Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sausā barība..

+34
refinnej
Chesanga
Lexy
Žozefīna
inly&bugy
Eky
irituska
ajame
Buciitis
Sanita
Sabinella
Eljusik
Michely
sassaa
Leila
santa07
kristucis1
Lindita
Lily
acz
sirsninja
b_fly
Eliina
zverjok
Mazais
lilucis
Dream
Māriņa
Ronija
fixeery
Silkite
Ruby
Elīna
Admin
38 posters

Lapa 20 no 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Go down

Sausā barība.. - Page 20 Empty Re: Sausā barība..

Post  Eliina Svētdena Jūlijs 15, 2012 4:54 pm

jā specific loti daudzi baro, bet man nepatik bariba ar zivi :(
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 20 Empty Re: Sausā barība..

Post  refinnej Piektdiena Augusts 31, 2012 6:25 pm

Meitenes, steidzami padalaties kur Jūs perkat Orijen barību??? Kā jau rakstīju, mēs pirkām Cash&Carry bāzē, mums pa ceļam un visletāk, bet tagad sanāca ka nogaidīju līdz pēdejam, jau gandrīz nekā nepalika mūsu meitenei un abiem ar vīru atvaļinājumi, tad kādu dienu viņš tomēr iebrauca un teica ka nav tādas barības. Es protams nenoticēju, gadu taču pirku, visu laiku bija un visas sķirnes, kā nav nevienas??? Es pie tam nosaucu 3veidus, kurus viņš var nopirkt, ja nu kādas vienas nebūtu. Domāju laikam abi ar pārdēvēju neatrada, braucu pati - un tiešam nav, teica pat ka laikam vairs nebūs bigsmiles91 Nācas pirkt Acanu bet ar graudiem smilie08 Citas nemaz nebija un man liekas labāk jau tā, nekā RC, NG un pārejie.
Tātad, kur pērkat Orijen, kaut kur lasīju, ka kāda pasūtā internetā - vai vēl ir un kur?? Un arī Acana kur ir - piem.redzēju Depo, bet nepaskatījos, kādas tur ir, vai tik arī nav visas ar graudiem???
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 20 Empty Re: Sausā barība..

Post  refinnej Piektdiena Augusts 31, 2012 8:48 pm

Pameklēju caur kurpirkt.lv - atradu zoonet.lv internetveikalu, diezgan lēti, man pat liekas lētāk ka Cash&Carry (kaut gan precīzo cenu neatceros jo katrs veids savadāk maksāja, nu apmēram ta pati cena) - patīk ka bezmaksas piegāde pirkumiem virs 15ls, pat ne tikai Rīgā, regulāri brauc uz citām pilsētām, uzrakstīju epastu par deriguma termiņu, jo mums lai būtu >15ls jāņem 2 pakas. Vēl viss kas tur ir, bet kaltējumi mūs vairāk neinteresē, esmu laimīga žavējama aparata īpašniece, jau sažavēju vistas filejas līdziņemšanai uz pastaigām, kā viņai garšo :* Būs jāmēģina sažavēt vēl kaut ko (tesmeņus, kuņģus..) bet īstenībā nav ne jausmas kur tas viss pārdodas, nu nekas, gan jau atradīšu, āgrāk arī nezināju kur tirgo vistas sirdis un kuņģus.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 20 Empty Re: Sausā barība..

Post  Žozefīna Sestdiena Septembris 01, 2012 9:26 am

Refinnej, Rīgas Centrāltirgū svaigās gaļas paviljonā domāju, ka var nopirkt ne tikai vistas sirdis un kuņģus. :)

Baigais malacis, es ar jau 2 gadus sapņoju par žāvējamo aparātu. :)
Žozefīna
Žozefīna
Profesional
Profesional

Number of posts : 291
Join date : 02.10.10
Age : 36
Dzīvesvieta : Rīga

http://www.inka-world.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 20 Empty Re: Sausā barība..

Post  refinnej Sestdiena Septembris 01, 2012 10:31 pm

Žozefīna rakstīja:Refinnej, Rīgas Centrāltirgū svaigās gaļas paviljonā domāju, ka var nopirkt ne tikai vistas sirdis un kuņģus. :)

Baigais malacis, es ar jau 2 gadus sapņoju par žāvējamo aparātu. :)

Nu jā, man jau likās ka tur jābūt, vnk īsti nepatīk pa to staigāt bigsmiles91
Nu man vnk tā gadījas, salasijos draugos, kā viena slavēja un tad tieši bija ļoti lēti - parasti ap 20ls ar atlaidi, bet šitais bija 14ls, kaut kāda buvniecības veikalā atlaide bija! MPM firma (sūds jau laikam ir, vismaz izskatas, bet domāju būs ok, vismaz 2gadi garantija jau ir :32 ) - inetā redzēta vispār par 13ls. Piem.intereses pēc, jo man pašu interesēja šie skaitļi, bet nekur info neatradu - es pirku Rinti vistiņas mini - 90gr 1,80 - tas ir ļoti lēti, parasti virs 2ls visur, bet te - filēja par 3ls/kg, pirku 600gr+elektrība ~ 2ls un sažavētas sanāca 170grami. Sarēķināju, ka man šādā tempā atmaksāsies ap 20 reizēm žāvejot, ja tikai filejas :32 Nu esmu apmierināta, vismaz zini droši kas iekšā šadā kārumā, vienīgais - ka jāžavē 8stundas (tas ir tikai 3plaukti, ja visi 5 - 1kg, liekas būtu 10stundas), bet elektrību daudz nepaterē, par 8st - ap 20sant., vienīgais kā atstāt nu tādu lētuci vienu kamēr neesi mājās negribas, tā nu abas reizes žāvēju ar pārtraukumiem, kad vajadzēja kaut kur iziet.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 20 Empty Re: Sausā barība..

Post  Elīna Svētdena Septembris 02, 2012 4:59 pm

refinnej rakstīja:Pameklēju caur kurpirkt.lv - atradu zoonet.lv internetveikalu, diezgan lēti, man pat liekas lētāk ka Cash&Carry (kaut gan precīzo cenu neatceros jo katrs veids savadāk maksāja, nu apmēram ta pati cena) - patīk ka bezmaksas piegāde pirkumiem virs 15ls, pat ne tikai Rīgā, regulāri brauc uz citām pilsētām, uzrakstīju epastu par deriguma termiņu, jo mums lai būtu >15ls jāņem 2 pakas. Vēl viss kas tur ir, bet kaltējumi mūs vairāk neinteresē, esmu laimīga žavējama aparata īpašniece, jau sažavēju vistas filejas līdziņemšanai uz pastaigām, kā viņai garšo :* Būs jāmēģina sažavēt vēl kaut ko (tesmeņus, kuņģus..) bet īstenībā nav ne jausmas kur tas viss pārdodas, nu nekas, gan jau atradīšu, āgrāk arī nezināju kur tirgo vistas sirdis un kuņģus.

A kapēc tu gribi sūtīt 2 mazās pakas, izdevīgāk tak lielo pirkt?

šajos veikalos jābūt http://www.komeks.lv/veikali.html
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 20 Empty Re: Sausā barība..

Post  refinnej Svētdena Septembris 02, 2012 9:05 pm

Elīna rakstīja:
A kapēc tu gribi sūtīt 2 mazās pakas, izdevīgāk tak lielo pirkt?

šajos veikalos jābūt http://www.komeks.lv/veikali.html
Nu lielāka par 2,5kg ir 7kg - mums par daudz, tas jau ka 3mazas pakas, es 2 tik tikko pirku... Termiņš izbeigsies un nepatīk ka vaļā paka tik ilgi, tomēr paliek tāda sastāvējusies (mums sanaktu vairāk par pus gadu).
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 20 Empty Re: Sausā barība..

Post  refinnej Piektdiena Oktobris 12, 2012 7:17 pm

Ja nu kādam noderēs - pasūtīju Orijen baribu no zoonet.lv internetveikala. Esmu ļoti apmierināta. Vakar netā veicu pasūtījumu, gandrīz uzreiz atzvanīja un jau šorīt no rīta nogādāja man uz mājām. Bezmaksas piegāde par pirkumiem virs 15ls - daudzās LV pilsētas (citās 1x nedēļā, citās retāk/biežāk), lētas cenas (Orijen barību šajā veikalā pieskatīju salidzini.lv - bija vislētākie), man ļoti patīka tāds serviss. Un arī citu barību, arī citiem dzivniekiem - izvēle ļoti liela :)
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 20 Empty Re: Sausā barība..

Post  Roxi Ceturtdiena Oktobris 18, 2012 10:38 pm

Royal Canin chihuahua

Roxi
Newbie
Newbie

Number of posts : 1
Join date : 18.10.12

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 20 Empty Re: Sausā barība..

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 20 no 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā