Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chihuhua sterilizācija

+4
Ruby
refinnej
Eliina
Lapsinja
8 posters

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Go down

Chihuhua sterilizācija Empty Chihuhua sterilizācija

Post  Lapsinja Pirmdiena Novembris 28, 2011 2:53 pm

Sveikas!!! Vēlējos uzzināt, kad es savu meiteni varu vest pie veta sterilizēt?? Cik tas aptuveni varētu izmaksāt? Un galvenais, kur jūs ieteiktu vest viņu sterilizēt, vēlams Rīgā? Kur jūs parasti ejat pie veta?
Viņai pēc 2 nedēļām paliek 4 mēnesīši. Chihuahua
Un kad meitenēm parasti ir pirmās mēnešreizes? :Chihuahua3:

Lapsinja
Newbie
Newbie

Number of posts : 6
Join date : 04.09.10
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuhua sterilizācija Empty Re: Chihuhua sterilizācija

Post  Eliina Otrdiena Novembris 29, 2011 10:39 pm

kuciti tik agri gan nevares sterilizet. jagaida apmeram lidz gadam bus :)

mekleshanas loti dazadi ka kuram var sakties jau 6men. un var sakaties ari 16men., bet parasti videji ap 9men sakas
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuhua sterilizācija Empty Re: Chihuhua sterilizācija

Post  refinnej Trešdiena Novembris 30, 2011 9:51 am

Musu meitenei cilpa uzpampa (laikam beidzot ir uzpampusi, jo ieprieksh jau ar vairakas reizes likas :32 ), ta ka laikam driz gaidamas. Vinjai tulit 8 men. bus. Jaa, ka laiks skrien :)
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuhua sterilizācija Empty Re: Chihuhua sterilizācija

Post  Ruby Ceturtdiena Decembris 01, 2011 3:08 am

Principaa var sterelizeet no 6 meeneshu vecuma, nu taa tagad dara, bet lieta taada ka tieshi mazsuniishi daudz ilgaak aug nekaa lielie sunji, un liidz ar to agri sterelizeejot mazsuniiti tas taa vienkaarshot sakot var "vairs neizaugt taads kaa tam vajadzeetu". It iipashi jau chihi kas ap 5-7 meeneshi iet cauri tai negliitaa piileena stadijai, kad kaajas par garu, galvas par mazu prieksh vinju kjermenja u.t.t Protams tas neattiecaas uz visiem.
Leemums jaapienjem pasham saimniekam kad sterelizeet, bet teoreetiski var sterelizeet no 6 meeneshi jau.

P.S. man ir divas sterelizeetas chi kuciites, abas tika stereliizeetas peec 3 mekleeshanaas, apm 1.5 - 2 gadu vecumaa.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuhua sterilizācija Empty Re: Chihuhua sterilizācija

Post  Lexy Ceturtdiena Decembris 01, 2011 8:54 am

Hmmm, vot es ar pētu un pētu savu Melu un kā nav tās meklēšanās, tā nav, esmu viņai jau apnikusi ar savu praktiski ikrīta gāzšanu uz muguras lūrēt :32
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuhua sterilizācija Empty Re: Chihuhua sterilizācija

Post  Lapsinja Ceturtdiena Decembris 01, 2011 3:04 pm

Paldies par ieteikumiem! Domāju, ka kaut kur uz gadu, pusotru vedīšu runāties.
BET, kur jūs ieteiktu vest viņu?? Ruby, kur Tu vedi sterilizēt? Cik tas varētu izmaksāt?

Lapsinja
Newbie
Newbie

Number of posts : 6
Join date : 04.09.10
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuhua sterilizācija Empty Re: Chihuhua sterilizācija

Post  Ruby Ceturtdiena Decembris 29, 2011 5:50 pm

Es neesmu Latvijaa, tapeec nemaaceeshu ieteikt kur vest sterelizeet :( Vispaar labas atsauksmes esmu dzirdeejusi par Toto kliiniku Riigaa pie Dr. Drapches.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuhua sterilizācija Empty Re: Chihuhua sterilizācija

Post  refinnej Otrdiena Jūnijs 26, 2012 11:14 pm

Esmu apjukusi ar sterelizeshanu. Saka, ka jasterelize un tad bus mazak problemu ar veselibu, nebus audzeji utt (nu skaidrs ka ne 100%) un muzhs bus ilgaks utt. Vets teica nakt uz gadu bet es ta ari neesmu sanjemusies bigsmiles91 Tagad mums jau otra mekleshanas.
Pastastiet par savu pieredzi sterelizeshana, vai vajag, kadi +/-. Es tiesham baidos par vinju, ljoti, bet darishu ta, ka vinjai bus labak - lai tikai ilgak un veseligak dzivo. Kas var notikt sterelizeshanas laika, kadas statistikas varbut ir utt.. Nu pilnigi nez ko darit un ka sanjemties, nevareju sanjemties pat lieko zobu izraut, baidijos, bet tagad icon25
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuhua sterilizācija Empty Re: Chihuhua sterilizācija

Post  Eliina Trešdiena Jūnijs 27, 2012 1:50 pm

nu ir ta ka man pasai suni nav vel nodzivojusi lidz 10gadiem, man meitenes vel jaunas un es planoju kucenus, bet tiem kuriem kuceni nebus iesaku sterilizet, jo stradaju klinika un loti biezi nak 10gadigi suni kuriem ir visadas problemas audzeji, strutojoshas piometras un tad suns ir 10gados jaoperee, ja man butu jaizlemj es tomer labak sterilizetu atrak....

riski ir tadi ka suns pec sterilizacijas atrak aptaukojas un var rasties problemas kas saistitias ar aptaukoshanos,bet nu tam var sekot lidzi.

ja neesi 100% parliecinata vari pirms omeracija vel uztaisit asins analizes, sirds kardiogramu, ja nu tik loti baidies....
Galvenais ir uzticeties savam arstam un redzet ka vins ir parliecinats par to ko vins daris :)
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuhua sterilizācija Empty Re: Chihuhua sterilizācija

Post  Lily Trešdiena Jūnijs 27, 2012 2:55 pm

Pilnīgi piekrītu Eliinai. Es arī strādāju klīnikā un kas tik nav redzēts, tiešām iesaku, ja negribi pārot- sterilizē un pilnīgs miers.. VIENĪGAIS kas ir, tā ir lielāka iespēja aptaukoties..
un kas var notikt sterilizēšanas laikā? nekas! tā ir viena no vienkāršākajām operācijām, tiešām, nekas tāds tur nav un tas notiek ātri un nav nekādi baigie riski, ka ar suni kas var atgadīties.
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuhua sterilizācija Empty Re: Chihuhua sterilizācija

Post  refinnej Trešdiena Jūnijs 27, 2012 6:47 pm

Nu cik lasits tad lielakais risks ir narkoze, tapat ka pie zobu raushanas? Par to ari toreiz uztraucos, bet gaja labak neka vareja iedomaties, pa celjam savu miluli nesu uz rokam, majas vel mazliet paguleja bet jau pec dazam stundam skraidija itka nekas nebutu bijis, taja zinja es itka dakterim uzticos. Kad prasiju - droshi teica lai vedu un viss, neizskatijas ka butu par kaut ko satraucies, bet nu kas tad vinjam. Es jau te lasu visu ko un tricu. Nu un plus pie visa - raksta jau, ka ta, ka neka ir operacija un var gadities viss kas.. Un vel - statistika, par vecumu, kura vislabak operet - un tas ir vsp pirms pirmas mekleshanas, tad ar katru reizi audzeju iespejamiba palielinas, tad jau man janozelo ka neautaisiju vel atrak, kaut ari lasits, ka ja taisi pavisam mazam kucenam, tad neriktigi augs utt..
Nu laikam jau iesim tad uz rudeni, tagad negribetos kad ara tads laiks labs un peldsezona njemties ar retam, rudeni butu mierigak ar to ne? Tulit iesim poteties, tad ari visu velreiz pajautashu.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuhua sterilizācija Empty Re: Chihuhua sterilizācija

Post  Lily Piektdiena Jūnijs 29, 2012 7:12 pm

nezinu kur tu esi lasiijusi, ka jaataisa ir pirms pirmaas mekleesanaas.. man tas liekas mulkibas, bet varbut ari ka kads ta dara.. nu pienjemsim ja sunim ir meklesanaas kados 8-9 meneshos (ir kuces, kas mekleejas veel agraak, piemeeram mans tojs meklējās 6 mēnešos, vēl viens tojs- 7 mēnešos)... tatad suni tu gribeetu sterilizet veel pavisam kuceenam esot, kaados 7 meeeshos??? tas ir stipri par jaunu... vislabaakais laiks sterilizeet kuci ir 4 meeneshus peec mekleeshanaas, vienalga vai pirmaas, vai otraas, vai piektaas.. nu un, ka palielinas audzeju iespejamiba? tieshi tapec vajag to sterilizaciju, lai nebutu tie audzeji un problemas.
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuhua sterilizācija Empty Re: Chihuhua sterilizācija

Post  ajame Piektdiena Jūnijs 29, 2012 10:36 pm

Pirms pirmās meklēšanās iesaka sterilizēt kaķus. Es savu pirmo sfinksu kā reiz sterilizēju ap 6 mēnešu vecumu. Suņiem nedaudz savādāk.
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuhua sterilizācija Empty Re: Chihuhua sterilizācija

Post  refinnej Svētdena Jūlijs 01, 2012 1:50 pm

Bija, bija jau ta rakstits - ka jasterelize pirms pirmas mekleshanas, nesaku jau ka ta ir, pati nezinu, nu ja mums ari sanaca ka vets ieteica sterelizet 4 meneshus pec pirmas mekleshanas, nu vinjsh nemineja to laiku bet teica konkretu laiku, kas ari sanak atbilst pec 4 meneshiem. Nu tad laikam mums tieshi pec otras ari sanaks iet rudeni, jo otra vinjai ir tagad, nu ka jau teicu, prasishu ari vetam, vinjsh man liekas labs un prasmigs arsts. Par audzeju iepspejamibu es lasiju ka jo velak taisi, jo lielaks risks ka varetu but audzeji. Tieshi taja raksta ari bija rakstits, ka jataisa pirms pirmam jo tad risks ir vismazakais, ar katru mekleshanos tas pieaug.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuhua sterilizācija Empty Re: Chihuhua sterilizācija

Post  Ruby Trešdiena Jūlijs 11, 2012 3:32 pm

Olga - es tevi pilniibaa saprotu, arii man tieshi shaadi bija ar Pepiju - ilgi saudiijos un nevareeju izlemt ko dariit. It kaa jau zinaaju uzreiz kad vinju panjeemu ka kuceenus negribu, vispirms jau vinjas izmeera deelj tas buutu neiespeejami un tad veel man sajeegas no taadaam lietaam nebija nekaadas, zinaaju ka nekaadaa gadiijumaa nepakljaushu vinju taadam riskam un zinaaju ka sterelizeeshu liidz pienaaks noteiktais vecums. Bet ka pienaaca tas laiks un es jau pieteicu kliinikaa datumu tad vienkaarshi man aizgaaja kaut kas ciet un nespeeju pat racionaali domaat, vienkaarshi bija shausmiigais bailes par savu suni ka vinju zaudeeshu, naktiis murgoju, vaacot informaaciju redzeeju tikai slikto ne labo liidz beidzot vienkaarshi tajaa riitaa kad vajadzeeja vest uz operaaciju - piezvaniiju un atteicu, sliktaas emocijas njeema virsroku paar mani. Peec laicinja nokauneejos un sanjeemos pieteikt atkal jaunu datumu, protams notika taas pashas shausmas atkal visas sliktaas domas u.t.t Atceros ka toreiz pieteicos vienaa sunju formuaa un vienkaarshi atklaati uzrakstiiju ka man ir shausmiigas bailes, visi bija ljoti atsauciigi un mani mierinaaja, ieteica izrunaaties kaartiigi ar savu vetu - izprasiit visu visu siikumos kaa notiek pati proceduura, kaadas narkozes pielieto, kaadas atsaapinoshaas vielas, kas notiek pirms un peec, cik ilgi notiek shii proceduura, cik ilgi suns atrodaas zem narkozes, kaada vetam ir pieredze ar tik maziem dziivniekiem, kaadas paarbaudes iespeejams veikt pirms pashas operaacijas u.t.t Taa arii dariiju, izrunaajos ar savu vetaarsti un vinja mani nomierinaaja, pat veel mazaakiem dziivniekiem kaa chihuahua un toji veic sterelizaacijas proceduuras un ljoti veiksmiigi, galvenais lai vetam ir pieredze shajaas lietaas. Par narkozeem - jaapaarliecinaas vai pielieto jaunaakaas metodes, kuraam risks ir daudz daudz zemaaks nekaa agraak. Tas jau ka tavai suniitei ir bijusi pielietota narkoze zobu raushanas proceduurai un vinja to anesteeziju labi paardziivoja, ir labs raadiitaajs, taatad no narkozes vinjai nekaadas sliktas reakcijas nav. Es Pepijai un Lurdesai pirms operaacijas pajautaaju lai veic pilno asins ainu, lai var redzeet ka viss kaartiibaa ar ieksheejiem orgaaniem un liidz ar to protams riksks mazaaks. Arii tas ka jaunam sunim risks jau taa ir ljoti zems.

Kaut kur te biju uztaisiijusi rakstinju par jautaajumiem kas jaanoskaidro pie veta pirms shiis proceduuras, tas jau gan bija kaadu laicinju atpakalj, iespeejams kaut kas ir mainiijies, varbuut Eliina tagad ar savu pieredzi straadaajot vetkliinikaa var pielabot ja tur ir kaadas kljuudas :)

Par aptaukoshanos - nu es pilniigi nepiekriitu ka tas buutu taa ljoti saistiits ar to ka suns ir sterelizeets un tapeec aptaukojas. Zinu ljoti daudzus sunjus kas ir sterelizeeti un no aptaukoshanaas nav ne smakas, taapat arii zinu daudzus sunjus kuri nav sterelizeeti bet veljaas kaa bumbinjas :) Lurdesa piem neizmainiijaas ne par gramu - vinja ir ljoti aktiiva meitene un taada arii palikaas, arii ziemaa kad laukaa tik biezhi neizejam vinja pati atrod maajaas visaadas nodarbes un kaut vai skien apkaart galdam lai buutu vinjai nepiecieshamaas kustiibas! Pepija mazliet gan uznjeema kaadu gramu klaat, bet tas nenotika uzreiz peec sterelizaacijas, tas bija kaadu gadu peec, un domaaju ka tas vairs nebija saistiits ar to, es vienkaarshi kad redzu ka mazliet apveljaas - ierobezhoju kaarumu daudzumu, vai kaarumu vietaa dodu daarzenjus pagrauzt un nepaiet ne ilgs laiks kaa vinja ir atpakalj uz striipas. Tajaa pashaa laikaa gribu mineet ka es esmu ljoti apseesta ar savu sunju svaru, trakoju jau par liekiem 50-100 gramiem, cits nemaz neieveerotu ka suns ko taadu ir uznjeemis, bet man ir ljoti svariigi lai vinjas buutu visaadaa zinjaa veselas un dziivesprieciigas, es uzskatu ka daudz veseliigaak ir ja ir nedaudz uz tievo pusi nekaa nedaudz uz mucinjas pusi haha!! Jaa iespeejams ka sterelizeetam sunim vielmainja paleelinaas un liidz ar to daudz vairaak uznjemtais eediens aiziet tauku rezervees, bet taapat kaa cilveekam ir tachu iespeejams vielmainju paatrinaat - regulaari un veseliigi eest, sportot! Iespeejams arii tas ka es nebaroju sunjus ar sasuo bariibu, tapeec arii mums nav nekaadas probleemas ar aptaukoshanos.

Taisniiba vien ir par to ka veti iesaka sunjus sterelizeet 6 meeneshos - gan puikas gan meitenes, bet mana personiigaa pieredze pagaidaam raada un tas ko esmu dzirdeejusi no citiem mazo sunju saimniekiem ir - ka ar maziem sunjiem tomeer vajadzeetu nogaidiit, it iipashi ar kuciiteem, par puikaam gan mazaak zinu, jo pashai nav un puikaam shii proceduura ir daudz daudz vienkaarshaaka taa kaa risks ir stipri mazaaks.

Ajame - man viira maasa kakji jau iegaadaajaas sterelizeetu/kastreetu, to audzeetaaja izdariija jau 3 meeneshos, kakjiem redz ar viss iet uz priekshu un mainaas, nespeeju nemaz sekot liidz :)

Nu jau gan pierakstiiju te veselu palagu, pagaidaam pietiks lol!! Pamekleeshu tuliit to rakstinju ko pirms tam biju sataisiijusi un iekopeeshu linku, lai vari apluukot!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuhua sterilizācija Empty Re: Chihuhua sterilizācija

Post  Ruby Trešdiena Jūlijs 11, 2012 3:40 pm

Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuhua sterilizācija Empty Re: Chihuhua sterilizācija

Post  refinnej Trešdiena Jūlijs 11, 2012 5:58 pm

Paldies, Ruby par tik plašu aprakstu, obligāti arī iekopētus rakstus palasīšu. Mēs ka reiz tūlīt iesim potēties, tad būs jāizvaicā ārstam kas un kā. Tiesa gan mūs atkal uz "tādu procedūru" ka pote mēģinās pierakstīt pie cita ārsta, ta saucama viņiem terapeita, vai pat vispār nepierakstīt bet lai nākam kad gribam un gan jau kāds iepotēs, bet pieprasīšu lai raksta pie mūsu Ilgaža :) Mūsu klinikā baigas celtniecības notiek, pat avīzē bija raksts, ceļ kautkādu kruto kliniku - krutāko LV vai baltijā Chihuahua2
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuhua sterilizācija Empty Re: Chihuhua sterilizācija

Post  Ruby Ceturtdiena Jūlijs 12, 2012 2:47 pm

Nav par ko, ceru ka mazliet mieriigaak tev palika :)

OOO forshi Jelgavaa buus laba kliinika, muuseejiem piem no Dobeles buus tur tuvu :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuhua sterilizācija Empty Re: Chihuhua sterilizācija

Post  refinnej Ceturtdiena Jūlijs 12, 2012 5:25 pm

Ruby rakstīja:Nav par ko, ceru ka mazliet mieriigaak tev palika :)

OOO forshi Jelgavaa buus laba kliinika, muuseejiem piem no Dobeles buus tur tuvu :)

Jā, jā, pagaidam kamēr vēl ne tik tūvu tas, tad mierīgak, tomēr neskatoties ne uz ko traki iedomāties kā būs pirms tas dienas bigsmiles91
Nu būs jāpameklē ko īsti tur pārceļ un plāno, es īsti to rakstu vairs neatceros, bet celtniecības reālas, liekas 2stāvu liela ēka, tagad klinika un aptieka knappi atrodama, tādas ējas jāiet kamēr atrod smilie08
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuhua sterilizācija Empty Re: Chihuhua sterilizācija

Post  zandale Otrdiena Augusts 21, 2012 3:05 pm

love Sen te nav sanācis ienākt, bet mēs savu suņuku izsterlizējām pagājušajā piektdienā (nav gan chi, bet tojs). Pie reizes arī zobakmeni ņema nost. Izdarījām to visu Vetcentrs Laboratorijas ielā 19. Viss baigi labi, suņuks gna man cik nopratu no tādiem, kam narkoze ļoti ātri iet laukā, ar šprici nesanāca iemidzināt, arī operācijas laikā intravenozi, kas narkoze vadīta, esot ātri sākusi mosties. Bet tā lieta ir beidzot izdarīta :icon208: Lai nebūtu ar apkakli jāmocas, suņukam uzvilka tādu kā piedurknes veidīgu apģērbu, ko parasti kaķiem velkot, lai netiek klāt šuvei. Tagad aktīvi dzer antibiotikas un vitamīnus un paliek ar katru dienu aktīvāka :)
zandale
zandale
Newbie
Newbie

Number of posts : 19
Join date : 11.08.10
Age : 41
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuhua sterilizācija Empty Re: Chihuhua sterilizācija

Post  refinnej Otrdiena Augusts 21, 2012 4:26 pm

Super, apsveicu ka jums viss garām :Chihuahua3: Uzrakstiet, kā jums ies tālāk, nu kad pilnībā sadzīs viss un aizmirsisies par operāciju :icon200:
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuhua sterilizācija Empty Re: Chihuhua sterilizācija

Post  refinnej Otrdiena Septembris 11, 2012 6:29 am

Meitenes, cik ilgi pēc operacijas ir jāpieskata mazulītes? Nu ck dienaz būtu vēlams viņu neatstāt vienu?
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuhua sterilizācija Empty Re: Chihuhua sterilizācija

Post  refinnej Otrdiena Septembris 11, 2012 7:26 am

zandale rakstīja: love Sen te nav sanācis ienākt, bet mēs savu suņuku izsterlizējām pagājušajā piektdienā (nav gan chi, bet tojs). Pie reizes arī zobakmeni ņema nost. Izdarījām to visu Vetcentrs Laboratorijas ielā 19. Viss baigi labi, suņuks gna man cik nopratu no tādiem, kam narkoze ļoti ātri iet laukā, ar šprici nesanāca iemidzināt, arī operācijas laikā intravenozi, kas narkoze vadīta, esot ātri sākusi mosties. Bet tā lieta ir beidzot izdarīta :icon208: Lai nebūtu ar apkakli jāmocas, suņukam uzvilka tādu kā piedurknes veidīgu apģērbu, ko parasti kaķiem velkot, lai netiek klāt šuvei. Tagad aktīvi dzer antibiotikas un vitamīnus un paliek ar katru dienu aktīvāka :)
Sveika! Pastāsti, lūdzu,kā jums tālāk gāja pēc operacijas - cik ātri izveselojas utt
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuhua sterilizācija Empty Re: Chihuhua sterilizācija

Post  Ruby Otrdiena Septembris 11, 2012 1:46 pm

refinnej rakstīja:Meitenes, cik ilgi pēc operacijas ir jāpieskata mazulītes? Nu ck dienaz būtu vēlams viņu neatstāt vienu?

Tas laikam atkariigs no taa kaadus diegus izveeleesieties, es izveeleejos parastos diegus kas jaanjem aaraa peec 10 dienaam, tad nu taas pirmaas 10 dienas jaabuut pilniigam mieram, ne kaadas leekaashanas, dauziishanaas, skrieshanas. Taas primaas 10 dienas arii seedeeju visu laiku blakus maajaas un pieskatiiju. Tureeju mazaa platiibaa (seetinja apkaart) lai arii nav kur ieskrieties vai dauziities vai kur uzlekt/nolekt. Kad iznjem diegus tad jau ok, tad jau var atstaat vienu, vairs nav jaauztraucaas ka izraus diegus un savainosies. Pa dienu mees neesaajaam taadu no maza ziidainiisha laaciisha paartaisiitu kombenzonu lai netiek klaat diegiem, pa nakti pirmaas naktis liku lampu (nu to elizabethan collar) lai es arii varu paguleet un nav jaauztraucaas ka izraus diegus. Jaaskataas kaa suns reagjee - citam vispaar neinteresee tie diegi un vinsh neaiztiek vispaar vinjus un nelaiza, cits vispaar netiek klaat - bet nu es jau ljoti baidiijos jo tas principaa aiznjems paaris sekundes un diegi buus aaraa, un tad jau atkal paarshuushana u.t.t atkal mociibas!

Jums Latvijaa ir nedaudz savaadaak, piem operaacijas dienaa atdod suni uzreiz saimniekam peec operaacijas, mums te patur suni noveeroshanaa liidz vakaram, lai zin ka viss ok, suns kaartiigi atmozhaas un tikai tad laizh maajaas. Es buutu baigaa stresaa taa uzreiz peec operaacijas suni pasai maajaas noveerot, vinjam tak slikti var palikt veel, biezhi vien ir sliktas duushas u.t.t. jaatur siltumaa peec narkozes obligaati.

Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuhua sterilizācija Empty Re: Chihuhua sterilizācija

Post  refinnej Otrdiena Septembris 11, 2012 1:57 pm

Ruby rakstīja:
refinnej rakstīja:Meitenes, cik ilgi pēc operacijas ir jāpieskata mazulītes? Nu ck dienaz būtu vēlams viņu neatstāt vienu?

Tas laikam atkariigs no taa kaadus diegus izveeleesieties, es izveeleejos parastos diegus kas jaanjem aaraa peec 10 dienaam, tad nu taas pirmaas 10 dienas jaabuut pilniigam mieram, ne kaadas leekaashanas, dauziishanaas, skrieshanas. Taas primaas 10 dienas arii seedeeju visu laiku blakus maajaas un pieskatiiju. Tureeju mazaa platiibaa (seetinja apkaart) lai arii nav kur ieskrieties vai dauziities vai kur uzlekt/nolekt. Kad iznjem diegus tad jau ok, tad jau var atstaat vienu, vairs nav jaauztraucaas ka izraus diegus un savainosies. Pa dienu mees neesaajaam taadu no maza ziidainiisha laaciisha paartaisiitu kombenzonu lai netiek klaat diegiem, pa nakti pirmaas naktis liku lampu (nu to elizabethan collar) lai es arii varu paguleet un nav jaauztraucaas ka izraus diegus. Jaaskataas kaa suns reagjee - citam vispaar neinteresee tie diegi un vinsh neaiztiek vispaar vinjus un nelaiza, cits vispaar netiek klaat - bet nu es jau ljoti baidiijos jo tas principaa aiznjems paaris sekundes un diegi buus aaraa, un tad jau atkal paarshuushana u.t.t atkal mociibas!

Jums Latvijaa ir nedaudz savaadaak, piem operaacijas dienaa atdod suni uzreiz saimniekam peec operaacijas, mums te patur suni noveeroshanaa liidz vakaram, lai zin ka viss ok, suns kaartiigi atmozhaas un tikai tad laizh maajaas. Es buutu baigaa stresaa taa uzreiz peec operaacijas suni pasai maajaas noveerot, vinjam tak slikti var palikt veel, biezhi vien ir sliktas duushas u.t.t. jaatur siltumaa peec narkozes obligaati.

Cik es atceros, kā man teica, tad atdod pēc kādam 4 stundām, nez cik ilgi no tām ilgst operacija un cik ilgi novēro pēc tam.. Nja, man jau atkal sanāk ja 2dien iet, tad vakarā un 3dien no rīta jāstrādā, tad līdz pirmdienai brīvs, ja 5dien taisīt, var no paša rīta, tad tikai līdz pirmdienai brīvs. Nez ko lai daru... Itkā bez mums viņa tikai guļ un nedauzās, nu vēl nezinu, kā viņa uz retu reaģēs, ja gribēs dabūt, tad jau visu ko liec, bet vienatnē viņa viņu dabūs...
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuhua sterilizācija Empty Re: Chihuhua sterilizācija

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā