Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tiffany un Rokijs -labaakie draugi

+2
refinnej
tiffany*
6 posters

Go down

Tiffany un Rokijs -labaakie draugi  Empty Tiffany un Rokijs -labaakie draugi

Post  tiffany* Ceturtdiena Novembris 17, 2011 10:01 am

Tiffany un Rokijs -labaakie draugi  E13368a65a75

Tik izlutinaatai mazulei kaa Tiffai, bija gruuti saprast, kpc mazaa Alise visu laiku vinju staipa apkaart un moka.. tgd vinja jau redzot Alisi ..saak ruukt :D bet nekozh..tik pabiedee (giggle)

Tiffany un Rokijs -labaakie draugi  91e49f6abf85

Taa kaa mees tgd dziivojamies pie mana braalja,mums te ir draudzinsh pundurpinchers Rokijs ..bez kura Tiffa tgd pat minuuti nevar iztureet Razz vinji tieshaam ir labaakie draugi un uzvedaas kaa dviinji :D viens no otra samaaciijushies trikus :)
Tiffany un Rokijs -labaakie draugi  61db840eeeee
Tiffany un Rokijs -labaakie draugi  18f457422108
Tiffany un Rokijs -labaakie draugi  C85806068b98

tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffany un Rokijs -labaakie draugi  Empty Re: Tiffany un Rokijs -labaakie draugi

Post  refinnej Ceturtdiena Novembris 17, 2011 12:33 pm

:32 :32 :32
Tiesham dvinji :) Tam draugam vajadzetu vel stavoshos ausis, butu palielinata Tifas kopija :32
Mums pagalma ar viena draudzene, old english sheepdog, nez ka citas valodas isti saucas ta suga, ta musu Berri visu atkarto aiz vinjas, ka shi sak kadu garamgajeju apriet, ta musu ar piebiedrojas, kaut parasti ta nekad nedara :32
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffany un Rokijs -labaakie draugi  Empty Re: Tiffany un Rokijs -labaakie draugi

Post  tiffany* Ceturtdiena Novembris 17, 2011 5:50 pm

refinnej rakstīja: :32 :32 :32
Tiesham dvinji :) Tam draugam vajadzetu vel stavoshos ausis, butu palielinata Tifas kopija :32
Mums pagalma ar viena draudzene, old english sheepdog, nez ka citas valodas isti saucas ta suga, ta musu Berri visu atkarto aiz vinjas, ka shi sak kadu garamgajeju apriet, ta musu ar piebiedrojas, kaut parasti ta nekad nedara :32

Peec idejas jau butu jaastaav ,bet vinju beerniibaa sakoda un laikam deelj tas traumas nestaav :( Un veel tas pinchers ir ljoooti muskuljains.. taa laikam suga taada... vinjam pilniigi sparninji uz muguras :O
Es pat tgd nezinu kaa buus, kad lidosim uz Ca atpakalj :S vinji viens bez otra vairs nevar :( saakumaa bija bail..ka tik nav taa ,ka Rokijs vinju kaa meiteni uztver... bet nee.. " brachkas" :D
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffany un Rokijs -labaakie draugi  Empty Re: Tiffany un Rokijs -labaakie draugi

Post  refinnej Ceturtdiena Novembris 17, 2011 11:49 pm

Vsp jau cik esmu redzejusi bildes, tie minipincheri ir lidzigi tojiem, vismaz bildes - pec izskata. Tieshi nesen skatijos :)
Nu bus vien jums jasagada jusu milulitei personigo draugu/draudzeni :32
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffany un Rokijs -labaakie draugi  Empty Re: Tiffany un Rokijs -labaakie draugi

Post  Eliina Piektdiena Novembris 18, 2011 1:00 am

refinnej rakstīja: old english sheepdog
Bobteils :)
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffany un Rokijs -labaakie draugi  Empty Re: Tiffany un Rokijs -labaakie draugi

Post  refinnej Piektdiena Novembris 18, 2011 1:37 pm

Eliina rakstīja:
refinnej rakstīja: old english sheepdog
Bobteils :)
Bet ss tadi nav? Neredzu tur tadu nosaukumu. Man jau liekas ka google old english sheepdog izdod bildes, kas vairak lidzigas musu draudzenei, bet bobteils itka mazliet savadak izskatas, bet var jau but ir viens un tas pats :)
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffany un Rokijs -labaakie draugi  Empty Re: Tiffany un Rokijs -labaakie draugi

Post  refinnej Piektdiena Novembris 18, 2011 1:38 pm

refinnej rakstīja:
Eliina rakstīja:
refinnej rakstīja: old english sheepdog
Bobteils :)
Bet ss tadi nav? Neredzu tur tadu nosaukumu. Man jau liekas ka google old english sheepdog izdod bildes, kas vairak lidzigas musu draudzenei, bet bobteils itka mazliet savadak izskatas, bet var jau but ir viens un tas pats :)
Ne, ne, tie pashi vien ir :)
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffany un Rokijs -labaakie draugi  Empty Re: Tiffany un Rokijs -labaakie draugi

Post  Eliina Piektdiena Novembris 18, 2011 11:12 pm

ir ir tie pasi :) http://www.petnet.lv/sheep/010.html

ne ss.lv nav jo latvija nav isplatita skirne un kucenu ir maz vai pat nav es isti nezinu


tiffany* - loti jaukas bildiites icon105
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffany un Rokijs -labaakie draugi  Empty Re: Tiffany un Rokijs -labaakie draugi

Post  Žozefīna Sestdiena Novembris 19, 2011 12:10 am

Tiffa par riktīgu skaistuli izaugusi ! Kiss

Un tas pundurpinčers... mmmm, ļoti smuks puikiņš. Man vispār pundurpinčeri ļoti patīk, vienmēr, kad uz ielas redzu, atskatos. Pundurpinčers pēc savas būtības ir dobermana miniatūrs - sargsuns.
Kādreiz dzīvē noteikti gribētu i dobermanu, i pundurpinčeru sev. icon49
Žozefīna
Žozefīna
Profesional
Profesional

Number of posts : 291
Join date : 02.10.10
Age : 36
Dzīvesvieta : Rīga

http://www.inka-world.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffany un Rokijs -labaakie draugi  Empty Re: Tiffany un Rokijs -labaakie draugi

Post  Lexy Sestdiena Novembris 19, 2011 8:00 pm

Super pārītis :) Un tiešām abi vienkārši identiski visu dara :32 Nu, vajadzēs jums ar steigu sev to otru mazuli gādāt :)
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffany un Rokijs -labaakie draugi  Empty Re: Tiffany un Rokijs -labaakie draugi

Post  Ruby Ceturtdiena Decembris 01, 2011 3:12 am

Tieshaam kaa dviinji :) jaukas bildiites!!!
Manai viira maasai ir pundurpincheru meitene, bet vinja ir stirpi mazaaka kaa standartaa, apm 3 kg, bet vajadzeetu buut uz kaadi 4 kg noteikti, bet nu taa pat vinja ir ljoti muskuljota :) taa man it kaa patiik, bet prieksh manis shii shkjirne buutu par strauju, dikti aktiivi sunji!!


Starpcitu kaa mazaa Tiffany paarcieta lidojumu uz LV??
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffany un Rokijs -labaakie draugi  Empty Re: Tiffany un Rokijs -labaakie draugi

Post  tiffany* Ceturtdiena Decembris 08, 2011 11:51 pm

Paldies Razz nebiu domājusi,ka viņi tā sadraudzēsies :32
tgd viņi vsp ir nešķirami :)
uii...lidojums man likaas daudz gruutaaks nekaa vinjai :D patraapijaam ljoti jauka apkalpe un mes ar siksninju staigaajaam pa ļoteni un visi vinjai deva savas gaļinas un taadaa garaa Razz viņai pat bija pashai sava vieta Chihuahua
Gāja churaat uz paladzinja tualetee :) vsp uzvedas ljoooti labi, tikai kad mums bija paaris stundas Kijevaa jaagaida lidmashiina uz Riigu..tas bija vaajpraats :D viņa tā raudāja ,ka es beigās neizturēju un klausijos mūziku austiņās :D nabadziite gaaja pie loga un skrāpējās kā gribējās aaraa bigsmiles91
bet lidojums uz Riigu bija iiss un visu to laiku vinja noguleeja..kopumaa es domaaju ,ka viņa baigais malacis bija :) bet tgd gan mums te iet jautri :D :( aaraa vinja kategoriski atsakaas churaat :( vsp ar to churaashanu baigi shvaki iet...churaa kur grib un kur pagadaas...man sanaak speciaali vinju neesaat uz paladzinju un gaidiit kad pachuraas..un ja nav maajas neviens..tad nu pelke un kaka garanteeta kkur :( un pinchers tgd arii..apjucis laikam..kpc Tiffa churaa uz paladzinja iekshaa un vinsh nevar ?!! bet tas tak puika ...un vinsh kkad bija pachuraajis arii uz paladzinja(bet ta ka tas paladzinsh staav pie sienas vannasistabaa) vinsh nochuraaja sienu :( tā gadiijaas tikai vienu reizi..ceru,ka vairs taa nebuus..jo mēs vēl kādu mēnesi buusim LV :)
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffany un Rokijs -labaakie draugi  Empty Re: Tiffany un Rokijs -labaakie draugi

Post  refinnej Piektdiena Decembris 09, 2011 7:31 am

Oj, mums atkal ir otradi - majas nekadas churashanas. Citreiz pec darba, pec agras celshanas es vnk atnaku majas, izejam pastaiga, sho to padaru un vnk atluztu. Virs tapat. Un tad citreiz pec 11 jau pamodos un saprotu ka jaizved suns. Tas ir vnk mocibas citreiz, ta gribas lai vnk aiziet uz paladzinja un miers... Un jaiet jau jebkura laika - gan lietus, gan sniegs, gan verta - ta ka trakie vieniegie pastaigajamies :) Sakuma shi sashutusi, kapec tada laika jaiet ara, bet tad jau iejutas un jau prieciga apchura visu araa :32 Mes jau no ritiem mierigi brokastojam, agrak vinja par to laiku gaja viesistaba un churaja, a tagad neka - gaida. Nu malace jau, bet ta bija mana vieniga ceriba vinai iemacit uz paladzinja, tagad nemaz nezinu ka lai to izdaru :(
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffany un Rokijs -labaakie draugi  Empty Re: Tiffany un Rokijs -labaakie draugi

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā