Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sausā barība..

+34
refinnej
Chesanga
Lexy
Žozefīna
inly&bugy
Eky
irituska
ajame
Buciitis
Sanita
Sabinella
Eljusik
Michely
sassaa
Leila
santa07
kristucis1
Lindita
Lily
acz
sirsninja
b_fly
Eliina
zverjok
Mazais
lilucis
Dream
Māriņa
Ronija
fixeery
Silkite
Ruby
Elīna
Admin
38 posters

Lapa 18 no 20 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next

Go down

Sausā barība.. - Page 18 Empty Re: Sausā barība..

Post  Ruby Piektdiena Augusts 26, 2011 8:55 pm

Maarinj - prieks ka nodereeja :)

Kaa juus eediet? Cik tu biezhi kaulinjus dod un orgaanus? Cik saprotu jums Minnijas audzeetaaja arii ar svaigo baro savus sunjukus, kaa vinja baro - tikai ar svaigo vai ko citu arii dod?
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 18 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lexy Piektdiena Augusts 26, 2011 8:57 pm

Palasījos un sapratu, ka es esmu slinka saimniece :Chihuahua9:
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 18 Empty Re: Sausā barība..

Post  Māriņa Piektdiena Augusts 26, 2011 9:14 pm

Minnijas audzētāja savus suņus baro tikai un vienīgi ar naturālo - gaļu. Viņa barību vispār kā tādu nedod, tā nu mums no viņas nākušie suņi - Carlo un Minnija tā arī aug.
Es dodu pamīšus gaļu, tad gaļu ar kauliem, pa vidu arī ko no subproduktiem. Pagaidām mums ir līdzi iedoti arī vitamīni. Minnija pa reta nočiepj arī man Džolles un Vives graudiņu kādu, ar kuru vispirms izspēlējas, tad apēd. Vēl es dodu biezpienu.
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 18 Empty Re: Sausā barība..

Post  refinnej Piektdiena Augusts 26, 2011 11:40 pm

Vakar nopirku Beveritai cukas ribiņas, atradam ar pārdēvēju mazu gabaliņu - 100gr. Mājās to sadalīju vēl, sanāca laikam vēl 1/3 vai 1/4 no tā, iedevu, nu traki patika viņai. Grauza divas dienas, šodien ne tik aktīvi, mazo gabaliņu beigās izmetu.
Man jautājums tāds - cik bieži tādus kauliņus var dot (nu tā kā kārumam vairāk, laikam), ja pamata barība tūlīt jau būs tīrs orijen regional red meal. Un vai to atlikušo daļu var saldēt līdz nākamajai ēdienreizei (domāju kādu 1x nedēļā dot)? Jo mazāku jau nepirkšu - dodiet man lūdzu 30gramus ribiņas :)
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 18 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lily Sestdiena Augusts 27, 2011 7:11 pm

Meitenes, vai kaada nebaro savu kuceenu ar royal canin sauso bariibu? Tieshi kuceenu! Varat luudzu apskatiities cik % tur ir proteiini? Vai arii varbut kaads zin kur i-netaa var apskatities sastavu shai bariibai?
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 18 Empty Re: Sausā barība..

Post  Mollija Sestdiena Augusts 27, 2011 7:17 pm

Mini Junior barībā ir 31%, apskatīties var http://www.royalcanin.co.uk/my_pet/dog_products/size_health_nutrition/mini_dogs/mini_junior.aspx
un tad pdf formātā var visu paskatīties.
Mollija
Mollija
Newbie
Newbie

Number of posts : 21
Join date : 18.06.11
Age : 37

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 18 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lily Sestdiena Augusts 27, 2011 7:27 pm

paldies Mollija! Es biju atradusi citu royalcanin maajaslapu un tur gan nevareeja atrast sho informaaciju, paldies.
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 18 Empty Re: Sausā barība..

Post  Eliina Sestdiena Augusts 27, 2011 9:26 pm

Lily tu baro ar Rojal canin???? affraid
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 18 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lily Svētdena Augusts 28, 2011 12:28 pm

Eliin, tuliit vairs nebaroshu, kad beigsies ha ha Parieshu uz platinum Foksim.. A paareejie man eed Happy Dog
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 18 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lexy Svētdena Augusts 28, 2011 4:21 pm

Man jautājums - kāds te baro arī ar Nutro?
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 18 Empty Re: Sausā barība..

Post  ajame Svētdena Augusts 28, 2011 7:08 pm

Lily, kāds ir tas happy dog? Labs? Jo es no platinum vēlos pāret uz ko citu. Manējām vairs negaršo.
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 18 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lexy Svētdena Augusts 28, 2011 7:24 pm

Man par Happy Dog ir savs viedoklis, kas balstīts uz manu un manu Vācijas audzētāju draugu pieredzi ar šnauceriem un rotiem - sabojāja pamatīgi zobus un spalvas kvalitāti. Neko citu vairs pateikt gan nevaru, bet pēc taustes likās tāda sausa.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 18 Empty Re: Sausā barība..

Post  shera Svētdena Augusts 28, 2011 7:38 pm

Tu domāji Nutra gold?
shera
shera
Rookie
Rookie

Number of posts : 46
Join date : 29.05.10
Age : 33
Dzīvesvieta : imanta

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 18 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lexy Svētdena Augusts 28, 2011 7:51 pm

Aha, laikam jau :)
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 18 Empty Re: Sausā barība..

Post  shera Svētdena Augusts 28, 2011 8:04 pm

Par Happy dog- man draudzene, kurai ir šnauceru jau ntos gadus baro ar viņu. Kā saka viņa, vienīgā no kuras baltajiem nedzeltē spalva un vispār viss ir labi. Pati gan neesu barojusi savējo ar viņu.


Lexy- es savējo baroju nu jau 1,5 gadu ar Nutra Gold. Viņa uz sauso ir ņerga un reti kuru ēd (jo pamata barība mums ir gaļa)). Bet šo ēd, spalva laistās un vispār man viņa patīk
shera
shera
Rookie
Rookie

Number of posts : 46
Join date : 29.05.10
Age : 33
Dzīvesvieta : imanta

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 18 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lexy Svētdena Augusts 28, 2011 8:06 pm

shera, a kur tu iepērc to Nutra?
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 18 Empty Re: Sausā barība..

Post  shera Svētdena Augusts 28, 2011 8:18 pm

Tā kā sauso maz ēdam, man sanāk nopirkt izstādēs un mums pietiek no viens līdz otrai. Bet vispār viņa ir Zoocentrs veikalos
shera
shera
Rookie
Rookie

Number of posts : 46
Join date : 29.05.10
Age : 33
Dzīvesvieta : imanta

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 18 Empty Re: Sausā barība..

Post  Žozefīna Svētdena Augusts 28, 2011 8:24 pm

Mana Nika pašā sākumā arī ēda Nutra Gold.

Mēs pirkām zooveikalā Matīsa ielā 23 (Zoocentra tīkla veikala filiāle), veikals iekšā tirdzniecības centrā. Uztaisījām pat specializēto Nutra Gold klienta karti - bija laba atlaide ar to karti. :)
Žozefīna
Žozefīna
Profesional
Profesional

Number of posts : 291
Join date : 02.10.10
Age : 36
Dzīvesvieta : Rīga

http://www.inka-world.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 18 Empty Re: Sausā barība..

Post  Ruby Pirmdiena Augusts 29, 2011 2:39 am

refinnej rakstīja:Vakar nopirku Beveritai cukas ribiņas, atradam ar pārdēvēju mazu gabaliņu - 100gr. Mājās to sadalīju vēl, sanāca laikam vēl 1/3 vai 1/4 no tā, iedevu, nu traki patika viņai. Grauza divas dienas, šodien ne tik aktīvi, mazo gabaliņu beigās izmetu.
Man jautājums tāds - cik bieži tādus kauliņus var dot (nu tā kā kārumam vairāk, laikam), ja pamata barība tūlīt jau būs tīrs orijen regional red meal. Un vai to atlikušo daļu var saldēt līdz nākamajai ēdienreizei (domāju kādu 1x nedēļā dot)? Jo mazāku jau nepirkšu - dodiet man lūdzu 30gramus ribiņas :)

Jaa droshi vari pirkt vairaak un saldeet veelaakam laikam.
Par biezhumu - ne vairaak kaa 2-3 reizes nedeeljaa, bet nu katram inividuaali, skaties veedera izeju lai nav dikti cieta kaka, taa ka nevar nokaartoties.
Prieks ka Beveritai garshoja :) vieniigais meegjini neatstaat vinjai to kaulinju vaaljaajamies pa maaju divas dienas, panjem vienkaarshi ieliec ledusskapii kad vinja vairs negrauzh, un tad naakoshajaa dienaa iedod atkal, tomeer jeelai galjai ir bakteerijas kas uz cilveeku var slikti iedarboties, sunim jau nekas. Es saveejaam pa vasaru dodu kaulinjus aaraa daarzaa grauzt, bet pa ziemu kad maajaas sanaak grauzt tad atljauju to dariit tikai uz sava dvieliisha ko noklaju katram sunim pirms dodu kaulu, citur nav ljauts vazaaties ar kaulu, tikai uz dvieliisha, bet vinjas aatri saprata to un ir mieraa :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 18 Empty Re: Sausā barība..

Post  Eliina Pirmdiena Augusts 29, 2011 6:26 am

nezinu tadu baribu Lexy.
zinu tikai Nutro Gold
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 18 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lexy Pirmdiena Augusts 29, 2011 8:40 am

Būs man jāpārjautā, vai runa par Nutro gold vai Nutra nuggets ha ha Es tak tizla, nepārjautāju.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 18 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lily Pirmdiena Augusts 29, 2011 11:14 am

Ajame, Happy dog itkaa esot normaala, es neko sliktu neesmu noveerojusi, itkaa visi eed labi un viss ir kaartiibaa. Dzozis man eeda Happy Dog kaadus 6 meeneshus kad bija kuceens, nu par spalvas kvalitaati neesmu sajuusmaa bet nevar zinaat vai bariiba pie vainas. Jo tajaa laikaa Dzollija eeda Nutra Gold un vinai super spalva.
Nutra Gold- shkjiet prieksh maneejiem viena no labaakajaam, visi eed, vienmer suni izskatas loti labaa formaa un spalva spidiga.. BET tur iekshaa ir daudz visaadu suudu un piedevas, garshas uzlabotaaji... Vienu laiku eedaam Pro Pac, tur nav iekshaa to piedevu, bija ljoti labi bet tagad pargaajaam uz Happy Dog jo izdeviigaak un tur arii lidzigs sastaavs. Aa un tad veel iestaajaamies eukanuba breeders club un dabujaam 7kg kuceenu bariibas par briivu (tik cik kuceenu uz doto briidi, tik kilogramus bariibas vinji dod), tad kuceeni mums eeda eukanuba bet par to mums ljoti sliktas atsauksmes...
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 18 Empty Re: Sausā barība..

Post  refinnej Pirmdiena Augusts 29, 2011 11:32 am

Ruby rakstīja:
refinnej rakstīja:Vakar nopirku Beveritai cukas ribiņas, atradam ar pārdēvēju mazu gabaliņu - 100gr. Mājās to sadalīju vēl, sanāca laikam vēl 1/3 vai 1/4 no tā, iedevu, nu traki patika viņai. Grauza divas dienas, šodien ne tik aktīvi, mazo gabaliņu beigās izmetu.
Man jautājums tāds - cik bieži tādus kauliņus var dot (nu tā kā kārumam vairāk, laikam), ja pamata barība tūlīt jau būs tīrs orijen regional red meal. Un vai to atlikušo daļu var saldēt līdz nākamajai ēdienreizei (domāju kādu 1x nedēļā dot)? Jo mazāku jau nepirkšu - dodiet man lūdzu 30gramus ribiņas :)

Jaa droshi vari pirkt vairaak un saldeet veelaakam laikam.
Par biezhumu - ne vairaak kaa 2-3 reizes nedeeljaa, bet nu katram inividuaali, skaties veedera izeju lai nav dikti cieta kaka, taa ka nevar nokaartoties.
Prieks ka Beveritai garshoja :) vieniigais meegjini neatstaat vinjai to kaulinju vaaljaajamies pa maaju divas dienas, panjem vienkaarshi ieliec ledusskapii kad vinja vairs negrauzh, un tad naakoshajaa dienaa iedod atkal, tomeer jeelai galjai ir bakteerijas kas uz cilveeku var slikti iedarboties, sunim jau nekas. Es saveejaam pa vasaru dodu kaulinjus aaraa daarzaa grauzt, bet pa ziemu kad maajaas sanaak grauzt tad atljauju to dariit tikai uz sava dvieliisha ko noklaju katram sunim pirms dodu kaulu, citur nav ljauts vazaaties ar kaulu, tikai uz dvieliisha, bet vinjas aatri saprata to un ir mieraa :)

Mmm, laba doma par to dvielīti, jo man arī nevisai patīk, kā viņa pa savu rozā divānu ar to kaulu ņēmas smilie004 Pēc tam man pat sagibējas viņu izmazgāt bigsmiles91 Sākuma visus smirduļu vsp gribēja uz mūsu divāniem staipīt grauzt, bet ātri saprata, ka ar ēdienu tik pa grīdu var.
Kā pirmo reizi, nesapratu īsti cik viņa ilgi taisās to grauzt, likas visu dienu - te pagrauž, te nomet, un tad atkal grauž, bet laikam pēc pirmas lielas graušanas jau jāņem nost līdz nākamajai dienai. Man tas kauls otrajā dienā arī nevisai patika, ka izskatas, bet var jau laikam dot, cik nograuž pa 1 dienu - par kādu laiku - un tad nākamreiz jauno dot, nav jau liela nauda, ka žēl, man sanāca tie 110 grami 11 santīmi - un tas ir 2-3 reizēm bigsmiles9

Meitenes, zinu ka zoocentros ir Nutra Gold un jā, ja perk klienta karti, tad liela atlaide sanak, bet tikai iepakotajai baribai, svēramajai nē. Bet nu palasot sauso barību reitingu, kur visas "krutākas" barības, visvairāk izreklamētas, ir tikai 1-2 klase bigsmiles91 http://tierni.info/sravnenie-kormov.htm

refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 18 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lily Pirmdiena Augusts 29, 2011 11:36 am

aa un veel Platinum- no saakuma biju sajuusmaa ka sunji taa rij.. bet kautkaa es nezinu vai uzticeeties shai bariibai.. Dazhreiz graudinjos var redzeet ka ir nekaartiigi sasmalcinaats tur kautkas un lien aaraa no vinjiem kautkadi gaishaaki bruuni gabalinji.. nu jocigi, tapec tagad izbaroshu to kas ir palicis Foksim un tad domashu uz kaadu bariibu labaak lai paariet..
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 18 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lexy Pirmdiena Augusts 29, 2011 11:39 am

O, tātad krievu lapā ar labs reitings Orijen barībām :) Tad jau nebūšu nošāvusi garām. Bet Acana manai šnaucerbellei gan ne patīk, kaut kāda alerģija, bet viņa man vispār ar ādu ļoti uz visu reaģē.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 18 Empty Re: Sausā barība..

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 18 no 20 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā