Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sausā barība..

+34
refinnej
Chesanga
Lexy
Žozefīna
inly&bugy
Eky
irituska
ajame
Buciitis
Sanita
Sabinella
Eljusik
Michely
sassaa
Leila
santa07
kristucis1
Lindita
Lily
acz
sirsninja
b_fly
Eliina
zverjok
Mazais
lilucis
Dream
Māriņa
Ronija
fixeery
Silkite
Ruby
Elīna
Admin
38 posters

Lapa 19 no 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

Go down

Sausā barība.. - Page 19 Empty Re: Sausā barība..

Post  lilucis Pirmdiena Augusts 29, 2011 3:06 pm

Lexy, nezinu vai Orijen ir klāt laša eļļa, bet Acanai ir. Ufo arī bija no Acanas alerģija un caureja. Mēs ar vienu gudru tanti nonācām pie secinājuma, ka tas var būt no tā laša, jo tie tiek mākslīgi baroti ar visvisādiem sū...
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 19 Empty Re: Sausā barība..

Post  shera Pirmdiena Augusts 29, 2011 4:23 pm

Kur jūs pērkat orijen? te tā lielat, ka moš mums ar jāpamēģina
shera
shera
Rookie
Rookie

Number of posts : 46
Join date : 29.05.10
Age : 33
Dzīvesvieta : imanta

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 19 Empty Re: Sausā barība..

Post  refinnej Pirmdiena Augusts 29, 2011 5:41 pm

shera rakstīja:Kur jūs pērkat orijen? te tā lielat, ka moš mums ar jāpamēģina

Žozefīna ūn es iepriekš atbildējam:

Orijen pērku internetveikalā www.interzoo.lv.
Man ir ļoti ērti - kad piezvanu, tad man atved un nu jau arī atlaides mums ir kā patstāvīgajiem klientiem, tādēļ esmu apmierināta.
2,5 kg vidēji maksā 13-14 Ls, bet 7 kg 34-35 Ls.
Mēs pērkam parasti 2,5 kg un pietiek gandrīz mēnesim.
________________
Mēs pirkam Cash&Carry, tā ka tur ir bāze, tad letāk bija ņemt 2 pakas pa 2,5 kg (tur ir tikai 2,5kg un vairāk), tad sanāca ap 12,50ls par paku, ja perk vienu, tad sanak 14ls ar kaut ko.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 19 Empty Re: Sausā barība..

Post  tiffany* Pirmdiena Augusts 29, 2011 8:09 pm

mees arii eedam orijen,bet vets pateica ,lai uzmanamies,jo daudziem kuceeniem esot bijushas probleemas ar sho bariibu..bet muuseejaa eed kaa traka :) veel te taada OLE bariiba arii garsho :)
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 19 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lexy Pirmdiena Augusts 29, 2011 8:18 pm

Man patīk Orijen un visur baigi jau augstu vērtē, es pērku uz vietas Komeksā :)
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 19 Empty Re: Sausā barība..

Post  Žozefīna Pirmdiena Augusts 29, 2011 8:21 pm

tiffany* rakstīja:mees arii eedam orijen,bet vets pateica ,lai uzmanamies,jo daudziem kuceeniem esot bijushas probleemas ar sho bariibu..bet muuseejaa eed kaa traka :) veel te taada OLE bariiba arii garsho :)

Tiffany, interesanti, cik Kanādā maksā Kanādas ražotāja sausā barība Orijen ? :)
Žozefīna
Žozefīna
Profesional
Profesional

Number of posts : 291
Join date : 02.10.10
Age : 36
Dzīvesvieta : Rīga

http://www.inka-world.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 19 Empty Re: Sausā barība..

Post  refinnej Pirmdiena Augusts 29, 2011 10:03 pm

tiffany* rakstīja:mees arii eedam orijen,bet vets pateica ,lai uzmanamies,jo daudziem kuceeniem esot bijushas probleemas ar sho bariibu..bet muuseejaa eed kaa traka :) veel te taada OLE bariiba arii garsho :)
Kādas tieši problēmas minēja jūsu vets? :( Mēs tik sākam orijen ēst, vēl ar vecas barības piemaisījumu, nu pāreja no vecas uz jauno, bet pēc kādam 3dienām jau būs tikai šī barība mums. Pagaidam viss ok (tfu tfu tfu :) )
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 19 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lexy Otrdiena Augusts 30, 2011 7:43 am

Jā, cenas mani arī interesētu :)
Bet par Orijen es gan neko sliktu neesmu dzirdējusi, izņemot mūsu rajona vetklīnikas ārstu izteikto - tā tak nav profesionālā barība ha ha Tad es gandrīz no krēsla nokritu, man gribējās izdrukāt vismaz no 3 neta vietnēm statistikas rādītājus, kur Orijen ir kā viena no labākajām profesionālajām barībām. Mana Mela gan ir švakēdāja, cenšas nočiept visu citu no otra suņa bļodas, no bērna vai mana šķīvja, bet no Orijen viņai nekādu problēmu nav bijis, tpu tpu tpu.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 19 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lily Otrdiena Augusts 30, 2011 10:21 am

Lexy, mani novērojumi liecina, ka veti sausās barības vispār nepārzin.. Jo viņi jau zin tikai tās barības ko viņi izplata- veterinārās, ārstnieciskās... tapēc arī tā. Domāju, ka barības vislabāk pārzin veikala pārdevēji un suņu saimnieki kam liela pieredze ar barībām un suņiem :32
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 19 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lexy Otrdiena Augusts 30, 2011 10:38 am

Lily rakstīja:Lexy, mani novērojumi liecina, ka veti sausās barības vispār nepārzin.. Jo viņi jau zin tikai tās barības ko viņi izplata- veterinārās, ārstnieciskās... tapēc arī tā. Domāju, ka barības vislabāk pārzin veikala pārdevēji un suņu saimnieki kam liela pieredze ar barībām un suņiem :32
Pilnībā piekrītu! Viņi pat mani centās pārliecināt, ka visas barības, kas ir specveikalos un kuras atrodamas arī veterināro klīniku plauktos (arī neārstnieciskās) esot dažādas, tipa veikalos tās ir daudz sliktākas, klīnikas pērkot pa tiešo no izplatītājiem. Ziniet, pie šiem textiem es vienkārši sapratu - es vienkārši paklusēšu iekamsn man nav vēlmes sākt viņus saukt par idiotiem :32
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 19 Empty Re: Sausā barība..

Post  shera Otrdiena Augusts 30, 2011 11:33 am

Lexy rakstīja:Man patīk Orijen un visur baigi jau augstu vērtē, es pērku uz vietas Komeksā :)

eee, a kur tāds Komekss ir?
shera
shera
Rookie
Rookie

Number of posts : 46
Join date : 29.05.10
Age : 33
Dzīvesvieta : imanta

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 19 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lexy Otrdiena Augusts 30, 2011 11:35 am

Brīvības 155 :) Pareizāk sakot tajā biroju sētā, kur tagad ir arī Picture Happy, Avon utt., var ieiet arī no Cēsu ielas puses. http://www.komeks.lv/
Es tur saņēmu arī breeder kluba karti un ir arī atlaides :)
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 19 Empty Re: Sausā barība..

Post  Ruby Otrdiena Augusts 30, 2011 8:40 pm

lilucis rakstīja:Lexy, nezinu vai Orijen ir klāt laša eļļa, bet Acanai ir. Ufo arī bija no Acanas alerģija un caureja. Mēs ar vienu gudru tanti nonācām pie secinājuma, ka tas var būt no tā laša, jo tie tiek mākslīgi baroti ar visvisādiem sū...

tiffany* rakstīja:mees arii eedam orijen,bet vets pateica ,lai uzmanamies,jo daudziem kuceeniem esot bijushas probleemas ar sho bariibu..bet muuseejaa eed kaa traka :) veel te taada OLE bariiba arii garsho :)

Ja godiigi tad nekad neesmu dzirdeejusi neko sliktu par Orijen, es esmu veel divos chihu forumos - vienaa USA & Canada un otrs kur vairaak ir no UK un ljoti daudzi tur baro ar Orijen, nekad nevienu sliktu atsauksmi neesmu lasiijusi! Vieniigais - jaa esmu lasiijusi ka dazhiem ir alergjijas kaa lillucis mineeja par Ufo - un cilveeki maldiigi spriezh ka tas ir no zivju elljas vai bariibai pievienotajaam ziviim, bet iisteniibaa tas ir E vitamiins kas naak no sojas, jo sho biezhi izmanto zivju elljaas un arii bariibaas ar ziviim.

Tiffany - jums noteikti Kanaadaa ir ZiwiPeak pieejams, ja jaa tad no visas sirds ieteiktu tev taadu mazajai sagaadaat, cenas nav no leetaakajaam bet toties taa ir labaakaa bariiba kas pashlaik vispaar ir pieejama, es paarsvaraa ar svaigo galju gan baroju (prey model) bet nu apm 20% no muusu eedinaashanas arii sastaav no ZiwiPeak, ljoti garsho, pat kaa kaarums lieliski noder, vinjas man jebko izdariis lai dabuutu gabalinju :32

Es raw/barf sadaljaa ieliku interesantu linku par sausajaam bariibaam un tur ir lieliksi izskaidrots kaapeec muusdienu veti vispaar neko nejeedz par bariibaam (protams ir iznjeemumi), un godiigi sakot es veel mazaak uzticeetos veikala darbiniekam par sunja bariibu, vinjiem atlec taada lieta kaa komisija taa kaa vinju viedolis man vispaar buutu pie kaajas!

Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 19 Empty Re: Sausā barība..

Post  Žozefīna Sestdiena Janvāris 07, 2012 11:03 pm

Mēs pamēģinājām Acana sauso barību pieaugušiem mazās šķirnes suņiem.
Arī ļoti iepatikās, tāpat kā Orijen.

Acanai graudiņi ir mazāki nekā Orijen, sunenēm vieglāk apēst. :)


Sausā barība.. - Page 19 8f0dde075e56
Žozefīna
Žozefīna
Profesional
Profesional

Number of posts : 291
Join date : 02.10.10
Age : 36
Dzīvesvieta : Rīga

http://www.inka-world.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 19 Empty Re: Sausā barība..

Post  Leila Pirmdiena Februāris 27, 2012 2:36 pm

Meitenes varbūt kāda zina kur varētu pasūtīt barību NOW! GRAIN FREE Small Breed: Turkey, Salmon & Duck,interesē tieši mazajiem suņiem.Uz Latviju it kā nepiegādā tieši mazajiem.Varbūt var pasūtīt no kaimiņvalsts?Gribas pamēģināt šo barību,bet nevaru iedomāties kur lai meklē.
Sausā barība.. - Page 19 C76a1bd0ed7d
Leila
Leila
Profesional
Profesional

Number of posts : 259
Join date : 05.03.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 19 Empty Re: Sausā barība..

Post  Ruby Piektdiena Marts 16, 2012 2:36 pm

Tieshi par shii brand produkciju esmu dzirdeejusi labas atsauksmes, bet konkreeti par sho neko nemaaceeshu pateikt.
Kaa tu vinju dabuusi ja uz Latviju nepiegaadaa?
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 19 Empty Re: Sausā barība..

Post  Leila Piektdiena Marts 16, 2012 8:43 pm

Ės jau sapratu,ka pie šīs barības netikšu.Uz Latviju nepiegādā.Sazinājos ar ārzemju saitiem,pat ja gatavi piegādāt tas man iznāks ļoti,ļoti dārgi.Tā kā noprovēt nesanāks.
Leila
Leila
Profesional
Profesional

Number of posts : 259
Join date : 05.03.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 19 Empty Re: Sausā barība..

Post  refinnej Piektdiena Aprīlis 06, 2012 4:18 pm

Nevaru saprast tādu lietu - pie jaunas barības suni jāpieradina, bet vai skaitās jaunā barība vienas firmas dažādi paveidi? Man bija Orijen Regional red meal un tagad nopirkam Orijen ar galju, olam un zivi. Vai tadā gadijumā arī jājauc veca un jaunā barība vai arī vienai firmai sastāvs līdzīgs un var dot jaunu uzreiz?
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 19 Empty Re: Sausā barība..

Post  Ruby Pirmdiena Aprīlis 09, 2012 3:21 pm

It kaa nedaudz ir jaapieradina, ne tik daudz dienas kaa pilniigi jaunai, jo shiis abas ir bez graudiem bariibas ar lielaaku olbaltumvielu %, taatad suns jau ir pieradis pie shaada veida bariibas, bet es droshiibas peec kad mainiiju vienu Orijen no citas, kaadas 3 dienas "paradinaaju" :)

Maneejaam zivju vislabaak garshoja :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 19 Empty Re: Sausā barība..

Post  refinnej Otrdiena Aprīlis 10, 2012 6:04 am

Ruby rakstīja:
Maneejaam zivju vislabaak garshoja :)

Kursh tieshi zivju? Tirs zivju? Jo mums ir maisijums - galja (parsvara vistu, titaru), olas un zivis, bet ir ari tirs zivju.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 19 Empty Re: Sausā barība..

Post  Ruby Otrdiena Aprīlis 17, 2012 10:35 am

jaa mumsbija taa kas ir tikai zivju, tad veel nebija taadas kur maisiijums.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 19 Empty Re: Sausā barība..

Post  refinnej Otrdiena Aprīlis 17, 2012 11:48 am

Ruby rakstīja:jaa mumsbija taa kas ir tikai zivju, tad veel nebija taadas kur maisiijums.
Skaidrs. Bet vai vispār vajadzētu barību ik pa laikam mainīt? Es domāju to pašu Orijen dot bet ik pa laikam (katru paku vai katru otru) pirkt dažādus veidus. Tagad iepr.gandrīz beidzās, jaucu iekšā jaunu, daži gb.izbira, viņa ar tādu apetīti apēda... Es nodmāju, varbūt viņai apnīk viena un tā pati un dažādībai vajadzētu mainīt?
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 19 Empty Re: Sausā barība..

Post  Eljusik Ceturtdiena Jūlijs 12, 2012 11:16 pm

Sveikas.
Vēlos savai meitenei nomainīt sauso barību.
Sobrīd jau kopš mazotnes ēdam Hills. Viņai ļoti garšo, bet es vēlos atrast ko labāku un ceru, ka tā arī viņai garšos.

Pa šo laiku jau esmu visu aizmirsusi par tām labajām barībām, tāpēc lūdzu uzrakstiet nosaukumu mums atbilstošajai barībai, kuru izmēģināt un pasakiet uz kurieni jābrauc pakaļ.

Būšu ļoti pateicīga par atbildēm.
Paldies.
Eljusik
Eljusik
Profesional
Profesional

Number of posts : 187
Join date : 11.06.09
Age : 35
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 19 Empty Re: Sausā barība..

Post  refinnej Piektdiena Jūlijs 13, 2012 9:50 am

Oriģināla angļu lapa, "Welcome to Dog Food Analysis! Your independent site for dog food information and reviews" - neatkarīgo pētījumu lapa - http://www.dogfoodanalysis.com/
Pārtulkota krievu valodā - http://www.dogfoodrating.ru/rating.html (kr.val.mazāk barību apskatīts, piem. ne visi orijen apskatīti, nav pieminēts Red Meat ko pirmo ēdam, nav Tastes of the Wild utt)
Vēl viena lapa kur var apskatīt un salīdzināt barību sastāvus, arī aprakstus - http://www.companionline.ru/fanalyser.php?f1id=0&f2id=0 ,
No augstākas 6* klases LV ir redzēti tikai Orijen un Tastes of the Wild; 5*, kuri arī skaitas ļoti labi - Acana bez graudiem.
Orijen pērku Cash&Carry bazē, neesmu nekur citur redzējusi un cik lasīts, tur arī ir vislētāk.
Acana redzēti arī Cash&Carry, arī krasata ielas Depo, nez tik kādi veidi tur ir jo neesmu Acanu īpaši pētījusi.
Tastes of the Wild tik viens veids, liekas TOTW High Prairie Canine Formula ir redzēts Zoocentrā.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 19 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lily Piektdiena Jūlijs 13, 2012 8:48 pm

Es tagad pasūtīju jaunu barību, nesen esot parādījusies, BiOMill- http://www.biomill.lv/adult-mini-salmon-rice
manējiem dikti garšo tā ar lasi..
Vēl cik es esmu skatījusies mūsu klīnikā tos sastāvus, Specific's arī man ir iepaticies- http://www.dimela.lv/pics/produkti/Specific/PDF/CXDs.pdf
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 19 Empty Re: Sausā barība..

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 19 no 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā