Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pārošana!

+12
Eliina
Taffija
Sanita
Dream
kristucis1
irituska
lilucis
Ruby
Ronija
Lily
Leila
Iniii
16 posters

Lapa 2 no 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Pārošana! - Page 2 Empty Re: Pārošana!

Post  Iniii Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 8:53 pm

lilucis rakstīja:Njā, skumji, ka ir tādi audzētāji(ja tos vispār tā var nosaukt) kas tikai ražo kucēnus un jaunajiem saimniekiem sastāsta tādas muļķības... Nezinu kā ir LKA sistēmas klubos, bet LKF klubos audzētājs jau ir samaksājis naudu par c/r un tā nav liela nauda, ja pareizi atceros tad tie bija 10 vai 15ls un tā nauda ir iekļauta jau kucēna cenā, par to atsevišķi nemaksā... Ciltrsraksti tik daudz nemaksā...
Un nepatīk tā noslēpumainība par audzētāju, ja jau viss ir tik pareizi tur, tad kapēc jāslēpj?

njaa.. man laikam peec operaacijas veel nebija smadzenes atgriezushaas darbiibas kaartiibaa.. es kad ieraudziiju kuceenus.. viss.. stulbi smaidiiju un viss.. pajautaaju visu tikai neienaaca praataa par tiem dokumentiem, atceros, ka teica, ka 10 dienu laikaa jaapiesakaas klubaa un kkaada summa vel jamaksaa 15Ls.. nezinu, bail sameloties..
Par audzeetavu - es pamekleeshu, kur man papiiri staav un tad uzrakstiishu.. atceros bija taada jauka sieviete ar viiru , privaatmaajaa dziivoja arpus Riigas, teica, ka vel kkaadus sunjus audzee ne tikai Toyus .. bija 2vi paari ar vecaakiem un 5 mazuliishi. vienu mees panjeemaam un vienu meitene no Jelgavas arii kuciiti..
Palika vel puika palielaaks un meitenes, viena bija pavisam melna un saimiece teica, ka shis suniitis nevarees izstaadees piedaliities, ja izdomaajam njemt melno. un puisiitis bija biki vecaaks par meiteniiteem vinjam bija kkas sakodis kaajaa- lapsene laikam un it kaa izaarsteets, bet to nepaardeva, jo vel bija jaaiet pie veta..
Iniii
Iniii
Rookie
Rookie

Number of posts : 30
Join date : 01.07.09
Age : 39
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 2 Empty Re: Pārošana!

Post  lilucis Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 8:57 pm

Vai tik neesi bijusi Inčukalnā vai Ādažos?
Un audzētāja gribēja lai tu brauc pie viņas pārot tikai tapēc, ka negrib laist naudiņu garām, jo par pārošanu tak jāmaksā... Twisted Evil
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 2 Empty Re: Pārošana!

Post  Iniii Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 9:00 pm

lilucis rakstīja:Vai tik neesi bijusi Inčukalnā vai Ādažos?
Un audzētāja gribēja lai tu brauc pie viņas pārot tikai tapēc, ka negrib laist naudiņu garām, jo par pārošanu tak jāmaksā... Twisted Evil

Aadazos nebiju tocna, par Incukalnu nezinu .. maybe bet neesmu paarliecinaata, visu laiku atcereejos nosaukumu no kurienes njeemaam un tieshi tagad no galvas izskreeja.. 🇳🇴

es zinu , ka jaamaksaa par paaroshanu un man nav probleemas samaksaat, tikai nesapratu kapeec man piedaavaa atgriezties pie vinjiem, lai gan par samaku nekas netika teikts, tikai, ja veelos sapaarot droshi varu braukt pie Vinjiem...
Iniii
Iniii
Rookie
Rookie

Number of posts : 30
Join date : 01.07.09
Age : 39
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 2 Empty Re: Pārošana!

Post  lilucis Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 9:10 pm

Un starpcitu, sanāk, ka tava kucīte ir gadu veca...viņa vēl ir par jaunu dzemdībām, pagaidi nu vēl vismaz pusgadu.
Nu lūdzu, paskaties no kurienes tava meitene nākusi... :) Ja tas ir Inčukalns...nu nebaidies, sliktāka slava jau tāpat viņiem vairs nevar būt :roll:
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 2 Empty Re: Pārošana!

Post  Iniii Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 9:15 pm

njaa mums riit gads paliek .. es jau nedomaaju riit saakt timuleet MR un paarot.. :)) mums MR oktobra beigaas Novembra saakumaa buus tad arii bija doma.. :)
un man par laimi vienalga kaada udzeetava, jo esam pilniigi veselas un viss Ok, nav nekaadu probleemu ausiim, aciim , kaajaam utt kaa citi gauzhas.. es gribeetu citreiz , lai drusku vairaak pagul miraa nevis tik aktiiva ir ;) mm peec kaadaam min 40. uzzinaashu no kurienes.. biki jaapacieshas..
Iniii
Iniii
Rookie
Rookie

Number of posts : 30
Join date : 01.07.09
Age : 39
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 2 Empty Re: Pārošana!

Post  irituska Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 9:47 pm

lasu un nesaprotu te dažus postus.
par c/r esamību, neesamību un to cenām ir sarakstīts daudzās citās tēmās - vai tas viss obligāti jāatkārto??? Ja kādam ļoti gribēsies, tas sapāros suni bez dokumentiem, tikai cerams, ka pēc labākās sirdsapziņas - lai kucēni vismaz būtu veseli un toji. Te cilvēks jautā konkrētus padomus....
irituska
irituska
Prospect
Prospect

Number of posts : 89
Join date : 26.04.09
Age : 39
Dzīvesvieta : Ziedoņdārzs

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 2 Empty Re: Pārošana!

Post  Iniii Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 9:56 pm

:) paldes .. kaut ko jau uzzinu arii no visa teiktaa..
Iniii
Iniii
Rookie
Rookie

Number of posts : 30
Join date : 01.07.09
Age : 39
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 2 Empty Re: Pārošana!

Post  Iniii Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 9:57 pm

taaa noskaidroju .. meees njeemaam VUK laikam it tas slavenais Incukalns 🆒 un klubu piedaavaaja Favoriits..
Iniii
Iniii
Rookie
Rookie

Number of posts : 30
Join date : 01.07.09
Age : 39
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 2 Empty Re: Pārošana!

Post  lilucis Otrdiena Jūlijs 07, 2009 7:20 am

Nu ja, ir ir tā pati slavenā Zariņas kundze no Inčukalna Twisted Evil silent Esmu pati pie viņas bijusi...nu labāk neizteikšos...ir jau gana teikts un runāts... :roll: Bet nu ja tu tiešām esi cieši izlēmusi, ka vēlies pārot, tev nav jābrauc pie viņas, jo tā tak protams naudas darīšana un viņa negrib ka gar degunu aiziet naudiņa vai alimentu kucēns...
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 2 Empty Re: Pārošana!

Post  kristucis1 Otrdiena Jūlijs 07, 2009 10:24 am

Man ir tikai viens jautājums par pārošanu!! Lai gan pati nekad nepārošu- Pecei jau pat vairs nav variantu.
Tātad! Es iespējams kaut ko nesaprotu... bet vai tad klubs neizvēlas ar ko pārot vislabāk kucīti?? Vai tad šai vienādo šķirņu pārošanai nav tikai viens iemesls- lai attīstītu šķirni?? Manuprāt tā pārošana ir aizlaista tādā kā pašplūsmā... paskatos ss.lv un tur katram, kam nav slinkums piedāvā savu knapi gadu veco kuci pārot!!! Kāda jēga, piemēram, show klases kuci sapārot ar kādu citu tās pašas šķirnes suni, iespējams, pat nemaz nezinot nedz suņa plusus, nedz mīnusus, nedz temperamentu utt.... :?: :idea:
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 2 Empty Re: Pārošana!

Post  Dream Otrdiena Jūlijs 07, 2009 10:36 am

ir taa ka ja kuciites iipashnieks ir bez pieredzes, tad klubs iesaka labaako variantu un suni pie kaa iet paarot, bet ja kuciites iipashnieks ir zinosh, tad leemumus pienjem pats! kuciites saimnieks iet uz klubu, iesniedz kuces un sunja dokumentus un tad tiek izsniegta paaroshanas atljauja, kuraa ir min arii sunja vaardu ar kuru tiks paarota meitene un klubs dod akceptu vai noraidiijumu!!! Taa kaa nemaz taa pilniigaa pashpluusmaa nav viss palaists! Ja suns neatbilst attieciigai kvalitaatei, vecumam, veseliibas paarbaudeem, izstaazhu veerteejumiem .... tad tas tiek noraidiits!!!
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 2 Empty Re: Pārošana!

Post  kristucis1 Otrdiena Jūlijs 07, 2009 10:42 am

ahā... nu skaidrs.
Bet noteikti, ka ir arī tādi, kas nekādus dokumentus neiet iesniegt! Bet tas jau ir cits jautājums.
Paldies, ka izskaidroji :)
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 2 Empty Re: Pārošana!

Post  Iniii Otrdiena Jūlijs 07, 2009 10:52 am

lilucis rakstīja:Nu ja, ir ir tā pati slavenā Zariņas kundze no Inčukalna Twisted Evil silent Esmu pati pie viņas bijusi...nu labāk neizteikšos...ir jau gana teikts un runāts... :roll: Bet nu ja tu tiešām esi cieši izlēmusi, ka vēlies pārot, tev nav jābrauc pie viņas, jo tā tak protams naudas darīšana un viņa negrib ka gar degunu aiziet naudiņa vai alimentu kucēns...

Labrīt!

Re kādi Jūs zinoši, es gan neko īpašu par Viņu sliktu nebiju dzirdējusi līdz vakardienai, un mans sunītis laikam kā pierādījums, ka nav jau arī tikai tas sliktais. Lai vai kā, es tagad domāju, ja pie šīs sievietes nebraukšu, kāda man ir iespēja sameklēt atbilstošu partneri, kas nedod dievs izrādās arī kāds Zariņas suns bez papīriem? Negribas nodarīt pāri mazajai!
Un.. ja nu es gadījumā painteresētos Favorītā par Čikas māsiņu, es vismaz zinātu vecākus utt.. Vai arī tas nav reāli, atkal naudas jautājums?
Iniii
Iniii
Rookie
Rookie

Number of posts : 30
Join date : 01.07.09
Age : 39
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 2 Empty Re: Pārošana!

Post  Dream Otrdiena Jūlijs 07, 2009 11:28 am

Es domaaju ka vecaaku vaardus juus droshi varat uzzinaat arii piezvanot pashai audzeetaajai!!! Vai ne taa?
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 2 Empty Re: Pārošana!

Post  Iniii Otrdiena Jūlijs 07, 2009 12:03 pm

njā.. tikai viens bet.. ja Viņu varētu sazvanīt.. :))
Iniii
Iniii
Rookie
Rookie

Number of posts : 30
Join date : 01.07.09
Age : 39
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 2 Empty Re: Pārošana!

Post  Lily Otrdiena Jūlijs 07, 2009 12:24 pm

ja gribi pati izvēleties ar ko labāk pārot pastaigā pa izstādēm un ja kāds iepatīkas paprasi no kā pirkts, kādi vecāki u.t.t. ;)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 2 Empty Re: Pārošana!

Post  Sanita Piektdiena Jūlijs 10, 2009 4:02 pm

Dream rakstīja:Es domaaju ka vecaaku vaardus juus droshi varat uzzinaat arii piezvanot pashai audzeetaajai!!! Vai ne taa?

Ir tāda audzētāja, kura vecāku vārdus nesaka. Atruna tāda, ka varot to slikti izmantot..
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 2 Empty Pārošana!!!

Post  Taffija Sestdiena Janvāris 16, 2010 8:38 pm

Sveiki! Vēlējos pajautāt no kāda vecumā var sākt pārot?
Taffija
Taffija
Newbie
Newbie

Number of posts : 10
Join date : 16.01.10
Age : 35
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 2 Empty Re: Pārošana!

Post  Eliina Sestdiena Janvāris 16, 2010 9:05 pm

Sveika, Taffija! tev ir puika vai meitene?
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 2 Empty Re: Pārošana!

Post  Dream Sestdiena Janvāris 16, 2010 10:20 pm

Taffija rakstīja:Sveiki! Vēlējos pajautāt no kāda vecumā var sākt pārot?
Sveiki Taffija, kāds skaists rižiks bildē :)
Lūk nedaudz no LKF pārošanas likuma :)
"Mazāko vaislas vecumu suņiem un kucēm nosaka šķirņu klubi savos ciltsdarba nolikumos, balstoties uz šķirnes specifiku. Vaislā izmantojamās kuces tomēr nedrīkst būt jaunākas par 15 (piecpadsmit) mēnešiem un vecākas par pilniem 8 (astoņiem) gadiem, vaislas suņi – ne jaunāki par 12 (divpadsmit) mēnešiem. Tikai īpašas nepieciešamības gadījumos, šķirnes uzlabošanas interesēs, pieļaujams izmantot vaislā kuci vecāku par pilniem 8 gadiem. Suņiem nav lielākā vecuma ierobežojuma. "
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 2 Empty Re: Pārošana!

Post  Sabinella Svētdena Janvāris 17, 2010 3:08 pm

man tad radās viens cits jautājums.. kā ir ar to, ka kuce ir ļoti maza auguma? nu teiksim manējā tagad ir nepilnus 1,6kg smaga, bet audzētāja teica, ka būs līdz pat 2,5kg, nu tā pat kā viņas mamma un tētis (mammai līdz ar to arī nebija nekādas problēmas dzemdēt, bija pat līdz 6 kucēni metienā) Mums te viens toys kaimiņos, viņa lielāka par Asti, bet sanāca knapi, ka viens kucēns piedzima... un vēl arī, jo mazāks sunīts, jo lielāka iespēja, ka būs jātaisa ķeizars?
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 2 Empty Re: Pārošana!

Post  Eliina Svētdena Janvāris 17, 2010 3:54 pm

Sabinella rakstīja: jo mazāks sunīts, jo lielāka iespēja, ka būs jātaisa ķeizars?
ta nu tas ir, bet tas ir atkariigs ari no katra suna. ir viena maza nipra mammina kas var piedzemdet pat 4 kucenus un ir tik pat mazina un vina nevar. Ja ir maza, bet speciga ar platiem krusitiem un labu vecelibu, tad liela iespeja ka vina pati var dzemdet bez problema.

Bet lai tev klutu pa visam skaidrs, to tev paskaidros kads pieredzejusaks, jo man varbut ta neskaidri sanaca..
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 2 Empty Re: Pārošana!

Post  Ruby Svētdena Janvāris 17, 2010 4:22 pm

Sabinella- lai nu kaa bet es neieteiktu nekaadaa gadiijumaa paarot sunjuku kursh mazaaks par 2 kg, nu nav tas taa veerts lai riskeetu ar visu! Labi tie kas profesionaali ar to nodarbojas un ir liela pieredze shajaa jautaajumaa, paaro shad tad arii 1,8 kg bet ne zemaak! Kuciitei tas ir paaraak biistami - kaut arii tur buutu viens kuceens!
Man Pepiite bishku paari gadam veel bija 1.5 kg bet liidz divi gadi paaugaas uz 1.7 kg taa kaa Astei veel ir iespeejas paaugties, bet nu ne jau liidz 2.5 kg!!! Ne vienmeer beerni buus taadaa pashaa svaraa kaa vecaaki, droshi vien Aste iedzimaas vecvecaakos :D

Ja tur veelies paarot, jums vajadzeetu uz vismaz paaris izstaadeem aiziet, ne? Aste tachu diezgan shkjirniga un skaista meitene :) Tu tos exporta papirus nokaartoji? Atceros ka tu taisiijies zvaniit uz LKF - ko tev tur atbildeeja?
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 2 Empty Re: Pārošana!

Post  Dream Svētdena Janvāris 17, 2010 4:50 pm

Sabinella rakstīja: ... un vēl arī, jo mazāks sunīts, jo lielāka iespēja, ka būs jātaisa ķeizars?
Suņuka svars ne vienmēr nosaka dzemdību vieglumu vai smagumu! Ķeizars tiek veikts visās šķirnēs un tas ir atkarīgs no ļoti daudz faktoriem ... Gan sunītei kas ir pie 2 kg un vairāk ir nepieciešams ķeizars, kā arī ļoti mazas sunītes ir ņipras un piedzemdē pašas. No manu meiteņu pieredzes - Orelliņa kurai bij 1,6 kg un biju diezgan noraizējusies par viņu - 4 kucēni piedzima paši bez jebkādiem starpgadījumiem un visi ar normālu svaru! Viņas mammai - Bellai, kura arī bija tādā pasā svarā pirms kucēniem, nācās veikt ķeizaru! Tai pat laikā kucītei, kura pirmo reizi dzemdēja bez problēmām, ir ar normālu svaru - 2,2,kg - dzemdības bija ļoti smagas :( !!! Ja plānojam kucēnus - ir jābut gataviem uz visu :(
Protams ja kucītei ir zem 2 kg svars - ir nedaudz lielāks risks dzemdēt kucēnus nekā 2,8 kg kucītei ;) Šajā gadījumā ir rūpigāk jāizvēlas nākamo kucēnu tēvs ar kuru pārot meiteni ...
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 2 Empty Re: Pārošana!

Post  Ruby Svētdena Janvāris 17, 2010 5:11 pm

Tev Dream ir vajadziigaa pieredze, zinaashanas un viss cits kas nepiecieshams lai taa dariitu, bet cilveeks kam nav nekaa taada, nu es neieteiktu rikseet un nemaz domaat par to!!! Un nav daudz auzdeetaaju kas paarotu savas 1.6 kg kuciites, es godiigi nezinu nevienu, visiem ir vismaz paari 1.8 kg :) Ar to es domaaju Chihu auzdeetaajus, nez varbuut tojiem ir kaa savaadaak!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Pārošana! - Page 2 Empty Re: Pārošana!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 3 Previous  1, 2, 3  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā