Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darini pats

+25
Žozefīna
Karlīna
kristucis1
Buciitis
Twixy
sassaa
ajame
Michely
Eljusik
sirsninja
Laurinja
Mazais
Eliina
_Agnese_
Lily
Ruby
Sanita
Lindita
Silkite
lilucis
chupinja
Elīna
Māriņa
Ronija
Dream
29 posters

Lapa 17 no 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Go down

Darini pats - Page 17 Empty Re: Darini pats

Post  refinnej Otrdiena Novembris 08, 2011 9:54 am

Meitenes, kas saprot kko vairak par adishanu - sakiet ludzu, vai dzemperiti varetu kautka no augshas izlaist? Es adiju no kakla uz apakshu, gandriz jau pabeigtas viss bet es labprat mazliet kaklu partaisitu, bet, protams, delj ta neizlaidishu visu dzemperiti. Vai var to izdarit no augshas - izlaist tikai kaklu un tad uzadit pa jauno no dzempera uz augshu sanak?
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Darini pats - Page 17 Empty Re: Darini pats

Post  Eliina Otrdiena Novembris 08, 2011 12:42 pm

es tamboretu klat augshu, bet domaju ka var ari savert uz adatas valnishus un adit klat :)
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Darini pats - Page 17 Empty Re: Darini pats

Post  refinnej Otrdiena Novembris 08, 2011 1:16 pm

Ne, ne, es domaju, ja man jau ir iesakts ar kaklu - kakls jau ir uzadits pasha sakuma, vnk es gribetu vinju izlaist un paaradit pa jaunu, jo es uztaisitu brivaku adijumu un garaku (nu garaku var pieadit klat, bet galvenais - brivaku)
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Darini pats - Page 17 Empty Re: Darini pats

Post  Sanita Trešdiena Novembris 09, 2011 10:17 pm

Protams, var! Izārdi kakla malu un adi tālāk uz augšu kā vēlies!
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Darini pats - Page 17 Empty Re: Darini pats

Post  refinnej Ceturtdiena Novembris 10, 2011 12:04 am

Sanita rakstīja:Protams, var! Izārdi kakla malu un adi tālāk uz augšu kā vēlies!
Bet ka tieshi - to rindu ar kuru sak - to kautka jaizarda? Un tad laikam aizies pati? Bet vsp es kaut ka laikam samierinajos ar tadu kaklu, kads ir, cik vinja merija - tas mazliet palika plataks un nu jau ir ok :) To ko domaju ielocit 2x - nolemu neielocit un tad sanak tieshi tas garums ko velejos :)
Vienigais, ka jau teicu, to uztaisiju ka kleitu un sanaca divaini :32 Aizmugureja dalja jau super, bet prieksha - gribejas jau lai siltak, adiju garu priekshu, bet tapat no aizmugureja volana ari prieksha karajas. Vel izgludinaju galus - sanaca diezgan pagara prieksha, ka tik neapchura :32 Bet vispar kleita man patik, interesanta, pirmajai jau jabut jocigai :32 Velak ielikshu kadu bildi, tik nesen pabeidzu ta ka gala variants vel netika piemerits :) Pati par sevi brinos, ja kads man nesen pateiktu ka adishu - nemuzham nenoticetu, bet viss dzive jau jaizmegina, kamer neapnik Chihuahua2
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Darini pats - Page 17 Empty Re: Darini pats

Post  Ruby Ceturtdiena Decembris 01, 2011 2:36 am

Tur kur valjiigaak vari ieveert lentiiti un sasiet jauku bantiiti, es taa izdariiju ar vienu adiijumu, kursh sanaaca kaklaa plataaks nekaa vajadzeeja un straadaa perfekti :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Darini pats - Page 17 Empty Re: Darini pats

Post  refinnej Ceturtdiena Decembris 01, 2011 1:30 pm

Ruby rakstīja:Tur kur valjiigaak vari ieveert lentiiti un sasiet jauku bantiiti, es taa izdariiju ar vienu adiijumu, kursh sanaaca kaklaa plataaks nekaa vajadzeeja un straadaa perfekti :)

Man ta kleitinja tieshi otradi - klaklu es uztaisitu valigaku un garaku, bet tad izdomaju, ka javelk to kleitu neielokot kaklu, tad ir ok gan garumaa, gan platumaa, jo izstiepjas ar mazliet, ta ka tagad tieshi laika, pie tam dzijas tas vairs ari nav palicis, uztaisiju lielo pukji uz muguras - nu jasanjemas ielikt bilditi, tada interesanta, manuprat, kleita :) Tiesa gan partaisita 3x, bet tagad jabut ok, nav sanacis vel uzvilkt, jo visu laiku ara slapjsh diezgan
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Darini pats - Page 17 Empty Re: Darini pats

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 17 no 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā