Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sterilizācija

+8
sassaa
Sanita
Mazais
Ronija
Silkite
Eliina
kristucis1
Ruby
12 posters

Lapa 3 no 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Sterilizācija - Page 3 Empty Re: Sterilizācija

Post  Lily Otrdiena Jūlijs 19, 2011 8:10 pm

izskats nemainās nu nekādi :32 tikai var uzaugt vairāk tauciņu bet tas jau arī atkarīgs no tā kā barosi savu suni.
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 3 Empty Re: Sterilizācija

Post  Mollija Otrdiena Jūlijs 19, 2011 9:23 pm

ja tiek barots suns ar speciālo barību, tad arī svara ziņā nemainīsies? Jo man ir paziņām sunene, kurai veica sterilizāciju, viņu baro ar specialo barību, viņai ir aktīvs dzīvesveids, bet ir palikusi ļooti resna, kā balons. nav gan tojs, bet labradors.
Mollija
Mollija
Newbie
Newbie

Number of posts : 21
Join date : 18.06.11
Age : 37

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 3 Empty Re: Sterilizācija

Post  Lily Otrdiena Jūlijs 19, 2011 9:48 pm

nee nu taa jau saka, ka sterilizeetie vienmer paliek resni, lielakajai dalai taa ari ir bet otra dalja apgalvo ka vajag loti piedomat pie ta ko dod est..
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 3 Empty Re: Sterilizācija

Post  Silkite Otrdiena Jūlijs 19, 2011 11:17 pm

Mums problémas nav ar svaru :)
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 3 Empty Re: Sterilizācija

Post  Ruby Trešdiena Jūlijs 20, 2011 1:07 am

Var jau dot speciaalu bariibu bet svariigaakais ir taas cik daudz dod, vai sunim bariiba pieejama visu laiku un eed vinsh cik veelaas?? Kaut gan taas speciaalaas bariibas kastreetiem/sterelizeetiem sunjiem neko labu nesatur, bij man viena taada maajaas vienu laiku - pheee taadi s**i iekshaa!!! Peec nedeeljas izmetu aaraa!!!

Par pienjemshanos svaraa runaajot - ir sunji kas paliek "piezemeetaaki" un liidz ar to mazaak kustiibu un saak taucinji kraaties, bet tas ir ljooooti individuaali, redz Desam ar svaru nekad nav bijushas probleemas, mums sterelizeetajai Pepijai pienaaca nedaudz svars klaat bet tas vinjai nekaiteeja (driizaak vajadzeeja lol!) , bet ar pareizu uzturu un kustiibaam mazam sunjukam aatri vien to svaru var nostabilizeet. Lurdesai apsoluuti nekaadu probleemu ar svaru peec sterelizaacijas nebija - tik pat traka kaa bija arii palika un par nevienu gr nepienjeemaas svaraa.

Ja domaa par sterelizaaciju tad svara pienjemshanaas buutu peedeejais par ko satraukties, vieniigais ko neieteiktu no savas puses ir sterelizeet pirms pirmaas mekleeshanaas.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 3 Empty Re: Sterilizācija

Post  Elīna Trešdiena Jūlijs 20, 2011 10:04 am

mans Česters vairs nevar ēst cik grib un ko grib, mazliet apaļāks palika, bet resns viņš toč nav!
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 3 Empty Re: Sterilizācija

Post  ajame Trešdiena Jūlijs 20, 2011 12:37 pm

Ruby rakstīja:....vieniigais ko neieteiktu no savas puses ir sterelizeet pirms pirmaas mekleeshanaas.
Ruby, kapēc? Jo es atkal esmu dzirdējusi, ka tieši iesaka sterelizēt PIRMS pirmās meklēšanās.
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 3 Empty Re: Sterilizācija

Post  Ruby Otrdiena Oktobris 11, 2011 8:34 pm

ajame rakstīja:
Ruby rakstīja:....vieniigais ko neieteiktu no savas puses ir sterelizeet pirms pirmaas mekleeshanaas.
Ruby, kapēc? Jo es atkal esmu dzirdējusi, ka tieši iesaka sterelizēt PIRMS pirmās meklēšanās.

Piedod Ajame nebiju ieveerosjusi ka uzdevi man jautaajumu. Nu jaa jau rakstiiju ka tas ir ieteikums no manas puses it iipashi mazajiem sunjukiem, jo ja sterelizee/kastree ap 6 meeneshi - maza auguma sunjiem veel nav pastaajusies augshana, es aizmirsu kaa tur sauca to kaulus, bet kaut kaads kauls/i kas aiztaisaas stipri veelaak par 6 meenshi tad kad beidzaas taa augshana, un sterelizaacija/kastraacija visu to apstaadina. Es pamekleeshu kur es lasiiju sho info un iekopeeshu sheit, bet peedaajaa laikaa esmu shaadas teorijas jau vairaakas lasiijusi. Nu es pati personiigi savas meitenes arii sterelizeeju stipri veelaak, ap 1.5-2 gadu vecumu!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 3 Empty Re: Sterilizācija

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 3 no 3 Previous  1, 2, 3

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā