Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barība apmatojuma saglabāšanai

+8
Lily
Mazais
lilucis
Elīna
Eliina
Ruby
sirsninja
Sanita
12 posters

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai - Page 2 Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  endoy Piektdiena Februāris 20, 2009 6:18 pm

Nu jā.Es jau arī nesaku ka royal canin ir slikta bet roxy vienkārši nepanes.Bet katrs suns panes ko pilnīgi citu tādēļ tāpēc ka drauga sunim tā barība galīgi slikta liekas nav pamats satraukties ja tavs suņuks to ēd.Domāju viņai vienkārši alerģija uz kādu sastāvdaļu.
endoy
endoy
Newbie
Newbie

Number of posts : 26
Join date : 15.02.09
Age : 29
Dzīvesvieta : Rīga

http://en.uniteddogs.com/dog/55245

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai - Page 2 Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Dream Piektdiena Februāris 20, 2009 6:44 pm

Ruby rakstīja:Mana sunene jau 1,5 gadu eed Royal Canin un spalvinja mums aug griezdamaas. Mees jau katrs izveelamies kam ticeet un kaa barot un tas ir ljoti individuaali - un protams ir arii iespeejams ka sunjuks ir savaadaaks un kaut ko nepanes. Es personiigi nedomaaju ka Royal Canin ir slikta bariiba , bet piekriitu ka nav vieniigaa labaakaa - ir ljoti daudzas ljoti labas bariibas. Nu veikalniekiem es tieshaam 100 % neuzticeetos. Man arii ir bijushi cilveeki kas teikushi sliktas lietas par Royal Canin - varbuut uz briidi pat noticeeju - bet veel padomaaju - un izdomaaju par labu Royal Canin un esmu ljoti apmierinaata. Bet kaa jau teicu - katra pasha izveele :)
P.S Lily veikalinjam taksh arii ir jaaruupeejaas par savu biznesu un ja tu saki ka to bariibu var nopirkt tikai tur - tad man viss skaidrs .............:) vinji traapiijushi desmitniekaa :) . Bet es nekaadaa gadiijumaa nesaku ka taa bariiba ir slikta - noteikti ka ljoti laba :)
Piekrītu Ruby!
Es esmu daudz sliktu lietu dzirdējusi ... pat lasījusi par dažādu firmu sausajām barībām ... un varētu teikt ka cik cilvēku tik arī viedokļu!!!
Pamatā mani visi mazuļi ēd RC barību jau vairākus gadus un esmu ļoti apmierināta :)
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai - Page 2 Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Michely Ceturtdiena Maijs 07, 2009 9:57 am

Lily rakstīja:
Sanita rakstīja:Dzirdēju, ka hills barībā kaut kas esot piejaukts. Pašiem šķita, ka iepriekšējā barības maisa graudiņi bija savādāki nekā tagadējā - šajā maisā graudiņi bija mitrāki. Citiem suņiem varot neiet pie sirds hills barība. Un ja pamana kko, tad labāk nomainīt uz kādu citu..
Tagad tik domājam kurabūtu tā labākā..

Neatceros par kuru tieši barību tas bija bet man šķiet ka Hills bija tā no kuras bieži novērots ka suņi slimo ar vēzi! affraid Bija kautkādas pārbaudes un sakritība ka lielākajai daļai suņu kam ir vēzis ēd Hills. Itkā profesionālā barība bet nu dzirdēju tādas lietas... Evil or Very Mad :shock:
Varbūt tur tiešām ir piejaukts kas tāds no kā ilgstoši ēdot to barību izveidojas vēzis?
Oma arī teica ka ir ko tādu dzirdējusi.


Nav pa traku šitādi apgalvojumi, kaadi peetiijumi? kur rezultati? ja Hills buutu taada inde diez vai visas VET klīnikas to tirgotu...
Michely
Michely
Profesional
Profesional

Number of posts : 195
Join date : 07.05.09

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai - Page 2 Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Sanita Pirmdiena Maijs 11, 2009 5:43 pm

Iesāku šo tēmu, tad varu padalīties ar situāciju par suņa spalvu šobrīd. Tātad bija plikākas kājas - tagad viss ir ataudzis un spalva spīdīga un mīksta. Arī galviņa ir tumšāka. Lietojam Virbac Dermatologic barību.
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai - Page 2 Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Ronija Pirmdiena Maijs 11, 2009 5:57 pm

Sanit, pastaasti vairaak par to bariibu:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai - Page 2 Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Sanita Pirmdiena Maijs 11, 2009 6:21 pm

Ronija rakstīja:Sanit, pastaasti vairaak par to bariibu:)

Nu šobrīd man nav pie rokas buklets vai iepakojums, lai pastāstītu par sastāvdaļām. Viņas ir dažāda veida, izstrādātas vetcomplex. Dermatologic ir spalvai un ādai. Tiesa, nav gluži lēta, bet tas ir/bija to vērts, lai atgūtu sunim spalvu un veselīgu ādu.
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai - Page 2 Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Ronija Pirmdiena Maijs 11, 2009 6:29 pm

Kur Juus pirkaat to bariibu, un cik liels iepakojums?
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai - Page 2 Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Sanita Pirmdiena Maijs 11, 2009 6:36 pm

Ronija rakstīja:Kur Juus pirkaat to bariibu, un cik liels iepakojums?

Es pērku zooveikalā "Alise" Zebiekstes ielā 7, cena ir Ls12.52, bet klienta kartiņa dod 10% atlaidi. Iepakojums ir 1.5 kg. Vēl šis zooveikals ir Nīcgales 5a. Citur Rīgā neesmu meklējusi. Valmierā arī ir, bet tur ir dārgāk.
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai - Page 2 Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Ronija Pirmdiena Maijs 11, 2009 6:51 pm

Ja nu sanaak tev, ieliec te, kaads tur saturs:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai - Page 2 Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Sanita Pirmdiena Maijs 11, 2009 6:53 pm

Ronija rakstīja:Ja nu sanaak tev, ieliec te, kaads tur saturs:)
Ok, kad varēšu, ielikšu. :)
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai - Page 2 Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Eliina Pirmdiena Maijs 11, 2009 10:24 pm

jus so bariibu tagad regulari edat? vai vel kadu ari citu?
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai - Page 2 Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Ruby Pirmdiena Maijs 11, 2009 10:32 pm

Mona - kaa jums ar to spalvinju bija? Vai vinja saaka pastiprinaati krist aara kaut kaadaa noteiktaa laikaa ( piem. pirms/peec mekleeshanaas) vai Mona taada plikaaka bija jau no beerniibas un vinjai tur nekad nebija bijusi spalvinja?? Vai zaudeejot kuceenspalvu - tur palika plikuminji?
Prieks ka jums taadas labas izmainjas un ka atradaat jums vispiemeerotaako un veiksmiigaako atrisinaajumu!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai - Page 2 Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Sanita Otrdiena Maijs 12, 2009 6:25 am

Ruby rakstīja:Mona - kaa jums ar to spalvinju bija? Vai vinja saaka pastiprinaati krist aara kaut kaadaa noteiktaa laikaa ( piem. pirms/peec mekleeshanaas) vai Mona taada plikaaka bija jau no beerniibas un vinjai tur nekad nebija bijusi spalvinja?? Vai zaudeejot kuceenspalvu - tur palika plikuminji?
Prieks ka jums taadas labas izmainjas un ka atradaat jums vispiemeerotaako un veiksmiigaako atrisinaajumu!

Sākumā, kad Monu paņēmām lietojām RC barību (audzētāja ieteica), bet no tās sāka mesties blaugznas, tad nomainījām uz Hills - no tās blaugznas nepazuda, bet vēl vairāk - kājiņas sāka palikt plikas un plikums uz galvas. Tad nu meklēju citu barību, kas būtu ādai un spalvai un iepriekš minētajā Vet aptiekā nejauši ieraudzīju bukletu un pašu Virbac barību. Tā nu nolēmu pamēģināt un izdevās! cheers Bērnībā Monai nebija neviens plikums un arī meklēšanās neietekmēja šo parādību. Manuprāt, suns vienkārši nepanesa iepriekš minētās barības.
Kopā ar šo barību reizi pa reizei iesmērēju suņuka spalvu ar dadža sakņu eļļu (nopērkama cilvēku aptiekās), kā arī joprojām lietojam Dermotriks tabletes.
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai - Page 2 Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Sanita Otrdiena Maijs 12, 2009 12:04 pm

Ronija rakstīja:Ja nu sanaak tev, ieliec te, kaads tur saturs:)

Lūk!
Barība apmatojuma saglabāšanai - Page 2 03824ca093c7
Barība apmatojuma saglabāšanai - Page 2 346007497c54
Barība apmatojuma saglabāšanai - Page 2 B61f3b4c7412
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Barība apmatojuma saglabāšanai - Page 2 Empty Re: Barība apmatojuma saglabāšanai

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā