Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lieldienas t/c ''MOLS''

+5
Ruby
Lindita
lilucis
Ronija
Lily
9 posters

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Go down

Lieldienas t/c ''MOLS'' Empty Lieldienas t/c ''MOLS''

Post  Lily Piektdiena Aprīlis 10, 2009 7:00 pm

Tas takā laikam skaitās pie pasākumiem. Tātad- Molā šodien bia ''Lilly Pet Botique'' modes skate. :) mani uzaicināja bet tākā Lily sēž ar bērniem es gāju ar mopsi :) vismaz bija dažādība jo pārsvarā tur visi bija tādi mazi un tieviņi lol! Bija ļoti interesanti, par katru suni un viņa apģērbu stāstija pa mikrafonu un tad mums vajadzēja to parādīt :D)
Te bildes :)
Simona iziet pirmā...
Lieldienas t/c ''MOLS'' 2lkbnz8
Uz skatuves gaida nākošos modeļus....
Lieldienas t/c ''MOLS'' 2h70847
Lieldienas t/c ''MOLS'' 25jzgg0
Māriņa ar Dzholliju :)
Lieldienas t/c ''MOLS'' Wgstq9
Meitenei pa kreisi rokās Diānas Eindžela un viņai ir mēnešreižu biksītes :D)Meitene pa labi- sassaa ar savu suņuku Odriju kautkādā tīģera tērpā :D)
Lieldienas t/c ''MOLS'' 2llj3n4
Visi kopā :)
Lieldienas t/c ''MOLS'' 4gglxg

Mans mopsis ar FPO siksniņu kurai bija puķīte ar dimantiņiem klāt bet nevar redzēt un krekliņš ''es mīlu savu mammīti'' :)
Lieldienas t/c ''MOLS'' 25guwbm



Būs vēl bildes, kad dabūšu no Diānas vai atradīšu internetā :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Lieldienas t/c ''MOLS'' Empty Re: Lieldienas t/c ''MOLS''

Post  Ronija Piektdiena Aprīlis 10, 2009 7:05 pm

Hmmmm, izskataas ka shajaa pasaakumaa suniishi pashi nemaz nemaak staigaat:( Atkal notiek miita stiprinaashana, mazos tikai pa rokaam:(
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Lieldienas t/c ''MOLS'' Empty Re: Lieldienas t/c ''MOLS''

Post  Lily Piektdiena Aprīlis 10, 2009 7:07 pm

Ronija rakstīja:Hmmmm, izskataas ka shajaa pasaakumaa suniishi pashi nemaz nemaak staigaat:( Atkal notiek miita stiprinaashana, mazos tikai pa rokaam:(

nee nee. daži nāca ar kājām bet uz skatuves jāpaņem rokās jo bija slidena skatuve un vnk. tā vajadzēja :D daži gāja paši ;)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Lieldienas t/c ''MOLS'' Empty Re: Lieldienas t/c ''MOLS''

Post  lilucis Piektdiena Aprīlis 10, 2009 7:08 pm

Lily rakstīja:
Ronija rakstīja:Hmmmm, izskataas ka shajaa pasaakumaa suniishi pashi nemaz nemaak staigaat:( Atkal notiek miita stiprinaashana, mazos tikai pa rokaam:(

nee nee. daži nāca ar kājām bet uz skatuves jāpaņem rokās jo bija slidena skatuve un vnk. tā vajadzēja :D daži gāja paši ;)

Nu zini, lielākā daļa tāpat pieraduši staigāt pa laminātu vai parketu...un arī izstādēs bieži pa slidenu grīdu jāiet...nu un...visi tāpat iet :)
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Lieldienas t/c ''MOLS'' Empty Re: Lieldienas t/c ''MOLS''

Post  Ronija Piektdiena Aprīlis 10, 2009 7:10 pm

Tieshi par to
Lily rakstīja:

... vnk. tā vajadzēja :D
Jau es runaaju:( Nu var suns paiet pa slidenu griidu, nav vinjsh jaastaipa bezjeegaa pa rokaam.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Lieldienas t/c ''MOLS'' Empty Re: Lieldienas t/c ''MOLS''

Post  Lily Piektdiena Aprīlis 10, 2009 7:10 pm

lilucis rakstīja:
Lily rakstīja:
Ronija rakstīja:Hmmmm, izskataas ka shajaa pasaakumaa suniishi pashi nemaz nemaak staigaat:( Atkal notiek miita stiprinaashana, mazos tikai pa rokaam:(

nee nee. daži nāca ar kājām bet uz skatuves jāpaņem rokās jo bija slidena skatuve un vnk. tā vajadzēja :D daži gāja paši ;)

Nu zini, lielākā daļa tāpat pieraduši staigāt pa laminātu vai parketu...un arī izstādēs bieži pa slidenu grīdu jāiet...nu un...visi tāpat iet :)

nē nu par to slideno grīdu es saku jo mans mopsis gribēja uzbrukt tam zaķim kas sēž būrī un skats bija smieklīgs, takā pīle uz ledus, slidens. bet vienkārši Diāna lika uz skatuves paņemt rokās ;) kas tur tāds? :D turklāt daži tiešām nemācēja staigāt un es domāju ka uzraukums arī ir kad skan mūzika, runā pa mikrafonu, filmē vairākas kameras un no visām pusēm zibspuldzes.
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Lieldienas t/c ''MOLS'' Empty Re: Lieldienas t/c ''MOLS''

Post  Ronija Piektdiena Aprīlis 10, 2009 7:12 pm

Veel jo varaak, saimniekam pasham ir jaaizlemj, vai suns ir gatavs taadam pasaakumam, ja nav (jo suns tomeer ljoti streso) tad nav taados pasaakumos jaapiedalaas.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Lieldienas t/c ''MOLS'' Empty Re: Lieldienas t/c ''MOLS''

Post  lilucis Piektdiena Aprīlis 10, 2009 7:13 pm

Lily rakstīja:
lilucis rakstīja:
Lily rakstīja:
Ronija rakstīja:Hmmmm, izskataas ka shajaa pasaakumaa suniishi pashi nemaz nemaak staigaat:( Atkal notiek miita stiprinaashana, mazos tikai pa rokaam:(

nee nee. daži nāca ar kājām bet uz skatuves jāpaņem rokās jo bija slidena skatuve un vnk. tā vajadzēja :D daži gāja paši ;)

Nu zini, lielākā daļa tāpat pieraduši staigāt pa laminātu vai parketu...un arī izstādēs bieži pa slidenu grīdu jāiet...nu un...visi tāpat iet :)

nē nu par to slideno grīdu es saku jo mans mopsis gribēja uzbrukt tam zaķim kas sēž būrī un skats bija smieklīgs, takā pīle uz ledus, slidens. bet vienkārši Diāna lika uz skatuves paņemt rokās ;) kas tur tāds? :D turklāt daži tiešām nemācēja staigāt un es domāju ka uzraukums arī ir kad skan mūzika, runā pa mikrafonu, filmē vairākas kameras un no visām pusēm zibspuldzes.

Nu tad tev mopsis jāmāca...kā tas ir gribēja uzbrukt zaķim...jāiemāca ka nedrīkst un miers Evil or Very Mad
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Lieldienas t/c ''MOLS'' Empty Re: Lieldienas t/c ''MOLS''

Post  Lily Piektdiena Aprīlis 10, 2009 7:15 pm

Ronija rakstīja:Veel jo varaak, saimniekam pasham ir jaaizlemj, vai suns ir gatavs taadam pasaakumam, ja nav (jo suns tomeer ljoti streso) tad nav taados pasaakumos jaapiedalaas.

nu jā, tur bija pavisam mazs čivava viņam bija 2 mēneši un viņš baigi tricēja visu laiku uztraucās un baidijās. man šķiet ka viņs vēl nebija sasniedzis tādu vecumu lai varētu iet pie citiem sunjiiem vai ārā. bet tā visi skates laikā tur uzvedās labi ;):D tikai manam mopsim nepatika tas zaķis kas arī vēroja šovu. lol!
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Lieldienas t/c ''MOLS'' Empty Re: Lieldienas t/c ''MOLS''

Post  Lily Piektdiena Aprīlis 10, 2009 7:17 pm

lilucis rakstīja:
Lily rakstīja:
lilucis rakstīja:
Lily rakstīja:
Ronija rakstīja:Hmmmm, izskataas ka shajaa pasaakumaa suniishi pashi nemaz nemaak staigaat:( Atkal notiek miita stiprinaashana, mazos tikai pa rokaam:(

nee nee. daži nāca ar kājām bet uz skatuves jāpaņem rokās jo bija slidena skatuve un vnk. tā vajadzēja :D daži gāja paši ;)

Nu zini, lielākā daļa tāpat pieraduši staigāt pa laminātu vai parketu...un arī izstādēs bieži pa slidenu grīdu jāiet...nu un...visi tāpat iet :)

nē nu par to slideno grīdu es saku jo mans mopsis gribēja uzbrukt tam zaķim kas sēž būrī un skats bija smieklīgs, takā pīle uz ledus, slidens. bet vienkārši Diāna lika uz skatuves paņemt rokās ;) kas tur tāds? :D turklāt daži tiešām nemācēja staigāt un es domāju ka uzraukums arī ir kad skan mūzika, runā pa mikrafonu, filmē vairākas kameras un no visām pusēm zibspuldzes.

Nu tad tev mopsis jāmāca...kā tas ir gribēja uzbrukt zaķim...jāiemāca ka nedrīkst un miers Evil or Very Mad

es jau nezinu, varbūt viņš gribēja spēlēties :D vispār viņš nekad nevienam neuzbrūk. :D nekad jau tādu kustoni nebija redzējis. viņš ar visiem gribēja spēlēties bet mazie čivavas un toji laikam uzskatīja ka viņš pārāk atšķirās no citiem ;D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Lieldienas t/c ''MOLS'' Empty Re: Lieldienas t/c ''MOLS''

Post  Lily Piektdiena Aprīlis 10, 2009 9:53 pm

Lieldienas t/c ''MOLS'' 2hqxr0m

Lieldienas t/c ''MOLS'' 287lusn

Lieldienas t/c ''MOLS'' 29avh8n
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Lieldienas t/c ''MOLS'' Empty Re: Lieldienas t/c ''MOLS''

Post  Lindita Piektdiena Aprīlis 10, 2009 10:46 pm

Lily rakstīja:

nu jā, tur bija pavisam mazs čivava viņam bija 2 mēneši un viņš baigi tricēja visu laiku uztraucās un baidijās.
Tad kāpēc tāds jāstiepj ir uz modes skati?!!!?!!??!? :pale:
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Lieldienas t/c ''MOLS'' Empty Re: Lieldienas t/c ''MOLS''

Post  Ruby Piektdiena Aprīlis 10, 2009 11:50 pm

Lily ljoti jaukas bildiites , visi dikti smaidiigi un spilgtaas pavasariigaas kraasaas!!! Juus malaciites abas ar "mopseniiti" - ljoti izceljaties!!! sunny
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Lieldienas t/c ''MOLS'' Empty Re: Lieldienas t/c ''MOLS''

Post  Lily Sestdiena Aprīlis 11, 2009 12:03 am

Ruby rakstīja:Lily ljoti jaukas bildiites , visi dikti smaidiigi un spilgtaas pavasariigaas kraasaas!!! Juus malaciites abas ar "mopseniiti" - ljoti izceljaties!!! sunny

vajadzēja speciāli visiem ģērbties pavasarīgās krāsās :) man šķiet kopskats ir ļoti krāsains :)
jā man arī tas patik :D kad gājām pa veikalu vairāk uzmanības pievērsa mopsim nevis tiem mazajiem, tādu tur bija daaudz :D Nākamajā modes skatē piedalīšos ar Lily :)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Lieldienas t/c ''MOLS'' Empty Re: Lieldienas t/c ''MOLS''

Post  Ruby Sestdiena Aprīlis 11, 2009 12:16 am

Feini feini!!! Ar abiem uzreiz nevar piedaliities - mopsi un Lily???
Mees ar reiz bijaam skatiities shaadu sunjuku modes skati - bija arii lielie sunjuki - dikti jauki love Mums bija arii viirieshi kas piedaliijaas ar saviem miiljumiem - lieliem un maziem - super jauki!!!
Uz gada beigaam droshvien atkal buus - ljoti ceru ka ar vienu no manaam daamaam vareesim piedaliities :D nu ar Pepiju gan noteikti ka vareesim!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Lieldienas t/c ''MOLS'' Empty Re: Lieldienas t/c ''MOLS''

Post  Lily Sestdiena Aprīlis 11, 2009 12:24 am

Ruby rakstīja:Feini feini!!! Ar abiem uzreiz nevar piedaliities - mopsi un Lily???
Mees ar reiz bijaam skatiities shaadu sunjuku modes skati - bija arii lielie sunjuki - dikti jauki love Mums bija arii viirieshi kas piedaliijaas ar saviem miiljumiem - lieliem un maziem - super jauki!!!
Uz gada beigaam droshvien atkal buus - ljoti ceru ka ar vienu no manaam daamaam vareesim piedaliities :D nu ar Pepiju gan noteikti ka vareesim!!!

uj neezinu :D tas mopsis ir hiperaktiivs :D grib ar visiem cilvēkiem spēlēties un ja viņu neievēro tad viņš sāk runāt un dziedāt. izklausās tik smieklīgi :D man būtu grūti ar diviem.
mums shajaa modes skatē bija viens vīrietis ar čivavu :) bet ja pareizi atceros viņš baigi stresoja ka ir vienīgais un ka viņam vajadzēs iet pa mēli :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Lieldienas t/c ''MOLS'' Empty Re: Lieldienas t/c ''MOLS''

Post  Eliina Sestdiena Aprīlis 11, 2009 2:39 pm

skatos ka Maarina ar Dzolliju arii piedalijas modes skatee :) vai ari man radas? :scratch:

Lilly - mopsis super izskatas un tu arii sunny
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Lieldienas t/c ''MOLS'' Empty Re: Lieldienas t/c ''MOLS''

Post  Laurinja Svētdena Aprīlis 12, 2009 7:33 pm

Ronija rakstīja:Hmmmm, izskataas ka shajaa pasaakumaa suniishi pashi nemaz nemaak staigaat:( Atkal notiek miita stiprinaashana, mazos tikai pa rokaam:(

Mola suni nedrikst pashi pa zemi staigat :(
Laurinja
Laurinja
Prospect
Prospect

Number of posts : 60
Join date : 15.11.08
Age : 32
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Lieldienas t/c ''MOLS'' Empty Re: Lieldienas t/c ''MOLS''

Post  Lily Pirmdiena Aprīlis 13, 2009 5:10 pm

Laurinja rakstīja:
Ronija rakstīja:Hmmmm, izskataas ka shajaa pasaakumaa suniishi pashi nemaz nemaak staigaat:( Atkal notiek miita stiprinaashana, mazos tikai pa rokaam:(

Mola suni nedrikst pashi pa zemi staigat :(

nu jā tas arī, tur man pat mopsi vajadzēja nest rokās līdz skatuvei. :(
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Lieldienas t/c ''MOLS'' Empty Re: Lieldienas t/c ''MOLS''

Post  Lily Pirmdiena Aprīlis 13, 2009 5:10 pm

Eliina rakstīja:skatos ka Maarina ar Dzolliju arii piedalijas modes skatee :) vai ari man radas? :scratch:

Lilly - mopsis super izskatas un tu arii sunny

jaa māriņa arī bija :)
paldies :lol: :D :) :) :)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Lieldienas t/c ''MOLS'' Empty Re: Lieldienas t/c ''MOLS''

Post  Ronija Pirmdiena Aprīlis 13, 2009 5:20 pm

Lily rakstīja:
Laurinja rakstīja:
Ronija rakstīja:Hmmmm, izskataas ka shajaa pasaakumaa suniishi pashi nemaz nemaak staigaat:( Atkal notiek miita stiprinaashana, mazos tikai pa rokaam:(

Mola suni nedrikst pashi pa zemi staigat :(

nu jā tas arī, tur man pat mopsi vajadzēja nest rokās līdz skatuvei. :(

Tad es nesaprotu, kaapeec jaataisa modes skate tur, kur nedriikst suns pa zemi staigaat.........
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Lieldienas t/c ''MOLS'' Empty Re: Lieldienas t/c ''MOLS''

Post  Eliina Pirmdiena Aprīlis 13, 2009 10:22 pm

Ronija rakstīja:
Lily rakstīja:
Laurinja rakstīja:
Ronija rakstīja:Hmmmm, izskataas ka shajaa pasaakumaa suniishi pashi nemaz nemaak staigaat:( Atkal notiek miita stiprinaashana, mazos tikai pa rokaam:(

Mola suni nedrikst pashi pa zemi staigat :(

nu jā tas arī, tur man pat mopsi vajadzēja nest rokās līdz skatuvei. :(

Tad es nesaprotu, kaapeec jaataisa modes skate tur, kur nedriikst suns pa zemi staigaat.........

es nesaprotu ko suns tai veikala gridai izdariis Evil or Very Mad cilvekiem medz but netiiraki apavi neka sunu kepinas angry2 🤣
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Lieldienas t/c ''MOLS'' Empty Re: Lieldienas t/c ''MOLS''

Post  Mazais Otrdiena Aprīlis 14, 2009 6:23 am

Cik esmu novērojusi un arī draudzīgas pārdevējas stāstījušas, tad saprotu, ka lielākā problēma ir teritorijas iezīmēšana. Kas suns ir rokās, viņš vai viņa neko tādu neatļaujas, tādēļ zemē likt nedrīkst. Apsargi par suņiem neko nezina, tādēļ burtiski izpilda noteikumus. Vispār jau tas ir normāli, jo ne katru brīdi mēs skatamies ko dara suncis, kad ieraugam kaut ko foršu veikalā. Redzēju Lusy dog veikalā, kā Vikiņas izmēra Tojs nočurāja gandrīz visas zemē novietotās suņu somas, tad sapratu par ko iet runa. Es jau nu negribētu tādu aromatizētu preci pirkt un pēc tam mocīties ar suņu uzmanības izrādīšanu katrā vietā, kur gadīsies atkal kādam pāriezīmēt manas piemēram somas smaku. Evil or Very Mad
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Lieldienas t/c ''MOLS'' Empty Re: Lieldienas t/c ''MOLS''

Post  lilucis Otrdiena Aprīlis 14, 2009 6:33 am

Tas gan, lielai daļai suņu saimnieku jāizaug līdz tam līmenim un jāiemāca suņi uzvesties publiskās vietās, lai varētu pieprasīt arī LV veikalos, pludmalēs un citās publiskās vietās draudzīgu attieksmi pret suņiem... Diemžēl lielākā daļa saimnieku ir cūkas ar neaudzinātiem suņiem :roll:
Un vismaz es, ja ieraugu ko foršu, tad obligāti paņemu sunčus klēpī, jo ja es nepievērsīšu saviem zvēriem uzmanību, kāds vēl viņus neieraudzīs un uzkāps virsū... Evil or Very Mad
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Lieldienas t/c ''MOLS'' Empty Re: Lieldienas t/c ''MOLS''

Post  Māriņa Otrdiena Aprīlis 14, 2009 8:15 am

Nu diemžēl tā pie mums notiek vēljoprojām, ka sunjuks jaanes rokaas publiskaas vietaas. Nu lidz skatuviitei nesaam rokaas sunjukus un tad nu kaa nu kursh, Dzollija uz skatuves gaaja pati un raadiija savu teerpu ( tas bija ljoooti skaists:)), peec tam rokaas panjemot visas apiet rinjkjiiti, lai labaak redz tie kas staav apkaart. Kaut kaa taa....... :roll:
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Lieldienas t/c ''MOLS'' Empty Re: Lieldienas t/c ''MOLS''

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā