Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sterilizācija

+8
sassaa
Sanita
Mazais
Ronija
Silkite
Eliina
kristucis1
Ruby
12 posters

Lapa 2 no 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Sterilizācija - Page 2 Empty Re: Sterilizācija

Post  Ruby Piektdiena Maijs 01, 2009 5:45 pm

Pepei bija jaarauj triis ilkniishi - taa proceduura zem narkozes ilgst labi ja 2-3 minuutes, taa kaa par to nesatraucies - taa tik taada siicinja OP ir,un atguustaas super aatri,jau pirmajaa vakaraa gribeeja bizot. Taa kaa ja kopaa ar sterelizaaciju tad par izrautajiem zobinjiem sunene vispaar pat nepiedomaas.

Nu tas tev ar vetu arii jaapspriezh cik ilgi ar zobinjiem var gaidiit,ja netraucee eest un nesaap,tad var gaidiit,mees gaidiijaam stabili liidz gadam. Kustinaajaam katru vakaru - nu vienu izkustinaajaam Pepijai, tagad Lurdesai kustinam - vinjai tie zobinji saakumaa tik smuki bira aaraa - es jau taa sapriecaajos:( bet nu divi veel ir un kustinam cik nu iespeejams.

Un sterelizaaciju var veikt arii pirms pirmaas mekleeshanaas - ir savi ljoti lieli plusi bet ir arii savi riksi.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 2 Empty Re: Sterilizācija

Post  Ruby Svētdena Maijs 03, 2009 9:20 pm

man te aiz bezdarbiibas taada kaa iedvesma uznaaca :scratch: un luuk maza atskaitiite kaa mees veseljojamies :drunken:

Sterilizācija - Page 2 C0e82d4529b0
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 2 Empty Re: Sterilizācija

Post  Silkite Svētdena Maijs 03, 2009 9:28 pm

Super,tà soma arii smuka ljoti Twisted Evil cik vél ilgi peppi nàksies télot lampu?????? :shock: labi ka mums nebija tàdà jànésà cheers
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 2 Empty Re: Sterilizācija

Post  Ronija Svētdena Maijs 03, 2009 9:35 pm

Ha ha ha - lampa :D sasmeejos icon72
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 2 Empty Re: Sterilizācija

Post  Ruby Svētdena Maijs 03, 2009 9:55 pm

apgrieztaa lampa lol!

Ceturdien njems diegus aaraa,tad es ceru ka varees njemt to lampu nost, bet varbuut kaadu dieninju veel buus jaapaneesaa. Jaa ja nebuutu taas lampas,tad sunjuks buutu pavisam citaa garstaavoklii, bet riskeet arii negribaas njemot vinju nost - jo 5 sekundes un diegi buus aaraa( mums nav plaakstera). Pa dienu sarunaajam ar Pepiiti, ka 10 minuutiites nonjemshu,lai vinja var izburziities un izkasiities,un lai lampu var apmazgaat jo visu laiku kriit iekshaa eediens :D . Pa nakti Pepei biezhi uznaak "psihie" jo nevar iekaartoties kaa vajag deelj taas lampas :) Un Lurdesa muuk pa gabalu kad Peppii meegjina vinju apostiit vai iedot buchinju lol!
Somaa dikti patiik guleet pa dienu, tad es vinju varu neesaat pa visaam istabaam un dariit kas man jaadara, jo vets lika 10 dienas ieveerot pilniigu mieru, nekaadas liekas staigaashanas un daudz guleet.
Reetinja smuki dziist,vairs nav uztuukusi, tikai bishku satrauc ka apakshaa taads kaa ziluminsh,mosh riit uzzvaniishu pajautaashu vetam,jo visaadi citaadi juutaas labi,iet kaa traktors un knapi tak gultaa var notureet.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 2 Empty Re: Sterilizācija

Post  Silkite Svētdena Maijs 03, 2009 10:12 pm

Ruby rakstīja:apgrieztaa lampa lol!

Ceturdien njems diegus aaraa,tad es ceru ka varees njemt to lampu nost, bet varbuut kaadu dieninju veel buus jaapaneesaa. Jaa ja nebuutu taas lampas,tad sunjuks buutu pavisam citaa garstaavoklii, bet riskeet arii negribaas njemot vinju nost - jo 5 sekundes un diegi buus aaraa( mums nav plaakstera). Pa dienu sarunaajam ar Pepiiti, ka 10 minuutiites nonjemshu,lai vinja var izburziities un izkasiities,un lai lampu var apmazgaat jo visu laiku kriit iekshaa eediens :D . Pa nakti Pepei biezhi uznaak "psihie" jo nevar iekaartoties kaa vajag deelj taas lampas :) Un Lurdesa muuk pa gabalu kad Peppii meegjina vinju apostiit vai iedot buchinju lol!
Somaa dikti patiik guleet pa dienu, tad es vinju varu neesaat pa visaam istabaam un dariit kas man jaadara, jo vets lika 10 dienas ieveerot pilniigu mieru, nekaadas liekas staigaashanas un daudz guleet.
Reetinja smuki dziist,vairs nav uztuukusi, tikai bishku satrauc ka apakshaa taads kaa ziluminsh,mosh riit uzzvaniishu pajautaashu vetam,jo visaadi citaadi juutaas labi,iet kaa traktors un knapi tak gultaa var notureet.


vai cik jauki,kad viss iet uz labo pusi cheers mums lampa draudéja kàd péc pàris dienàm plàksteris nokrita(ne desas vainas péc) sanjémàm jaunu plàksteri un briidinàjumu ja kasiis un laiziis tiks pie lampas Twisted Evil ,bet kaut kà palaiméjàs un iztikàm bez :jumping:


P.S Ronija,mans vets tà saukà par lampu abazhuuràm un tad tà aizgàjà :respect: tad veta paliigs visàdus smiekliigus jokus stàstija(par to ka édiens labi kriit iekshà un tad var sabét daudz un pietiks kàdàm laikam,ja noriit uz galvas tad pécpuse ir uz augshu utt.bet vinjsh to mégjinàja dariit jo biju nedaudz uztraukusies kad nàcu desam pakalj uz kliiniku,bet vismas uzjautrinàjos.un kad vél man pateica ka lillà diegiem shuuts,lai smukàk nevaréju aturéties no smaidiishanas.iespéjams ka visus sunjus shuj(manà vet kliinikà)ar lillà diegiem,bet tajà momentà bija labi ka kàds uzjautrina :;p:
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 2 Empty Re: Sterilizācija

Post  Ruby Svētdena Maijs 03, 2009 10:32 pm

Silkite rakstīja:
...un kad vél man pateica ka lillà diegiem shuuts,lai smukàk ...

:) mums ir taadi kaa zelta,es gan nezinu kaa izskataas "normaalas" kraasas diegi :scratch: laikam melni,ne??


Silkite rakstīja:
...par to ka édiens labi kriit iekshà un tad var sabét daudz un pietiks kàdàm laikam...


100% tasiniiba lol! Lurdesa arii ik pa laicinjam pienaak un aposta vai nav kas garshiigs Pepijai aiz kraaga aizkjeeries :D un ja nu galiigi nepietiek ar vienu lampu, tad droshiibas peec vats iedeva veel vienu - veel lielaaku un ietilpiigaaku lol! Ljoti ceru ka to nenaaksies izmantot!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 2 Empty Re: Sterilizācija

Post  Silkite Svētdena Maijs 03, 2009 11:06 pm

es pat nezinu ar kàdiem diegiem tagad shuj,laikam atkariibà no kliinikas un veta gaumes lol! dzeltenàs(zelta) krasas diegi peppei piestàv vismaz Chihuahua2 aa kur tad desa ar liilà,kaut starp citu man lillà kràsa drausmiigi patiik. ha ha ha,peppe tagad arii vél var télot lielo lampu Chihuahua2 Chihuahua
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 2 Empty Re: Sterilizācija

Post  Ruby Pirmdiena Maijs 04, 2009 1:19 am

Jaa lielaa lampa staav rezervei :D

Es tikko kaartiigi izsmeejos - Pepija peec vairaaku dienu vaaljaashanaas pa gultu shodien laikam ir sapratusi,ka Lurdesa pa shito laiku ir mazliet izlaidusies :) un tagad kjeraas veersim pie ragiem to mazo rakari (Lurdesu) paaraudzinaat :) Skats vienkaarshi dieviigs - Pepija savaakusi visus Lurdesas kaarumus un sastiepusi savaa gultaa tagad seezh uz vinjiem un baltu aci skataas kad Lurdesa tuvojaas. Bet Lurdesa tuvaak par pusmetru neiet un izdod tik jociigas skanjas - taa kaa smilkst un rej un runaa kopaa - suudzaas vai luudzaas to es nezinu!!! Bet var redzeet ka boss queen ir atgriezies un nav sajuusmaa par padoto uzvediibu, vinjas prombuutnes laikaa ! Nu kameer nav kautinja es neiejaucos, bet ja saaksies tad gan njemshu visus kaarumus abaam nost Twisted Evil

Silkite: cik jums shuves bija??
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 2 Empty Re: Sterilizācija

Post  Ronija Pirmdiena Maijs 04, 2009 1:21 am

Pareizi ir, nav ko Lurdesinjai tik daudz kaarumus eest :D
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 2 Empty Re: Sterilizācija

Post  Silkite Pirmdiena Maijs 04, 2009 12:18 pm

Ruby rakstīja:Jaa lielaa lampa staav rezervei :D

Es tikko kaartiigi izsmeejos - Pepija peec vairaaku dienu vaaljaashanaas pa gultu shodien laikam ir sapratusi,ka Lurdesa pa shito laiku ir mazliet izlaidusies :) un tagad kjeraas veersim pie ragiem to mazo rakari (Lurdesu) paaraudzinaat :) Skats vienkaarshi dieviigs - Pepija savaakusi visus Lurdesas kaarumus un sastiepusi savaa gultaa tagad seezh uz vinjiem un baltu aci skataas kad Lurdesa tuvojaas. Bet Lurdesa tuvaak par pusmetru neiet un izdod tik jociigas skanjas - taa kaa smilkst un rej un runaa kopaa - suudzaas vai luudzaas to es nezinu!!! Bet var redzeet ka boss queen ir atgriezies un nav sajuusmaa par padoto uzvediibu, vinjas prombuutnes laikaa ! Nu kameer nav kautinja es neiejaucos, bet ja saaksies tad gan njemshu visus kaarumus abaam nost Twisted Evil

Silkite: cik jums shuves bija??

ha ha ha,labais Chihuahua2


un par shuvém,nez es pat tadag vairs neatceros(laikam vajadzéja nofochtet 🤣 ) rétas vairs nav un saskatiit vai paskaitiit arii nevar :shock: laikam chetras super mazas,bet ir iespéjamiiba ka maldos Twisted Evil vieniigais ko zinu iznjém tik àtri,ka tik acis paspéju pamirkshkjinàt :D cik jums shuves,laikam vairàk????
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 2 Empty Re: Sterilizācija

Post  Eliina Pirmdiena Maijs 04, 2009 12:50 pm

Ruby- tas bildes ir super :D Peppi brasi turas un pasies to lampu Chihuahua2
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 2 Empty Re: Sterilizācija

Post  Ruby Pirmdiena Maijs 04, 2009 2:52 pm

Eliina rakstīja:Ruby- tas bildes ir super :D Peppi brasi turas un pasies to lampu Chihuahua2
miilsh paldies :)

Silkite rakstīja:
....cik jums shuves,laikam vairàk????
man bija milziigs paarsteigums ka shuves ir tikai DIVAS affraid !! Super mazinja reetinja :) Bet taas jau tik virseejaas shuves - kosmeetiskaas, vets teica ka apakshaa ir veel divas sashuutas kaartas (uzsuucoshaas shuves).
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 2 Empty Re: Sterilizācija

Post  sassaa Otrdiena Maijs 05, 2009 8:00 pm

Mana Odrija nekad nedzemdēs 3 iemeslu dēļ
1. Pastāv ļoti liels risks, ka suns var nomirt.
2. Vetārsts mums pateica, ka Odrija ir pārāk maziņa lai dzemdētu, un ja viņa dzmdētu, tad viņa 90% nomirtu
3. Ļoti grūti mūsu laikos ir atrast suņiemm saimniekus it īpasi toyterjeriem kuri nemaksā 100 latus tāpēc nezinu kā būtu ar to pārdošanu un tas arī ir risks
_______________________________________________________________________________________________
tas tā ne pa tēmu.....

BĒT mēs tomēr negribam steralizēt suni, jo ir bijuši gad;ijumi kad suns pēc operācijas vienkārši nepamostas + vēl meitenītēm šī operācija ir daudz sarežģītāka, jo jāgriež vaļā vēders. :(
sassaa
sassaa
Hero
Hero

Number of posts : 673
Join date : 07.02.09
Dzīvesvieta : Jūrmala

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 2 Empty Re: Sterilizācija

Post  Eliina Otrdiena Maijs 05, 2009 9:12 pm

bet pie vecuma pastav liels risks ka sunitei veidosies krusu dzideru iekaisumi un audzdeji. un vel gandriz vienmer pec meklesanas ir viltus grutnieciiba un sunitei tas ir gruuti :x a un vel tev katru reizi, kad ir meklesanas loti jauzmanas lai suniite nekur neaizmuk , tad vinam prats lidinas makonos. pati to esmu piedziivojusi suniti pie majas laizu vala un peksni vina saka skriet un neatsaucas tik skrien uz prieksu knapi sakeru :x buutu puisos aizskrejusi, tad gna nebuutu bijis labi
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 2 Empty Re: Sterilizācija

Post  Ronija Otrdiena Maijs 05, 2009 9:17 pm

Eliina rakstīja: gandriz vienmer pec meklesanas ir viltus grutnieciiba un sunitei tas ir gruuti :x

Nav taa, ka gandriiz vienmeer rodaas viltus gruutnieciiba, manaa kontaa ir apmeeram 18 mekleeshanaas reizes pirmajai meitenei - viena viltus gruutnieciiba peec kuceenu dzimshanas, 25 mekleeshanaas reizes otrajam sunim - taa arii jaunava aizgaaja citos mediibu laukos. Vikijai 2 mekleeshanaas reizes- 0 viltus gruutnieciibas. Taa, ka noteikti nav taa, ka gandriiz vienmeer beidzaas mekleeshanaas ar viltus gruutnieciibu.
P.S. Otraa suniite ne reizi nedzemdeeja - audzeeji un citi dranjkji, ko shis miits piesola, ja kuce nav savaa muuzhaa dzemdeejusi, meitenei nebija.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 2 Empty Re: Sterilizācija

Post  Eliina Otrdiena Maijs 05, 2009 9:20 pm

man par audzejiem pastastija vetarste, tapec ta saku.
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 2 Empty Re: Sterilizācija

Post  Ronija Otrdiena Maijs 05, 2009 9:25 pm

No savas personiigaas pieredzes varu tikai teikt, ka tas ir miits, ko kultivee veti. Kaads tam ir iemesls, to gan laikam nezinaashu teikt. Jaa ir kuces, kuraam vecumdienaas ir audzeeji , kas saistiiti ar dzimumorgaaniem, vai nu primaarajiem, vai sekundaarajiem, bet tie var buut tik pat labi dzemdeejushaam kuceem kaa arii nedzemdeejushaam. Shajaa pasaulee nekam nav 100 % garantijas.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 2 Empty Re: Sterilizācija

Post  Ronija Otrdiena Maijs 05, 2009 10:34 pm

sassaa rakstīja:Mana Odrija nekad nedzemdēs

Cik Odrija sver, un cik cm skaustaa?
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 2 Empty Re: Sterilizācija

Post  Ruby Trešdiena Maijs 06, 2009 11:41 pm

Eliina rakstīja:.....bet pie vecuma pastav liels risks ka sunitei veidosies krusu dzideru iekaisumi un audzdeji.
Ronija rakstīja:
....Otraa suniite ne reizi nedzemdeeja - audzeeji un citi dranjkji, ko shis miits piesola, ja kuce nav savaa muuzhaa dzemdeejusi, meitenei nebija.
es te pamaniiju taadu nelielu miseekli - man liekas ka Eliina bija domaajusi ja kuciitei neveic sterelizaaciju TAD pastaav risks par audzeejiem un iekaisumiem pa sievieshu liiniju NEVIS ja ne reizi nedzemdee! Juus viena ortu paarprataat :) ,ne??

sassaa rakstīja: jo ir bijuši gad;ijumi kad suns pēc operācijas vienkārši nepamostas + vēl meitenītēm šī operācija ir daudz sarežģītāka, jo jāgriež vaļā vēders. :(

Jaunam veseliigam sunim nedraud nepamosties no narkozes! Un muusdienaas ir iespeejami asinstesti kurus veic tieshi pirms pashas narkozes - paarbauda sunja reakciju uz anesteeziju un nosaka vispaareejo ainu - plaushas,nieres u.t.t Muusdienaas anesteezijai ir pilniigi savaadaaks un daudz daudz uzlabotaaks sastaavs,nekaa agraak,kad riksks bija daudz daudz lielaaks. Agraak jau 7 gadus vecam sunim pastaaveeja ljoti liels risks nepamosties,bet tagad - ne taadus vien operee un veiksmiigi!!!
Pavairot miitus gan nevajag,jo ja kaadreiz naaksies tomeer suniitim zem narkozees buut tad shiis negatiivaas domas tevi ljoti iespaidos!
Jaa meiteniiteem ir sarezgjiitaaka taa lieta - jo veederu griezh pushu TRIJAAS kaartaas. Bet tavam vetam taa ir ikdienas proceduura un vinsh to zin jau kaa ABC universitaates iestaajeksaamenaa! Un arii tagad shii proceduura ir super uzlabota un pat saucaas - atsleegas cauruminsh :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 2 Empty Re: Sterilizācija

Post  Ronija Trešdiena Maijs 06, 2009 11:49 pm

:) Nee Ruby - viss kaartiibaa:) Jo ir divi miiti, kas roka roku mazgaa - viens, ka nesterilizeetas kuces saslimst ar audzeejiem (mana meitene nebij sterilizeeta) un otrs - ka nedzemdeejushaam kuceem noteikti buus audzeejs (mana meitene ne reizi nedzemdeeja) - Abi shie miiti ir tikai miiti.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 2 Empty Re: Sterilizācija

Post  Ruby Ceturtdiena Maijs 07, 2009 12:10 am

Aha skaidrs!
Nu tas miits jeb es atvainojos,pilniigaakias sviests,par to ka nedzemdeejushas kuces buus slimas un aatraak nomirs - SVIESTS!!! Tie veti pashi padomaa ko vinji popularizee??? Taas saucaas - pilnas patversmes ar bezgala nelaimiigiem pilniigi VESELIEM sunjiem kuriem veiks "eitonaaziju" tas ir : vinjus iemidzinaas(NOGALINAAS) jo vienkaarshi citas iespeejas nebuus! Vinji buus uz katra stuura: slimi un izbadeejushies uzbruks muusu sunjiem - bet taa jau nebuus to nelaimiigo sunjuku vaina, bet shito DULLO un NEIZGLIITOTO vetu deelj!!!

Zini kaut kad nesen atpakalj es taadaa ne iipashi labaa garstaavoklii noskatiijos vienu video materiaalu - tieshi par to kaa suniishus patversmees iemidzina un taa diemzheel nav iemidzinaashana kaa apburtajai princesei stikla kalnaa vai sniegbaltiitei ar saindeeto aabolu - ne jau injekcija ir vieniigasi veids!!! Masu iemidzinaashana ar gaazes paliidziibu - vari iedomaaties apm 50 sunji un kakji vienaa kambarii. Vai piemeeram - taada mashiina kur miskasti saplacinaa - jaa miiljie - taa tas notiksies ja tas viss taa turpinaasies! Es visu dienu veemu un triis dienas nevareeju ieest un nespeeju atureeties buchot savu suneni visu cauru dienu peec shii video noskatiishanaas!!! Nu re uzvilkos.................... angry2

P.S. Ja kaadam radaas interese peec manis staastiitaa noskatiities sho video, tad luudzu zinjojiet!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 2 Empty Re: Sterilizācija

Post  Ronija Ceturtdiena Maijs 07, 2009 12:17 am

Paldies, Ruby, par piedaavaajumu - kaut kaa negribaas, ko taadu redzet:(
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 2 Empty Re: Sterilizācija

Post  Ruby Ceturtdiena Maijs 07, 2009 12:27 am

eh es jau iisteniibaa arii taa speciaali neskatiijos, bet nebija vispaar nekas pirms tam rakstiits - par ko teema. Nu uzklikshkjinaaju un ...............saaku bimbaat kaa maza meitene!!!
Visbeediigaakais jau ka peec tam panesaas tur teema (uniteddogs.com) ka redziet cilveecinji ar vaajiem nerviem un kungjiem esot jaabriidina un tas esot diezgan briesmiigi ka vinjiem vajadzeeja taadu video noskatiities! Par to ka dziivniecinjiem tas arii ir briesmiigi,to nevajadzeeja piemineet :(
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 2 Empty Re: Sterilizācija

Post  Mollija Otrdiena Jūlijs 19, 2011 4:39 pm

Es vēlētos uzzināt vai pēc sterilizācijas mainās izskats tojiem?
Mollija
Mollija
Newbie
Newbie

Number of posts : 21
Join date : 18.06.11
Age : 37

Atpakaļ uz augšu Go down

Sterilizācija - Page 2 Empty Re: Sterilizācija

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 3 Previous  1, 2, 3  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā