Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sausā barība..

+34
refinnej
Chesanga
Lexy
Žozefīna
inly&bugy
Eky
irituska
ajame
Buciitis
Sanita
Sabinella
Eljusik
Michely
sassaa
Leila
santa07
kristucis1
Lindita
Lily
acz
sirsninja
b_fly
Eliina
zverjok
Mazais
lilucis
Dream
Māriņa
Ronija
fixeery
Silkite
Ruby
Elīna
Admin
38 posters

Lapa 17 no 20 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next

Go down

Sausā barība.. - Page 17 Empty Re: Sausā barība..

Post  Chesanga Otrdiena Jūnijs 28, 2011 6:09 am

Dream rakstīja:
Ruby rakstīja:Jaa razhotaaji un arii vetaarsti gavilee!!! Interesanti kad pirkaam maisu bariibas-veikalinjaa netaalu no muusu Vetkliinikas-paardeveejs mani briidinaaja-ka vets var likt mainiit bariibu driiz- aiz kaada iemesla-tas katram savaadaak. Taa jau noticis ar daudziem vinja klientiem. Jo muusdienaas kliinikai piemeeram no taa kkas atlec-sponsori-baseins,rengens-nu da vienalga kas-par savaaktajiem punktiem. Tagad visur ir tikai reklaama reklaama reklaama!!! Un taa ir visur kur ejam,ne tikai sunju dziivee. Nevajag mainiit bariibu(ja nu gadaas alergjija tad jaa)-vajag vairaak aktivitaates!!!
tā ir, pirms ko darīt ir jaapdomājas un jāpārdomā, kāpēc man to vajag darīt!!! Nedrīkst akli ticēt visam ko saka viens vetārsts, veikalnieks vai reklāmists ;)

Mēs ēdām HappyDog sauso barību, ko ieteica audzētāja. Sausā stāv bļodiņā, tik cik grib, apēd, bet maz. Pa kriksītim ieēd dienas laikā.
Chesanga
Chesanga
Rookie
Rookie

Number of posts : 47
Join date : 14.05.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 17 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lexy Otrdiena Jūnijs 28, 2011 9:06 am

Ruby, paldies Dievam, ka gardumi saņemti, es jau satraucos, ka kaut kur noklīduši :*

Nu, es esmu izmēģinājusi tā, ka ēd abas vienā vietā (tur, kur ēd lielā sunene), gan arī atsevišķi, nekādas atšķirības, ja neskaita, ka tad Mela okšķerējas ap lielās sunes trauku un tā rūc, sava bļoda neinteresē. Lielā visu ātri izrij un Mela neko. Ēšanas laiki ir konkrēti, jo lielā man ēd reizi dienā, no rīta pēc pastaigas, Mela saņem arī vakarā, bet jēga maza, knābā dažus graudiņus. Tagad pēdējās dienās pat atstāju sētiņā ēdamo arī pa dienu, bet neizskatās, ka būtu pieskārusies. No piedevām, es iepirku lielo bundžu to YummPuppy, no tevis ieteiktās lapas, eļļas nevarēju atvest, jo lidoju ar rokas bagāžu. Nedēļas nogalē abas laukos kaut ko bij saēdušās, abas vemstījās, tad devu rīsus ar vistu, tak it to ar gariem zobiem un vairākos piegājienos kaut kā iedabūju. Bet kad ēdu es, tad danco apkārt uz divām kājām, gatava no mutes raut ārā!
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 17 Empty Re: Sausā barība..

Post  Ruby Ceturtdiena Jūnijs 30, 2011 12:16 am

Es parasti ja lidoju kaut kur tikai ar rokas bagaazhu un gadaas nopirkt kaut ko taadu kas ir shkjidrums lielaaks par 100 ml, tad vienkaarshi ieeju piem kaadaa parfimeerijas veikalaa un nopeerku taas mazaas 100 ml pudeliites kas domaatas tieshi celjojumos kur iepildiit shampuunus un citas taadas lietas un tad to shkjidrumu saleju pa 100 ml, lieku rokas bagaazhaa un uz priekshu! Es taads cilveeks, ja man vajag, tad vienalga ko izdomaashu lai tikai dabuutu :D

Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 17 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lexy Ceturtdiena Jūnijs 30, 2011 7:57 am

Ruby, nu redzi, man parasti jau ir tik daudz to mazo pudelīšu, ka to maisiņu nevaru ciet dabūt ha ha Bet ja tu man ieteiksi, ko pie jums tur labu var meklēt, ko ir vērts tieši tai apetītei, gan jau mans vīrietis izdomās atkal, kā to uz LV atgādāt :)
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 17 Empty Re: Sausā barība..

Post  refinnej Svētdena Augusts 21, 2011 12:24 am

Žozefīna rakstīja:Nopirkām Orijen Regional Red ar meža gaļu. :)

Jā, Ruby, es jau ar izlasīju to, ka nav jādala barības - pieaugušo vai kucēnu. :)

Niku radināšu pamazām pie Orijen, jo puncītis, es domāju pēc tās saindēšanās, viņai ir vēl jūtīgs.
Mums vēl ir palikusi tā otra barība, Nutra Gold.

Vēlreiz paldies Tev ! Kiss



Es arī šodien nopirku savai mīlulei šo barību, mums 4,5 mēneši, izlasiju visu, visās valodās, samulsināja, ka krievu valodā (vienīgajā) bija minēts, ka šī barība ir pieaugušajiem suņiem. Nolēmu tomēr paņemt, ļoti patika sastāvs, un likas ticamāk tas, kas rakstīts ražotāju valodā - angļu, kur rakstīts ka visiem vecumiem, visām šķirnēm. Arī pie devam minētas devas kucēniem jau no dažiem mēnešiem. Bet sakot lasīt par to internetā mani sabaidīja tas, ka visur rakstīts, ka šī ir barība pieaugušajiem suņiem Icon92 Kā tad īsti ir? Domāju pāriet apmēram pēc mēneša, jo jāpiebeidz vecie krājumi.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 17 Empty Re: Sausā barība..

Post  Mollija Svētdena Augusts 21, 2011 11:29 am

Vai Jūs ņemat vērā proteīna līmeni sausajā barībā? Vai tojiem ir kādi nosacījumi, cik daudz procentuāli proteīnam jābūt barībā? (palasīju, ka citām šķirnēm ir jāņem vērā, jo pārāk liels proteīna daudzums ir pārāk liela slodze nierēm un aknām).
Mollija
Mollija
Newbie
Newbie

Number of posts : 21
Join date : 18.06.11
Age : 37

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 17 Empty Re: Sausā barība..

Post  refinnej Svētdena Augusts 21, 2011 11:41 am

Mollija rakstīja:Vai Jūs ņemat vērā proteīna līmeni sausajā barībā? Vai tojiem ir kādi nosacījumi, cik daudz procentuāli proteīnam jābūt barībā? (palasīju, ka citām šķirnēm ir jāņem vērā, jo pārāk liels proteīna daudzums ir pārāk liela slodze nierēm un aknām).
Vienā forumā atradu, ka jābūt 35-45%, šajā barībā ir 38%, sanak ka der. Vai proteini ir vienīgais, ko jāņem vērā?
Vēlāk citās lapās atradu, ka arī kuceniem tomēr der šī barība, ta ka nez, kam lai tic...
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 17 Empty Re: Sausā barība..

Post  Žozefīna Svētdena Augusts 21, 2011 5:25 pm

Mana Nika ēda Orijen barību, kad bija kucēns, un ēd joprojām.

Šo barību ieteica Ruby un es esmu sajūsmā, kā arī manas sunenes ēd kā trakas - ļoti garšo Orijen. :)
Žozefīna
Žozefīna
Profesional
Profesional

Number of posts : 291
Join date : 02.10.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga

http://www.inka-world.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 17 Empty Re: Sausā barība..

Post  refinnej Svētdena Augusts 21, 2011 7:14 pm

Žozefīna rakstīja:Mana Nika ēda Orijen barību, kad bija kucēns, un ēd joprojām.

Šo barību ieteica Ruby un es esmu sajūsmā, kā arī manas sunenes ēd kā trakas - ļoti garšo Orijen. :)

Man ar jāsaka liels paldies Ruby icon50 Arī cik ir lasīts, Orien ne tūvu nestāv visam populārajām barībām. Iedevu savejai vienu graudiņu pagaršot, ši apēda ar lielu apetīti un prasīja nākamo, it kā šī nebūtu vnk barība bet kāds kārums :ICON202: Par Orijen kopumā nešaubos, vnk šaubos vai izvēlējos pareizo konkrēti šo veidu - red meal, ka itkā netā kaut kur bija teikts, ka ir pieaugušajiem...
Nika ēda tieši red meal, kad bija kucēns?
Un man vēl jautājums par pāreju uz šo barību, man sanāca, ka ir tagad 2 barības bez šīs, domaju no RC pāriet uz NutraGold, tā arī tagad lieku viņai gan to, gan to, bet pārejot uz Orijen tak nebūtu labi maisīt visas 3 ??? RC un NG palika katra apmēram vienādi un 5 dienām. Kā labāk rīkoties?
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 17 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lily Svētdena Augusts 21, 2011 7:17 pm

Zhozefiina un Refinnej, kur juus peerkat Orijen?? cik maksaa un cik kg?.. varbut mums ir verts pamegjinat
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 17 Empty Re: Sausā barība..

Post  Žozefīna Svētdena Augusts 21, 2011 7:52 pm

Refinnej, jā, Nika ēda tieši Orijen Regional red. :)
Kad pārgājām uz Orijen, pārejas laikā viņai jaucu pa druskai no Nutra Gold un Orijen. Mums ir bijušas 2 veida un gadījās 3 veida sausās barības, jo izstādēs deva dāvanā barības, kuras vajadzēja arī apēst. Un tā mēs jaucām barības no katras pa druskai un manām sunenēm patika.
Bet tagad mēs tikai Orijen Regional red ēdam. :)


Lily, es Orijen pērku internetveikalā www.interzoo.lv.
Man ir ļoti ērti - kad piezvanu, tad man atved un nu jau arī atlaides mums ir kā patstāvīgajiem klientiem, tādēļ esmu apmierināta.
2,5 kg vidēji maksā 13-14 Ls, bet 7 kg 34-35 Ls.

Mēs pērkam parasti 2,5 kg un pietiek gandrīz mēnesim. :)
Žozefīna
Žozefīna
Profesional
Profesional

Number of posts : 291
Join date : 02.10.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga

http://www.inka-world.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 17 Empty Re: Sausā barība..

Post  Mollija Svētdena Augusts 21, 2011 9:55 pm

Mēs ēdam pagaidām Acana kucēniem, bet kā kārumu ir dabūjusi Orijen 6 Fish, ļoti ļoti garšo. Zoozone veikalā 400g maksā 1.31 ls.
Mollija
Mollija
Newbie
Newbie

Number of posts : 21
Join date : 18.06.11
Age : 37

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 17 Empty Re: Sausā barība..

Post  refinnej Svētdena Augusts 21, 2011 10:16 pm

Mēs pirkam Cash&Carry, tā ka tur ir bāze, tad letāk bija ņemt 2 pakas pa 2,5 kg (tur ir tikai 2,5kg un vairāk), tad sanāca ap 12,50ls par paku, ja perk vienu, tad sanak 14ls ar kaut ko.
Kā jūs domājat, ja es tagad sajaukšu Royal Canin ar Nutra Gold (vienādas devas), un sākšu tām piemaisīt Orijen - nu sakumā mazāk un tad kamēr nepaliek tikai orijen, lai ir ap 7-10 dienām, vai būs labi?
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 17 Empty Re: Sausā barība..

Post  Žozefīna Pirmdiena Augusts 22, 2011 1:01 pm

Daži Orijen graudiņi kopā ar RC un Nutra gold noteikti neko neiespaidos. Pa dažiem graudiņiem liec tik klāt, un pēc tam ar laiku palielini Orijen devu. :)
Žozefīna
Žozefīna
Profesional
Profesional

Number of posts : 291
Join date : 02.10.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga

http://www.inka-world.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 17 Empty Re: Sausā barība..

Post  refinnej Pirmdiena Augusts 22, 2011 1:11 pm

Žozefīna rakstīja:Daži Orijen graudiņi kopā ar RC un Nutra gold noteikti neko neiespaidos. Pa dažiem graudiņiem liec tik klāt, un pēc tam ar laiku palielini Orijen devu. :)

Paldies par padomu, Žozefīna Kiss Nu jau esmu drošāka dot savam kucēnam šo barību
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 17 Empty Re: Sausā barība..

Post  Žozefīna Pirmdiena Augusts 22, 2011 1:14 pm

Tu tikai seko līdzi vēdera izejai - ja tā diži izmainās, tad samazini barību devas. :)
Žozefīna
Žozefīna
Profesional
Profesional

Number of posts : 291
Join date : 02.10.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga

http://www.inka-world.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 17 Empty Re: Sausā barība..

Post  refinnej Pirmdiena Augusts 22, 2011 1:42 pm

Žozefīna rakstīja:Tu tikai seko līdzi vēdera izejai - ja tā diži izmainās, tad samazini barību devas. :)
Jā, protams ;) It īpaši ņēmot vērā, kas tagad bija.
Izrēķināju es cik man ir vecas barības, un izrēķināju, ka pielikšu mazliet jau šodien un tad pēc 10 dienām veca izbeigsies. Maneja ta ka traka, izzvejoja visu šito jaunu, veco samētāja apkart, kaut visu laiku ir ļoti akurāta ar ēdienu, neviens graudiņš nepaliek ārpus trauciņa. Tā ka sanāca lančs tikai no jaunas barības, cerams ka tiešam caurejas nebūs.
Tā ka eš vēlreiz pārliecinājos, cik ta barība forša ja jau suns ēd ar tādu apetīti :) It īpaši noderēs tiem, kam suņi neēd, bet mūsu rīmai būs vien jātaisa ēdienreizes, bet tagad viņai dienas deva stāv visu dienu un ēd kad gribas. Nu ceram, ka ar laiku aprādīs, ka šīs nav kārums, bet gan vnk ēdiens, ko viņa tagad dabūs katru dienu :)
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 17 Empty Re: Sausā barība..

Post  Ruby Otrdiena Augusts 23, 2011 12:41 am

Domaaju ka taa var - 10 dienas nav daudz :) Tad jauc tagad to RC un NG kopaa ar Orijen - vesels mikslis :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 17 Empty Re: Sausā barība..

Post  Ruby Otrdiena Augusts 23, 2011 1:03 am

Mollija rakstīja:Vai Jūs ņemat vērā proteīna līmeni sausajā barībā? Vai tojiem ir kādi nosacījumi, cik daudz procentuāli proteīnam jābūt barībā? (palasīju, ka citām šķirnēm ir jāņem vērā, jo pārāk liels proteīna daudzums ir pārāk liela slodze nierēm un aknām).

Jaaskataas kas ir galvenais olbaltumvielu avots - ja tas ir zemas kvalitaates kaa piem graudi ar ko sausaas bariibas ir paarpildiitas un visaadi atkritumi - tad jaa buus liela slodze gan aknaam gan niereem, bet ja taas ir augstas kvalitaates olbaltumvielas kaa piem galja - orgaani, muskulju galja - tad sunja organismam tos ir vieglaak sastraadaat un nekaada lieka slodze nebuus ne niereem ne aknaam. Taatad jaapeeta sausaa bariiba un jaaskataas no kaa naak shis augstais olbaltumvielu procents! Protams arii uudens pateerinsh ir ljoti svariigs pie augsta olbaltumvielu %, diemzheel suns pats nezin cik vinjm ir jaaizder, taapeec par to ir jaaruupeejaas saimniekam, daudzi arii iesaka shiis bariibas arii dot sunim jau ar uudeni - vai izmeercee pirms tam vai arii vienkaarshi aplej ar uudeni pirms pashas eedienreizes.
Es saveejos sunjus baroju peec prey model baroshanas - tikai svaga galja, orgaani un galjaini kauli (viss proporcionaali sabalanseets), taatad vinjiem olbaltumvielu pateerinsh krietni vien paarsit ar sauso bariibu barotos sunjus (arii augsta olbaltumvielu % saturoshaas bariibas), bet triks ir taads ka galjaa ir 80% uudens, taatad papildus praktiski nav jaauznjem (tas ir aciimredzams ka sunji dzer maazaak) un taas ir augstas kvalitaates olbaltumvielas, taa barojamies nu jau vairaak kaa 2 gadus - ne zinjas ne minjas no nieru vai aknu probleemaam :) un mees jau neesam taadi vieniigie protams :)

Godiigi sakot arii cilveeku standarta uztura piramiidaa ir diezgan aplams info par olbaltumvielu pateerinju, iisteniibaa tam jaabuut daudz lielaakam, mees jau kopsh janvaara kopaa ar gjimeni ljoti sekojam liidzi olbaltumvielu un citu uztruvielu uznjemshanai, un jaasaka ka juutamies visi daudz daudz labaak kaa pirms tam, man nagi paliksuhi daudz daudz stipraaki, sejas aada izmainiijusies, mati biezaaki, miegs kvalitatiivaaks, energjija paaugstinaajusies, nemaz nerunaajot par liekaa svara zudumu bez jebkaadaam dieetaam un badoshanos. Taa kaa olbaltumvielas mums visiem ir vitaali nepiecieshamas!!!

P.S. ja tu veelies varaak info, atsuuti man savu e-mail adresi, es tev nosuutiishu interesantu rakstinju Word formaataa (anglju valdodaa gan)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 17 Empty Re: Sausā barība..

Post  Māriņa Otrdiena Augusts 23, 2011 2:21 pm

Ruby - vai tu lūdzu varētu sarakstīt savu barošanas sistēmu, cik un ko aptuveni dod? Kādās proporcijās cik un ko kopā vai pēc kārtas dod? Arī mēs pārtiekam tikai no svaigas gaļas un subproduktiem, kauliem. Arī abas lielās meitenes ēd tikai svaigo un barībai vairs klāt neiet, stāv jau kuro laiku :32
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 17 Empty Re: Sausā barība..

Post  refinnej Otrdiena Augusts 23, 2011 2:36 pm

Māriņa rakstīja:Ruby - vai tu lūdzu varētu sarakstīt savu barošanas sistēmu, cik un ko aptuveni dod? Kādās proporcijās cik un ko kopā vai pēc kārtas dod? Arī mēs pārtiekam tikai no svaigas gaļas un subproduktiem, kauliem. Arī abas lielās meitenes ēd tikai svaigo un barībai vairs klāt neiet, stāv jau kuro laiku :32

Mani arī šīs jautājums interesē, kaut domāju pāriet uz naturālo pēc gada vecuma, jo bail eksperementēt ar kucēnu.
Un vēl, mūsu audzētāja ieteica kārumu vietā (smirduļi visādi) dot cūkas kaulu, jo tie ir mazāki, nekā liellopu un vistas, protams, vsp nedrīkst. Saka, ka garšo daudz labāk un ir veselīgāk, ka kārumi. Izdzirdot vārdu cūkgaļa, protams brīnijos, bet viņa paskaidroja, ka jādod tieši kauls ar mazliet sarkanas gaļas uz tā, un bez treknumiem. Ko jūs par to domājiet?
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 17 Empty Re: Sausā barība..

Post  Māriņa Otrdiena Augusts 23, 2011 3:04 pm

Mēs ēdam vistas kaulus ka šņakšķ vien:) Protams tikai ne stiebrkaulus. Cūkas gan nedodu, liellopa jā.
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 17 Empty Re: Sausā barība..

Post  Ruby Otrdiena Augusts 23, 2011 3:20 pm

Maarinj - ko tu veelies BARF vai Prey (mediijuma) baroshanu? BARF ir jaaliek klaat daarzenji, augi, laktoze, bet Prey ir tikai galja un RMB (raw meaty bones). Divas dazhaadas baroshanas, BARF agraak bija mazliet populaaraaks, bet tagad Prey ir popularitaates zinjaa stipri pakaapies.

Es baroju peec Prey-model kas ir 80% muskulju galja (sirdis,guzinjas, kungji pieder pie muskulju galjas + protams filejas), 10% kauls un 10% orgaani (niere un akna). 50% no visas muksulju galjas jaabuut sarkanajai galjai - cuuka, jeers, lielops u.t.t. un 50% baltaa galja (no 80%). Peec iespeejas lielaaku dazhaadiibu ar galju - vista, tiitars, paipala, caalis, piile, jeers, lielops, jaunlops, briedis, pele, balodis, cuuka, zivis u.t.t. Dienaa sunim (galja) jaaapeed 2-3% no vinja svara, kuceeniem 10%, bet jaaskataas peec situaacijas - ja vajag vairaak vai mazaak.

Dodu arii olas jeelas (pagaidaam paipalu izmeera deelj). No ziviim pagaidaam neko daudz neesmu meegjinaajusi, bet es vinjaam dodu omega 3+6 papildus tapeec zivis nav tik svariigas.

Te ir kalkalaatorinsh lai sareekjinaatu devas peec sunja svara - http://www.raw4dogs.com/calculate.htm

Svariigas ir arii piedevas, es dodu paplidus lashu elljai ari kokosriektu ellju, oliivellju (visas varieeju), juuras algjes, papildus shkjiedrvielas (Pepijai),un tad veel taadu pulveriiti kur ir: glucosamine, MSM, Omega 3 & 6, Vitamin C & E, B complex vitamins, calcium (Mobile Bones supplement).

Olga - es dodu cuukas galju un arii kaulus - bet tikai ribinjas, ar lielajiem/cietajiem kauliem jaauzmanaas jo tie var salauzt zobus sunim, ribinjas ir miikstas. Jums tieshi uz zobinju mainju buus ideaali ko pagrauzt :) Galjinju gan atstaaj nedaudz uz kaulinja - buus vinjai ko pleest nost, iztiiriisies zobinji un varbuut kaadu arii izkustinaas un nebuus jaarauj (piena zobus). Es gan nepateikshu kaa jums LV ir ar to cuukgalju, varbuut jaapeerk no paarbaudiitiem avotiem, mums cuukalja ir ljoti labaa kvalitaatee, nu ja nav iisti droshiibas var pirms tam ielikt sasaldeedies uz kaadaam 2 nedeeljaam.

No citiem kauliem es dodu - vistas spaarninjus, tiitara spaarninjus, paipalas - visu karkasu, jeera ribinjas.




Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 17 Empty Re: Sausā barība..

Post  Ruby Otrdiena Augusts 23, 2011 3:30 pm

Katrs jauns proteiins (jauna galja) ir jaaiepaziistina pakaapeniski, taapat arii ar orgaaniem, jo tie uzreiz paraus shkjidru veederu, labaak kad dod orgaanus tad pirms un peec tajaas eedienreizees saplaano galjainos kaulinjus, kas cietinaas veederu. Iesaaceejiem jaasaak tikai ar vistas galju - un kaulinjiem, taa ir pati vieglaakaa, nu taa kaadas 2 nedeeljas tad var saakt pakaapeniski likt ko klaat - pa vienam jaunam proteiinam katru nedeelju.

Tagad atcereejos ka es kaut kur Ajamei visu shito rakstiiju, pamekleeshu tad ielikshu linku :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 17 Empty Re: Sausā barība..

Post  Māriņa Otrdiena Augusts 23, 2011 5:06 pm

Paldies, Ruby, mēs ar sēžam uz gaļas un kauliem, papildus dodu arī vitamīnus un mazajai fermentus.
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 17 Empty Re: Sausā barība..

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 17 no 20 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā