Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sausā barība..

+34
refinnej
Chesanga
Lexy
Žozefīna
inly&bugy
Eky
irituska
ajame
Buciitis
Sanita
Sabinella
Eljusik
Michely
sassaa
Leila
santa07
kristucis1
Lindita
Lily
acz
sirsninja
b_fly
Eliina
zverjok
Mazais
lilucis
Dream
Māriņa
Ronija
fixeery
Silkite
Ruby
Elīna
Admin
38 posters

Lapa 3 no 20 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next

Go down

Sausā barība.. - Page 3 Empty Re: Sausā barība..

Post  Ronija Piektdiena Februāris 20, 2009 10:37 pm

Tpu tpu tpu, mums taa apetiite daudz maz ir atgriezusies, tik jaapiedomaa pie vinjas eedienkartes dazhaadoshanas, jo 2 dinas peec kaartas vistu neediis, taa luuk:(
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 3 Empty Re: Sausā barība..

Post  Eliina Sestdiena Februāris 21, 2009 2:19 pm

Ronija rakstīja:
Lily rakstīja:
Ronija rakstīja:Es shaadu baroshanas veidu neatbalstu. Noteikti ir kaut kas, kas vinjai garsho. Un vispaar jau pie pilnas bljodas neviens veel nav nomiris:)))

Nu bet ko citu darīt?? Nebarosi taču katru dienu tikai ar mājas ēdienu. Viņai ļoti garšo vārītas aknas bet tās nedrīkst daudz dot! :(
Un Vēl problēma ka mēs nevaram atstāt vnk. trauciņā ēst ja mums ir vēlviens suns- uzsūcējs, tas no mājas uzsūc visu ēdamo. :( nevar pat uz sekundi atstāt traukā barību. :(

Pirmo reizi dzirdu, ka nedriikst aknas dot, mees ik pa laikam uzvaaram Vikijai vistu akninjas, iet iekshaa grabeedams. Vienkaarshi sunjukam jaatrod tas kas vinjai garsho. Un kas vainas maajaas taisiitam eedienam???


isteniba cilveeki ari nedrikst est akanas, man to kimijas skolotajas stastija ka aknas uzkrajas visadas sliktas vielas un neizdalas, mes tas apdeot dabunam savas aknas. nu tas ir noteikti ja tieshma loti daudz ed aknas, bet tikunta edu akans, jo man garso :lol:
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 3 Empty Re: Sausā barība..

Post  Ruby Sestdiena Februāris 21, 2009 2:43 pm

Ronija rakstīja:Tpu tpu tpu, mums taa apetiite daudz maz ir atgriezusies, tik jaapiedomaa pie vinjas eedienkartes dazhaadoshanas, jo 2 dinas peec kaartas vistu neediis, taa luuk:(

OOO jaaa paziistama situaacija!!! Var arii nedeelju neest to pashu kas jau bijis ieprieksh. Nu Pepijai veel uznaak ka nepatiik no bljodas eest - sausaa bariiba meetaajaas arii ap bljodu - tad to arii vinja apeed bet bljodaa nelien - nezinu kapeec taa - bet taa jau bija no pasha saakuma - pirkaam entaakaas blodinjas - visaada veida - bet tik un taa - ar visaam viens un tas pats - vinja ta kaa baidaas no vinjaam . Uznaak arii kad eed no bljodas - tikai man jaapiespiezh apeest pirmais gabalinsh - tad jau aiziet - ataisaas valjaa :D Citreiz tupu blakus un nelaizhu prom - kameer kaartiigi nepaeed. Ja atceros pirmo vakaru, kad paarvedaam Pepiju maajaas - naakoshaa dienaa vinja liidz 12.00 nebija neko eedusi un saaka skjiibi iet - griiljoties - pamatiigi mani nobiedeeja - taapeec tagad paarliecinos 100% ka kaut kas paeests - lai neuznaak atkal tas pats! Esmu daudz kur arii lasiijusi ka tieshi Chihuahua sunjuchiem ja nepaeed laiciigi vai izlaizh eedienreizi - tas var tieshaam beediigi beigites :(
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 3 Empty Re: Sausā barība..

Post  sirsninja Sestdiena Februāris 21, 2009 3:18 pm

maneejaa citreiz graudinjus izmeetaa pa wisurieni un neapeed nekaa. Razz
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 3 Empty Re: Sausā barība..

Post  lilucis Svētdena Februāris 22, 2009 8:34 am

Runājot par aknām... Aknas pa retam ir jāēd, jo aknās ir daudz B grupas vitamīni. Mums to pavisam nesen teica laba vetārste. Un ja runājam par to kas uzsūc visu slikto...nu tad jau praktiski neko nedrīkst ēst, ja tā kārtīgi iedziļinās...
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 3 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lily Svētdena Februāris 22, 2009 2:36 pm

lilucis rakstīja:Runājot par aknām... Aknas pa retam ir jāēd, jo aknās ir daudz B grupas vitamīni. Mums to pavisam nesen teica laba vetārste. Un ja runājam par to kas uzsūc visu slikto...nu tad jau praktiski neko nedrīkst ēst, ja tā kārtīgi iedziļinās...

Nē nu aknas protams ir veselīgas bet bieži nedrīkst dot. Paprasīšu vetam kas un kā.
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 3 Empty Re: Sausā barība..

Post  Ronija Svētdena Februāris 22, 2009 7:31 pm

Nu nav jau arii taa, ka man Vikija tikai no aknaam paartiek:)))) Bet, jaa par to B itamiinu arii es esmu dzirdeejusi:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 3 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lindita Pirmdiena Februāris 23, 2009 10:32 pm

Snifam negaršo akniņas, paturēja mutē, nolika ap bljodu veselu kaudzi zemē, bet tā laikam nevienu arī neapēda! :roll:
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 3 Empty Re: Sausā barība..

Post  Elīna Piektdiena Marts 13, 2009 9:19 pm

Nāku slavēt Arden Grange barību, kopš ēd šo barību austiņas labāk stāv augšā! :D
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 3 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lily Piektdiena Marts 13, 2009 9:28 pm

es arii varu paslavēt Lilijas bariibu- vinja pašlaik ēd Nutra Gold Puppy Microbites tā ir kucēniem līdz 1 gada vecumam un grūsnām vai barojošām kucēm.
Viņa ir dabīga un ir ar dārzeņiem. Lilijai ļoti garšo bet iespējams tas ir kucēnu dēļ vai pēc dzemdībām bet tas ir brīnums ka viņa izēd visu trauciņu un ēd 3 reizes dienā. Tā barība itkā esot laba dēļ tā ka satur tikai dabīgus komponentus (vai ka vinji tur saucās :D)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 3 Empty Re: Sausā barība..

Post  Ruby Piektdiena Marts 13, 2009 9:36 pm

Kuceenu bariiba Lily ir daudz garshiigaaka - nu lai kuceeniem iegarshojas jau no beerniibas , bet tur ir daudz daudz vairaak kaloriju nekaa pieaugushaa sunja bariibaa.
Muusu maajaas Lurdesa eed kuceenu bariibu bet Pepijai BUUTU jaaeed sava Adult bariiba - un kaa juus domaajiet - ko vinja izveelaas eest??? Protams ka Lurdesas kuceenu bariibu..............BAAC !!!! Un visstrakaakais shajaa staastaa ir tas ka vakar mees nosveeraamies affraid affraid affraid tas ka veel joprojaam esmu shoka staavoklii - buutu MAIGI teikts!!!! Un no shodienas es saaku SKAITIIT cik gabalinjus vinja apeed no SAVAS bariibas!!!!!!!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 3 Empty Re: Sausā barība..

Post  lilucis Piektdiena Marts 13, 2009 9:37 pm

Khi khi khi...manējie ir gatavi ēst jebko...un 10reiz dienā!!! Bet vislabāk ēd mājās gatavoto ēdienu... :D
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 3 Empty Re: Sausā barība..

Post  Ronija Piektdiena Marts 13, 2009 9:38 pm

Ruby rakstīja:Kuceenu bariiba Lily ir daudz garshiigaaka - nu lai kuceeniem iegarshojas jau no beerniibas , bet tur ir daudz daudz vairaak kaloriju nekaa pieaugushaa sunja bariibaa.
Muusu maajaas Lurdesa eed kuceenu bariibu bet Pepijai BUUTU jaaeed sava Adult bariiba - un kaa juus domaajiet - ko vinja izveelaas eest??? Protams ka Lurdesas kuceenu bariibu..............BAAC !!!! Un visstrakaakais shajaa staastaa ir tas ka vakar mees nosveeraamies affraid affraid affraid tas ka veel joprojaam esmu shoka staavoklii - buutu MAIGI teikts!!!! Un no shodienas es saaku SKAITIIT cik gabalinjus vinja apeed no SAVAS bariibas!!!!!!!!!

Khi khi :)) Cik ta sveera??:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 3 Empty Re: Sausā barība..

Post  lilucis Piektdiena Marts 13, 2009 9:40 pm

Ruby rakstīja:Kuceenu bariiba Lily ir daudz garshiigaaka - nu lai kuceeniem iegarshojas jau no beerniibas , bet tur ir daudz daudz vairaak kaloriju nekaa pieaugushaa sunja bariibaa.
Muusu maajaas Lurdesa eed kuceenu bariibu bet Pepijai BUUTU jaaeed sava Adult bariiba - un kaa juus domaajiet - ko vinja izveelaas eest??? Protams ka Lurdesas kuceenu bariibu..............BAAC !!!! Un visstrakaakais shajaa staastaa ir tas ka vakar mees nosveeraamies affraid affraid affraid tas ka veel joprojaam esmu shoka staavoklii - buutu MAIGI teikts!!!! Un no shodienas es saaku SKAITIIT cik gabalinjus vinja apeed no SAVAS bariibas!!!!!!!!!

lol! Nemaz nesaki...mans Ufo ir gatavs jebko atdot lai apēstu Čiepas Light barību un Čiepa savukārt neprātā rij kucēnu barību... tas nekas, ka viņai vēl pārsimts liekie grami jānomet..
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 3 Empty Re: Sausā barība..

Post  Ruby Piektdiena Marts 13, 2009 9:41 pm

Ronija rakstīja:
Khi khi :)) Cik ta sveera??:)

Hmmmmmm es veel joprojaam ceru ka mani mazie virtuves svarinji ir mazliet sabojaajushies...............ES VEEL NAIVI CERU!!! Bet to mees redzeesim treshdien pie Veta - ja mees pa durviim tiksim iekshaa :( :(
2 KG!!!!!!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 3 Empty Re: Sausā barība..

Post  Ronija Piektdiena Marts 13, 2009 9:43 pm

Ruby rakstīja:
Ronija rakstīja:
Khi khi :)) Cik ta sveera??:)

Hmmmmmm es veel joprojaam ceru ka mani mazie virtuves svarinji ir mazliet sabojaajushies...............ES VEEL NAIVI CERU!!! Bet to mees redzeesim treshdien pie Veta - ja mees pa durviim tiksim iekshaa :( :(
2 KG!!!!!!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:)))) Man Vikija arii ar kuceenu sauso paiku ir uzbarojusies, bet gan tikai pa 200 gramiem:)) Vai Peppi visuaali arii izskataas resna??
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 3 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lily Piektdiena Marts 13, 2009 9:47 pm

Ruby rakstīja:Kuceenu bariiba Lily ir daudz garshiigaaka - nu lai kuceeniem iegarshojas jau no beerniibas , bet tur ir daudz daudz vairaak kaloriju nekaa pieaugushaa sunja bariibaa.
Muusu maajaas Lurdesa eed kuceenu bariibu bet Pepijai BUUTU jaaeed sava Adult bariiba - un kaa juus domaajiet - ko vinja izveelaas eest??? Protams ka Lurdesas kuceenu bariibu..............BAAC !!!! Un visstrakaakais shajaa staastaa ir tas ka vakar mees nosveeraamies affraid affraid affraid tas ka veel joprojaam esmu shoka staavoklii - buutu MAIGI teikts!!!! Un no shodienas es saaku SKAITIIT cik gabalinjus vinja apeed no SAVAS bariibas!!!!!!!!!

Nevis lai iegaršojas bet lai pēctam kad sāksim barot ar bariibu nav šķidri vēderi jo kucēni jau būs pieraduši pie tās barības ko ''saņem'' no mātes piena :)
Lily tagad ēdot trekno kucēnu barību un vēl ar visu savu pienu sver 2,6 kg. :lol: :D bet kā,viņa savu bariibu need vai jūs vienkārši viņu lutinat un ļaujat izvēlēties barību? protams ka viņa izvēlēsies garšīgo kucēnu bariibu. :D:D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 3 Empty Re: Sausā barība..

Post  lilucis Piektdiena Marts 13, 2009 9:47 pm

Ronija rakstīja:
Ruby rakstīja:
Ronija rakstīja:
Khi khi :)) Cik ta sveera??:)

Hmmmmmm es veel joprojaam ceru ka mani mazie virtuves svarinji ir mazliet sabojaajushies...............ES VEEL NAIVI CERU!!! Bet to mees redzeesim treshdien pie Veta - ja mees pa durviim tiksim iekshaa :( :(
2 KG!!!!!!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:)))) Man Vikija arii ar kuceenu sauso paiku ir uzbarojusies, bet gan tikai pa 200 gramiem:)) Vai Peppi visuaali arii izskataas resna??

Nu tu redzēji Čiepu, tava Vikija vēl nav tik resna... Razz
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 3 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lily Piektdiena Marts 13, 2009 9:49 pm

Ronija rakstīja:
Ruby rakstīja:
Ronija rakstīja:
Khi khi :)) Cik ta sveera??:)

Hmmmmmm es veel joprojaam ceru ka mani mazie virtuves svarinji ir mazliet sabojaajushies...............ES VEEL NAIVI CERU!!! Bet to mees redzeesim treshdien pie Veta - ja mees pa durviim tiksim iekshaa :( :(
2 KG!!!!!!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:)))) Man Vikija arii ar kuceenu sauso paiku ir uzbarojusies, bet gan tikai pa 200 gramiem:)) Vai Peppi visuaali arii izskataas resna??

uu, cik tad Vikija tagad sver? nav jau ārpus standartiem? lol! 🤣
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 3 Empty Re: Sausā barība..

Post  Ronija Piektdiena Marts 13, 2009 9:49 pm

Njaa, Vikija saliidzinaajumaa ar Chiepinju:)) Tieshaam izskataas kaa izbadeejusies kontrabandaa no Aafrikas ievesta:))

Razz mums liidz aarpus standartiem, kaa liidz Kjiinas muurim:)) Tagad sver 1,400 kg:)


Pēdējo reizi labojis Ronija Piektdiena Marts 13, 2009 9:50 pm; labots 1 reizi
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 3 Empty Re: Sausā barība..

Post  Ruby Piektdiena Marts 13, 2009 9:49 pm

Ronija rakstīja:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:)))) Man Vikija arii ar kuceenu sauso paiku ir uzbarojusies, bet gan tikai pa 200 gramiem:)) Vai Peppi visuaali arii izskataas resna??

Hmmmm nu mana reakcija ne tuvu nebija tam AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Es gandriiz apkritu un ilgi skatiijos uz tiem svarinjiem :D
Nee nu it kaa neizskataas resna nu taads bumbuliitis ir gan - bet no augshas kad skataas viduklja liiniju var diezgan smuki saskatiit ( taa man staastiija ka varot noteikt vai ir liekie tauki ). Nu juutaas vinja smagaaka gan! Es jau taa shausmiigi to nebuutu ieveerojusi - vienkaarshi 100% zinaaju ka Lurdesa ir 1,7 kg un nevareeju saprast kapeec Pepija ir smagaaka - jo vinja taksh mazaak to gramu 1,6 kg peedeejaa laikaa - nu un tad njeemu un liku uz svarinjiem affraid affraid
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 3 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lily Piektdiena Marts 13, 2009 9:50 pm

lilucis rakstīja:
Ronija rakstīja:
Ruby rakstīja:
Ronija rakstīja:
Khi khi :)) Cik ta sveera??:)

Hmmmmmm es veel joprojaam ceru ka mani mazie virtuves svarinji ir mazliet sabojaajushies...............ES VEEL NAIVI CERU!!! Bet to mees redzeesim treshdien pie Veta - ja mees pa durviim tiksim iekshaa :( :(
2 KG!!!!!!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:)))) Man Vikija arii ar kuceenu sauso paiku ir uzbarojusies, bet gan tikai pa 200 gramiem:)) Vai Peppi visuaali arii izskataas resna??

Nu tu redzēji Čiepu, tava Vikija vēl nav tik resna... Razz

bet bildēs Čiepa neizskatās resna :scratch: vai vienkārši tu fočē no tāda leņķa lai nevarētu redzēt? :D:D Chihuahua2
cik ta viņa sver un cik būtu jānomet?
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 3 Empty Re: Sausā barība..

Post  Ronija Piektdiena Marts 13, 2009 9:51 pm

Khi khi khi :)) Cereesim, ka svarinji nepareizi raada:))
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 3 Empty Re: Sausā barība..

Post  lilucis Piektdiena Marts 13, 2009 9:52 pm

Ronija rakstīja:Njaa, Vikija saliidzinaajumaa ar Chiepinju:)) Tieshaam izskataas kaa izbadeejusies kontrabandaa no Aafrikas ievesta:))

Razz mums liidz aarpus standartiem, kaa liidz Kjiinas muurim:)) Tagad sver 1,400 kg:)
Aga!!! lol! Labāk tavu Vikiju un manu Čiepu vienā bildē neierāmēt!!! lol!
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 3 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lily Piektdiena Marts 13, 2009 9:52 pm

Ronija rakstīja:Njaa, Vikija saliidzinaajumaa ar Chiepinju:)) Tieshaam izskataas kaa izbadeejusies kontrabandaa no Aafrikas ievesta:))

Razz mums liidz aarpus standartiem, kaa liidz Kjiinas muurim:)) Tagad sver 1,400 kg:)

bet ārpus standartiem no otra gala- nav taalu Razz :D toji ir no 1,2 nav taalu liidz ''arpus standartiem'' :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 3 Empty Re: Sausā barība..

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 3 no 20 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā