Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chihuhua sterilizācija

+4
Ruby
refinnej
Eliina
Lapsinja
8 posters

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Go down

Chihuhua sterilizācija - Page 2 Empty Re: Chihuhua sterilizācija

Post  Ruby Otrdiena Septembris 11, 2012 2:18 pm

aa nu tad jau ok, ka patur 4 stundas peec operaacijas :)

Nu ja uzliks lampu tad diezvai tiks klaat, tagad vinjas ir visvisaadas - arii taada kaa resna riepinja (miiksta). Sunjiem tik shausmiigi nepatiik taas parastaas lampas, nu briesmiigi neertas.

Es nez, kaa labaak dariit, nu es noteikti gribeetu buut klaat naakoshajaa dienaa peec operaacijas, varbuut vari ar kaadu sarunaat to 3-dienu ka atnaak un paskataas vinju!?!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuhua sterilizācija - Page 2 Empty Re: Chihuhua sterilizācija

Post  refinnej Otrdiena Septembris 11, 2012 2:31 pm

Ruby rakstīja:aa nu tad jau ok, ka patur 4 stundas peec operaacijas :)

Nu ja uzliks lampu tad diezvai tiks klaat, tagad vinjas ir visvisaadas - arii taada kaa resna riepinja (miiksta). Sunjiem tik shausmiigi nepatiik taas parastaas lampas, nu briesmiigi neertas.

Es nez, kaa labaak dariit, nu es noteikti gribeetu buut klaat naakoshajaa dienaa peec operaacijas, varbuut vari ar kaadu sarunaat to 3-dienu ka atnaak un paskataas vinju!?!
Nu man liekas, ka tas ir viss kopā - operācija un pieskatīšana nez cik kas. Vispār jau varētu mēģināt sarunāt, ja kāds varēs. Man likas vienu ar lampu viņu negribas atstāt ja nu gribēs noņēmt, nomocisies un manis nebūs klāt Cry Man jau arī liekas, ka labāk tad jau 5dien, nu ja tikai 2dien un 3dienu ar kādu sarunāt..
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā