Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mums te viena modele aug :)

+4
Māriņa
Lily
Ruby
tiffany*
8 posters

Lapa 2 no 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

mums te viena modele aug :) - Page 2 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  tiffany* Ceturtdiena Oktobris 06, 2011 4:46 am

Eliina rakstīja:ja tie bernu paklaini ditki interesnati it ipasi maziem kuceniem, vini caukst un grab :)
Jacina super jums ziema bus silti noteikti icon105

tikai jaapieradina uzreiz tgd vilkt arii bikhseles,jo ar taam vinja ljooti jociigi kustaas tgd :D bet an liekas ,ka pirmajaam reizeem tiiri ok Razz

vieniigais miinus taam dreebiiteem ,kad jaaklausaas no kkaadiem idiotiskiem cilveekiem ,ka mees gjeerbjot sunjus ,padaram vinjus par izsmiekliem..zheel ,ka cilveeki neko nesaprot :( maneejaa piem ir saliiga un veejsh Toronto arii nav nekaads mazais..nezinu vai bez jakas ziemaa vsp riskeetu iet aaraa :(
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 2 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  refinnej Ceturtdiena Oktobris 06, 2011 11:22 am

Kadas bikses jums ir? Bildite uz divana itka vinai uzvilktas ja? Mums ir dzinsenes. Vinjus uzvelk un ap vidukli sanak ka plata gumija ar lipekli. Un lai nenoslid ir bikshturi - piekeras aizmugure un ap kaklu iet. Bet es nez, man liekas ka ta visa konstrukcija vinjai nebus diez ko erta, nu skatisimies ka bus. Gribetos jau ari tadas siltakas bikses - no tada materiala ka jacinja, bet tadus ebay neesmu manijusi. Un ideali butu kombinezons, tads ka mums ir lietus kombinezons, bet cik skatits - tad nekas smuks un galvenais derigs nav atrasts, jo liekas viss ir par isu un kombinezonam ta jau ir problema. Ir jau redzeti vairaki smuki bet viniem garums nu pavisam mazs. Meklesim vel.
Mes pagaidam tik lietus kombinezoni velkam - kad ir slapjsh un vejains laiks, ipashi censos bez vajadzibas vinju negjerbt, lai rudas. Bet vel neesmu dzirdejusi nekadus aizvainojumus - parsvara visi tik saka - uti puti cik milji, forshi :32 Pashai ari izskatas ka patik, jo ir sauss un silts. Nesen itka normals laiks bija, izgajam bez kombinezona un sakas lietus. Kamer atvilkamies uz majam, Berri visa bija slapja, gandriz pie majam apsedas un pacela priekshejo kjepinju - kip nemiet mani uz rocinjam un nesiet majas :32
Jums shi jacinja nenoslid, erti staigat? Museja ziemas jacinja ir vairak apspileta, bet nez vai vinjai nebus neerti, bet ja lielaks izmers, piem musu jauna maicinja ir tada brivaka, nu milziga neizskatas, nvk brivaka, tad vinjai priekshejas kjepas kad vinja staiga izlien pa visam malam - pa kakla dalju :32 vai iekeras ieksha, nu t.i. rokas vinjai no piedurknem izslid taja maicinja. Bet jums izskatas forshi - ta nesaspileti un jacinja tik gara :) Museja ir mazliet isaka, bet ka bija domata ar dzinsenem - tad ir ok :) Vakar pasutiju vel vienu jacinju - sanaca M izmers :O jo S garums bija 20cm, a mums 25 ir tik tikko. Nu cerams ka nebus parak milziga, jaku tomer ieshut ir daudz grutak neka maicinju.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 2 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  Žozefīna Ceturtdiena Oktobris 06, 2011 1:08 pm

Forši kombinezoni pārdodas Dinozoo veikalos, tā saucamie plīša kombinezoni, bet dārgi, maksā līdz 20 Ls. Viņi ir ideāli, nosedz kājiņas visā garumā un drusku pat dupsīti, protams, ir padomāts, lai sunītis arī varētu nokārtoties. :)
Žozefīna
Žozefīna
Profesional
Profesional

Number of posts : 291
Join date : 02.10.10
Age : 36
Dzīvesvieta : Rīga

http://www.inka-world.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 2 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  tiffany* Ceturtdiena Oktobris 06, 2011 10:59 pm


Patiesiibaa shitas jau arii kombinzons ,bet biksheles var nonjemt un pielikt (uz taadaam kaa podzinjaam) un aizmugureejaas kaajinjas ir pilniibaa nosegtas :) man ljoti patiik materiaals ,jo ir ljoti silts gan jacinjai iekshaa gan bikseem,bet no aarpuses lietus necaurlaidiigs materiaals :) tikai tgd sanaak mazliet uzlociit bikses jo mazdruscinj pa garu un ja uzloka vinjai vieglaak staigaat :) ljoti paveicaas ar sho izmeeru tieshi garumaa.. itkaa xs ,bet man liekas , ka tur kkaada kluuda ,jo citus xs meeriju (bez bikseem) un bija pa iisu taa ka liidz dupsim :O man kkaaa bail suutiit ebay.. liekas ka netraapiishu ar izmeeru :)
jaa paarsvaraa visi saka utji putji ,bet nesen ieliku bildes fb un viens mulkis pieseejaas ,ka rozaa h***a muguraa :( mani tas taa sadsusmoja :D a kaa jums ir ar botinjaam ? taas juus velkat? es nesen meeriju un nu neizskatiijaas vinja laimiiga... bet varbut tomeer vajag ?
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 2 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  refinnej Piektdiena Oktobris 07, 2011 6:28 am

Oj nu shitais tad super kombinezons, kur daljas atpogojamas, mums ss.lv var pasutit tadus, nu bet cenas, labi ja manta maksa 15-20ls, tu doma jaa, leeti jo veikala tak 30ls maksa, bet ja es zinu ka par 20ls vareshu vismaz 3 tadas pashas mantas nopirkt, nu kautka negribas vairs pat skatities sheit :) Man ar bail par izmeriem, bet tur tadas cenas, ka domaju tas drebites var bez problemam ja kas notirgot tepat vai ss.lv, kaut vai par pashizmaksu nopirks tochna, bet ss.lv daudzi pat ljoti labi uzvaras. Es nesen ss.lv redzeju tadu pashu jaku ka mums pa 15ls :D Ja, leti, veikala tak tadas pie 30 maksa. Bet es jau to ebay pirku par nepilniem 8ls :32
Ar izmeriem tagad ir ta, ka shadas tadas drebites man ir, ebay par tam lietam ir sarakstiti visi lielumi - kakls, kruts, garums, bet ne isti precizi tapat. Bet tagad kad man ir gan neta izmeri - tieshi lielumi un kad man ir manta uz rokam, kad es redzu vai der vai ne - tad es nakamas mantas apmeram ari skatos pec shim - piem. ja mugura musu lietus kombinezonam ebay rakstits 23cm, tad ari citus kombinezonus skatos lai nav mazak par 23, nu kautka ta, tapat ari ar citiem lielumiem. Vnk salidzinu to kas man ir un jaunas drebes lielumus.
Botinjas es tik pasutiju, vel nav atnakushas. Domaju ari ai nevajag, bus labi ar jaku vien, bet no daudziem esmu dzirdejusi, lai kadas jacinjas butu mugura - kjepas tapat ljoti salst, pilnigi pacelj kepas gaisa un atsakas talak iet, ta ka centisiemies pierast pie tam un cerams ka izmers bus ok :) Ljoti ilgi cinijamies ar vinjui kamer beidzot mierigi nostajas un vareja izmerit kjepas :32
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 2 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  refinnej Piektdiena Oktobris 07, 2011 6:35 am

tiffany* rakstīja: jaa paarsvaraa visi saka utji putji ,bet nesen ieliku bildes fb un viens mulkis pieseejaas ,ka rozaa h***a muguraa :( mani tas taa sadsusmoja :D a kaa jums ir ar botinjaam ? taas juus velkat? es nesen meeriju un nu neizskatiijaas vinja laimiiga... bet varbut tomeer vajag ?
Oj nu netaa jau zini daudzi lohi sez, tur vsp nav janjem galva ko raksta :Chihuahua5:
Un par to laimigs/nelaimigs - kad pirmo reizi uzvelk uzreiz jau nelaimiga izskatas, staiga ta divaini un purinjsh tads, ta ka kads apbizoja. Bet kad pierod tad ir labi. Taja lietus kombinezona, ko tagad regulari velkam, vinja ljoti labi un brivi jutas, liekas ka nemaz nepamana un pat priecajas ka ara list un vejsh a vinjai silti un sausi :Chihuahua4: Bet sakuma tak atsakas iet, nostajas un velc nevelc, sauc nesauc, stav ka statuja un viss, ka nonjem ta sak skraidit. Ta ka tas viss ir laika jautajums, man liekas. Ar ziemas drebitem domaju mums ari bus japierod kamer bus erti un forshi :Chihuahua3: Galvenais lai pashas drebes ir ertas. Vot es tagad par ziemas jacinju uztraucos, nevar saprast vai nav par shauru, itka kad patausti tad briva vieta ir, bet ta izskatas diezgan apspileti, nu skatisimies :)
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 2 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  tiffany* Piektdiena Oktobris 07, 2011 7:24 pm

refinnej rakstīja:Oj nu shitais tad super kombinezons, kur daljas atpogojamas, mums ss.lv var pasutit tadus, nu bet cenas, labi ja manta maksa 15-20ls, tu doma jaa, leeti jo veikala tak 30ls maksa, bet ja es zinu ka par 20ls vareshu vismaz 3 tadas pashas mantas nopirkt, nu kautka negribas vairs pat skatities sheit :) Man ar bail par izmeriem, bet tur tadas cenas, ka domaju tas drebites var bez problemam ja kas notirgot tepat vai ss.lv, kaut vai par pashizmaksu nopirks tochna, bet ss.lv daudzi pat ljoti labi uzvaras. Es nesen ss.lv redzeju tadu pashu jaku ka mums pa 15ls :D Ja, leti, veikala tak tadas pie 30 maksa. Bet es jau to ebay pirku par nepilniem 8ls :32
Ar izmeriem tagad ir ta, ka shadas tadas drebites man ir, ebay par tam lietam ir sarakstiti visi lielumi - kakls, kruts, garums, bet ne isti precizi tapat. Bet tagad kad man ir gan neta izmeri - tieshi lielumi un kad man ir manta uz rokam, kad es redzu vai der vai ne - tad es nakamas mantas apmeram ari skatos pec shim - piem. ja mugura musu lietus kombinezonam ebay rakstits 23cm, tad ari citus kombinezonus skatos lai nav mazak par 23, nu kautka ta, tapat ari ar citiem lielumiem. Vnk salidzinu to kas man ir un jaunas drebes lielumus.
Botinjas es tik pasutiju, vel nav atnakushas. Domaju ari ai nevajag, bus labi ar jaku vien, bet no daudziem esmu dzirdejusi, lai kadas jacinjas butu mugura - kjepas tapat ljoti salst, pilnigi pacelj kepas gaisa un atsakas talak iet, ta ka centisiemies pierast pie tam un cerams ka izmers bus ok :) Ljoti ilgi cinijamies ar vinjui kamer beidzot mierigi nostajas un vareja izmerit kjepas :32

man ar sho te vsp noveicaas.. mums te viens veikals pie maajaam ir ..pink paws ,kur iisteniibaa cenas itnemaz nav zemas...bet vinjiem lljoti biezhi izpardoshanas un nopirkaam sho kombinzonu pa 30$..sanaak apm 15ls
jaa ebay skaistas dreebiites un cenas nav paaraak augstas ,bet man nav pacietiibas gaidiit .. :( beet nekas cits neatliek.. man tgd vajag somu jaunu ..vienu es jau pasutiju no ebay.. bet taa atnaaca milziiga un citaa kraasaa..izdomaaju ,ka nesutiishu atpakalj ,bet atstaashu to somu ,izmantoshu kaa lidojumu somu :) bet te atkal saakas probleemas :D man vajag jaunu somu ..ar ko iet uz veiciiti utt.. un es nekaadi nevaru atrast mazinju.. shitai somai bija rakstiits izmeers small... es kkaa nepadomaaju un pasuutiiju..tgd man ir soma kura ir 44cm gara :D uz pusi garaaka gandriiz par suni :( kads izmeers tavai somai ? varbuut man vnk lv pirkt ?
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 2 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  tiffany* Piektdiena Oktobris 07, 2011 7:28 pm

refinnej rakstīja:
tiffany* rakstīja: jaa paarsvaraa visi saka utji putji ,bet nesen ieliku bildes fb un viens mulkis pieseejaas ,ka rozaa h***a muguraa :( mani tas taa sadsusmoja :D a kaa jums ir ar botinjaam ? taas juus velkat? es nesen meeriju un nu neizskatiijaas vinja laimiiga... bet varbut tomeer vajag ?
Oj nu netaa jau zini daudzi lohi sez, tur vsp nav janjem galva ko raksta :Chihuahua5:
Un par to laimigs/nelaimigs - kad pirmo reizi uzvelk uzreiz jau nelaimiga izskatas, staiga ta divaini un purinjsh tads, ta ka kads apbizoja. Bet kad pierod tad ir labi. Taja lietus kombinezona, ko tagad regulari velkam, vinja ljoti labi un brivi jutas, liekas ka nemaz nepamana un pat priecajas ka ara list un vejsh a vinjai silti un sausi :Chihuahua4: Bet sakuma tak atsakas iet, nostajas un velc nevelc, sauc nesauc, stav ka statuja un viss, ka nonjem ta sak skraidit. Ta ka tas viss ir laika jautajums, man liekas. Ar ziemas drebitem domaju mums ari bus japierod kamer bus erti un forshi :Chihuahua3: Galvenais lai pashas drebes ir ertas. Vot es tagad par ziemas jacinju uztraucos, nevar saprast vai nav par shauru, itka kad patausti tad briva vieta ir, bet ta izskatas diezgan apspileti, nu skatisimies :)

tev taisniiba :) tu mani iedorshinaaji un tgd tad 7dien pirkshu vinjai botinjas ..nesen redzeeju pa 11$ ..pat ja nestaigaas neko daudz nebuushu zaudeejusi :)
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 2 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  refinnej Piektdiena Oktobris 07, 2011 8:34 pm

Mums atkal otradi - soma ir paz mazu, vinja isti nevar taja apgulties, piem. kafejnica ja soma man klepi stav un vinja apguljas, tad galva sanak uz ta sietinja, kas prieksha, nu dalja ara lien. Nu nez, gulj jau itka, bet ipashi erti neizskatas. Ari veikala ja kkas nepatik uzreiz raujas ara no somas, ipashi vinjai to patik darit kase kad es maksaju bigsmiles91 Un aiztaisit vinju taja nevar, jo soma vinjai tada mazliet zemaka kad vinja sez un isaka - kad vinja gulj, pat ja iebaz vinju visu tad vinjai tas ravejsledzes attaisit - vienreiz nospljauties un tad jau vel lielaks tracis sakas :32 Un gulj vinja parasti ne ka kamolinjsh, bet gan izstiepjas ka tarpinjsh :) Nu ta daudz maz uz veikalu var aiziet, ari mashina es taja lieku vinju kad braucu viena un piespradzeju to somu - sakuma vinja visu laiku gribeja izlist un ka vnm man klepi, bet es neljauju un tagad vinja pierada, ka mashina jasez soma man blakus sedekli :) Bet ipashi erta ta soma nav. Es tieshi mekleju lielaku somu kura vinja varetu erti apgulties un kura vinju var aizvert, kuraa ziemaa var kadu sedzinju ieklat, lai ir silts utt. Mums ta soma laikam 30cm, Beveritas albuma - viena bilde ir taja. Pie tam ja savas mantas vel sabazu taja kabatinja tad vinjai vel shaurak :D Interesanti, es to pirku no rokam, riskeju, jo man jau likas ka vinja par mazu, bet kopuma patika, bet ineta tada pati rakstiti izmeri 40 garums, vai pat 45, divaini, varbut tiesham vinjiem kkadi s/m/l ir? Kaut gan tas nekur nav pieminets, tikai konkreti izmeri. Kautkadas lielakas pieskatiju, tik atkal kabatas man nav, nu sviests bigsmiles91 Un par 80ls jau nu negribas pirkt
Nu vinjas jau mums vel berni, domaju ka pieradis gan pie botinjam :)
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 2 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  tiffany* Sestdiena Oktobris 08, 2011 6:34 am

refinnej rakstīja:Mums atkal otradi - soma ir paz mazu, vinja isti nevar taja apgulties, piem. kafejnica ja soma man klepi stav un vinja apguljas, tad galva sanak uz ta sietinja, kas prieksha, nu dalja ara lien. Nu nez, gulj jau itka, bet ipashi erti neizskatas. Ari veikala ja kkas nepatik uzreiz raujas ara no somas, ipashi vinjai to patik darit kase kad es maksaju bigsmiles91 Un aiztaisit vinju taja nevar, jo soma vinjai tada mazliet zemaka kad vinja sez un isaka - kad vinja gulj, pat ja iebaz vinju visu tad vinjai tas ravejsledzes attaisit - vienreiz nospljauties un tad jau vel lielaks tracis sakas :32 Un gulj vinja parasti ne ka kamolinjsh, bet gan izstiepjas ka tarpinjsh :) Nu ta daudz maz uz veikalu var aiziet, ari mashina es taja lieku vinju kad braucu viena un piespradzeju to somu - sakuma vinja visu laiku gribeja izlist un ka vnm man klepi, bet es neljauju un tagad vinja pierada, ka mashina jasez soma man blakus sedekli :) Bet ipashi erta ta soma nav. Es tieshi mekleju lielaku somu kura vinja varetu erti apgulties un kura vinju var aizvert, kuraa ziemaa var kadu sedzinju ieklat, lai ir silts utt. Mums ta soma laikam 30cm, Beveritas albuma - viena bilde ir taja. Pie tam ja savas mantas vel sabazu taja kabatinja tad vinjai vel shaurak :D Interesanti, es to pirku no rokam, riskeju, jo man jau likas ka vinja par mazu, bet kopuma patika, bet ineta tada pati rakstiti izmeri 40 garums, vai pat 45, divaini, varbut tiesham vinjiem kkadi s/m/l ir? Kaut gan tas nekur nav pieminets, tikai konkreti izmeri. Kautkadas lielakas pieskatiju, tik atkal kabatas man nav, nu sviests bigsmiles91 Un par 80ls jau nu negribas pirkt
Nu vinjas jau mums vel berni, domaju ka pieradis gan pie botinjam :)

eh nu mums prbleemas (giggle) es tieshi mekleeju somu kas buutu 30cm ... :S bet nav :O ebay vsp nekaa nav.. gribu lai izskataas kaa purse nevis dog carrier .. nezini veel kaadu adresi kur var paskatiities? ebay bija viena soma pa 200$ .. bet man tiesham negribas pirkt pa taadu naudu nemaz nezinot vai seedees tur iekshaa :D Tiffa fulj kamolinja tpc laikam taa soma izskataas veel lielaaka :D nu cik es skatos ..citam vnk rakstits piem liidz 4lv lai liidz 10lb.. un taas liidz 10lb mums pa lielu ,bet taas liidz 4lb reti kura :D neezinu kaa es ar vinju kkur ieshu bez somas.. roka jau tgd nogurst aatri :D
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 2 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  tiffany* Sestdiena Oktobris 08, 2011 6:40 am

paskatiijos bildiites no juusu albuuma ,taa soma pa 200$ ir taas pashas firmas ,,tik taa no jaunaas kolekcijas :) un izmeers man liekas ideaals :)
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 2 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  refinnej Sestdiena Oktobris 08, 2011 9:44 am

Nu vsp shodien gajam pastaigaties un iegajam veikala. Vinjai majas uzvilku ziemas jacinju. Veikalaa ieliku soma un vsp ideali sedeja. Ne ara prasijas, neko, un taja resnaja jaka pat izskatijas ta stabilak taja soma :32 Nez vai sakritiba, vai kas. Ne nu ta kad sez, tad soma mums ok, nav erti kad apguljas. Bet ja vinja guletu kamolinja, tad butu ideali musu soma, jo platuma tur vietas pietiek, a ta platuma vel 2 sunjus var ielikt, bet garuma izstiepjas pilnigi taisni :32 Pat nez ka ta 40cm soma butu, ta ka tarpinjsh uz somas dibena :32 Bet nu vismaz ir doma kkadu kabatinju vai citu mazu sominju ieksha likt prieksh manam mantam, jo tai somai ko pieskatiju papildus kabatu nav.
Ebay diezgan maza izvele somam, tu doma purse - tas ir lai izskatas ka smuka sievieshu soma? Es tadas tieshi mekleju, man ne visai patik tas specialas mikstas no materiala... Paskaties vel ioffer.com - tur es pa 15ls pieskatiju mums 40cm lielu - ta ka LV tikai ne LV, nefirmas :32 Tik tur interesanti, vakar skatijos - pardodas LV pa 6,33ls. Nu janjem, a izradas tas ir kkads piedavajums, prasiju vai tiesham soma maksa 6ls? Un si man izteica piedavajumu - 40ls plus maks LV bezmaksas. Nu negribejas man par tadu naudu, ja jau mums otra soma, tad tadu letaku. Un paskatijos ka tur tiesham daudzam somam ir tie s/m/l - un kad atver vel izmeri cm vai collas sarakstiti. Vienas un tas pashas somas ir dazados izmeros. Un tur diezgan daudz ir 35cm un laikam vel mazak, es vnk s nemaz neskatijos :32
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 2 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  tiffany* Sestdiena Oktobris 08, 2011 8:51 pm

[quote="refinnej"]Nu vsp shodien gajam pastaigaties un iegajam veikala. Vinjai majas uzvilku ziemas jacinju. Veikalaa ieliku soma un vsp ideali sedeja. Ne ara prasijas, neko, un taja resnaja jaka pat izskatijas ta stabilak taja soma :32 Nez vai sakritiba, vai kas. Ne nu ta kad sez, tad soma mums ok, nav erti kad apguljas. Bet ja vinja guletu kamolinja, tad butu ideali musu soma, jo platuma tur vietas pietiek, a ta platuma vel 2 sunjus var ielikt, bet garuma izstiepjas pilnigi taisni :32 Pat nez ka ta 40cm soma butu, ta ka tarpinjsh uz somas dibena :32 Bet nu vismaz ir doma kkadu kabatinju vai citu mazu sominju ieksha likt prieksh manam mantam, jo tai somai ko pieskatiju papildus kabatu nav.
Ebay diezgan maza izvele somam, tu doma purse - tas ir lai izskatas ka smuka sievieshu soma? Es tadas tieshi mekleju, man ne visai patik tas specialas mikstas no materiala... Paskaties vel ioffer.com - tur es pa 15ls pieskatiju mums 40cm lielu - ta ka LV tikai ne LV, nefirmas :32 Tik tur interesanti, vakar skatijos - pardodas LV pa 6,33ls. Nu janjem, a izradas tas ir kkads piedavajums, prasiju vai tiesham soma maksa 6ls? Un si man izteica piedavajumu - 40ls plus maks LV bezmaksas. Nu negribejas man par tadu naudu, ja jau mums otra soma, tad tadu letaku. Un paskatijos ka tur tiesham daudzam somam ir tie s/m/l - un kad atver vel izmeri cm vai collas sarakstiti. Vienas un tas pashas somas ir dazados izmeros. Un tur diezgan daudz ir 35cm un laikam vel mazak, es vnk s nemaz neskatijos :32 [/quote

nu es itkaa atradu triis variantus...redzees kura buus taa laimiigaaa :D jap gribu lai izskataas kaa sievieshu sominja Razz varbuut esi redzeejusi shaadu somu http://www.amazon.com/Zack-Zoey-Ruffle-Carrier-Red/dp/B002M3K6F2/ref=sr_1_70?ie=UTF8&qid=1318049708&sr=8-70 ? man itkaa peec iskata kkaa patiik,bet sarkanu nez vai gribu... atradu veel shaadu http://www.amazon.com/gp/offer-listing/B000VQOENW/ref=dp_olp_new_mbc?ie=UTF8&storeAttribute=e&qid=1318049526&sr=8-22&submit.see-all-buying-options=see-all-buying-options&condition=new ..patiik ka shitai ir kabatinjas tpt kaa shai http://www.ebay.com/itm/Small-Dog-Cat-Pet-Purse-Carrier-Tote-Handbag-34x16x25cm-/150642056800?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2312f75e60#ht_1310wt_1037 :) a jacinjaa ieksh veikala un somaa nebija baigi karsts ? :o
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 2 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  refinnej Sestdiena Oktobris 08, 2011 9:22 pm

Nu mes tik ieskrejam uz 5min partikas veikala, ta ka vinjai bija ok, vnk kad mes ejam uz veikalu tas ir ka likums ka jasez soma, jo ne es varu kko paskatities, ne stiept savu somu, grozu un vel vinju, un maksat vel trakak :32
Ta sarkana ir redzeta, visvairak no tavejam trim patik :) bet ja, itka pie visam drebem nederes :( ebay vai ioffer - vai abas vietas redzeta, par krasam gan neatceros, sarkana toch bija, varbut vel melna, to gan neatceros... Te sarkana - http://www.ioffer.com/i/dog-carrier-zack-zoey-ruffled-bag-for-dogs-6-15-lbs-140620303 - bet liela - garums 40 sanak sheit
Te vel interesantas somas, visas mazas:
http://www.ioffer.com/i/westie-yorkie-poodle-maltese-dog-carrier-zack-and-zoey-479284361(lidziga tavai sarkanai)
http://www.ioffer.com/i/cr018-sizes-star-pet-dog-cat-airline-app-carrier-bag-140802543
http://www.ioffer.com/i/toy-chihuahua-teacup-yorkie-pet-dog-carrier-tote-bag-479283581
Un shito es pieskatiju - http://www.ioffer.com/i/louis-vuittons-dog-pet-carrier-bag-handbag-488730610 - lidzigu, shi LV dargaka, ir letakas bet tieshi tadas pashas, tik raksts cits
Isteniba ari gribetos rokturus garakus, musu somai diezgan isas, nu uz vasaras drebem vel varu uz pleca uzvilkt, bet tapat krit, uz ziemas diez vai sanak. Ir jau ta gara josta, bet kka tadas somas uz garam jostam nepatik. Bet nu tas jau ka sanaks, pec ta jau neizvelos somu, kadas nu vsp ir tadas ir :)
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 2 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  tiffany* Svētdena Oktobris 09, 2011 4:08 am

tu esi mans glaabeejs Kiss es tajaa adresee atradu somu taadu kaa tev tgd ir tik melna ar zelta rokturiem un taa man ljoti patiik ,cena arii laba.. 63$ paldies par paliidziibu :) juus tachu lv dziivojat vai ne ? Varbuut veelaak vareesim sarunaat kaadu randinju ,lai varam ar kaadu konfekti uzcienaat par paliidziibu :))))
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 2 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  refinnej Svētdena Oktobris 09, 2011 2:19 pm

Un izmers jums der? Jo es kad domaju tadu ka man pirkt, tad tur tada pati soma tik cita krasa bija 40cm :)
Ja ja, var jau sarunat kautko, es jau tikai par to ka mana meitene paskraida ar draugiem, vinai ta padarishana ljoti patik :) Par palidzibu gan neko nevajag, es tik padalijos ar info ko ieprieksh mekleju prieksh sevis Kiss
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 2 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  tiffany* Pirmdiena Oktobris 10, 2011 12:21 am

ja tajaa ioffer.com kaads runaatu angliski viss buutu daudz vieglaak ,bet esmu jau pusceljaa lai pasuutiit somu :D shovakar tas jaaizdara ,lai liidz lidojumam :)
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 2 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  refinnej Pirmdiena Oktobris 10, 2011 9:48 am

tiffany* rakstīja:ja tajaa ioffer.com kaads runaatu angliski viss buutu daudz vieglaak ,bet esmu jau pusceljaa lai pasuutiit somu :D shovakar tas jaaizdara ,lai liidz lidojumam :)
Aha, ar kinieshiem gruti runat, tas toch :) Es vel ka mulke taisijos pie vinjiem pasutit savu kazu kleitu. Labi ka laikus apdomajos, bet reali nevareja atbildet jedzigi ne uz vienu jautajumu, es vienu prasu, a shis par kko savu murmina :32
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 2 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  tiffany* Otrdiena Oktobris 11, 2011 7:14 am

hhaha jaa man tiieshi tas pats :D es prasiju kaads ir garums .. tie man atb ir garums :D gaaja man jautri,bet galuu galaa dabuuju LV somu pa 60$ un garums man liekas buus ideaals 35cm :))) tgd gaidiishu kad atnaaks.. nevajadzeetu buut ilgi .. vismaz kometaaros raksta ,ka aatri naak pacinjas :) bet mees shodien uz Niagaras uudenskritumu braucaam un Tiffa bija liidzi (1h brauciens) taa bija lielaakaa elle kaadu es esmu piedziivojusi ar suni :D vinja taa soma liekaas kaa cietums laikam vai veel kkas biistamaaks .. nu neparko neseedeeja tajaa somaa( lilu tajaa milziigajaa kuru no ebay pasuutiju) es taa nomociijos,ka vienaa briidii gandriiz saaku raudaat :( mes iebraucaam lieleveikalaa ,iepirkties, bet protams ,ka vinja somaa neseedees, blaava visu laiku ,chiiksteeja ,reeja un aardiijaas :( es vinju pirms tam meginaju pieradinaat..liku somaa un gardumus arii tur iekshaa..lai saprot ,ka ja seezh somaa tad dabuun gardumus.. bet nestraadaa tas :( pietam taa soma ir miiksta un kad es vinju piespradzeeju pie taa droshiibas aakjiisha,vinja taa raavaas aaraa,ka soma lociijaas un vinja paari malaam ar abaam prieksheejaam kjepaam .. murgs kkaads :( tad es meeginaaju to droshibas aakjiisha siksninju saiisinaat ar domu, ka nelidis pat ar galvu aaraa,bet taa vieta ,lai mierigi sedet,vinja sapinas taa ka gandriiz nozhnjaudza sevi :( tgd pat bail domaat kaa man buus ar vinju lidot :( ja man veel sava bagaazha un buus kaadas 2x jaapaarseezhaas un katru reizi jaanjem bagaazha aaraa ,tas sanaak sunja soma+25kg+15kg+mana rokaas sominja dokumentiem utt.. es pati sveru labi ,ja 45kg :D ir kaadi ieteikumi kaa vinju pieradinaat ? trakaakais ,ka cilveeki iet garaam un skataas uz mani kaa uz ... nezinu ko..tip ko es suni moku :D vinji nesaprot ,ka uz USA iepirkties tik biezhi cilveeki nebrauc :D bet pie pasha uudenskrituma Tiffaanija man liekas ,ka sapnoja iekluut somaa :D tur taa smidzina vissapkaart no taa uudenskrituma ,ka visis staigaa lietusmeeteljos un ar lietussargiem :D bet aaraa mums shodien bija +26
baigi es te sarakstiju (giggle)
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 2 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  refinnej Otrdiena Oktobris 11, 2011 9:02 am

Es atkal tieshi par somu pajautaju vai ta ir originala (nu domats firma vai pakaljdarinajums) un shi atbild - ne nav no adas bet no PU :32
Oj nu mums ar so so ar somu - sezh kad pati grib un kad negrib ari sak ardities. Katru reizi ienakot veikala nezini ka bus :32 Ipashi neerti ja eju viena un vinja ka parasti sak trakot kase, izlavities no somas un kad nelauju - koz mani. Tur ari uz mani skatas divaini, nu un ierec protams ari, ka vinja megina no somas izlavities, bet es vinjai saku - pacieties, pacieties, tulit iesim ara, ta ka traka izklausos laikam no malas :32 Bija doma soma vinju pat njemt uz shopingu pa centriem, bet domaju var aizmirst, sedes tik majas. Agrak uz rokam mierigi daudz maz sedeja, tik pec ilgam staigashanam saka palikt neapmierinata, bet tagad uz partikas veikalu ejot jau pec dazam min vinjai apnik. Nu varbut uz rokam izturetu ilgak bet es viss, nenjemu vairs veikala uz rokam, jo tas ir mocibas man, ka es neko nevaru riktigi apskatit un panest - savu somu, vinju, grozu - un ar kuru roku lai njem preces. Ta ka lai sez soma, nu ja vienigais riktigi trakot sak, tad jau neizskaidroju attiecibas un nerikoju apmacishanas stundas turpat veikala :32 Ta ka censhos pec iespejas vairak ar vinju pastaigaties, tad gadas ka ejot pastaiga ienakam ari veikala, tapec tadiem briziem vajag, lai vinja macetu sedet soma. Nu cinamies pagaidam, nez ka talak ies, masina uz visiem 100% sez soma un neko, bet ar veikaliem vel neiet tik labi. Tagad izdomaju ka ertak ir njemt ratus un vinju ar visu somu likt tur taja atvilktne prieksha, vismaz mierigak sanak, bet ari pakalj 2-3 precem tak nenjemsi ratus...
Bet vismaz liels prieks par drebitem - es meginu ziemas drebes vilkt, nu paskatities ka pierod jo valkashanai vel uzskatu ir par agru, un staiga ljoti labi, ljoti atri vispar pierada, bez problemam. Nez ko mes tagad bez lietus kombinezona daritu, agros ritos un velos vakaros tagad tik dregns un vejains... Nesen uzvilkam parbaudit ziemas jaku un autobusa vaditajs tads - nu vot, a ko ziema, kazoku vilks? :32 Cerams botinjas ar vinjai iepatiksies :)
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 2 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  tiffany* Otrdiena Oktobris 11, 2011 7:13 pm

es ceru ka taa soma busu cietaaka un vinja nevares izdariities taa kaa ar sho :D nu shaubos ,ka originaala soma mums buus pa 60$ ,kgan te ir veikals winners,kur brendu breedes ,apavi un dizaineru mantas ir ljoooti leetas.. bet ja no kiinas suuta..tad buus kiinas originaalaa :D man tgd taa soma zemee staav valjaa..lai vinja kaartiigaak iepaziistaas ar vinju,eh..redzeesim kaa buus ..ceru,ka seedees,jo citaadaa gadiijumaa stjuartes 8h varees klausiities vinja chiiksteeshanaa.. un taa nav no klusaakajaam :D
+ shoferim sanaaca smiekliiga piebilde :D es kkaa tgd censhos nevilkt ..viens ir tpc ,ka araa paari 20graadiem,otrkaart gribaas lai bish noruudaas..no taam paaris reizeem kad bijaam ar ziemas jaku un biksheleem aaraa,secinaaju ,ka ziemaa nebuus probleemu :) jaa..tik botinjas mani uztrauc :D
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 2 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  refinnej Otrdiena Oktobris 11, 2011 7:55 pm

tiffany* rakstīja: es kkaa tgd censhos nevilkt ..viens ir tpc ,ka araa paari 20graadiem,otrkaart gribaas lai bish noruudaas..no taam paaris reizeem kad bijaam ar ziemas jaku un biksheleem aaraa,secinaaju ,ka ziemaa nebuus probleemu :) jaa..tik botinjas mani uztrauc :D

Es tapat norudu, tik 1x uzvilku ziemas jaku lai parliecinatos, ka vinjai erti un nekas nespiezh, un tieshi tad shoferis mus ari piekera :32 Tagad tik lietus kombinezonu velkam - bet ari tikai kad ljoti nepatikams laiks, pa retam :)
Nu ja, no kinas jau diez vai ka bus originals, varetu teikt ka 99% ka nebus :32 Bet uzprasit jau intereses pec var. Vismaz vai soma izskatisies ka bilde, savadak ka ar kazu kleitam - bildes liek ar dizaineru kleitam pa 1000ls, bet pashi parshuj - cik nu lidzigi sanak Cry
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 2 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  tiffany* Otrdiena Oktobris 11, 2011 8:50 pm

refinnej rakstīja:
tiffany* rakstīja: es kkaa tgd censhos nevilkt ..viens ir tpc ,ka araa paari 20graadiem,otrkaart gribaas lai bish noruudaas..no taam paaris reizeem kad bijaam ar ziemas jaku un biksheleem aaraa,secinaaju ,ka ziemaa nebuus probleemu :) jaa..tik botinjas mani uztrauc :D

Es tapat norudu, tik 1x uzvilku ziemas jaku lai parliecinatos, ka vinjai erti un nekas nespiezh, un tieshi tad shoferis mus ari piekera :32 Tagad tik lietus kombinezonu velkam - bet ari tikai kad ljoti nepatikams laiks, pa retam :)
Nu ja, no kinas jau diez vai ka bus originals, varetu teikt ka 99% ka nebus :32 Bet uzprasit jau intereses pec var. Vismaz vai soma izskatisies ka bilde, savadak ka ar kazu kleitam - bildes liek ar dizaineru kleitam pa 1000ls, bet pashi parshuj - cik nu lidzigi sanak Cry

ahahah atcereejos ,ka pirms manaam kaazaam es ebay smatiijos un man draudzene sastaastija ,ka jasuuta un tur bija kleita ,kas man patika (dizainera) pa 100$ :D:D es pasutiju un atnaaca ..labaak nekomenteeshu..jau 4gadus staav garazhaa maisaa :D beigu beigas nopirku pa 800ls salonaa :D :(
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 2 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  Ruby Otrdiena Oktobris 11, 2011 9:46 pm

Vai tad ar lidmashiinu celjojot ar suni nav jaanjem cietais paarvadaajamais kraatinsh? Kursh buus jaaliek apakshaa zem seedeklja un taapeec vienmeer aviosabiedriibas ir tik specifiskas par notiktajiem izmeeriem??? Vai nu cita iespeeja ir speciaalaas Sherpa somas, vai Pet Flys!
Man nekad nav praataa naacis ka lidmashiinaa suni var paarvadaat parastajaa purse veida somaa!?! nez varbuut kjuudos, bet nu tas buutu tikai logjiski ka somai jaabuut speciaala veida.

Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 2 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  Lexy Trešdiena Oktobris 12, 2011 9:13 am

Ruby, man jau liekas, ka der jebkāda suņa pārvadājamā soma, ka tik atbilst pēc izmēriem. Bet var jau būt, ka es ar kļūdos, Katrā ziņā plastmasas cieto konteineru man kucēnam lidojot no Vācijas neviens neprasīja :)
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 2 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 3 Previous  1, 2, 3  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā