Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zobu raušana

+29
refinnej
Žozefīna
inly&bugy
ajame
Ambera
irituska
Buciitis
Lily
Leila
Michely
Sabinella
kristucis1
sassaa
zverjok
Eliina
acz
Mazais
wiive
_Agnese_
Sanita
Ruby
Lindita
Admin
Elīna
Silkite
Māriņa
Ronija
chupinja
Dream
33 posters

Lapa 18 no 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Go down

zobu raušana - Page 18 Empty Re: zobu raušana

Post  Leila Trešdiena Janvāris 04, 2012 8:30 pm

Cik Ilgažs ņem tagad par zobu raušanu?Cik samaksāji?Man arī jārauj mazajai zobi ārā,nevaru izlemt vai pie Ilgaža narkozē,vai pie Tatjanas.
Leila
Leila
Profesional
Profesional

Number of posts : 259
Join date : 05.03.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 18 Empty Re: zobu raušana

Post  refinnej Trešdiena Janvāris 04, 2012 10:27 pm

Leila rakstīja:Cik Ilgažs ņem tagad par zobu raušanu?Cik samaksāji?Man arī jārauj mazajai zobi ārā,nevaru izlemt vai pie Ilgaža narkozē,vai pie Tatjanas.
Samaksaju 22,50ls, interesanti ka pag.reize un tagad bija registracija 2,50ls - man likas registre tik 1x, bet sanak ka katru reizi. Bet vsp ar zobiem es rekinajos ar 25ls, ta ka man shi cena likas normala. Nez vai skaitas cik zobus rauj, mums bija 2 ilknji.
Isteniba es ljoti baidijos no narkozes, salasijos ka vienam ta, otram shita. Mums viss ljoti atri pargaja, uzreiz kad pamodas paeda konservus, tad dazas stundas guleja, atputas, un skatos jau leka pa divaniem un celj kaju lai pakasa.. Drizuma gajam pastaigaties un shi pa visu pagalmu nesas ar draugiem :) Protams bija bail ka vinja neizrekinas spekus vai ko, bet paskatoties uz vinju viss likas kartiba. Ta ka var teik pec kadam stundam 3 nekas neliecinaja par to, ka vinjai bija narkoze.. Esmu ar visu to pasakumu ljoti apmierinata :)
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 18 Empty Re: zobu raušana

Post  Eliina Ceturtdiena Janvāris 05, 2012 4:20 am

2,5ls ta varetu but ka konsultacija / vizite ? pie mums Rīgā tas ir 8ls + 7ls par katra zoba raušanu un + 1ls uz katru 1kg dzīvnieka savara
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 18 Empty Re: zobu raušana

Post  refinnej Ceturtdiena Janvāris 05, 2012 12:17 pm

Eliina rakstīja:2,5ls ta varetu but ka konsultacija / vizite ? pie mums Rīgā tas ir 8ls + 7ls par katra zoba raušanu un + 1ls uz katru 1kg dzīvnieka savara
Bija cheka ta rakstits - registracija 2,50ls, medikamenti 5ls, materiali 2ls un vet.pakalpujumi 13ls. Mes pag reize bijam tada ka konsultacija, jo neko nedarijam tik apskatija vinju un mes uzdevam jautajumus - tas liekas bija 10ls + ta registracija un vel kkas bija jo kopuma bija 13 ar kaut ko
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 18 Empty Re: zobu raušana

Post  Ruby Trešdiena Janvāris 11, 2012 10:13 pm

Prieks ka Berry viss jau garaam un ir atguvusies no zobinju op :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 18 Empty Re: zobu raušana

Post  Elīna Ceturtdiena Janvāris 12, 2012 6:41 pm

Es esmu tikai un vienīgi par dr. Ilgažu, vis vis labākais suņu zobārsts, nevienam citam savu suņu zobus nekad vairs neuzticēšu!!!!! Mēs tikko pie viņa bijām!!!
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 18 Empty Re: zobu raušana

Post  refinnej Ceturtdiena Janvāris 12, 2012 7:38 pm

Elīna rakstīja:Es esmu tikai un vienīgi par dr. Ilgažu, vis vis labākais suņu zobārsts, nevienam citam savu suņu zobus nekad vairs neuzticēšu!!!!! Mēs tikko pie viņa bijām!!!
un ka gaja?
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 18 Empty Re: zobu raušana

Post  Elīna Ceturtdiena Janvāris 12, 2012 8:03 pm

refinnej rakstīja:
un ka gaja?
mums gan cita lieta, ne piena zobi, bet gāja labi, salūzušais zobs izrauts, visi zobi notīrīti!!!! :)
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 18 Empty Re: zobu raušana

Post  Leila Trešdiena Februāris 08, 2012 6:41 pm

Varat kāda uzrakstīt Ilgaža telefona numuru?Un pa kurām dienām viņš pieņem klīnikā vienības gatvē?
Leila
Leila
Profesional
Profesional

Number of posts : 259
Join date : 05.03.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 18 Empty Re: zobu raušana

Post  Elīna Trešdiena Februāris 08, 2012 9:53 pm

Leila rakstīja:Varat kāda uzrakstīt Ilgaža telefona numuru?Un pa kurām dienām viņš pieņem klīnikā vienības gatvē?

Vienības gatvē viņš ir ceturtdienās, t.nr. 29245860
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 18 Empty ka lai paatrina

Post  zemenite88 Svētdena Novembris 11, 2012 6:36 pm

kaa lai paatrina zobinu izkrisanu?
Mums spid baigas ziepes,zobi sakt nakt ka haizivei divas rindas Cry ka lai vinai palidz atbrivoties no piena zobiniem?
ipasi gar muti nelaiz camdities,kaut ari no mazotnes jau meginu skatities,tapec nevaru parbaudit vai kustas vai nee Cry
zemenite88
zemenite88
Prospect
Prospect

Number of posts : 70
Join date : 07.02.12
Age : 36
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 18 Empty Re: zobu raušana

Post  refinnej Svētdena Novembris 11, 2012 7:09 pm

zemenite88 rakstīja:kaa lai paatrina zobinu izkrisanu?
Mums spid baigas ziepes,zobi sakt nakt ka haizivei divas rindas Cry ka lai vinai palidz atbrivoties no piena zobiniem?
ipasi gar muti nelaiz camdities,kaut ari no mazotnes jau meginu skatities,tapec nevaru parbaudit vai kustas vai nee Cry
Tev jaradina chamdities gar muti, ir ari zobus jatira - ta ka... Mums gan viena pasta stav, nu nekadigi nelaizas ar to tirit, nu neuzstaju jo ir ari otra, ar kuru ar bernu zobu suku tiram, vinjai nekas nav pret, mierigi sez kamer es visu kartigi iztiru ;)
Par tiem laikiem, kad jarauj ara - mes vnk aizgajam pie arsta uz apskati un par zobiem vinjsh teica nogaidit menesi, pashiem ari kustinat, ja neizkritis - nakt raut. Nu ipashi nekustinajam jo zobs staveja ljoti stingri, liekas kustinashana neko nelidzeja, izravam kaut kur 9 meneshos, bet tas laikam katram sunim ir individuali, skatoties ka jauni aug.
Varu ieteikt ljoti labu daktei Ilgazhu - kaut ljoti uztraucos, vinjsh visu izdarija ljoti labi atri un liekas vienkarshi, jau pec dazham stundam skraidijam pa pagalmu ta ka nekadas narkozes nav bijis :)
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 18 Empty Re: zobu raušana

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 18 no 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā