Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barība apmatojuma saglabāšanai

+8
Lily
Mazais
lilucis
Elīna
Eliina
Ruby
sirsninja
Sanita
12 posters

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai Empty Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Sanita Sestdiena Februāris 07, 2009 12:56 pm

Manai sunei paliek nedaudz plikākas pakaļkājas. Kopš dzimšanas ēda Royal Canin, bet tā bija par treknu, tad pārgājām uz Hills, no kuras manīju, ka spalva tāpat atkāpjas (iespējams pat trakāk). Galviņa arī tāda nedaudz plikāka. Mani uztrauc plikumi uz kājiņām. Analīzes nekādu sēnīti neuzrāda. Varbūt kādai dzirdēts kāds līdzīgs gadījums.. Meklējam barību, kas derētu manam suncim.
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  sirsninja Sestdiena Februāris 07, 2009 1:44 pm

Mums ir liidziigi manai sunei uz galwas taa mazaak spalwas un uz kruutiim,wispaar ja uz galwas tas toiterjeriem esot normaali,bet par kruutiim un pakljkaajaam nezinu :?:
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Ruby Sestdiena Februāris 07, 2009 3:09 pm

Man ir Chihuahua garspalvainaa un ir taa ka uz kaklinja priekshaa mazliet iztruukst spalvas - cik noskaidrojaam ar Vetu - tas tapeec ka katru reizi vinjai ir njemtas asinsanaliizes no kaklinja un pirms tam vinju noskuj - man liekas kaadas 3-4 reizes vismaz( arii uz priekshkaajaam 1 reiz - bet tur atauga).Nu un uz kaklinja vinjai vairs taa neataug - ir tagad vairaak gan - bet taas apkaarteejaas aug garaakas un nosedz to plikuminju nedadz!Veel jau augs mums - jo Chi spalva aug liidz 3 gadiem!!! Tapeec jau laikam nedriikst garspalvainos frizeet - jo spalva vairs taa neataug.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Eliina Sestdiena Februāris 07, 2009 5:11 pm

Sanita rakstīja:Manai sunei paliek nedaudz plikākas pakaļkājas. Kopš dzimšanas ēda Royal Canin, bet tā bija par treknu, tad pārgājām uz Hills, no kuras manīju, ka spalva tāpat atkāpjas (iespējams pat trakāk). Galviņa arī tāda nedaudz plikāka. Mani uztrauc plikumi uz kājiņām. Analīzes nekādu sēnīti neuzrāda. Varbūt kādai dzirdēts kāds līdzīgs gadījums.. Meklējam barību, kas derētu manam suncim.

klau mums ir tieshi tieshi tas pats :sad: sodien kad mazgaju sunim kepas pec pastaiagas ieveeroju ka uz pakalkaajam ir dikti maz spalvinas. ari edam hils
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Sanita Svētdena Februāris 08, 2009 2:13 pm

Dzirdēju, ka hills barībā kaut kas esot piejaukts. Pašiem šķita, ka iepriekšējā barības maisa graudiņi bija savādāki nekā tagadējā - šajā maisā graudiņi bija mitrāki. Citiem suņiem varot neiet pie sirds hills barība. Un ja pamana kko, tad labāk nomainīt uz kādu citu..
Tagad tik domājam kurabūtu tā labākā..
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Elīna Svētdena Februāris 08, 2009 2:44 pm

Sanita rakstīja:Dzirdēju, ka hills barībā kaut kas esot piejaukts. Pašiem šķita, ka iepriekšējā barības maisa graudiņi bija savādāki nekā tagadējā - šajā maisā graudiņi bija mitrāki. Citiem suņiem varot neiet pie sirds hills barība. Un ja pamana kko, tad labāk nomainīt uz kādu citu..
Tagad tik domājam kurabūtu tā labākā..

Es savam mēģināju Orijen barību, patika sastāvs 70% gaļa, 30% dārzeņi, nekādu graudu, rīsu, kukurūzas. Mans ēda,bet diemžēl parādijās blaugznas, tagad mēģinam Arden Grange. Vel esmu lasījusi labas atsauksmes par Canidae barību!
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Eliina Svētdena Februāris 08, 2009 2:53 pm

cik zinu tad maneja ed jau 3 gadus savu bariibu, ieprieksejie saimnieki teica ka dod tikai so. a ka varetu nomainit baribu cik zinu to nedrigst darit pekcni un ko darit ja suns citu needis, jo bijam vien reiz laukos un sunitim aptrukas bariba ko biju panemusi lidzi vieteja veikal nopirku citu un vina neede :(
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  lilucis Svētdena Februāris 08, 2009 2:55 pm

Elīna rakstīja:
Sanita rakstīja:Dzirdēju, ka hills barībā kaut kas esot piejaukts. Pašiem šķita, ka iepriekšējā barības maisa graudiņi bija savādāki nekā tagadējā - šajā maisā graudiņi bija mitrāki. Citiem suņiem varot neiet pie sirds hills barība. Un ja pamana kko, tad labāk nomainīt uz kādu citu..
Tagad tik domājam kurabūtu tā labākā..

Es savam mēģināju Orijen barību, patika sastāvs 70% gaļa, 30% dārzeņi, nekādu graudu, rīsu, kukurūzas. Mans ēda,bet diemžēl parādijās blaugznas, tagad mēģinam Arden Grange. Vel esmu lasījusi labas atsauksmes par Canidae barību!

Nu jā, kukurūza nav laba, bet graudi un rīsi sunim ir vajadzīgi. Ar gaļu un dārzeņiem vien nepietiek. Evil or Very Mad
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Mazais Svētdena Februāris 08, 2009 3:34 pm

Elīna rakstīja:
Sanita rakstīja:Dzirdēju, ka hills barībā kaut kas esot piejaukts. Pašiem šķita, ka iepriekšējā barības maisa graudiņi bija savādāki nekā tagadējā - šajā maisā graudiņi bija mitrāki. Citiem suņiem varot neiet pie sirds hills barība. Un ja pamana kko, tad labāk nomainīt uz kādu citu..
Tagad tik domājam kurabūtu tā labākā..

Es savam mēģināju Orijen barību, patika sastāvs 70% gaļa, 30% dārzeņi, nekādu graudu, rīsu, kukurūzas. Mans ēda,bet diemžēl parādijās blaugznas, tagad mēģinam Arden Grange. Vel esmu lasījusi labas atsauksmes par Canidae barību!

Mēs arī dodam Arden Grange i kaķim i sunim (protams katram tieši viņam domāto).
Mūsu foršā vetārstīte paskatījās uz saturu un teica, lai nekādā gadījumā nemaina pret neku citu, jo biju izprintējusi kaudzi ar visām citām barībām un to sastāviem. Tieši nācu konsultēties, bet teica, ka Arden Grange ir pilnvērtīga un deāla. Tā esot barība, kas vis tuvākā Hills, bet labāka (tikai pagaidām mazpazīstama).
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 49
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Sanita Svētdena Februāris 08, 2009 3:45 pm

Pētu un domāju izmēģināt Pro Plan Adult Lamb & Rice..
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Ruby Svētdena Februāris 08, 2009 4:40 pm

Eliina rakstīja:cik zinu tad maneja ed jau 3 gadus savu bariibu, ieprieksejie saimnieki teica ka dod tikai so. a ka varetu nomainit baribu cik zinu to nedrigst darit pekcni un ko darit ja suns citu needis, jo bijam vien reiz laukos un sunitim aptrukas bariba ko biju panemusi lidzi vieteja veikal nopirku citu un vina neede :(

Eliin - briiba jaamaina apmeeram 10 dienas - pamazaam liekot vecajai jauno - saakumaa paaris gabalinjus un tad ar katru dienu ar vien vairaak un vairaak - kameer 10 dienaa jau jaunaa paarnjem veco!!! Rezultaats nepareizai paarejai - varbuut pat biistams suniitim - shausmiigas caurejas un alergjijas !!! Bet noskaidro gan visu kaartiigi pirms maini uz citu bariibu - cik esmu dzirdeejusi ka iispalvainajiem Toyiem ir neliels apmatojuma truukuks tieshi uz galvinjas,kaklinja u.c. - man liekas ka Ronija par to bija kaut kur rakstiijusi!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Lily Ceturtdiena Februāris 19, 2009 8:19 pm

Sanita rakstīja:Dzirdēju, ka hills barībā kaut kas esot piejaukts. Pašiem šķita, ka iepriekšējā barības maisa graudiņi bija savādāki nekā tagadējā - šajā maisā graudiņi bija mitrāki. Citiem suņiem varot neiet pie sirds hills barība. Un ja pamana kko, tad labāk nomainīt uz kādu citu..
Tagad tik domājam kurabūtu tā labākā..

Neatceros par kuru tieši barību tas bija bet man šķiet ka Hills bija tā no kuras bieži novērots ka suņi slimo ar vēzi! affraid Bija kautkādas pārbaudes un sakritība ka lielākajai daļai suņu kam ir vēzis ēd Hills. Itkā profesionālā barība bet nu dzirdēju tādas lietas... Evil or Very Mad :shock:
Varbūt tur tiešām ir piejaukts kas tāds no kā ilgstoši ēdot to barību izveidojas vēzis?
Oma arī teica ka ir ko tādu dzirdējusi.
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Mazais Ceturtdiena Februāris 19, 2009 8:56 pm

Lily rakstīja:
Sanita rakstīja:Dzirdēju, ka hills barībā kaut kas esot piejaukts. Pašiem šķita, ka iepriekšējā barības maisa graudiņi bija savādāki nekā tagadējā - šajā maisā graudiņi bija mitrāki. Citiem suņiem varot neiet pie sirds hills barība. Un ja pamana kko, tad labāk nomainīt uz kādu citu..
Tagad tik domājam kurabūtu tā labākā..

Neatceros par kuru tieši barību tas bija bet man šķiet ka Hills bija tā no kuras bieži novērots ka suņi slimo ar vēzi! affraid Bija kautkādas pārbaudes un sakritība ka lielākajai daļai suņu kam ir vēzis ēd Hills. Itkā profesionālā barība bet nu dzirdēju tādas lietas... Evil or Very Mad :shock:
Varbūt tur tiešām ir piejaukts kas tāds no kā ilgstoši ēdot to barību izveidojas vēzis?
Oma arī teica ka ir ko tādu dzirdējusi.

Mums klubā brīdināja, ka tas esot no Royal Canin.
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 49
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Dream Ceturtdiena Februāris 19, 2009 8:59 pm

Mazais rakstīja:
Lily rakstīja:
Sanita rakstīja:Dzirdēju, ka hills barībā kaut kas esot piejaukts. Pašiem šķita, ka iepriekšējā barības maisa graudiņi bija savādāki nekā tagadējā - šajā maisā graudiņi bija mitrāki. Citiem suņiem varot neiet pie sirds hills barība. Un ja pamana kko, tad labāk nomainīt uz kādu citu..
Tagad tik domājam kurabūtu tā labākā..

Neatceros par kuru tieši barību tas bija bet man šķiet ka Hills bija tā no kuras bieži novērots ka suņi slimo ar vēzi! affraid Bija kautkādas pārbaudes un sakritība ka lielākajai daļai suņu kam ir vēzis ēd Hills. Itkā profesionālā barība bet nu dzirdēju tādas lietas... Evil or Very Mad :shock:
Varbūt tur tiešām ir piejaukts kas tāds no kā ilgstoši ēdot to barību izveidojas vēzis?
Oma arī teica ka ir ko tādu dzirdējusi.

Mums klubā brīdināja, ka tas esot no Royal Canin.
ei ei ei nebaidiet mani!!! beidziet šitādas lietas te runāt!!! Kur pierādījumi? Tad jau beigu beigās sanāks ka nevienu no barībām nedrīkst dot :(??!!
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Lily Ceturtdiena Februāris 19, 2009 9:06 pm

Dream rakstīja:
Mazais rakstīja:
Lily rakstīja:
Sanita rakstīja:Dzirdēju, ka hills barībā kaut kas esot piejaukts. Pašiem šķita, ka iepriekšējā barības maisa graudiņi bija savādāki nekā tagadējā - šajā maisā graudiņi bija mitrāki. Citiem suņiem varot neiet pie sirds hills barība. Un ja pamana kko, tad labāk nomainīt uz kādu citu..
Tagad tik domājam kurabūtu tā labākā..

Neatceros par kuru tieši barību tas bija bet man šķiet ka Hills bija tā no kuras bieži novērots ka suņi slimo ar vēzi! affraid Bija kautkādas pārbaudes un sakritība ka lielākajai daļai suņu kam ir vēzis ēd Hills. Itkā profesionālā barība bet nu dzirdēju tādas lietas... Evil or Very Mad :shock:
Varbūt tur tiešām ir piejaukts kas tāds no kā ilgstoši ēdot to barību izveidojas vēzis?
Oma arī teica ka ir ko tādu dzirdējusi.

Mums klubā brīdināja, ka tas esot no Royal Canin.
ei ei ei nebaidiet mani!!! beidziet šitādas lietas te runāt!!! Kur pierādījumi? Tad jau beigu beigās sanāks ka nevienu no barībām nedrīkst dot :(??!!

:D:D:D Nu varbūt tās ir tikai sakritība ka liela daļa suņu kas ēd Hills slimo ar vēzi...
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Mazais Ceturtdiena Februāris 19, 2009 9:43 pm

Lily rakstīja:
:D:D:D Nu varbūt tās ir tikai sakritība ka liela daļa suņu kas ēd Hills slimo ar vēzi...

Es gan domāju ka tas ir tāpat kā cilvēkiem - kam ir noliece uz kaut ko konkrētu, tam konkrētā kaite arī ķeras klāt. Mūsējie taču ir labākie un viņiem nekas TĀDS NEVAR un NEDRĪGST notikt! Chihuahua3 Vai ne?
Es gan domāju, ka tas viess ir reklāmas triks un jāskatās ko zvērs pats izvēlas. :jumping:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 49
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Ruby Ceturtdiena Februāris 19, 2009 10:46 pm

Zinu ka ir vesela maajas lapa uztaisiita par to cik slikts ir Royal Canin - un kaada inde tur iekshaa! Palasiiju - beigaas jaapeerk graamatinja (protmas jaamaksaa) un tur buus raxtiiti visi triki kaa un ar ko suns jaabaro u.t.t Nu man neizskataas gan ka pats Royal Canin iipashi par to uztrauktos - aug tik lielumaa un viss. Mammas draudzenei bija milziigs doga suns (great dane ) - arii eedaRoyal Canin - bet tas bija jau apmeeram nu savus 15 vai vairaak gadus atpakalj ............un jau tad vinja skaistiijaas viena no labaakajaam bariibaam. Taa kaa paardziivos arii shitaas baumas - neko dariit..............
Par Hills - taa ir tieshi tik pat kvalitatiiva cik Royal Canin.
Esmu dzirdeejusi sliktas un labas atsauksmes - bet es konkreeti klausu vairaak senioru vetu padomam - kas jau straadaa apmeeram 20 gadus un vairaak - nu tie cilveeki,peec manaam domaam,saprot par ko vinji runaa un ir pieredzeejushi visaadus laikus!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Lily Ceturtdiena Februāris 19, 2009 10:48 pm

Tapēc es vēljoprojām domāju ka Eukanuba ir vislabākā barība. Bet nezinu kā ar mazajām šķirnēm jo viņa ir trekna. :D :)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Ronija Ceturtdiena Februāris 19, 2009 10:49 pm

Hmmm, par to, ko iesaka veti:) Lielai daljai vetaarstu, pie vinju prakses tiek piekabinaata ari tirgotavinja, kuraa var nopirkt prof bariibas, tad nu shie arii reklamee taas bariibas, kuras paardodaas vinju veikalinjaa:)) Tas taaa, no manas pieredzees:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Ruby Ceturtdiena Februāris 19, 2009 10:56 pm

Jaa jaa taa arii ir!!! Un arii zooveikalaa ja jautaasi kaut ko -tas pats - atkariigs no bonusiem un iztirgotaa.
Iepazinos te ar vienu jauku vetu - vinsh gan pataalu atrodas-taapeec nesanaaktu biezhaak pie vinja braukt- bet tieshaam labs speciaalists. Cilveeks ar vairaak kaa 20 gadu pieredzi un visos iespeejamos plauktos vinjam bija Hills Hills Hills...............bet kad paluudzu lai man izskaidro kura buutu labaaka Royal Canin vai James Wellbeloved - tad vinsh man saaka staastiit vispaar par visaam bariibaam kopumaa - bet Hills pat nepiemineeja - tieshaam izskatiijaas ka vinjam uz to liigumu un vinja produkciju ir uzspljaut - nu vienu vaardu sakot - nemaaleeja man acis!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Ronija Ceturtdiena Februāris 19, 2009 10:57 pm

Malacis, ka taa:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Eliina Piektdiena Februāris 20, 2009 12:42 am

Ronij- kadu baribu ed tava suniite un vai jums ir spalvas truukums?
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Ronija Piektdiena Februāris 20, 2009 11:19 am

Kopsh maajaas paraadiijusies Treat pashdarinaataa mantinja:D Vikija eed sauso Advance. Bet vispaar, daama man ljoti cimperliiga uz eeshanu, paarsvaraa paartiek no Anemonde konserviem. Protams dodu arii vistas galjinju vaariitu, bet ne fileju, vistas sirsninjas, ik pa laikam dabuu arii scaigu lielllopa galjinju. Peedeejaa laikaa ir iegarshojies arii daarzenju sauteejums, it iipashi vaariiti burkaani, tikai pie nosaciijuma, ka tie burkaani naak no mana shkjiivja:)) Taa, kaa pate sev eest gatavoju bez saals, tad nekas traks siikajai nevar notikt.
Kas attiecaas uz plikumiem - mums ir plika galva, bet tas ir jau kopsh dzimshanas, un cik esmu papeetiijusi radus, tad ljoti daudziem taadas galvinjas ir:( Veel kas, esmu lasiijusi krievu forumos, ka pavisam mazajiem eksemplaariem meedzot buut plikaas galvas deelj vinju izmeera.


Pēdējo reizi labojis Ronija Ceturtdiena Maijs 07, 2009 1:50 pm; labots 1 reizi
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai Empty Barība

Post  endoy Piektdiena Februāris 20, 2009 5:42 pm

Roksīte izslimoja demodekozi(matu folikulu ērcīti) un tagad galviņa vēl nedaudz plika bet izskatās ka ataugs spalviņa.Apmēram 4 mēešu vecumā viņai parādījās blaugznas un sāka strauji izkrist spalva.Ēdām royal canin.Aizgājām uz pukainajam dienām ķīpsalā un lilly pet botique bodītē mums stāstīja ka royal canin ir ļoti slikta barība(dzīrdēju kā pārdevējas to stāsta visiem)Domāju nu jāmaina tā barība tāpat ja jau tās blaugznas un spalva krīt ārā.Tur mums ieteica Nutra gold.Kādu nedēļu lietojām un pazuda gan blaugznas gan spava vairs nekrita ārā.Tā ir 100% no dabīgiem produktiem un kopš tās reizes iesaku to visiem suņiem.Diemžēl pagaidām to var nopirkt tikai lilly veikalos.Ja kādam sunītim kādas problēmas un saimniece vēlas mainīt barību iesaku mēģināt Nutra Gold. ;)
endoy
endoy
Newbie
Newbie

Number of posts : 26
Join date : 15.02.09
Age : 29
Dzīvesvieta : Rīga

http://en.uniteddogs.com/dog/55245

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Ruby Piektdiena Februāris 20, 2009 5:57 pm

Mana sunene jau 1,5 gadu eed Royal Canin un spalvinja mums aug griezdamaas. Mees jau katrs izveelamies kam ticeet un kaa barot un tas ir ljoti individuaali - un protams ir arii iespeejams ka sunjuks ir savaadaaks un kaut ko nepanes. Es personiigi nedomaaju ka Royal Canin ir slikta bariiba , bet piekriitu ka nav vieniigaa labaakaa - ir ljoti daudzas ljoti labas bariibas. Nu veikalniekiem es tieshaam 100 % neuzticeetos. Man arii ir bijushi cilveeki kas teikushi sliktas lietas par Royal Canin - varbuut uz briidi pat noticeeju - bet veel padomaaju - un izdomaaju par labu Royal Canin un esmu ljoti apmierinaata. Bet kaa jau teicu - katra pasha izveele :)
P.S Lily veikalinjam taksh arii ir jaaruupeejaas par savu biznesu un ja tu saki ka to bariibu var nopirkt tikai tur - tad man viss skaidrs .............:) vinji traapiijushi desmitniekaa :) . Bet es nekaadaa gadiijumaa nesaku ka taa bariiba ir slikta - noteikti ka ljoti laba :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā