek kārtots caur klubu, nevis uz pašu galvu. ''sagribēju un sapāroju, tagad kā man dabūt ciltsrakstus?''
Nē, nē, tas jau skaidrs, ka bez kluba nekādi ciltraksti nebūs :)
Ciltrakstos mūsejos ne par kādiem brāķiem nav atzīmes.
Un ko nozīmē vispār iestāties klubā? Ko tas mums dotu un vai vajag?
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 3 Empty Re: Pārošana!

Post  Lily Pirmdiena Septembris 12, 2011 8:58 pm

Nu, es personīgi nestātos klubā ja neplānotu iet uz izstadēm vai kucēnus. Ja jūs to gribat, tad jums jāiestājas klubā un katru gadu jāmaksā gada maksa (10-20ls) un tad jūs kā biedrs varat reģistreties uz izstādēm un tā..:)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 3 Empty Re: Pārošana!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 3 no 3 Previous  1, 2, 3

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā