Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mums te viena modele aug :)

+4
Māriņa
Lily
Ruby
tiffany*
8 posters

Lapa 3 no 3 Previous  1, 2, 3

Go down

mums te viena modele aug :) - Page 3 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  tiffany* Trešdiena Oktobris 12, 2011 7:36 pm

Ruby rakstīja:Vai tad ar lidmashiinu celjojot ar suni nav jaanjem cietais paarvadaajamais kraatinsh? Kursh buus jaaliek apakshaa zem seedeklja un taapeec vienmeer aviosabiedriibas ir tik specifiskas par notiktajiem izmeeriem??? Vai nu cita iespeeja ir speciaalaas Sherpa somas, vai Pet Flys!
Man nekad nav praataa naacis ka lidmashiinaa suni var paarvadaat parastajaa purse veida somaa!?! nez varbuut kjuudos, bet nu tas buutu tikai logjiski ka somai jaabuut speciaala veida.


katrai aviokompaanijai ir savas prasiibas ,bet nekur nav teikts ka vajag cieto kont ,somai jaatbilst izmeeriem ,katraa gadiijumaa taa soma mums buus tikai skatam ,jo esmu vairaaak kaa paarliecinaata ,ka Tiffa nesedeet tajaa somaa, nekaa cietajaa kont nekur citur kaa tikai man kleepii,jo preteejaa gadiijumaa vinja gaudos pa visu lidmashiinu un 8h laikaa neviens nespees iemigt :) viena meitene lidoja ar jorku..un saakumaa stjuartes bija dusmigas,ka suns nav somaa ,bet beigaas tas sunitis esot staigaajis pa lidmashiinu,pashas stjuartes saprata ,ka nav citas iespeejas vinju apklusinaat :D
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 3 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  tiffany* Trešdiena Oktobris 12, 2011 10:26 pm

izbaudaam siltaa dienas :)

mums te viena modele aug :) - Page 3 50aa91cb322c
mums te viena modele aug :) - Page 3 Aadc37bb704f
mums te viena modele aug :) - Page 3 C98db1c8ef63
mums te viena modele aug :) - Page 3 Ff8f4598c872
mums te viena modele aug :) - Page 3 3fab9e9234c1
mums te viena modele aug :) - Page 3 A674ba6d3aff
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 3 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  Lexy Ceturtdiena Oktobris 13, 2011 8:08 am

Ai, cik forši jums :) Man ar gribas sauli! vakarm manam Čīno bija pirmā diena, kad varēja izvest pastaigāties ārā, bet nu tas laiks tik briesmīgs. Šorīt mazie vispār nelaimīgi bij, kad ārā lietus tā gāza :(
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 3 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  tiffany* Ceturtdiena Oktobris 13, 2011 6:57 pm

Lexy rakstīja:Ai, cik forši jums :) Man ar gribas sauli! vakarm manam Čīno bija pirmā diena, kad varēja izvest pastaigāties ārā, bet nu tas laiks tik briesmīgs. Šorīt mazie vispār nelaimīgi bij, kad ārā lietus tā gāza :(

jaa taa jau forshi,bet arii maaniigi... vienu vai divas dienas sauliite un tad vienu dienu gaazh kaa no spainja :(
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 3 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  Eliina Ceturtdiena Oktobris 13, 2011 10:27 pm

ļoti jaukas bildītes Icon24
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 3 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  tiffany* Ceturtdiena Oktobris 13, 2011 11:28 pm

Eliina rakstīja:ļoti jaukas bildītes Icon24

Paldies :))
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 3 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  refinnej Piektdiena Oktobris 14, 2011 6:20 am

Izskatas ta ka vasara, es jau noilgojos pec vasaras Cry Mums gan otro dienu list, tik briezhiem nelist, prieks vismaz ar kombinezonu vinja iet ara - atri nokartojas un kepu gaisa lai nemu uz rokam un nesu majas :32
Pirma bildite superiga - divas skaistules :) mazinja dod buchu, milji Kiss
Ta guleshana ar traki milji izskatas, museja ar biezhi ta gulj :) Tik tagad kad ir auksts vinja parasti palien pilnigi zem segas, gulj kautkur musu jostasvietu limeni :32
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 3 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  Lexy Piektdiena Oktobris 14, 2011 8:11 am

Oi jā, laiks mūs galīgi nelutina. Čīno vispār nelaimīgs, kad jāsāk tagad pašam staigāties, jo peļķēs iekāpt nav forši :32 Mela vispār demonstratīvi šorīt kamēr es ģērbos, aizgāja un pačurāja uz autiņa :Chihuahua7: tipa - kam vēl vajag ārā, tas arī lai iet! Bet nu ņēmu visus trīs un gājām tāpat :Chihuahua4:
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 3 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  refinnej Piektdiena Oktobris 14, 2011 9:08 am

Lexy rakstīja:Oi jā, laiks mūs galīgi nelutina. Čīno vispār nelaimīgs, kad jāsāk tagad pašam staigāties, jo peļķēs iekāpt nav forši :32 Mela vispār demonstratīvi šorīt kamēr es ģērbos, aizgāja un pačurāja uz autiņa :Chihuahua7: tipa - kam vēl vajag ārā, tas arī lai iet! Bet nu ņēmu visus trīs un gājām tāpat :Chihuahua4:
Es savejo sabuchotu un nez ko vel ja vinja seshos no rita, kad man jabrauc uz darbu, aizietu un visas savas darishanas izdaritu uz AUTINJA, nevis tik pačurā un uz paklāja :Chihuahua7: Viss, nolemts to paklaju njemt nost jo vinjas spitiba jau apnika, bez paklaja cerams bus vieglak ieskaidrot ka jaiet uz autinja, ja jau nevar liekas minutes nociesties, kamer iesim ara :Chihuahua9: Vel domaju to pushamo droshibai nopirkt - ko smidrzina tur kur vajag iet, lai autinju apsmidzinat.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 3 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  Lexy Piektdiena Oktobris 14, 2011 9:12 am

Oi, kā es tevi saprotu, man Čīno vispār 2/3 reiū iet ne uz autiņa :Chihuahua7: Bet man pa istabām mīkstais grīdas segums smilie004 Tagad jau jūtu, ka ienākot dzīvoklī, ož pēc kucēna čurām!!! Un kamēr nav pieslēgta apkure, nevaru likt lietā savu karcheri un izmazgāt visu, bail, ka pārāk ilgi mitrums turēsies un ka nesāk kaut kur apakšā pelēt.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 3 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  refinnej Piektdiena Oktobris 14, 2011 10:17 am

Lexy rakstīja:Oi, kā es tevi saprotu, man Čīno vispār 2/3 reiū iet ne uz autiņa :Chihuahua7: Bet man pa istabām mīkstais grīdas segums smilie004 Tagad jau jūtu, ka ienākot dzīvoklī, ož pēc kucēna čurām!!! Un kamēr nav pieslēgta apkure, nevaru likt lietā savu karcheri un izmazgāt visu, bail, ka pārāk ilgi mitrums turēsies un ka nesāk kaut kur apakšā pelēt.
Ja, tagad toch viss ljoti leni zhust, labak pagaidit, kamer saks kurinat.
Nu es neteiktu ka ta ir musu liela problema, ka netiekam ar to gala, vnk aiz nevajadzibas pagaidam ipashi vinjai nemacijam iet uz autinja. Nemacitu ari, jo pastaigaties ejam un ar to problemu nav, bet parasti ta churashana vinai ir no ritiem, kad mes celjamies - princese vel gulj, bet kad atnak uz virtuvi un mes brokastojam man jau negribas uzreiz visu pamest un skriet ara ar vinju. Nu vot saja laika vinja ari citreiz paspej aiziet uz to istabu un pachurat tur... Un pedeja laika biezhak un biezhak, laikam doma ka ta speciala "zalite" viesistaba vinjai ieklata :32 Pie tam kad viena pa dienu citreiz uz loti ilgu laiku paliek un taja istaba nav paklaja bet autinjsh ir - tad ne, tad jau var paciesties :( Un interesanti, 1x gajam ciemos, speciali biskinj velak izgaju ar vinju pirms cieminjiem ar domu ka pacietisies lidz vakaram, nemaz tik ilgi tur nebijam un shi skraida skraida un saka churat :32 Galvenais tur liels paklajs istabas vidu bet shi tieshi blakus paklajam pachuraja, nu brinums ka ne uz paklaja :32
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 3 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  Lexy Piektdiena Oktobris 14, 2011 10:22 am

refinnej rakstīja:
bet parasti ta churashana vinai ir no ritiem, kad mes celjamies - princese vel gulj, bet kad atnak uz virtuvi un mes brokastojam man jau negribas uzreiz visu pamest un skriet ara ar vinju.

Lūk, šī iemesla dēļ, es vienmēr kad ceļos, pirmais darbs - izvedus suņus ārā. Arī brīvdienās :)
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 3 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  refinnej Piektdiena Oktobris 14, 2011 10:32 am

Lexy rakstīja: Lūk, šī iemesla dēļ, es vienmēr kad ceļos, pirmais darbs - izvedus suņus ārā. Arī brīvdienās :)
Brivdienas ja - vnm ta ir, bet darbadienas, ka jau teicu, parasti es kad celjos tad vinja vel gulj, nevilksi tachu guloshu suni ara :32 Citreiz vinja 5min vairak pagulj, citreiz pusstundu, tapec ta ari sanak. Un no otras puses es priecajos, bet vnk jasanjemas un jaizmanto tas sava laba - sak churat - liec uz autinja :) vnk ne vienmer ir erti nnav slinkums skriet vinjai pakalj kad tu 5 no rita brokasto, pie tam ja vinja vel nesaka neko darit, tad tava prieksha ari lekas spelesies bet nechuras :32 Laikam vsp vajadzeja sakt brokastot viesistaba, lai uzreiz vinju piekert nozieguma vietaa :32
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 3 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  tiffany* Piektdiena Oktobris 14, 2011 7:01 pm

Lexy rakstīja:Oi, kā es tevi saprotu, man Čīno vispār 2/3 reiū iet ne uz autiņa :Chihuahua7: Bet man pa istabām mīkstais grīdas segums smilie004 Tagad jau jūtu, ka ienākot dzīvoklī, ož pēc kucēna čurām!!! Un kamēr nav pieslēgta apkure, nevaru likt lietā savu karcheri un izmazgāt visu, bail, ka pārāk ilgi mitrums turēsies un ka nesāk kaut kur apakšā pelēt.

nu kas taa pa modi vinjiem uz paklaajiem churaat :( Tiffa arii ,ja grib churaat obligaati to izdariis uz paklaaja .. mums gan maajaas nav.. bet loubijaa un veikalos gan ir :D galvenais ,ka nevar jau pachuraat pirms ieejam iekshaa...pataupaas paklaajam lol!
dziivoklii mums ir parkets .. un tas arii vietaam uzsuucies ar churaam un kad iet no vienas istabas uz otru.. juut kuceena churu smaku :(
bet saakumaa mees likaam vinjai churaat uz aviiziites .. un negaaja tik labi.. bet tgd es peerku tos speciaalos pee pads ar smaku un ir daaaudz labaak ..ljoti reti kad pachuraa ne uz paladzinja .. un aaraa arii churaa vnm kad izejam ..ar kakaashanu mums gan neiet :S kluuda bija lamaat par kakaashanu pa stuuriem... tgd vinja kakaa un kaartiigi sleepj to ..reti kad pakakaa aaraa :( un lielaakoties vinja maajaas to dara vannasistabaa ..gandriiz pie pahsa poda :D
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 3 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  Ruby Otrdiena Oktobris 18, 2011 11:57 pm

Lexy rakstīja:Ruby, man jau liekas, ka der jebkāda suņa pārvadājamā soma, ka tik atbilst pēc izmēriem. Bet var jau būt, ka es ar kļūdos, Katrā ziņā plastmasas cieto konteineru man kucēnam lidojot no Vācijas neviens neprasīja :)

Veel nesen lasiiju taadu kompaaniju kaa Aribaltic, Luftansa, KLM saitos par to ka jaabuut cietajam + uudensnecaurlaidiigajam carrier + noteikti izmeeri, nu man praataa naak tikai vai nu plastmasas konteiners vai Petflys vai Sherpa, bet arii tad tie tak nav uudens necaurlaidiigie, ne!?! Nu nez, protams jaaskataas individuaali kaadi ir katras aviokompaanijas noteikumi, bet taapat parastaa sunju somaa es nevestu, nu tak taapat kaa auto, droshiibas noluukos vajag ko "pamatiigaaku"!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 3 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  Lexy Trešdiena Oktobris 19, 2011 7:56 am

Hmm, a no Vācijas es abas reizes ar bēbjiem, izmantojot Airbalticu lidoju. Nu nez, mož jauni noteikumi, tas bija gadus 3 atpakaļ jau laikam.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 3 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  tiffany* Trešdiena Oktobris 19, 2011 8:31 pm

Lexy rakstīja:Hmm, a no Vācijas es abas reizes ar bēbjiem, izmantojot Airbalticu lidoju. Nu nez, mož jauni noteikumi, tas bija gadus 3 atpakaļ jau laikam.

ir jau ir tie noteikumi taadi pashi, tik cilvceeki neieveero tos noteikumus 100%.. nesen viena meitene lidoja ar suniiti un suns bija vnk sunju somaa un praktiski tajaa somaa neseedeeja ,pat staigaaja pa lidmashiinu mazliet.. zinu ,ka tas nav droshi utt.. bet ja jaalido 20h nedomaaju,ka ljoti veseliigi seedeet kkaadaa buurii zem kreesla :(
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 3 Empty 8nedeeljas

Post  tiffany* Ceturtdiena Oktobris 20, 2011 9:20 pm

mums te viena modele aug :) - Page 3 1ed138009e33
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

mums te viena modele aug :) - Page 3 Empty Re: mums te viena modele aug :)

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 3 no 3 Previous  1, 2, 3

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā