Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sterilizācija

+8
sassaa
Sanita
Mazais
Ronija
Silkite
Eliina
kristucis1
Ruby
12 posters

Lapa 1 no 3 1, 2, 3  Next

Go down

Sterilizācija Empty Sterilizācija

Post  Ruby Svētdena Februāris 08, 2009 4:46 pm

Mums ar buus shomeenes sterelizaacija - tik veel dazhas paarbaudes pirms tam jaaveic - jo vinja mums maanaas ar meeneshreizeem - tapeec buus jaataisa assinstesti lai noteiktu tos hormonus!!! Sterelizaaciju var veikt vismaz 3 meeneshus peec meeneshreizeem.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija Empty Re: Sterilizācija

Post  kristucis1 Svētdena Februāris 08, 2009 6:12 pm

Ruby rakstīja:
kristucis1 rakstīja:hehe... mums arī tāda pati problēma- nevis ar Kņopīti, bet ar Peciņu! Viņa sāk it kā elsuļoti, tā it kā gaisa pietrūktu... skaņas tāda, kā vecajiem smēķētājiem :| šomēnes vai nākammēnes sākumā iešu konsultēties par Peces sterilizāciju, tad arī apjautāšos kas ta par elsuļošanu... iespējams veiksim pārbaudes.

Mums ar buus shomeenes sterelizaacija - tik veel dazhas paarbaudes pirms tam jaaveic - jo vinja mums maanaas ar meeneshreizeem - tapeec buus jaataisa assinstesti lai noteiktu tos hormonus!!! Sterelizaaciju var veikt vismaz 3 meeneshus peec meeneshreizeem.

3 mēnešus pēc?????? affraid es, kad interesējos par šo lietu pie veta, tad man teica, ka to var darīt 8. mēnešu vecumā. Mums tik tagad sāk pāriet pilēšana... ;) tas nozīmē, ka sterelizēt varēs tikai 10 mēnešos?
Ak, jā... es kaut kur lasīju pirms laika, ka sterilizēt var arī pilēšanas laikā...
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija Empty Re: Sterilizācija

Post  Eliina Svētdena Februāris 08, 2009 6:16 pm

kristucis1 rakstīja:
Ruby rakstīja:
kristucis1 rakstīja:hehe... mums arī tāda pati problēma- nevis ar Kņopīti, bet ar Peciņu! Viņa sāk it kā elsuļoti, tā it kā gaisa pietrūktu... skaņas tāda, kā vecajiem smēķētājiem :| šomēnes vai nākammēnes sākumā iešu konsultēties par Peces sterilizāciju, tad arī apjautāšos kas ta par elsuļošanu... iespējams veiksim pārbaudes.

Mums ar buus shomeenes sterelizaacija - tik veel dazhas paarbaudes pirms tam jaaveic - jo vinja mums maanaas ar meeneshreizeem - tapeec buus jaataisa assinstesti lai noteiktu tos hormonus!!! Sterelizaaciju var veikt vismaz 3 meeneshus peec meeneshreizeem.

3 mēnešus pēc?????? affraid es, kad interesējos par šo lietu pie veta, tad man teica, ka to var darīt 8. mēnešu vecumā. Mums tik tagad sāk pāriet pilēšana... ;) tas nozīmē, ka sterelizēt varēs tikai 10 mēnešos?
Ak, jā... es kaut kur lasīju pirms laika, ka sterilizēt var arī pilēšanas laikā...

nee man skiet ka nekada gadijuma nevar vel pilesanas laika, mums vets arii teica ka japaiet ir laikam pec mekleshanas!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija Empty Re: Sterilizācija

Post  Ruby Svētdena Februāris 08, 2009 6:32 pm

Var taisiit no 7 meeneshu vecuma - kad veel nav bijusi pirmaa meeneshreize!!! Bet peec noteikti nevar - es nezinu varbuut Latvijaa taisa - bet man daktere te skaidroja ka sunjuks var noasinjot uz taa galda - un veel tik mazinsh - tas jau nav taa kaa lielajiem - visu ar aci var saskatiit!!! Tagad man nav laicinsh - bet riit noteikti uzrakstiishu - ka mums pagaaja pirmais sterelizaacijas meegjinaajums - gar degunu!!! Tas bija plaanots jau oktobrii - bet sunene samaanija muus visus un mana intuiicija izglaaba sunjam - vareetu pat teikt ka dziiviibu!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija Empty Re: Sterilizācija

Post  Ruby Piektdiena Februāris 13, 2009 3:01 pm

Man taa tagad liekas ka bishku samelojos - nevis 3 meeneshi,bet 2 bija jaagaida pee reizeem,lai sterelizeetu meiteni!!!
Taatad pagaashaa gada oktobra beigaas Pepijai bija paredzeeta zobu raushanas operaacija un pie reizes arii sterelizaacija!!! Tika noziimeets datums peec apmeeram nedeeljas peec viziites pie vetaarsta!!! Nezinu kas man bija uznaacis bet visu to nedeelju tieshaam pa naktiim redzeeju murgus vai vispaar neguleeju!!! Staigaaju apkaart kaa zombijs - tad saaku domaat ka kaut kas nav kaartiibaa - mana intuiicija bija nostraadaajusi un peedeejaa dienaa pirms operaacijas - es sapratu - NEKAADAS STERELIZAACIJAS!!! Tad veel tieshi nezinaaju tam iemeslu - bet man bija taada sajuuta ja es taa dariishu tad notiks kas slikts!!! Taa nu tika veikta tikai zobinju raushana - Peppii atgriezaas maajaas bez 3 ilknjiem :D . Naakoshaa viziite pie veta bija noziimeeta peec nedeeljas uz paarbaudi- vai ar zobinjiem viss kaartiibaa un kaa sunjuks juutaas peec narkozes!!! Bet jau peec paaris dienaam es ieveeroju ka Pepijai paraadaas mazi bumbuliishi pupinjos - nu ko skreejaam pie veta - izrakstiija antibiotikas,tad otras ,tad visaadi testi(man vajadzeeja vinju atstaat kliinikaa no 9.00 riitaa liidz 6.00 vakaraa) - tad bija jaagaida nedeelja uz testu rezultaatiem. Pepija izskatiijaas graujoshi - kaajas,kakls - noskuuti - visur adatu duurieni,skraapeejumi - asinis u.t.t Atnaaca pirmie rezultaati - ka ar hormooniem kaut kas nav kaartiibaa,bet pupinjos iekaisumu nav un veezi vinji arii izsleedz - vetam radaas pirmaas aizdomas - par viltus gruutnieciibu!!! Iztaisiijaam veelvienas analiizes uz hormoniem - un jaa tie veel trakoja - taatad cikls ( MR ) bij nupataas tik beidzies!!! Daktere sakjeera galvu un tik noteica - cik mees varam buut laimiigi - jo vareeja buut daudz daudz smagaak - ja vinja tiktu sterelizeeta tajaa laikaa - tad vareeja palikt un noasinjot turpat uz galda :( protams ka pirms tam daktere man 1000 reizhu prasija kad bija peedeejaas MR, un vai esmu 100% parliecinaata ka nepalaidaam garaam kautko - domaaju domaaju un tieshaam likaas ka nee!!! Nu redz ka taadam mazam it in nekaa tur nav un Pepija bija super tiiriga pimajaa reizee!!! Mees abas jutaamies kaa izmaltas dzirnavaas - menesha laikaa bijaam pie vetaarsta 8 reizes plus man vinja bija 4 reizes jaatastaaj tur uz visu dienu!!! Pepijai bija depresija - vinja vispaar ateicaas ar mani iet pat laukaa!!! Bija tieshaam saapiigi uz to noskatiities :( Bet nu viss ir kaartiibaa - un katru dienu nopriecaajos ka vinjai taa enrgjija tagad ir simtsreiz vairaak ( ietaupija) un ir riktiigs razbainieks!!! Un milziigs paldies Siljkiitei ar Desu - kas mani moraali atbalstiija katru dienu :) :) :)
Nu taa es izglaabu savai sunjumeitinjai Pepijai gandriiz jaasaka bez maz vai dziiviibu!!!
Naakoshnedeelj ejam atkal uz asiinstestu lai 100% parliecinatos ka viss ir kaartiibaa un tad jau tiks noziimeets datums sterelizaacijai :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija Empty Re: Sterilizācija

Post  Ruby Otrdiena Marts 24, 2009 12:10 am

Mums beidzot ir noziimeets datums - 28.apriilis :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija Empty Re: Sterilizācija

Post  Silkite Otrdiena Marts 24, 2009 12:12 am

Ruby rakstīja:Mums beidzot ir noziimeets datums - 28.apriilis :)

ooo,super :D cheers atbalstiisim moràli kà vienmér love
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija Empty Re: Sterilizācija

Post  Ruby Otrdiena Marts 24, 2009 12:18 am

Silkite rakstīja:
ooo,super :D cheers atbalstiisim moràli kà vienmér love

Liels paldies :large:
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija Empty Re: Sterilizācija

Post  Ruby Pirmdiena Aprīlis 27, 2009 11:08 pm

Meitenes, paliidziet man luudzu riitaa tureet visus "īkšķīšus" un "ķepiņas" par Pepiiti - mums riit sterelizaacija ( 28. ir klaat ).
Esmu satraukusies, galva pliist pushu :pale: ,zinu zinu ka viss buus labi, bet tas uztraukums taapat taads dikti nejauks 😢
Jaabuut kliinikaa 9.00-9.30 no riita, iesim domaajams ar kaajaam ( ja neliis lietus ) domaaju Pepijai arii labaak izstaigaaties, mazliet stresinju nodziit pirms taa visa. Liekas ka vinja juut taas manas emocijas, tapeec jaaiet aatri guleet, lai es trakaa nesatraucu savu sunjuku :)
Paldies :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija Empty Re: Sterilizācija

Post  Ronija Pirmdiena Aprīlis 27, 2009 11:10 pm

Mees jau turam iikshkjus, Ruby - viss buus labi ! icon72
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija Empty Re: Sterilizācija

Post  Silkite Pirmdiena Aprīlis 27, 2009 11:16 pm

més arii iikshkjus un kjepas turam un turésim icon72 viss buus super :icon91:
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija Empty Re: Sterilizācija

Post  Mazais Otrdiena Aprīlis 28, 2009 12:13 pm

Mēs arī turam visus īkšķus!
Nu jau drīz modināsies, cerams ka nebūs ilgi tas žvingulis! :;p:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 49
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija Empty Re: Sterilizācija

Post  Ruby Otrdiena Aprīlis 28, 2009 4:58 pm

Milziigs paldies manai atbalsta komandai - "iikshkju tureetaajiem"!!! Tas ir ljoti patiikami, arii otraa iiru forumaa - daudzi sarakstiijushi tik daudz jaukus un uzmundrinoshus vaardus :D
Zvaniiju pirms divaam stundinjaam uz kliiniku, Pepiite veel saldi chucheeja,bet viss jau garaam un veiksmiigi :)
Domaajams ka uz 6.30 jau vareesim doties maajaas. Gaidu ar nepacietiibu, tikko tikai taa pa iistam paargaaja taas shausmiigaas galvas saapes :)
Taalaak zinjoshu, ja ne shodien tad riit noteikti!!!
Paldies veelreiz :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija Empty Re: Sterilizācija

Post  Eliina Otrdiena Aprīlis 28, 2009 5:15 pm

vakar neizlasiju 😢 bet tagad gan turesim ikskus lai Pepite atri atlabst sunny
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija Empty Re: Sterilizācija

Post  Silkite Otrdiena Aprīlis 28, 2009 7:06 pm

super,gaidàm jaunas zinjas par peppi icon72
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija Empty Re: Sterilizācija

Post  Ruby Trešdiena Aprīlis 29, 2009 12:19 am

Paldies tev arii Eliin un noteikti Shaneliite arii "kjepinjas" tureeja :)
Beidzot varu kaadu rindinju uzrakstiit.
Nu tad esam maajaas. Pepiite veel dikti miegaina un dikti apjukusi :sadface: izskataas ka iisti veel nesaprot kur vispaar atrodaas............bet tas viss no narkozes veel un driiz vien jau paaries. Operaacija bijusi veiksmiiga bet radushies shaadi taadi sarezhgjiijumi un taapeec zem narkozes pavadiijusi ilgaak nekaa bij plaanots :( bet nu nekas biistami ilgs, lai rastos citas probleemas tas nebij - taatad viss normas robezhaas. Domaajams ka sho nakti pavadiishu augshaa pie vinjas gultinjas :) un gaidiishu kad no riita mani kaads nomainiis :) negribu atstaat vinju bez uzraudziibas nevienu minuuti! Taa briesmiigaa tuuta arii izskataas ka dikti nepatiik, bet tas liidz iznjems diegus - 10 dienas. Taa kaa taadi nu mums jaunumi - beidzot tas ir paveikts!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija Empty Re: Sterilizācija

Post  Sanita Trešdiena Aprīlis 29, 2009 8:34 am

Prieks, ka Peppi viss kārtībā! love
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija Empty Re: Sterilizācija

Post  Ronija Trešdiena Aprīlis 29, 2009 10:54 am

Super:)) Malaces meitenes:) Klau, a kas par sarezhgjiijumiem Pepiitei bija??

P.S. pieskati Lurdesu, jo Pepiju tuuta no laiziishanas atturees, bet neaizmirsti, ka sunjiem patiik vienam otru arii apaarsteet:) un Lurdesinja var kjerties pie darba:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija Empty Re: Sterilizācija

Post  Silkite Trešdiena Aprīlis 29, 2009 12:33 pm

turaties meitenes lol! gan jau atkal buus viss ok.nabaga Peppi ar tuutu :shock:
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija Empty Re: Sterilizācija

Post  Ruby Trešdiena Aprīlis 29, 2009 6:34 pm

Par tiem sarezhgjiijumiem - nu cik es vakar tajaa trakumaa sadzirdeeju,tad vetaarste skaidroja,kaut kas ar dzemdi - laikam pa lielu,stipri lielaaka nekaa bija gaidiijushi, kaut kas saistiits ar tiem vinjas leekaajoshajiem hormoniem :( Tapeec arii rengenus neizdevaas uztaisiit,jo tas buutu veel bijis papildus laiks zem narkozes un par cik jau sarezgjiijumu deelj jau bija papildus laiks, tad vinji pienjeema leemumu neriskeet veel ar papildus dozu narkozes! Bet tas taa ko pa ausu galam sadzirdeeju, jo Pepija man jau rokaas knosiijaas un aatraak gribeejaam prom no turienes. Riit mums jaaiet uz paarbaudi,tad izprasiishu kaartiigi veelreiz - kas un kaa! Bet nu viss veiksmiigi taa kaa nav pamata liekam uztraukumam :)
Lurdesinja ir izoleeta otraa istabaa - nabadziite vinja nepavisam nesaprot kas notiek, staigaa apjukusi un meklee Pepiju - es jau atljaavu vinjaam tikai saostiities un tad marsh uz otru istabu!
Pepiits shodien nu jau kaut ko uzeeda,kategoriski atteicaas nokaartoties uz pampera - taisnaa liinijaa pie aardurviim - ved mani daarzaa - nu ko jaaiet bija - streipuljodamas gaajaam es vinju pieturot :) bet tagad ir miers - saldi chuch,viss padariits :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija Empty Re: Sterilizācija

Post  Eliina Trešdiena Aprīlis 29, 2009 11:35 pm

eh izklausas jau baigi :( bet nu kas jadara tas jadara, sadziis un visas bedas atri aizmirsiisies ;) ja, ja shanelite ari tureja kepinas kartigi 👽
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija Empty Re: Sterilizācija

Post  Ruby Trešdiena Aprīlis 29, 2009 11:52 pm

Viss jau garaam, dodu 100% ka riitaa ies jau kaa ziilonis un nevarees vairs gultaa notureet :D
Shodien vakaraa visiem kas atnaaca apraudziit slimnieciiti jau labpraatiigi raadija punchuku - taa kaa suudzeedamaas, un gaida luudzoshaam actinjaam lai pakasa :;D:
Tas viss tik kaa taada maza "zhaga" bija un cauri :)
Shaneliite malacis - paldies vinjai Chihuahua
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija Empty Re: Sterilizācija

Post  kristucis1 Ceturtdiena Aprīlis 30, 2009 11:27 pm

ehh.. man prieks, ka viss beidzās labi! Es te bieži viedoli neizsaku, jo ir slinkums ielogoties un vēl drukāt :D

kā Lurdesa jutās, kad manīja , ka Pepijas tuvumā nav? :D

Man jau arī šim pārdzīvojumam būs cauri jāiet! Un divas reizes... ehhh... Pecei vēl pie reizes ilkņus raus.. sāpēs divtik! :(
Vai Lourdesu arī domā sterilizēt?
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija Empty Re: Sterilizācija

Post  Ruby Piektdiena Maijs 01, 2009 12:24 am

Kristuci:
Jaa Lurdesinja tagad dikti beediiga - nav ar ko paspeeleeties, pieradushas tachu katru dienu bizot kaa trakas un vinja jau veel kuceens - mieraa nenoseedees bounce Shodien jau palaidu paseedeet blakus Pepijas gultinjai un maacu ka nedriikst bakstiit, jo Pepija tagad slimniecinsh.

Jaa Lurdesinjai arii plaanojam sterelizaaciju, iespeejams peec pirmas mekleeshanaas, jo arii divi augsheejie ilkniishi veel stingri staav un tad pie reizes apvienosim visu vienaa OP, nu tas ja neizkritiis pashi. Tikai dikti negribaas lai uz vasaru tas sanaak,driizaak vasaras beigas tad.

Neuztraucies ilkniishu raushana nekas traks nav,no taa gan sunjuki super aatri atguustaas 8) Cik jums ilkniishi palikushi??
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija Empty Re: Sterilizācija

Post  kristucis1 Piektdiena Maijs 01, 2009 1:02 pm

Visi ilknīši. Turas iekšā kā ielīmēti :D Jūnijā vai jūlijā būtu jāsterilizē un, tad arī tos pie reizes izraus. Tur bez narkozes zobiņus ārā nedabūt! Izskatās, ka Kņopenei arī tas pats- ļoti spēcīgi zobi stāv iekšā- pat ne drusciņas nekustās. Un vairākas reizes suni zem narkozes likt arī negribas... Ar Peci viss notikās forši, jo jau septītajā mēnesī meklēšanās sākās, bet Kņopenei jau tūlīt astoņi paliek, bet meklēšanās vēl nav bijusi... es jau gribētu pēc iespējas ātrāk no liekajiem zobiņiem tikt vaļā.
Pecei sterilizācija sanāk pašā vasaras vidū... ņjāā..
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija Empty Re: Sterilizācija

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 3 1, 2, 3  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā