Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zobu raušana

+29
refinnej
Žozefīna
inly&bugy
ajame
Ambera
irituska
Buciitis
Lily
Leila
Michely
Sabinella
kristucis1
sassaa
zverjok
Eliina
acz
Mazais
wiive
_Agnese_
Sanita
Ruby
Lindita
Admin
Elīna
Silkite
Māriņa
Ronija
chupinja
Dream
33 posters

Lapa 17 no 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

Go down

zobu raušana - Page 17 Empty Re: zobu raušana

Post  Žozefīna Trešdiena Decembris 14, 2011 9:56 am

Lexy, ja nepieciešams, varu nosūtīt telefona numuru, runās krievu valodā.
Mēs braucām uz Jūrmalu, pie viņas mājās.

Ļoti laba daktere zobu raušanā, Nikai bez problēmām izrāva ilkņus. :)
Žozefīna
Žozefīna
Profesional
Profesional

Number of posts : 291
Join date : 02.10.10
Age : 36
Dzīvesvieta : Rīga

http://www.inka-world.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 17 Empty Re: zobu raušana

Post  Lexy Trešdiena Decembris 14, 2011 10:01 am

Ok, mēģināšu sazvanīt Tatjanu. Uz Jūrmalu tikt man pagrūti, es esmu tik uz sabiedriskā transporta :( Ļoti ceru, ka pieņem Rīgā.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 17 Empty Re: zobu raušana

Post  refinnej Trešdiena Decembris 14, 2011 10:04 am

Lexy rakstīja:Jā, mūsmājās ar šie prieki sākās 3.decembrī :32
Un ka ir? Cik tiriga tava meitene, pati tiek gala vai jaliek biksites? Es pagaidam nezinu, ceru, ka atnakot majas un nebus visa gulta sarkana :32
Ja zobi stav stingri, tad obligati taisa narkozi? Mums augshejie ilkshnji, nu nekadigi neizkrit, dodu kaulus un gardumus cietos, visi izkrita, bet shie turas pat ne mazliet nekustas :( Ka vsp sunji narkozi paciesh, tas nav bistami?


Pēdējo reizi labojis refinnej Pirmdiena Janvāris 02, 2012 11:57 pm; labots 1 reizi
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 17 Empty Re: zobu raušana

Post  Lexy Trešdiena Decembris 14, 2011 10:09 am

Nu, tā kā manis nedēļu nebija un meitene ciemojās citur, tad īsti nemaz nezinu, laizās jau, cilpa milzīga. Kamēr mājās bija, pa nakti uz palaga palika pleķi, bet nav jau tā, ka plūst tur viss nemaņā :32

Mums jau ar tie ilkņi turas ļoti stipri, bet nu domāju, ka iztiks bez narkozes.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 17 Empty Re: zobu raušana

Post  refinnej Trešdiena Decembris 14, 2011 10:33 am

Lexy rakstīja:Nu, tā kā manis nedēļu nebija un meitene ciemojās citur, tad īsti nemaz nezinu, laizās jau, cilpa milzīga. Kamēr mājās bija, pa nakti uz palaga palika pleķi, bet nav jau tā, ka plūst tur viss nemaņā :32

Mums jau ar tie ilkņi turas ļoti stipri, bet nu domāju, ka iztiks bez narkozes.
Bet Melai izkrita? Es ta sapratu tu par Chino interesejies - par zobiem?
Uuuun kaa, iztika bez tevis tavi milulji? Visus 3 atdevi? Man atkal shausmas uznak,ka mes pec menesha ari uz 2 nedeljam aizlidosim, sika pie bralja paliks, bet shi tachu ka piesieta mums, nevar ne dienu izturet man liekas (nu netika vel atstata, bet ja ejam ar kadu kopa pastaigaties, es atstaju vinju un pati ateju - shi uzreiz nemieriga, kur es paliku, un ja redz ka eju atpakalj, nenorauj skatienu, ka tik atkal nepazudu... Nu nez, man tads uztraukums, nodomas, ka mes vinju pametam Cry
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 17 Empty Re: zobu raušana

Post  Lexy Trešdiena Decembris 14, 2011 10:40 am

refinnej rakstīja:Bet Melai izkrita? Es ta sapratu tu par Chino interesejies - par zobiem?
Uuuun kaa, iztika bez tevis tavi milulji? Visus 3 atdevi? Man atkal shausmas uznak,ka mes pec menesha ari uz 2 nedeljam aizlidosim, sika pie bralja paliks, bet shi tachu ka piesieta mums, nevar ne dienu izturet man liekas (nu netika vel atstata, bet ja ejam ar kadu kopa pastaigaties, es atstaju vinju un pati ateju - shi uzreiz nemieriga, kur es paliku, un ja redz ka eju atpakalj, nenorauj skatienu, ka tik atkal nepazudu... Nu nez, man tads uztraukums, nodomas, ka mes vinju pametam Cry

Jā, Melai visi zobi izkrita paši, tur problēmu nebija. A Čīno tagad ilkņi stipri turas, tāpēc jāmeklē risinājums.

Nu, man jau Mela arī iepriekš pie draudzenes ir ciemojusies, tāpēc īpaši nepārdzīvoja. Arī Čīno jutās labi, paaudzies puika, bet tagad visi jau laimīgi mājās. Nepārdzīvo, nekas slikts jau nenotiks tavai mazulei ;)
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 17 Empty Re: zobu raušana

Post  refinnej Trešdiena Decembris 14, 2011 10:49 am

Lexy rakstīja:
Jā, Melai visi zobi izkrita paši, tur problēmu nebija. A Čīno tagad ilkņi stipri turas, tāpēc jāmeklē risinājums.

Nu, man jau Mela arī iepriekš pie draudzenes ir ciemojusies, tāpēc īpaši nepārdzīvoja. Arī Čīno jutās labi, paaudzies puika, bet tagad visi jau laimīgi mājās. Nepārdzīvo, nekas slikts jau nenotiks tavai mazulei ;)

Tu man liekas vel vari gaidit ar Chino - mes pie veta bijam pari 6men. un vinjsh teica gaidit vel menesi. NU mes jau nohalturejam un ilgak cerejam, bet nu tagad jau noteikti jaiet
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 17 Empty Re: zobu raušana

Post  Lexy Trešdiena Decembris 14, 2011 10:52 am

refinnej rakstīja:
Lexy rakstīja:
Jā, Melai visi zobi izkrita paši, tur problēmu nebija. A Čīno tagad ilkņi stipri turas, tāpēc jāmeklē risinājums.

Nu, man jau Mela arī iepriekš pie draudzenes ir ciemojusies, tāpēc īpaši nepārdzīvoja. Arī Čīno jutās labi, paaudzies puika, bet tagad visi jau laimīgi mājās. Nepārdzīvo, nekas slikts jau nenotiks tavai mazulei ;)

Tu man liekas vel vari gaidit ar Chino - mes pie veta bijam pari 6men. un vinjsh teica gaidit vel menesi. NU mes jau nohalturejam un ilgak cerejam, bet nu tagad jau noteikti jaiet

Nea, gaidīt ar šo gan nevar, jo jaunie ilkņi jau lien laukā.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 17 Empty Re: zobu raušana

Post  refinnej Trešdiena Decembris 14, 2011 11:15 am

Lexy rakstīja:
Nea, gaidīt ar šo gan nevar, jo jaunie ilkņi jau lien laukā.
Mums ar izlida, jau pasen, bet tie netrauce citi citiem, laikam tapec dakteris lava pagaidit...
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 17 Empty Re: zobu raušana

Post  Lexy Trešdiena Decembris 14, 2011 12:47 pm

refinnej, tev taisnība :) Tikko bijām pie Tatjanas un izrāva viņa mums vienu mazo griezēju, bet ar ilkņiem lika pagaidīt vēl drusku.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 17 Empty Re: zobu raušana

Post  refinnej Trešdiena Decembris 14, 2011 1:51 pm

Lexy rakstīja:refinnej, tev taisnība :) Tikko bijām pie Tatjanas un izrāva viņa mums vienu mazo griezēju, bet ar ilkņiem lika pagaidīt vēl drusku.
Skaidrs, veiksmi tad jums ar zobu izkrishanu :32
Mums parejie pashi izkrita, brinums bija, kad likas kad visi izkrita, vinja kartejo reizi akstijas un man burtiski uz rokam izkrita vinjas zobs - mazs (gabalinjsh likas) - es jau nobijos, vai neparavam mantas par stipru, ka jaunam gabals nokrita, bet izradijas ka vel priekshejais nebija viens izkritis, un ta vieta knappi vareja saredzet jaunu augam.
Un viens liels zobs - nez kas saucas, pa vidu kautkur, bet tad plats, kamer izkrita, vinai sausmigi smirdeja mute - un zobs ari tads nesmuks bija, zalgani peleks. Kad pamaniju ka kustas, tieshi taja laika ari saku dot kaulus - iedevu un momentali bija ara, tik es ta vinju ari neatradu.
Tagad ari dodu kaulus regulari, pat citreiz biezhak, bet ilksniem tas nepalidz :(
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 17 Empty Re: zobu raušana

Post  Mollija Trešdiena Decembris 14, 2011 2:40 pm

Lexy rakstīja:refinnej, tev taisnība :) Tikko bijām pie Tatjanas un izrāva viņa mums vienu mazo griezēju, bet ar ilkņiem lika pagaidīt vēl drusku.

Jūs bijāt Tatjanas Jūrmalā vai viņa pieņem arī Rīgā?
Mollija
Mollija
Newbie
Newbie

Number of posts : 21
Join date : 18.06.11
Age : 37

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 17 Empty Re: zobu raušana

Post  Lexy Trešdiena Decembris 14, 2011 2:54 pm

Mollija rakstīja:
Lexy rakstīja:refinnej, tev taisnība :) Tikko bijām pie Tatjanas un izrāva viņa mums vienu mazo griezēju, bet ar ilkņiem lika pagaidīt vēl drusku.

Jūs bijāt Tatjanas Jūrmalā vai viņa pieņem arī Rīgā?

Viņa trešdienās ir Rīgā, suņu frizētavā Avotu ielā :) Bet iepriekš jāzvana, jo viņa tur nav visu dienu.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 17 Empty Re: zobu raušana

Post  refinnej Piektdiena Decembris 16, 2011 9:14 am

Lexy rakstīja:Es nedomāju, ka meklēšanās te kaut ko ietekmē ar zobiem. Un tev jau labi, Ilgažs tuvu :)
Mekleshanas laika neieteica raut - audzetaja shita teica un kad gaju pierakstities - ari tur teica pagaidit kamer beigsies
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 17 Empty Re: zobu raušana

Post  Eliina Sestdiena Decembris 17, 2011 1:06 am

refinnej rakstīja:
Ka vsp sunji narkozi paciesh, tas nav bistami?[/quote]

strādāju klīnikā un ļoti bieži raujam zobiņus ar narkozi,bet tā nav tāda narkoze kā pie operācījām. parasti lieto mazu devu uz pāris munūtēm,kad visi zobiņi izrauto dod atmodinātāju un suns pats iet mājās :)

Lexy es ari tieshi 3dien biju pie tatjanas :) zel ka nesaskrejamies es jau tur part stradaju nakosreiz kad busi taja gala nac ciemos pie manis uz kliniku :D


P.S. tatjana nav ĀRSTS

pati esmu venu reizi pie vina sunim zobus tirijusi un loti daudzi no manam mazinam ari iznmanto vinas pakalojums lidz sim nav sliktu atsaukshmju, bet reizem man skieka ir nepie ciesama narkoze tam manpulacijam kuras vina veic..
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 17 Empty Re: zobu raušana

Post  refinnej Sestdiena Decembris 17, 2011 10:33 pm

Eliina rakstīja:
strādāju klīnikā un ļoti bieži raujam zobiņus ar narkozi,bet tā nav tāda narkoze kā pie operācījām. parasti lieto mazu devu uz pāris munūtēm,kad visi zobiņi izrauto dod atmodinātāju un suns pats iet mājās :)
Nu tad super, tad jau pec mekleshanas, tas jau bus jaungad, iesim raut
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 17 Empty Re: zobu raušana

Post  tiffany* Svētdena Decembris 18, 2011 10:19 pm

mums arii shii teema diemzheel aktuaala tgd..visi zobinji nomainiijaas , bet ilknji staav kaa staaveejushi un jauni jau arii aug :S kas ir Tatjana ? Viņa zobiņus rauj aaraaa? Cik tas prieks maksā un vai kāda nevarētu nummurinju uzrakstiit? :)
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 17 Empty Re: zobu raušana

Post  Lexy Trešdiena Decembris 21, 2011 9:33 pm

tiffany* rakstīja:mums arii shii teema diemzheel aktuaala tgd..visi zobinji nomainiijaas , bet ilknji staav kaa staaveejushi un jauni jau arii aug :S kas ir Tatjana ? Viņa zobiņus rauj aaraaa? Cik tas prieks maksā un vai kāda nevarētu nummurinju uzrakstiit? :)

Tatjana izrādās nav ārsts nemaz, bet zobus raujot. Man ieteica uz Ogri aizbraukt labāk.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 17 Empty Re: zobu raušana

Post  tiffany* Ceturtdiena Decembris 22, 2011 7:04 pm

Lexy rakstīja:
tiffany* rakstīja:mums arii shii teema diemzheel aktuaala tgd..visi zobinji nomainiijaas , bet ilknji staav kaa staaveejushi un jauni jau arii aug :S kas ir Tatjana ? Viņa zobiņus rauj aaraaa? Cik tas prieks maksā un vai kāda nevarētu nummurinju uzrakstiit? :)

Tatjana izrādās nav ārsts nemaz, bet zobus raujot. Man ieteica uz Ogri aizbraukt labāk.

Un ogree ir aarsts? :) un cik steidzami tas jaadara?
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 17 Empty Re: zobu raušana

Post  Ruby Ceturtdiena Decembris 29, 2011 5:46 pm

refinnej rakstīja:
Nu tad super, tad jau pec mekleshanas, tas jau bus jaungad, iesim raut

jaa mekleeshanaas laikaa nevar raut zobus, nu vispaar nevar narkozi dot, taa kaa neko taadu nevar dariit.
Mums Pepijai kad raava zobus bija klusaa mekleeshanaas - taa ir taada ka ir mekleeshanaas bet nav nekaadu izdaliijumu un maziem sunjiem to biezhi var palaist garaam, taa kaa mees nemaz nezinaajaam, un operaacija beidzaas ar komplikaacijaam, bet nu viss labi beidzaas, tik nervus man nedaudz pakutinaja, nezinaajaam kas vinjai iisti ir, labi ka apdroshinaashana visus izdevumus sedz, citaadi buutu bijis jaatvadaas no pamatiigas summas - visa analiizes, zaales u.t.t

Un jums jau nav taa ka jaateidzaas ar zobiem jo uz izstaadeem neejiet - tur vajag tos zobus ideaalus u.t.t taa kaa jaarauj laiciigi, lai kaads neaiziet shkjiibi. Es Lurdesai un Pepijai gaidiiju liidz 1.5 gadu vecumam, jo vinjas nav izstaazhu sunji, Pepijai izraava 3 ilknjus un Lurdesai 1 ilkni, taapat mums sakodieni tagad ideaali, nekas neizauga shkjiibs, ja vets atljauj gaidiit tad ir ok :)

Eliin - ka ir ar to atmodinaashanas poti - kapeec daudzi saka ka vinja nav laba? Kaadas ir taas funkcijas un riksi? Man liekas ka Pepijai vinju deva peec analiizhu nonjemshanas un rengena, bet tad vinjai nebija narkoze bet miega zaales, bet iipashi labi vinja peec tam man neuzvedaas...
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 17 Empty Re: zobu raušana

Post  refinnej Ceturtdiena Decembris 29, 2011 9:55 pm

Ruby rakstīja: Mums Pepijai kad raava zobus bija klusaa mekleeshanaas - taa ir taada ka ir mekleeshanaas bet nav nekaadu izdaliijumu un maziem sunjiem to biezhi var palaist garaam, taa kaa mees nemaz nezinaajaam,
Mums isteniba tagad tada pati mekleshanas, es pat isti tagad neko nesaprotu, decembra sakuma vienu ritu pec pastaigas pamaniju pus piliti sarkano, tad vel reies divas tapat biju manijusi ar dazu dienu intervalu un viss.. Vairs nemazakas pazimes, nu vienigais ka cilpa ljoooti liela. Tagad itka vajadzetu jau beigties, bet ka isti ir - nezinu, cilpa ar palika mazaka mazliet. Nedeljas sakuma viens puisis vinjai pielipa un ta gandriz lidz majam mus pavadija, ta vaidoja ka shausmas, beigas vedam atpakalj lai nepazud.. Bet sodien atkal spelejas ar citu pusi, protams visu laiku tagad vinja ir uz pavadas, un tadas intereses nemaz vinjam pret vinju nebija..
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 17 Empty Re: zobu raušana

Post  refinnej Pirmdiena Janvāris 02, 2012 11:24 pm

Rit pierakstijamies pie Ilgaza raut abus augshejos ilknjus - lai cik necentamies, stav, pilnigi nekustas :( Bet bail man no tas narkozes... Cik saprotu, tad suns pats majas nevares iet, vajag aizvest..? Bet kad pierakstijos par to nepadomaju un sanak ka rit man nemaz mashinas nebus, arsts ir 15min gajiena no majam ta ka biju domajusi iet ar kajam. Ka tad ir, tomer vajag laikam to mashinu lai vest atpakalj vai ne?? Un sanjem suni uzreiz vai jaatstaj lai vinju arsti pavero - cik lasiju diskusiju tad ka kuram? Cik atri no tas narkozes atiet - nu cik ilgi kkas ipashs jadara (spec.ediens, miers utt), kamer viss nepaliek ka parasti?
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 17 Empty Re: zobu raušana

Post  Eliina Pirmdiena Janvāris 02, 2012 11:29 pm

no rita suni nebaro ;)
tas ilgs kopa ap meram rupji rekinot 1h. kamer iedarbosies narkoze, kamer izraus ilknishus, kad dos atmodinataju un kadu 20min laika suns ir auksa, bet ka kurs dzivnieks atgustas no narkozes. tas ir loti indivuduali, ja narkoze ir dota neliela deva un uzreiz dots atmodinatas lielaka dalu sunu aiziet majas pasi savm kajam,bet tik mazu jau var ari nest rokas vai somina tachu :)
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 17 Empty Re: zobu raušana

Post  refinnej Pirmdiena Janvāris 02, 2012 11:40 pm

Eliina rakstīja:no rita suni nebaro ;)
tas ilgs kopa ap meram rupji rekinot 1h. kamer iedarbosies narkoze, kamer izraus ilknishus, kad dos atmodinataju un kadu 20min laika suns ir auksa, bet ka kurs dzivnieks atgustas no narkozes. tas ir loti indivuduali, ja narkoze ir dota neliela deva un uzreiz dots atmodinatas lielaka dalu sunu aiziet majas pasi savm kajam,bet tik mazu jau var ari nest rokas vai somina tachu :)
Ja, par eshanu teica lai nedodu no rita, ta ka shi jau pavakarinjoja un gulj, tad bljodas jau aizvaktas.
Nu ja, bija jau doma pashai nest, soma mums diezgan maza, mes parasti tik uz veikalu ar tadu ejam vai ar mashinu braucam un vinja taja sezh tikai, apgulties par maz vietas. Vnk laiks tagad tads sudigs - visu laiku lija un ta pretigi, tapec jau uztraucos ar neshanu uz rokam, bet nu gan jau :)
Cerams ka viss bus ok, man jau shodien likas - man tik bail ka vnk neaiziesim rit pie arsta :32 Bet nu Ilgazam vismaz es uzticos, ir dzirdetas labas atsauksmes, ta ka mazliet mazak bail
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 17 Empty Re: zobu raušana

Post  refinnej Otrdiena Janvāris 03, 2012 4:13 pm

Fuu, izskatas ka viss mums ok, esam jau parnakushas majas un atpushamies. Ieshpriceja vinjai vienreiz, tad 5min pasedejam, un tad otrreiz - tad jau venaa, kuru nekadigi nevarejam sameklet un shi jau smilksteja kad dura :( Tad vinju panjema un man teica pasedet. Ljoti atri viss notika, un tad vinju iznesa - guljoshu ar meli ara, nu jau saka mosties, majas es pati vinu nesu, tagad vel ari tada miegaina izskatas, gruti paiet, bet konservus jau paeda :) Teica ka est var kad gribas un smeret ar neko nevajag, ka viss aizvilksies ljoti atri.
Par sterelizaciju teica ka ja neplanojam kucenus, tad butu labi ap gadu to darit, jo no daudzam problemam atbrivosiemies - gan no tam dienam, gan visadam slimibam, iekaisumiem... Nu es vel domaju, apspriedisim to ar viru. Man vnk liekas ka es nevareshu vinjas mazos nevienam pec tam pardot jo pati bushu pieradusi. Butu vel 1-2kuceni, tad jau atstatu, bet audzetaja teica ka vinjai dzimta visiem daudz kuceni dzimst.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 17 Empty Re: zobu raušana

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 17 no 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā