Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zobu tīrīšana

+9
sirsninja
Ronija
Līzīte
Māriņa
Ruby
ajame
Eliina
Silkite
Buciitis
13 posters

Lapa 3 no 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Zobu tīrīšana - Page 3 Empty Re: Zobu tīrīšana

Post  Ruby Pirmdiena Maijs 10, 2010 5:39 pm

Pirmaamkaartaam - Es personiigi uzskatuu taas par pilniigaam muljkjiibaam - augshanas hormoni?? Ok jaa vistaam varbuut vinjus dod (neesmu tajaa iedziljinaajusies), bet tas jau nenoziimee ka sunim buus kaada pastirpinaata augshana!! Ok piekriitu cilveekam ir savaadaaks organisms un vinju tas varbuut kaut kaa ietekmeetu, neesmu peetiijusi, bet suns ir suns un neizaugs vinsh lielaaks nekaa vinjam ir plaanots izaugt Zobu tīrīšana - Page 3 629163 Peec manaam domaam tie visi ir miiti!!!

Un galu galaa to ko veikalaa paardod - tas viss ir paarbaudiits un atbilst kaut kaadiem standartiem un normaam, ja tie augshanas hormoni kaut kaa ietekmeetu cilveeka veseliibu tad taa galja diemzheel neatrastot veikala plauktos vai tiktu atsaukta!! Un ja tas neietekmee cilveeku un kur tad nu veel suni!

Un otraamkaartaam - ir pieejamas visaadas vistas tak - arii tikai ar kukuruuzu barotaas, bez nekaadaam citaam piedevaam vai piem mazie caaliishi kas ir tik meenesi veci! Un kaa tad ar organiskajaam fermaam??

inly&bugy - malachi, taa tik turpinaat :) Nedomaaju ka vinjam viena izkritusha zobinja deelj buus gruuti saeest ko, man Roksis viena vecuma ar Bugi un visi prieksheejie zobi ir izkritushi jau bet tas vinjai netrauceeja kaulinjus grauzt visu nedeeljas nogali it ne maz :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Zobu tīrīšana - Page 3 Empty Re: Zobu tīrīšana

Post  inly&bugy Pirmdiena Maijs 10, 2010 6:34 pm

Es jau sapratu, atkal niķi stiķi. Iedevu viņam pagrauzt smirduli, nepagāja ne minūte, ka bija jau nograuzts....

Par tiem hormoniem - es tik ļoti neuzticos kontroles mehānismiem mūsu valstī... šeit var ne to vien iebarot :32
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Zobu tīrīšana - Page 3 Empty Re: Zobu tīrīšana

Post  Māriņa Otrdiena Maijs 11, 2010 10:51 am

No vistas gaļas kasās un blaugzniņas parādās.
Sirdis ļoti garšo , bet Džollija aknas gan neēd.
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Zobu tīrīšana - Page 3 Empty Re: Zobu tīrīšana

Post  Ruby Otrdiena Maijs 11, 2010 4:09 pm

Njaa tad jau gan labaak vistas galju nee...

Aknas juus jeelas ediet?
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Zobu tīrīšana - Page 3 Empty Re: Zobu tīrīšana

Post  Māriņa Otrdiena Maijs 11, 2010 9:40 pm

Vivei patīk vienalga kādas,bet Džollija neēd aknas.
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Zobu tīrīšana - Page 3 Empty Re: Zobu tīrīšana

Post  refinnej Piektdiena Septembris 16, 2011 4:48 pm

Buciitis rakstīja:Vakar izvilko no paziņas to zobu birsti un Tīpītis ar lielu interesi klāt, kas man tā par graužamu lietu rokās. Parādīju, apošņāja un sāka grauzt zobu birstes sariņus lol! Tīrīšanas laikā jāpaver suņa mute vaļā?! king
Mums jau ir zobiņu kārbiņa ar kādiem septiņiem, cik saprotu jāizkrīt viena mazajam ilknītim, diviem mazajiem priekšzobiem augšā un trīs apakšā! Par cik viņi kustas, tad iespējams, ka Tipītis paliks drīz vēl nabagāks par pāris zobiņiem lol! :D
Savācat tik daudz zobus??? Mums gan izkrīt, bet man nav ne jausmas kur meklēt, bet gribas jau atrast. Jāpastāsta viņai par zobu feju, lai liek zem spilvena ha ha
Mēs šonedēļ arī nopirkam zobu pastu vetaptiekā ar kaut kādu gaļu. Un zobu suka mums ir kas jāuzvelk uz pirksta, gumijas, nu nez cik kārtīgi jātīra un kā sanāk, bet aptiekā teica, ka galvenais lai tiek uz zoba, bet tad tā pasta iedārbosies pati, lai zobakmens neveidojas. Berri traki patīk tā pasta, ka atvēru tūbiņu, uzreiz skrien klāt, pat neiebilst, ka pēc tām saku tīrīšanu :32
Vai ir normāli,ka sunim ir smaka no mutes? Mums citreiz nav, nu tā neitrāli vai pēc barības smaržo, bet citreiz tā ne visai patīkami.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Zobu tīrīšana - Page 3 Empty Re: Zobu tīrīšana

Post  Ruby Otrdiena Septembris 20, 2011 8:20 pm

refinnej rakstīja:
Vai ir normāli,ka sunim ir smaka no mutes? Mums citreiz nav, nu tā neitrāli vai pēc barības smaržo, bet citreiz tā ne visai patīkami.

Kameer zobinji mainaas (kas jums pashlaik notiek) tikmeer smaka no mutes var buut.

Prieks ka mazajai patiik zobu tiiriishanas padariishana :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Zobu tīrīšana - Page 3 Empty Re: Zobu tīrīšana

Post  refinnej Trešdiena Septembris 21, 2011 6:11 am

Ruby rakstīja:
refinnej rakstīja:
Vai ir normāli,ka sunim ir smaka no mutes? Mums citreiz nav, nu tā neitrāli vai pēc barības smaržo, bet citreiz tā ne visai patīkami.

Kameer zobinji mainaas (kas jums pashlaik notiek) tikmeer smaka no mutes var buut.

Prieks ka mazajai patiik zobu tiiriishanas padariishana :)

Tagad jau "smaržo" visu laiku. Nu es to arī norakstu uz zobiņiem. Arī to, ka spalva krīt. Nu beidzot jāsaņemas aiziet pie daktera, lai pats apskata un apskaidro man visu :) Vina man nesen pasniedza dāvanu - atradu izkrītušos zobus - uzreiz 2 kopā salipušus, no aizmugures - un var redzēt ka tur aplikums jau ir. Nu tie vēl piena, bet skaidrs, ka cītīgi jātīra būs tagad, kad būs jau pastavīgie zobiņi.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Zobu tīrīšana - Page 3 Empty Re: Zobu tīrīšana

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 3 no 3 Previous  1, 2, 3

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā