Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kucēns pārak liels?

5 posters

Go down

Kucēns pārak liels? Empty Kucēns pārak liels?

Post  refinnej Otrdiena Augusts 16, 2011 4:40 pm

Labdien!
Man ir jautājums, kurš atceras, cik jūsu kucēns svēra 4,5 mēnešos un cik – kad ir pieaudzis? Man bail, ka mums kaut kas nav riktīgi ar svaru, mūsu kucēnam jābūt pieaugušam 2,4 kg, bet viņa vienu dienu sver 1,8kg, šodien vispār 2,2 kg, un tas 4,5 mēnešos ... Ēdam Royal Canin chihuahua junior un tagad piemaisīju klāt Nutra Gold (domāju pāriet uz to, bet tagad domāju, ka meklēšu tomēr citu barību, ko man ieteica). Esmu lasījusi, ka no RC uzbarojas ... Ko darīt, vai barības maiņa varētu atrisināt problēmu, vai kas cits? Pastaigājamies tagad 3-4x dienā, vismaz pa pusstundai, citreiz ilgāk, skraida arī viņa aktīvi, nesaprotu, kāpēc tik strauji aug. Vai tas ir pietiekoši – laiks pastaigām? Bet resna viņa it kā neizskatās, kaut puncis citreiz ir
Arī jautājums, ja es tagad gribu sākt iegādāties drēbītes, bet negribas, lai paliek pēc mēneša par mazu – vairāk gribas pirkt ziemas drēbes, pie reizes arī vēl šo to. Cik viņa vēl augs, kā lai nekļūdīties ar izmēru, cik lielāku ņemt, lai der kad būs pieaugusi (tagad neredzu vajadzību pēc drēbēm, bet jau nevaru noturēties, paskatoties tas drēbītes)?
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns pārak liels? Empty Re: Kucēns pārak liels?

Post  Lily Otrdiena Augusts 16, 2011 6:18 pm

Nav nekādas jēgas mainīt barību, ja ar to centīsieties panākt lai kucēns neaug! Tas, kas viņa gēnos ir ieprogrammēts tāds viņš arī izaugs. ko nozīmē ''jābūt 2.4kg?'', audzētājs nevar precīzi prognozēt kāds suns būs, viņš var apstāties augšanā vai tieši pretēji- pēkšņi izaugt par milzi. Jūs nevarat apstādināt augšanu un tas arī nav nepieciešams, gan jau jūsu meitene izaugs normāla izmēra, neuztraucaties. Piemēram mana meitene 4,5mēnešos svēra 1.9kg, tagad pieaugusi ap 2.7kg. un ar drēbītēm iesaku pagaidīt vismaz līdz 6 mēn vecumam, tad varēs skaidrāk prognozēt izmēru jo tad piebremzēs tā straujā augšana
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns pārak liels? Empty Re: Kucēns pārak liels?

Post  refinnej Otrdiena Augusts 16, 2011 7:31 pm

Ne, nu es jau negribu, lai viņa neaug, doma tāda, ja cilvēks ēd veselīgi, tad viņam ir viens svars, bet ja taukaino ēdienu, tad viņš pieņemas svarā, un tieši par RC bija lasīts, ka uzbarojas suņi no tā. Laikam jau tie 2,4kg bija izrēķināti skatoties pēc vecākiem. Kad pirkām mūsu meitenīti, redzējām arī mammu, viņai ir 3 gadi un viņa nebija liela. 6 mēneši būs oktobrī, vai nebūs jau par aukstu un viņai jau vajadzēs drēbītes?
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns pārak liels? Empty Re: Kucēns pārak liels?

Post  Lily Otrdiena Augusts 16, 2011 7:57 pm

Nē nu tad jums ir jāskatās pēc paša suņa, kucēnam jābūt apaļīgam bet tā lai nav vēderiņš... un tad viss būs ok, nebūs liekais svars ;) Nu drēbītes, ja nav dikti dārgas, tad jau varat uz aci pirkt, pērkat lai ir nedaudz liekāks izmērs nekā viņai tagad ir, tad iespējams rudenī derēs. ;)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns pārak liels? Empty Re: Kucēns pārak liels?

Post  Ruby Otrdiena Augusts 16, 2011 8:20 pm

Domaaju ka nevajag tev satraukties ka vinja tik aatri aug, visi sunji jums geenos ir standarta lieluma n-tajaas paaudzees un jums ar viss buus kaartiibaa a svaru :) 4.5 meeneshos augshana veel ir ljoti strauja, un kas to lai zin, varbuut tuliit 5 meeneshos apstaasies uz briidi un peec tam kaut kad veelaak vel kas pieaugs klaat, buus arii tie pashi 2.4 kg! Nu jaa ir taa ka audzeetaajs taa ljoti preciizi nevar pateikt svaru, bet kuceens jums ir zinaamas izcelsmes taa kaa ne kas tur "milziigs" iisti nevar buut :) 2.7 kg arii veel ir standartos, un ja godiigi tad peec pieredzes varu teikt ka vieglaak ir sadziivpt ar 2.7kg un + nekaa ar >2 kg! Man diemzheel tas fails kur bija sarakstiiti manu sunju augshanas raadiitaaji pa meeneshiem nokuuraas kopaa ar veco datoru, taa kaa nevaru preciizi pateikt cik katra sveera, bet taa aptuveni cik atceros Pepija 4.5 meeneshos (tagad 4 gados ir 1.6 kg) sveera apm 800 gr, Lurdesa (kura tagad 3 gados sver ap 2.1 kg) sveera apm 1.4 - 1.5 kg, Roksija (kura tagad ir 2.7 kg) sveera 1.8 - 2 kg.

Eliin - tu jau noteikti zini cik apm lieli ir ALARM`S INTELLIGENT LEONARDO un PHILFORT FIGARO FAN? Nu apmeeram? Neekaadi siikie peec bildeem vinji neizskataas, bet nu apm uz 2.4 - 2.7 kg vareetu buut, ne?

Par dreebiiteem, nopeerc kaut ko vienu tagad vai piem pati uzadi dzhemperiiti liidz tam oktobrim, bet apm taadam 2.4 kg - 2.7 kg sunim vajadzeetu buut S izmeeram (atkariigs protams no katra razhotaaja) ar apm 30-32 cm resnaakajaa vietaa ap ribaam (palabojiet ja kaads zin preciizaak).
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns pārak liels? Empty Re: Kucēns pārak liels?

Post  refinnej Otrdiena Augusts 16, 2011 9:17 pm

Nu Leonardo izskatas diezgan liels, bet mammite viņai man liekas diezgan maziņa. Un mūsu meitene ļoti līdzīga tetim, pēc uzbuves, arī ķermenis tik pat garš un krāsa līdzīga, es skatos, ka tetim apzīmējums Long. Es skatos drēbites - apkakle, krūtis - der, bet garums - visam drēbem mazāks, nekā mums :Chihuahua7: ta ka būs vien jāiet jāmēra uz vietas, kā tas ir.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns pārak liels? Empty Re: Kucēns pārak liels?

Post  refinnej Otrdiena Augusts 16, 2011 9:27 pm

Jā, un es jau neuztraucos, ka būs milzenis, bet gan vai es nebaroju par daudz un par treknu.
Mums tagad krutis 28cm, kakls 17cm, bet garums 29cm - tas ir apmēram, jo visu laiku, kad nolemu viņu izmērīt viņa guļ ha ha
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns pārak liels? Empty Re: Kucēns pārak liels?

Post  Ruby Otrdiena Augusts 16, 2011 9:32 pm

Nee Leonardo nav Long, varbuut kaut ko sajauci, tas apziimeejums Long buutu tad kazhoka apzimeejums - Long Coat vai Smooth Coat, vinsh ir gludspalvainais (smooth).

Meiteniiteem peec uzbuuves ir garaaks kjermenis, lai beerninjus var izneesaat :)

Un par dreebeem taa ir, ka garums vienmeer buus iisaaks, puikaam taa ir labi, jo nesanaak "sachuraat" malas dreebeem :32 man persooniigi nepatika ka taas meitenju dreebiites vienmeer ir tik iisas, tad es vienmeer lielaaku izmeeru njeemu un pati kaut ko ieshuvu ja bija vajadziiba, bet citreiz tie izmeeri tik pa kaadi 2 cm atshkjiraas tad ir ok mazliet platumaa briivaaks, bet tie 2 cm garumaa daudz ko dod. Taa taada gaumes lieta, nekaada vaina arii ja ir mazliet iisaakas garumaa taas shtaates :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns pārak liels? Empty Re: Kucēns pārak liels?

Post  refinnej Otrdiena Augusts 16, 2011 10:23 pm

Zini, laikam tiešam kaut ko sajucu, jo man atmiņā iekrita tas Long un likas, ka tas ir par garumu :D bet garš viņš ir, nu vismaz mūsēja izskatas apmēram tik pat gara, un spriežot pēc tiem visiem izmēriem man vēl jo vairak tas Long atminejas ha ha bet tiešam dīvaini, ka visur garums ir mazāks, nekā ap krūtim :Chihuahua7: tad iesim mērīties, skatīsimies - kas un kā. Nu jā, īpaši īsi jau man ari neliekas smuki.
Un ķepas viņam aug vēl, jo pieskatīju arī zābaciņus, viņi ir 1,8", bet mums tagad mazliet mazāka kāja (atkal, ja pareizi mēru) - bet tas izmērs ir xs.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns pārak liels? Empty Re: Kucēns pārak liels?

Post  refinnej Otrdiena Augusts 16, 2011 11:03 pm

Un tad kombinezonus arī nevar pirkt? Iepatikas vairākie uz ebay, bet atkal tas garums ...
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns pārak liels? Empty Re: Kucēns pārak liels?

Post  Lexy Trešdiena Augusts 17, 2011 7:59 am

Oi, ja vien tu zinātu, kā es priecātos par tavām problēmām :) Gan jau tava mazule būs kā reiz labā izmērā.
Man tik tāda piebilde - Philfort Figaro Fan tak ir puika :32 jo tas ir manas mazās Melody tētis.
Un ar barības maiņu tiešām augšanas ātrumu neietekmēsi, tikai jāseko, lai mazā neaptaukojas. Bet par labu apetīti ar iesaku priecāties, to vismaz var kontrolēt atšķirībā no tās neesamības. Tā ka - tev ir veselīgs, laimīgs dzīvespriecīgs suņuks ;)

Par drēbēm - nu, iesākumam nopērc kaut ko vienu, un jau tajā laikā, kad vēsāks paliek nevis tagad, tad jau aptuveni priekšstats būs par izmēru :)
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns pārak liels? Empty Re: Kucēns pārak liels?

Post  Chesanga Trešdiena Augusts 17, 2011 8:12 am

refinnej rakstīja:Jā, un es jau neuztraucos, ka būs milzenis, bet gan vai es nebaroju par daudz un par treknu.
Mums tagad krutis 28cm, kakls 17cm, bet garums 29cm - tas ir apmēram, jo visu laiku, kad nolemu viņu izmērīt viņa guļ ha ha

Mans puika ir mugurā- 25cm. kakls 16cm, apkārtmērs-33cm. 5 mēnešus jauns, sver 1,7 kg.
Chesanga
Chesanga
Rookie
Rookie

Number of posts : 47
Join date : 14.05.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns pārak liels? Empty Re: Kucēns pārak liels?

Post  Lexy Trešdiena Augusts 17, 2011 8:16 am

Laikam būs man sava gandrīz 7 mēnešus jaunā un 1,4 kg smagā meiča ar beidzot jāizmēra ha ha
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns pārak liels? Empty Re: Kucēns pārak liels?

Post  Chesanga Trešdiena Augusts 17, 2011 8:40 am

Lexy rakstīja:Laikam būs man sava gandrīz 7 mēnešus jaunā un 1,4 kg smagā meiča ar beidzot jāizmēra ha ha

Kiss Jūs esat lieliskas.
Chesanga
Chesanga
Rookie
Rookie

Number of posts : 47
Join date : 14.05.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns pārak liels? Empty Re: Kucēns pārak liels?

Post  Ruby Trešdiena Augusts 17, 2011 11:12 am

Jaa jaa Lexy, Figaro ir puika, tas ir Berry vecteetinsh, tad jau Mela un Berry ir radinieces :)
Berry mammas radinjus es mazaak zinu, tapeec mineeju tikai teeta :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns pārak liels? Empty Re: Kucēns pārak liels?

Post  Lexy Trešdiena Augusts 17, 2011 12:47 pm

Aaaa, skaidrs, es pārpratu, ka tu mini vecākus :32
Jā jā, tad mūsu meitenes ir radinieces :) A kas viņai ir ALARM`S INTELLIGENT LEONARDO?
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns pārak liels? Empty Re: Kucēns pārak liels?

Post  refinnej Trešdiena Augusts 17, 2011 2:26 pm

Lexy - Leonardo ir mūsu tētis, un ja Figaro ir mūsu vectētis un jūsu tētis, tad Mela ir mūsu tante ? Kiss
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns pārak liels? Empty Re: Kucēns pārak liels?

Post  refinnej Trešdiena Augusts 17, 2011 2:36 pm

Tikko nosvēramies - 2kg, un tikko mums bija ilga pastaiga. Ne, nu es ta skatos, nav viņa resna, necik, smalka arī nē, nu tāda tiešam normāla, varbut viņai ir muskuļu masa, jo ļoti patīk pastaigāties un skriet ha ha
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns pārak liels? Empty Re: Kucēns pārak liels?

Post  Lexy Trešdiena Augusts 17, 2011 2:55 pm

Nu, tad jau sveicieni no tantes :)
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns pārak liels? Empty Re: Kucēns pārak liels?

Post  refinnej Trešdiena Augusts 17, 2011 3:17 pm

Un jums no braļameitas :*
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns pārak liels? Empty Re: Kucēns pārak liels?

Post  refinnej Piektdiena Septembris 30, 2011 4:49 pm

Ruby rakstīja:Ne man persooniigi nepatika ka taas meitenju dreebiites vienmeer ir tik iisas, tad es vienmeer lielaaku izmeeru njeemu un pati kaut ko ieshuvu ja bija vajadziiba,
Atnaca musu otra maicinja, ieprieksheja xs bija par mazu, shita ir s bet cits modelis, pec izskata briva, bet itka neizskatas liela, bet reali kad iet un ipashi lec, piem.uz divana, tad kepas izslid caur kakla dalju :32 Kur tieshi, Ruby, tu ieshuj ja ir bik par lielu? Es domaju ja kaklu, vai nebus par shauru, ka nevares uzvilkt, vai ari tad krushu dalju. Bus janes mammai, shi man specs.Bet ja, vismaz garums ir pilnigi lidz astei, nav ta ka iss topinjsh :) ipashi njemot vera, ka shi ir siltaka, vairak rudens/pavasaris
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns pārak liels? Empty Re: Kucēns pārak liels?

Post  Ruby Otrdiena Oktobris 11, 2011 8:46 pm

Es ieshuvu (nu ne es bet shuveeja) saanos, kur viiles, kopaa ar rocinjaam, tik skaties tev jau Berry veel augs, nu njemsies veel apjomaa, tas chihiem notiek liidz 2 gadu vecumam, kruushkurvis toch veel paliks lielaaks.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns pārak liels? Empty Re: Kucēns pārak liels?

Post  refinnej Otrdiena Oktobris 11, 2011 9:56 pm

Ruby rakstīja:Es ieshuvu (nu ne es bet shuveeja) saanos, kur viiles, kopaa ar rocinjaam, tik skaties tev jau Berry veel augs, nu njemsies veel apjomaa, tas chihiem notiek liidz 2 gadu vecumam, kruushkurvis toch veel paliks lielaaks.
Ja, es jau tapec par musu ziemas jacinju baidos, jo vinjai kruts vieta tagad tik tikko Cry Zel, ja bus japardod... Tagad pasutiju vel vienu - to jau panemu lielaku - gan platuma, gan garuma. Un par maicinju mammai teicu lai ieshuj bet ta, lai var atlaist, ja vajag :)
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns pārak liels? Empty Re: Kucēns pārak liels?

Post  Lexy Trešdiena Oktobris 12, 2011 9:26 am

refinnej rakstīja:
Ruby rakstīja:Es ieshuvu (nu ne es bet shuveeja) saanos, kur viiles, kopaa ar rocinjaam, tik skaties tev jau Berry veel augs, nu njemsies veel apjomaa, tas chihiem notiek liidz 2 gadu vecumam, kruushkurvis toch veel paliks lielaaks.
Ja, es jau tapec par musu ziemas jacinju baidos, jo vinjai kruts vieta tagad tik tikko Cry Zel, ja bus japardod... Tagad pasutiju vel vienu - to jau panemu lielaku - gan platuma, gan garuma. Un par maicinju mammai teicu lai ieshuj bet ta, lai var atlaist, ja vajag :)

Nu, tad, ja jums ziemas jaciņa paliks par mazu, tu jau zini, kam noderēs :32
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns pārak liels? Empty Re: Kucēns pārak liels?

Post  refinnej Trešdiena Oktobris 12, 2011 10:39 am

Nu ja :32 Bet vinja jau tik forsha un man ta patik, vienigais varetu but mazliet garaka, bet ta ljoti forsha, pat kapucis netrauce, ka man sakuma likas ka trauces :) Gandriz vai japerk otra lielaka, bet kamer der, varbut pavalkasim sho :)
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns pārak liels? Empty Re: Kucēns pārak liels?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā