Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uzbruka liels suns!!!

+11
Māriņa
Mazais
Lindita
Lily
Eliina
b_fly
Ruby
Silkite
Ronija
lilucis
sirsninja
15 posters

Lapa 1 no 3 1, 2, 3  Next

Go down

Uzbruka liels suns!!! Empty Uzbruka liels suns!!!

Post  sirsninja Pirmdiena Marts 02, 2009 3:15 pm

Mees izgaajaam pastaigaaties un nez no kurienes bez pawadas izskreeja WAS jauktene,mans suns gaaja pats,nebija shoreiz kleepii,neredzeeju to suni buutu wismaz panjeemusi saweejo kleepii,bet ko tas buutu liidzeejis :( lielais suns pashaawaas man garaam uzluncinaaja asti,sakjeera manu suni zobos un saaka purinaat,saaku panikaa bljaut uz lielaa sunja un dziit winju prom,nezinaaju tanii briidii ko dariit,kameer es kaadu briidi taa ciinijos,klapeedama sweshu suni,kaut bishkji bija bail,ka war apgriezties un arii mani papurinaat,paraadijaas saimnieki un no attaaluma saaka saukt sawu suni,weelaak saimnieks izleema,ka laikam jaaiet paliigaa,uzreecu,lai sawaac sawu suni,wiirietis pielika pawadu,un izdewaas,ka palaida arii mazo nabagu waljaa,siewishkjis,kas staaweeja gabalinju taalaak paskatijaas uz mani un kriewu walodaa nobljaawaas "shto aroš dura?"ko kliedz...? Evil or Very Mad triccejaam abas gan es,gan Bonita,seedeejaam abas pret koku atspiedushaas sniegaa,kameer siewiete izteica sawas domas,bet wiirietis piiksteeja atwainoshanos...Briesmiigaakaa diena manaa muuzhaa,paarbijos es nepajokam,Bona te pagulj,te paseezh un patriic,nekur naw bruuchu,kombinezons pasargaaja,shkiet,ka arii pieskaroties nekur nesaap,ik pa briidim tikai k-ko iemiegot pasmilkst.War iedot karotiiti silta piena winjai,nebuus ar weederu slikti,warbuut bishkji nomierinaasies? :( :sad2: :sad2: :sad2: :sad2: :sad2: :sad2: :sad2: :sad2: :sad2: :sad: :sad2: :sad2: :sad2:
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Uzbruka liels suns!!! Empty Re: Uzbruka liels suns!!!

Post  lilucis Pirmdiena Marts 02, 2009 3:22 pm

ŠAUSMAS!!! Nabaga sunītei nervi čupā... :sad:
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Uzbruka liels suns!!! Empty Re: Uzbruka liels suns!!!

Post  Ronija Pirmdiena Marts 02, 2009 3:22 pm

sirsninja rakstīja:Mees izgaajaam pastaigaaties un nez no kurienes bez pawadas izskreeja WAS jauktene,mans suns gaaja pats,nebija shoreiz kleepii,neredzeeju to suni buutu wismaz panjeemusi saweejo kleepii,bet ko tas buutu liidzeejis :( lielais suns pashaawaas man garaam uzluncinaaja asti,sakjeera manu suni zobos un saaka purinaat,saaku panikaa bljaut uz lielaa sunja un dziit winju prom,nezinaaju tanii briidii ko dariit,kameer es kaadu briidi taa ciinijos,klapeedama sweshu suni,kaut bishkji bija bail,ka war apgriezties un arii mani papurinaat,paraadijaas saimnieki un no attaaluma saaka saukt sawu suni,weelaak saimnieks izleema,ka laikam jaaiet paliigaa,uzreecu,lai sawaac sawu suni,wiirietis pielika pawadu,un izdewaas,ka palaida arii mazo nabagu waljaa,siewishkjis,kas staaweeja gabalinju taalaak paskatijaas uz mani un kriewu walodaa nobljaawaas "shto aroš dura?"ko kliedz...? Evil or Very Mad triccejaam abas gan es,gan Bonita,seedeejaam abas pret koku atspiedushaas sniegaa,kameer siewiete izteica sawas domas,bet wiirietis piiksteeja atwainoshanos...Briesmiigaakaa diena manaa muuzhaa,paarbijos es nepajokam,Bona te pagulj,te paseezh un patriic,nekur naw bruuchu,kombinezons pasargaaja,shkiet,ka arii pieskaroties nekur nesaap,ik pa briidim tikai k-ko iemiegot pasmilkst.War iedot karotiiti silta piena winjai,nebuus ar weederu slikti,warbuut bishkji nomierinaasies? :( :sad2: :sad2: :sad2: :sad2: :sad2: :sad2: :sad2: :sad2: :sad2: :sad: :sad2: :sad2: :sad2:

Labaak iedod vinjai Relaksaanu paaris dienas, taas ir nomierinoshas tabletiites uz dabiigo augu baazes. Suniits ir paarbijies. Taadaas reizees OBLIGAATI ir jaapanjem no ljaunaa sunja saimnieka visi kontakti, lai vajadziibas gadiijumaa var ar vinju sazinaaties un piedziit samaksu par veta pakalpojumiem. Jums paveicaas, ka nav ne skrambinjas. Liidziigaa situaacijaa Jelgavaa shoruden gaaja bojaa chivavas puisiitis. Saimnieki samaksaaja kuceena veertiibu zaudeetaa suniisha saimniecei bez piiksteeshanas un suns tika iemidzinaats, jo nebij pirmais gadiijums. No lielajiem sunjiem ir LJOTI jaauzmanaas. Vinji muusu mazuljus uzskata par mantinju vai mediijumu.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Uzbruka liels suns!!! Empty Re: Uzbruka liels suns!!!

Post  Silkite Pirmdiena Marts 02, 2009 3:24 pm

ak shausmas. :shock: varbuut labàk aiziet pie veta un atràdiit sunci.bet siltu pienu gan neieteiktu dot :x Turaties flower
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Uzbruka liels suns!!! Empty Re: Uzbruka liels suns!!!

Post  Ruby Pirmdiena Marts 02, 2009 3:24 pm

Ak shausmas!!! Juutu jums liidz - nabadziites!!! Es stresa situaacijaas dodu sunenei medu - nu pusteejkarotiiti lai aplaiza!!! Esmu daudz kur dzirdeejusi un lasiijusi taadu faktu - ka medus nomierina suni. Var dot arii profilaktiski - 2-3 reizes nedeeljaa!! Turaties!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Uzbruka liels suns!!! Empty Re: Uzbruka liels suns!!!

Post  lilucis Pirmdiena Marts 02, 2009 3:27 pm

Bez Relaksāna vēl ir tāds preperāts, kas kaķiem domāts, bet iesaka arī mazajiem sunčiem - Kot Bajun... Nu ja nesāp ka pieskarās(izčamdīt gan vajag viscaur un kārtīgi) tad var arī pie veta neiet...tas jau šitam stresam būs vēl viens stress klāt, ja vien suns nav draugos ar vetu... Stress būs diezgan ilgi...
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Uzbruka liels suns!!! Empty Re: Uzbruka liels suns!!!

Post  b_fly Pirmdiena Marts 02, 2009 3:31 pm

Negribu biedeet - bet tomeer pie aarsta vajadzeetu - jo te nesen lasiiju dogs.lv, liidziigs gadiijums bij un suncim no aarpuses nekaadu ievainojumu nebij, bet peec taam izradijass ka ieksaa tomeer kaut kas bij ievainots un gaaja loti traki - pat operaciju taisija....

Turaties jebkuraa gadiijumaa - tas kas atgadiijaas ir briesmiigi.... 😢
b_fly
b_fly
Prospect
Prospect

Number of posts : 59
Join date : 19.11.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Uzbruka liels suns!!! Empty Re: Uzbruka liels suns!!!

Post  sirsninja Pirmdiena Marts 02, 2009 3:43 pm

Protams,ka blondiines cieniigaa panikaa,es nekaadus kontaktus no tiem saimniekiem nepanjeemu un ceru,ka newadzees.... angry2
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Uzbruka liels suns!!! Empty Re: Uzbruka liels suns!!!

Post  Ruby Pirmdiena Marts 02, 2009 3:43 pm

Ja vari sazvani vetaarstu - ko vinsh saka!
Par taam tabletiiteem - ir kaads meegjinaajis ar??? Man kaut kaa uzticiibas nav taadaam lietaam - neesmu nekad saskaarusies taapeec nezinu un jautaaju! Mums ir taas D.A.P. siksnijas - kas nomierina, zinu ka ir veel puushamie un kontaktaa sprauzhamie(kaa atsvaidzinaataaji) bet tiem smarzhas nav - ir tik tas iipashais D.A.P. hormons.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Uzbruka liels suns!!! Empty Re: Uzbruka liels suns!!!

Post  Ronija Pirmdiena Marts 02, 2009 3:46 pm

Nu no vienas reizes nekas nebuus, bet ja paaris dienas pados Relaksaanu, sunjuks nomierinaasies.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Uzbruka liels suns!!! Empty Re: Uzbruka liels suns!!!

Post  sirsninja Pirmdiena Marts 02, 2009 3:49 pm

Ruby rakstīja:Ja vari sazvani vetaarstu - ko vinsh saka!
Par taam tabletiiteem - ir kaads meegjinaajis ar??? Man kaut kaa uzticiibas nav taadaam lietaam - neesmu nekad saskaarusies taapeec nezinu un jautaaju! Mums ir taas D.A.P. siksnijas - kas nomierina, zinu ka ir veel puushamie un kontaktaa sprauzhamie(kaa atsvaidzinaataaji) bet tiem smarzhas nav - ir tik tas iipashais D.A.P. hormons.
Sawu wetaarstu sazwanijaam,winjsh no darba braucot apciemos muus,jo winjam pa celjam,kaadas min 20 no winja maajas esam :sad3:
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Uzbruka liels suns!!! Empty Re: Uzbruka liels suns!!!

Post  lilucis Pirmdiena Marts 02, 2009 3:50 pm

Ruby rakstīja:Ja vari sazvani vetaarstu - ko vinsh saka!
Par taam tabletiiteem - ir kaads meegjinaajis ar??? Man kaut kaa uzticiibas nav taadaam lietaam - neesmu nekad saskaarusies taapeec nezinu un jautaaju! Mums ir taas D.A.P. siksnijas - kas nomierina, zinu ka ir veel puushamie un kontaktaa sprauzhamie(kaa atsvaidzinaataaji) bet tiem smarzhas nav - ir tik tas iipashais D.A.P. hormons.

Jā, es esmu mēģinājusi... principā nekā slikta viņās nav, viss no dabīgajām zālītēm...nekādas ķīmijas...nu tjipa kā cilvēkam balderiāņi... :) Bet labāk varbūt padot kaut ko kas vairāk B grupas vitamīnus satur, jo B grupas vitamīni ir atbildīgi par nervu sistēmu...nu ja nav uzticība tādām zālītēm... Kaut gan pēc šitāda atgadījuma, iespējams, ka tomēr ko vajag, lai mazā sirsniņa ātrāk to stresu pārdzīvo...
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Uzbruka liels suns!!! Empty Re: Uzbruka liels suns!!!

Post  Ruby Pirmdiena Marts 02, 2009 3:51 pm

sirsninja rakstīja:
Sawu wetaarstu sazwanijaam,winjsh no darba braucot apciemos muus,jo winjam pa celjam,kaadas min 20 no winja maajas esam :sad3:

OOO super! Jums gan baigais komforts ne? Super shitaadi Vetaarsti!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Uzbruka liels suns!!! Empty Re: Uzbruka liels suns!!!

Post  sirsninja Pirmdiena Marts 02, 2009 3:53 pm

lilucis rakstīja:
Ruby rakstīja:Ja vari sazvani vetaarstu - ko vinsh saka!
Par taam tabletiiteem - ir kaads meegjinaajis ar??? Man kaut kaa uzticiibas nav taadaam lietaam - neesmu nekad saskaarusies taapeec nezinu un jautaaju! Mums ir taas D.A.P. siksnijas - kas nomierina, zinu ka ir veel puushamie un kontaktaa sprauzhamie(kaa atsvaidzinaataaji) bet tiem smarzhas nav - ir tik tas iipashais D.A.P. hormons.

Jā, es esmu mēģinājusi... principā nekā slikta viņās nav, viss no dabīgajām zālītēm...nekādas ķīmijas...nu tjipa kā cilvēkam balderiāņi... :) Bet labāk varbūt padot kaut ko kas vairāk B grupas vitamīnus satur, jo B grupas vitamīni ir atbildīgi par nervu sistēmu...nu ja nav uzticība tādām zālītēm... Kaut gan pēc šitāda atgadījuma, iespējams, ka tomēr ko vajag, lai mazā sirsniņa ātrāk to stresu pārdzīvo...
wets mums k- kaadu ar kumeliiteem teica atwediis,k-kaadas tabletiites
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Uzbruka liels suns!!! Empty Re: Uzbruka liels suns!!!

Post  Eliina Pirmdiena Marts 02, 2009 3:53 pm

:sad3: shauams! turaties, loti cerku ka jums viss bus labi!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Uzbruka liels suns!!! Empty Re: Uzbruka liels suns!!!

Post  sirsninja Pirmdiena Marts 02, 2009 3:54 pm

Ruby rakstīja:
sirsninja rakstīja:
Sawu wetaarstu sazwanijaam,winjsh no darba braucot apciemos muus,jo winjam pa celjam,kaadas min 20 no winja maajas esam :sad3:

OOO super! Jums gan baigais komforts ne? Super shitaadi Vetaarsti!!!
Nju,jaa kaiminju buushana,winja wecaakais deels kaa nekaa manas riikottaas sunju balliites apmeklee silent
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Uzbruka liels suns!!! Empty Re: Uzbruka liels suns!!!

Post  sirsninja Pirmdiena Marts 02, 2009 3:57 pm

Eliina rakstīja::sad3: shauams! turaties, loti cerku ka jums viss bus labi!
izskataas,ka buus un cerams,ka arrii buus,gaidam wetu! :bunny:
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Uzbruka liels suns!!! Empty Re: Uzbruka liels suns!!!

Post  Lily Pirmdiena Marts 02, 2009 4:11 pm

sirsninja rakstīja:
Ruby rakstīja:
sirsninja rakstīja:
Sawu wetaarstu sazwanijaam,winjsh no darba braucot apciemos muus,jo winjam pa celjam,kaadas min 20 no winja maajas esam :sad3:

OOO super! Jums gan baigais komforts ne? Super shitaadi Vetaarsti!!!
Nju,jaa kaiminju buushana,winja wecaakais deels kaa nekaa manas riikottaas sunju balliites apmeklee silent

Muūsu vets pirms pārvācās bija tikai dažus soļus no mūsu mājas :D Nu labi, 5 minūtes ar kājām :)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Uzbruka liels suns!!! Empty Re: Uzbruka liels suns!!!

Post  Lindita Pirmdiena Marts 02, 2009 4:13 pm

Lai turās mazā suncīte! ❤
Šito es nesaprotu - lielie suņi mierīgi staigā bez pavadas! un beigās mazie suņi vainīgi! Tik pat labi mazi bērni arī staigā un var pārbīties!
Mums sētā arī uzbruka viens suns, kas gan nav milzīgs, bet tomēr... Ja saimnieks nezina, ko sagaidīt no sava suņa, kāpēc laiž vaļā publiskās vietās!? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Uzbruka liels suns!!! Empty Re: Uzbruka liels suns!!!

Post  sirsninja Pirmdiena Marts 02, 2009 4:15 pm

Lindita rakstīja:Lai turās mazā suncīte! ❤
Šito es nesaprotu - lielie suņi mierīgi staigā bez pavadas! un beigās mazie suņi vainīgi! Tik pat labi mazi bērni arī staigā un var pārbīties!
Mums sētā arī uzbruka viens suns, kas gan nav milzīgs, bet tomēr... Ja saimnieks nezina, ko sagaidīt no sava suņa, kāpēc laiž vaļā publiskās vietās!? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Laizh waljaa un uzskata,ka es ceelu paniku... silent
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Uzbruka liels suns!!! Empty Re: Uzbruka liels suns!!!

Post  Mazais Pirmdiena Marts 02, 2009 9:00 pm

sirsninja rakstīja:
Lindita rakstīja:Lai turās mazā suncīte! ❤
Šito es nesaprotu - lielie suņi mierīgi staigā bez pavadas! un beigās mazie suņi vainīgi! Tik pat labi mazi bērni arī staigā un var pārbīties!
Mums sētā arī uzbruka viens suns, kas gan nav milzīgs, bet tomēr... Ja saimnieks nezina, ko sagaidīt no sava suņa, kāpēc laiž vaļā publiskās vietās!? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Laizh waljaa un uzskata,ka es ceelu paniku... silent

Tikai šī iemesla dēļ es savu sunci vedu vai pavadiņā vai klēpī. Citu variantu Rīgā es neredzu, jo ir šausmīgi daudz neaudzinātu suņu (arī saimnieku) un vēl taču ir arī klaiņojošie. Ja kas, tad ātri pievelku sev sunci klāt un rokās augšā. A mani, kaut lai ēd nost, bet suncīti nedotu Evil or Very Mad Es vienmēr cenšos drošo loku ap sevi skatīties, lai pēc iespējas neizprovocētu tādas situācijas, jo arī lielie suņi ir tikai suņi un grib spēlēties. Tādēļ ir cilvēki - saimnieki). Protams ka abām pusēm tie ir, bet katram tomēr tuvāks savs suns, tādēļ sargu savējo cik spēju. :shock:

Ja runā par koordinātēm, tad es nu gan tādā situācijā viņu vietā nesauktu savus īstos datus, jo var ierosināt nopietnu lietu, bet ar miličiem "sasieties" gan negribētu... :x Zinu ka tā nav labi, bet tāda ir cilvēka daba - vispirms es un mana ģimene. :roll:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Uzbruka liels suns!!! Empty Re: Uzbruka liels suns!!!

Post  Māriņa Pirmdiena Marts 02, 2009 10:06 pm

Njaaa mums ar te visaadi sunji staigaa, tapeec es nekad nelaizhu sunjukus vienus, bez pavadas. Tikai kad aizbraucu pie Laurinjas, kur droshi.....
Man pat vienreiz viena krievu tautiibas sieviete par Viviiti teica lai aizvaacu savu pretiigo zhurku, citaadi palaidiis savu lielo telju, lai nokozh un lai neeju tur kur vinjai jaaiet.... affraid
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Uzbruka liels suns!!! Empty Re: Uzbruka liels suns!!!

Post  Ronija Pirmdiena Marts 02, 2009 10:07 pm

Ak shausmas:((
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Uzbruka liels suns!!! Empty Re: Uzbruka liels suns!!!

Post  Māriņa Pirmdiena Marts 02, 2009 10:09 pm

Njaa arii taadas temums staigaa....... Twisted Evil
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Uzbruka liels suns!!! Empty Re: Uzbruka liels suns!!!

Post  Ronija Pirmdiena Marts 02, 2009 10:10 pm

RRRRRRRRRRRRRRRRRRR, sist taadas:(
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Uzbruka liels suns!!! Empty Re: Uzbruka liels suns!!!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 3 1, 2, 3  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā