Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iepazīsimies - Ruby, Peppi un Lurdesa :)

Go down

Iepazīsimies - Ruby, Peppi un Lurdesa :) Empty Iepazīsimies - Ruby, Peppi un Lurdesa :)

Post  Ruby Piektdiena Aprīlis 03, 2009 10:57 pm

Sveiki!
Beidzot sanjeemos uzdrukaat arii muusu “ iepaziishanaas sludinaajumu ”- es - Ruby (Aiga ) un manas sunjumeitenes Peppi ( Chihuahua ) un Lurdesa ( Chihuahua X ) .

Pirmais staasts ievadam par mani. Maajdziivnieki vienmeer ir bijusi neatnjemama muusu gjimenes sastaavdalja. Visa saakums laikam bijaam mees ar braali . Es regulaari “aiznjeemos” krustmaates kakjus . Mans braalis regulaari stiepa maajaas savainotus zvirbuljus,kovaarnjus,vistas,piles,kaamjus un citus liidziigos . Vecaakiem aatri vien tas piegriezaas un muusu maajaas ( par manu un braalja saakraato naudinju ) ieraadaas Anglju Kokerspanieels – Vilsis
Iepazīsimies - Ruby, Peppi un Lurdesa :) SCAN0004
Nezheeliigi izlutinaats miiljums . Taalaak sekoja triis kanaarijputninji un visbeidzot pievienojaas divi sauzemes brunjurupuchi. Taa kaa uzaugu es “Zoo-daarzaa“. Taalaak paarvaacoties jau pashai uz savu mitekli - mums piekliida apmeeram 7 gadus veca Takseniite - Lurdesa Pirmaa
Iepazīsimies - Ruby, Peppi un Lurdesa :) 100_0939 .
Driiz vien barinjam pievienojaas kaamiitis - kursh arii muus atrada pats – piekliida . Nu protams ne viss ir muuzhiigs un diemzheel (sasodiits) no visiem mums kaadreiz naakaas skhjirties. Tad tas nu buutu tas saakums – mans ievads dziivniekmiilju pasaulee .Taalaak iestaajaas liels klusums - pauze - apstaaklji sakritaa taa ka paarvaacaamies uz dziivi citaa valstii ,peec tam citaa un peec tam atkal citaa . Sho klusumu saasinaaja veseliibas probleemas un sapratu ka laiks papildinaat muusu gjimeni ar mazo puukaino miiljumu.

Te nu seko otrais staasts par Peppi. Doma par Chihuahua skjirni nebija uzreiz. Mekleeju mazu sunjuku kas viegli iedziivotos dziivoklii . Uzsaaku “izmekleeshanu” un driiz vien peec visiem pincheriem, vestijiem , mopshiem , russeliem ,foxterjeriem u.c. manu sirdi salauza shii shkjirne - CHIHUAHUA. Sapratu ka tas ir tas ko mekleeju –graciozs, elegants, smalks , drosmiigs, veikls, modrs , kompakts, viegli piemeerojas jebkuriem apstaakljiem , gatavs doties liidz vienalga kur un vienalga kad , labi sadziivo ar beerniem un ar aizraujoshu veesturi . Saakumaa noteikti veeleejos izspalvainu meiteni , mekleejaam mekleejaam mekleejaam un nekaa piemeerota nevareejaam atrast. Bija vasaras beigas un nekas cits neatlika kaa pieteikties audzeetavaa un gaidiit uz pavasara kuceeniem . Bet ja man ko vajag tad vajag – tik ljoooti ! Nezaudeeju ceriibu un ATRADU – tikai garspalvaino , bet noleemaam ka aizbraukt paskatiities jau var tik un taa ! Peec telefona sarunas ar audzeetaaju lecaam mashiinaa un aiziet – neko nezinaaju , nekas nebija sagatavots – taa spontaani – izleemaam un viss! Pakjeeru tik liidz siltu sedzinju un graamatu ar vispasaules beebiishu vaardinjiem ko pa celjam palasiit. Ieejot maajaa mani sagaidiija vesels barinsh mini suniishu – nometos zemee un nespeeju atrauties - taadi miiljumi ! IIsti neatceros bet laikam bija pie desmit Chihuahuas un mazie kunkuliishi ! Metienaa bija divas meiteniites un puisiitis – visi ar baltiem priekshautinjiem :) . No meiteniiteem – viena bija iista tusniite apalja kaa bumbinja un otra zhiperiiga meitene ar raksturinju - pat mums virsuu nepaskatiijaas jo bija paaraak aiznjemta ar sava bara komandeeshanu! Taa arii audzeetaaja staastija ka mazaa zhiperiigaa meitinja noliekot visus pie vietas – daarzaa visi sekojot vinjai un atpakalj iekshaa iet tikai peec vinjas , speeleejoties vienmeer panaak savu :) . Sapratu ka viiram ar sirds jau salauzta un jataajums ir izlemts – mazaa zhiperiigaa meitene ar raksturinju – muusu Peppi –Pepija . Un lielaakais shoks veel tikai priekshaa – vinja ir gatava doties mums liidz maajaas jau tajaa pasha vakaraa , protams ja mees to veelamies. Nu peec taadiem vaardiem man ilgi nav jaadomaa – dosimies ar! Pepijas pirmie mirklji maajaas -
Iepazīsimies - Ruby, Peppi un Lurdesa :) Picture182
Pirmo nakti mana mazaa peliite pavadiija pashtaisiitaa spilvenu gultinjaa,jo nekas cits nebija sagatavots :( un es laikam ne aci neaiztaisiiju
Iepazīsimies - Ruby, Peppi un Lurdesa :) Picture209
Doshanaas pie veta – kabataa visdroshaak -
Iepazīsimies - Ruby, Peppi un Lurdesa :) Picture205
No riita mani gan pamatiigi paarbaidiija jo atteicaas ko apeest un saaka streipuljot – taa nu aizsaakaas muusu cimperliigaa eeshana un baroshana no rocinjas – lai tik suniits ko aped . Taa nu aug mana mazaa princese ar savu zhiperiigo raksturinju . Starpcitu Pepija saakumaa bija – Roziine ,liidz pirmajaa vetaarsta apmekleejumaa muus nokristija– maaciitaajs bija atnacis iegaadaaties savam sunjukam bariibu un protams apjautaajaas par manu mazo kunkuliiti – kad jautaaja kaa tad vaardinsh – teicu Roziine , nu un tad maaciitaajonkulis man pachuksteeja ka labaak vinjai piestaaveetu vaardinsh Peppi . Saakumaa neko nedomaadama izstaastiiju maajiniekiem – un protams ka tika nolemts ka mums bus Peppi. Liels bij mans paarsteigums kad naakoshajaa reizee pie vetaarsta mums rindaa priekshaa seedeeja tas pats maaciitaajs ar savu sunjuku un kad maasinja vinju sauca iekshaa – tad taa arii teica – un tagad lielaa Peppi un peec tam mazaa Peppi :D :D :D Ha ha ha kaartiigs jokupeeteris, veeleejaas lai visus sunjukus uz pasaules sauc par Pepijaam, nu ne ko vaardinsh taapat mums dikti patika un lielaa Pepija ar maaciitaaju arii!

Klaat arii treshais staasts par Lurdesu . Nu jau kaadu laicinju atpakalj saakaam domaat par veel vienu puukaino miiljumu. Shausmiigi veeleejos izglaabt kuceenu/suniiti no patversmes ,bet diemzheel sheit tie noteikumi ir ljoti stingri un neatbilstam mees vinju prasiibaam adopteet sunjuku . Taatad izleemaam bus atkal Chihs - iizspalvainais - balts, kreemkraasas vai arii shokolaades vai “rizhiks” :) – meiteniite . Atkal neka piemeerota nevareeju atrast. Pirms Ziemassveetkiem viirs jautaa – kaa ar daavanu – vai jau atradi? Nee! Uz Ziemassveetkiem izpalika. Taalaak mana dzimshanas diena Janvaara beigaas – atkal jautaajums par daavanu – vai ir jau padomaa? Veel joprojaam nekaa piemeerota – puukainaa daavaninja izpalika arii uz dzimshanas dienaa . Valentiindiena – tas pats staasts – no puukainaas daavaninjas nekaadu zinju. It kaa jau bija man pieteikts kuceens - balts un iizspalvains – uz marta vidu – bet kaut kas man shoreiz diidija iekshaa ka jaanogaida veel un ar auzdeetaaju arii shoreiz neizveidojaas taads kontakts kaa veeleetos. Un tad vienaa jaukaa riitaa – 17 februaarii – manaa mob. telefonaa pienaaca sms – “Aiga uz ielas viens pats klainjo mazinsh Chi kuceens – ko lai es daru???” – mana deela klasesbiedrenes mamma. “Esmu jau celjaa pie tevis” – bija mana atbilde. Draudzenes nervi neiztureeja kad mazo gabdriiz sabrauca tramvajs un panjeema vinju iekshaa dziivoklii . Mazaa dveeseliite seedeeja stuuriitii sabijusies. Es shausmaas domaaju par izmisushajiem saimniekiem! Protams turpmaako stundu laikaa to tik vien dariijaam kaa mekleejaam saimniekus – sludinaajumi internetaa,tuvaakie vetaarsti , patversmes, sunju kjeeraaji , policija , lapinjas ar info , tuvaakie veikali un citas iestaades – nekaa, nekas nav zinjots par nozudushu kuceenu. Naakamaa dienaa tas pats – nekaada pavediena. Treshajaa dienaa zvans pie manaam durviim – draudzene suniiti vairs nevar patureet. Taatad sunene paarvaacaas pie mums un nu jau vinja ir Lurdesa ( Otraa )
Iepazīsimies - Ruby, Peppi un Lurdesa :) DSCN0395
Pepija pienjeema vinju pirmajaa dienaa – kas mums visiem bija milziigs paarsteigums – draudzenes uz muuzhu!
Iepazīsimies - Ruby, Peppi un Lurdesa :) SL370141 Iepazīsimies - Ruby, Peppi un Lurdesa :) Dublin016
Iepazīsimies - Ruby, Peppi un Lurdesa :) Dublina059-1 Iepazīsimies - Ruby, Peppi un Lurdesa :) DSCN0350
Nu jau Lurdesinja ar mums ir pusotru meenesi . Patversmes darbinieki ieteica pagaidiit vienu meenesi un tad jau saakt domaat par jaunu maaju mekleeshanu, atdoshanu patversmee – bet peec taa meenesha mees saprataam ka tas mums nedereeja! Jaunaas maajas Lurdesai vairs nevajadzeeja mekleet – vinja jau bija maajaas – pie mums – muusu Lurdesa :) . Un taa arii piepildijaas mans sapnis gan par izglaabto sunjuku ( nu gandriiz kaa no patversmes) gan oranzbruuno kraasu!

Ceru ka shie staasti nekad nebeigsies jo to milziigo laimi un neviltoto prieku ko gjimenee ienes un uztur sunjuks – to nevar ar neko aizvietot! Caur vinjiem mees varam ieskatiities – Paradiizee!

P.S. Un taatad ja jau “iepaziishanaas “ tad mekleejam sheit sev liidziigos – kjertos sunju saimniekus un tik pat kjertos sunjukus – ar kuriem varam daliities it visa – priekos , bleenjaas , ne tik prieciigaas dienaas vai kad ir kas staastaams, jautaajams un neskaidrs, vai vienkaarshi papljaapaat , padaliities :D :D :D .
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā