Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lieldienas t/c ''MOLS''

+5
Ruby
Lindita
lilucis
Ronija
Lily
9 posters

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Go down

Lieldienas t/c ''MOLS'' - Page 2 Empty Re: Lieldienas t/c ''MOLS''

Post  Ruby Otrdiena Aprīlis 14, 2009 2:19 pm

Es tieshaam nesaprotu kaapeec un kaadas ir probleemas panjemt suni rokaas :?: :?: :?: Es piemeeram uzskatu to par priekshrociibu ka sava izmeera suni varu njemt visur liidz un tureet kleepii veikalos un citaas iestaadees,un arii vajadziibas gadiijumaa lietot sunju somu - Super!!! Ja veelos ar suni pastaigaat pie siksninjas tad ejam uz parku,bet ne veikalaa, kur diezin vai taalu tikshu jo visiem vajadzees paglaudiit un usist klachinju - ko ar lielaako prieku daru jo tas arii dod milzu labumu manu sunju socializaacijaa ( ka jebkursh var pienaakt un manus sunjus pabuzhinaat :) ). Un ja videeji reekjinot uz lielaaku iepirkshanaas centru vajadziibas gadiijumaa dodos un pavadu tur min 2 sundas (pashi piekritiisiet ka laiks iepeerkoties paskrien nemanot) tad shaubos ka mana sunene tur tagad staigaas siksninjaa smuki bez mazaakaas veeleeshanaas atviegloties (pachuraat) ,lai arii kaa audzinaata !!!
Diezgan interesanti :scratch: - kaa var ieaudzinaat suni tagad nenokaartoties ja vinsh buutiibaa ir pie pavadas kaa pastaigas laikaa bet shoreiz tas ir veikals un kaapeec gan tagad vinsh nevar nokaartoties - nu sorry - tad es labaak savas miilules atstaaju maajaas vai turu rokaa/somaa lai nesajauktu vinjaam sho procesu,ko naacaas suuri un gruuti maaciit!!!
Labi modes skate ir cita lieta, bet buutiibaa atkariiga no organizaatoriem un sponsoriem - kaados noteikumos tas viss notiks!!! Un tam visam 100% staav aizmuguree ietaades/pasaakuma apdroshinaashana - ar saviem stingrajiem noteikumiem - kur nu bez taas!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Lieldienas t/c ''MOLS'' - Page 2 Empty Re: Lieldienas t/c ''MOLS''

Post  Eliina Otrdiena Aprīlis 14, 2009 3:34 pm

man piemeeram laukos - Preilos ir gramatu veikals, kur piedel vienai sievietie kurai patik suni un tur uz durvim ir uzzimets suns ka drikst ieet ar suniiti cheers vispar vieniiga viet ko es esmu redzeejusi, ka ta ir!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā