Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kā pieradināt pie patstāvības?

+9
Mazais
Lily
Sabinella
Ronija
Lindita
Māriņa
Silkite
Ruby
Amy
13 posters

Lapa 2 no 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

kā pieradināt pie patstāvības? - Page 2 Empty Re: kā pieradināt pie patstāvības?

Post  lilucis Otrdiena Marts 10, 2009 10:56 am

Ronija rakstīja:Aha, Liluci - tev viens kollis:)) Man abi kolliji guleeja gultaa:D
Varu iedomāties tikai kā tev bija Twisted Evil
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

kā pieradināt pie patstāvības? - Page 2 Empty Re: kā pieradināt pie patstāvības?

Post  Ronija Otrdiena Marts 10, 2009 10:57 am

Man bija pavisam vienkaarshi:)) Viena kollijmeitene guleeja blakus, bet otrai patika guleet virsuu:)) Taa, ka man bija ne tikai karsti, bet arii smagi:DDDD
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

kā pieradināt pie patstāvības? - Page 2 Empty Re: kā pieradināt pie patstāvības?

Post  lilucis Otrdiena Marts 10, 2009 11:03 am

Ronija rakstīja:Man bija pavisam vienkaarshi:)) Viena kollijmeitene guleeja blakus, bet otrai patika guleet virsuu:)) Taa, ka man bija ne tikai karsti, bet arii smagi:DDDD
Khi khi khi...jautri!!! A mūsējā, mūždien ar kājām atspērās pret sienu un tad centās iztaisnot kājas mani vai mammu(atkarībā pie kuras no mums gulēja) spiežot laukā no gultas...labi ka bija gana platas gultas mums Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

kā pieradināt pie patstāvības? - Page 2 Empty Re: kā pieradināt pie patstāvības?

Post  Māriņa Otrdiena Marts 10, 2009 11:08 am

[quote="lilucis"]
Ronija rakstīja:Man bija pavisam vienkaarshi:)) Viena kollijmeitene guleeja blakus, bet otrai patika guleet virsuu:)) Taa, ka man bija ne tikai karsti, bet arii smagi:DDDD
Khi khi khi...jautri!!! A mūsējā, mūždien ar kājām atspērās pret sienu un tad centās iztaisnot kājas mani vai mammu(atkarībā pie kuras no mums gulēja) spiežot laukā no gultas...labi ka bija gana platas gultas mums Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil[/quote

Njaa tagad beidzot sapratu, kapeec peec kollijiem izveeleejaaties pashus mazaakos miiluljus:)))) 🤣 🤣 🤣 🤣 :lol2:
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

kā pieradināt pie patstāvības? - Page 2 Empty Re: kā pieradināt pie patstāvības?

Post  Ronija Otrdiena Marts 10, 2009 11:11 am

lilucis rakstīja:
Ronija rakstīja:Man bija pavisam vienkaarshi:)) Viena kollijmeitene guleeja blakus, bet otrai patika guleet virsuu:)) Taa, ka man bija ne tikai karsti, bet arii smagi:DDDD
Khi khi khi...jautri!!! A mūsējā, mūždien ar kājām atspērās pret sienu un tad centās iztaisnot kājas mani vai mammu(atkarībā pie kuras no mums gulēja) spiežot laukā no gultas...labi ka bija gana platas gultas mums Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Mani vienreiz ari shitaa izgruda no gultas naktii :DDDD Tas kollijiem laikam tipiski :D
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

kā pieradināt pie patstāvības? - Page 2 Empty Re: kā pieradināt pie patstāvības?

Post  lilucis Otrdiena Marts 10, 2009 11:19 am

Ai ai ai...aizpļāpājāmies mēs te par kollijiem toju un čivu forumā!!! :roll:
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

kā pieradināt pie patstāvības? - Page 2 Empty Re: kā pieradināt pie patstāvības?

Post  Ronija Otrdiena Marts 10, 2009 11:27 am

lilucis rakstīja:Ai ai ai...aizpļāpājāmies mēs te par kollijiem toju un čivu forumā!!! :roll:

Ujjjj, jaa, kush kush kush:)) Labojamies:))
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

kā pieradināt pie patstāvības? - Page 2 Empty Re: kā pieradināt pie patstāvības?

Post  Māriņa Otrdiena Marts 10, 2009 11:59 am

oooo zhagatinjas sabijaas??? Razz
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

kā pieradināt pie patstāvības? - Page 2 Empty Re: kā pieradināt pie patstāvības?

Post  Ruby Otrdiena Marts 10, 2009 2:07 pm

Māriņa rakstīja:Nju jaa cik zinu shos mazos rakarus lielaakais vairums nelaizh garaam taadu ekstru kaa guleet saimnieka gultaa, man liekas ka tur jaabuut milzu pacietiibai lai iemaaciitu guleet savaa gultinjaa shos miiljumus:))) Cik zinu visapkaart muuseejie un draugu, visi gulj saimnieka gultaa ;) Razz

Kad Pepija bija pavisam mazinja - pirmo nedeelju es laikam seedeeju naktii pie vinjas gultinjas un midzinaaju kaa mazu beebiiti, bet kaa pakusteejos lai liistu atpakalj savaa gultaa - taa shii atkal augshaa un bljauj UHHHHH bija arii asaras no manas puses - bet no meerkja neatkaapos un gaaju uz savu - ja jau vinja tad guus paar mani paarsvaru - kas buutu taalaak :( Nu un taa nedeelja vainagojaas ar panaakumiem :D
Gadaas jau gadaas arii tagad pa reiziitei kaada trakaaka nakts - bet ja vienu nakti panjemshu blakus gultaa - tad naakoshajaa naktii vareeshu atkal savu beebiiti midzinaat uz zemes un raudaat :( kaa vecajo labajos laikos :(
Es laikam neesmu no tiem mieriigajiem guleetaajiem - spaardiishanaas,gruustiishanaas,spilvenu mainiishana,segas groziishana - ticiet man arii pati Pepija biezhi izbesaas ( kad no riitiem pie manis gulj ) un lec aaraa no lielaas gultas :D :D :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

kā pieradināt pie patstāvības? - Page 2 Empty Re: kā pieradināt pie patstāvības?

Post  Māriņa Otrdiena Marts 10, 2009 2:24 pm

Mhm saakumaa arii man bija doma, ka Viviite gulees pati savaa gultinjaa :D hehe bet man nebija tik stipri nervi kaa Ruby:). Un kad muusu maajaas ienaaca Dzollija saakumaa man bija bail njemt blakus tik mazinju radiibinju un pirmaas naktis guleeju nolikusi blakus gultai dzollijas migu un tureeju roku vinjas migaa, lai mazaa guleetu. Veelaak protams vinja redzeeja ka Viviite gulj muusu gultaa uz sava spilventinja( mums ar viiru pa vidu) un arii vinja neatkaapaas no domas guleet muusu gultaa. Razz
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

kā pieradināt pie patstāvības? - Page 2 Empty Re: kā pieradināt pie patstāvības?

Post  Sabinella Otrdiena Marts 10, 2009 2:44 pm

es domāju - nav jau nemaz tik slikti, ka suns gultā.. Es vismaz skaidri zinu, ka savējo ņemšu blakām.. vai arī viņas gultiņu likšu blakām savai..nu kaut kā tā.. ja jau kāds blakus, tad vieglāk aizmigt ;)
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

kā pieradināt pie patstāvības? - Page 2 Empty Re: kā pieradināt pie patstāvības?

Post  Lindita Otrdiena Marts 10, 2009 3:01 pm

Man bija tā, ka Snii bez problēmām čučēja savā gultiņā, bet tad draugs aizbrauca uz nedēļu un es pati gribēju viņu blakus, un tā viņš čuč tagad ar mums :) Sākumā nebija draugs sajūsmā, bet tag ir ok :D
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

kā pieradināt pie patstāvības? - Page 2 Empty Re: kā pieradināt pie patstāvības?

Post  Māriņa Otrdiena Marts 10, 2009 3:12 pm

Lindita rakstīja:Man bija tā, ka Snii bez problēmām čučēja savā gultiņā, bet tad draugs aizbrauca uz nedēļu un es pati gribēju viņu blakus, un tā viņš čuč tagad ar mums :) Sākumā nebija draugs sajūsmā, bet tag ir ok :D

Aha viirieshiem taads liktens samierinaaties ar veel vienu vai vairaakiem ;) blakus guleetaajiem cheers
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

kā pieradināt pie patstāvības? - Page 2 Empty Re: kā pieradināt pie patstāvības?

Post  Ruby Otrdiena Marts 10, 2009 3:38 pm

Sabinella rakstīja:es domāju - nav jau nemaz tik slikti, ka suns gultā.. Es vismaz skaidri zinu, ka savējo ņemšu blakām.. vai arī viņas gultiņu likšu blakām savai..nu kaut kā tā.. ja jau kāds blakus, tad vieglāk aizmigt ;)

Protams ka tas nav slikti - tas vienkaarshi ir taa kaa mees katrs izveelamies to dariit :)
Un kaa tu saki :" .......savējo ņemšu blakām.. vai arī viņas gultiņu likšu blakām savai...." - nebuus iisti viens un tas pats ( iipashi jau sunjukam :D ), maneejaas ar gulj blakus tieshi manai gultai - Pepija nemaz pati nespeej ielekt manaa gultaa - bet Lurdesa skaidri zin ka tas nav atljauts! Bet veelu tev veiksmi izveeloties jums piemeerotaako variantu :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

kā pieradināt pie patstāvības? - Page 2 Empty Re: kā pieradināt pie patstāvības?

Post  Māriņa Otrdiena Marts 10, 2009 3:43 pm

Man Viviite pati var ielekt manaa gultaa , bet mazajai Dzollijai pie gultas nolikts mazs solinjs, uz kura uzlecot tiek gultaa iekshaa un arii araa no taas ;)
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

kā pieradināt pie patstāvības? - Page 2 Empty Re: kā pieradināt pie patstāvības?

Post  Ruby Otrdiena Marts 10, 2009 3:46 pm

Māriņa rakstīja:Man Viviite pati var ielekt manaa gultaa , bet mazajai Dzollijai pie gultas nolikts mazs solinjs, uz kura uzlecot tiek gultaa iekshaa un arii araa no taas ;)

Jaa pa dienu staav kjebliitis pie gultas un sunju/kakju diivaaninsh viesistabaa pie cilveeku diivaana lai meitenes var paarvietoties. Bet pa nakti es to kjebliiti pastumju zem gultas - jo gadaas visaadi pigori - viirs no riita pieceljaas un saka - taa kas man taads silts tur gulj pie kaajaam?????Pacelju segu - Pepija skataas uz mani ar nevainiigaam actinjaam podzinjaam!?!?!?!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

kā pieradināt pie patstāvības? - Page 2 Empty Re: kā pieradināt pie patstāvības?

Post  Sabinella Otrdiena Marts 10, 2009 3:49 pm

Ruby rakstīja:
Sabinella rakstīja:es domāju - nav jau nemaz tik slikti, ka suns gultā.. Es vismaz skaidri zinu, ka savējo ņemšu blakām.. vai arī viņas gultiņu likšu blakām savai..nu kaut kā tā.. ja jau kāds blakus, tad vieglāk aizmigt ;)

Protams ka tas nav slikti - tas vienkaarshi ir taa kaa mees katrs izveelamies to dariit :)
Un kaa tu saki :" .......savējo ņemšu blakām.. vai arī viņas gultiņu likšu blakām savai...." - nebuus iisti viens un tas pats ( iipashi jau sunjukam :D ), maneejaas ar gulj blakus tieshi manai gultai - Pepija nemaz pati nespeej ielekt manaa gultaa - bet Lurdesa skaidri zin ka tas nav atljauts! Bet veelu tev veiksmi izveeloties jums piemeerotaako variantu :)
zinu, ka nav viens un tas pats :D vēl jau pati netieku skaidrībā, kur un kā gulēs, nav jau tā, ka negribu blakus, bet ar vietu būs tā pašvakāk..
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

kā pieradināt pie patstāvības? - Page 2 Empty Re: kā pieradināt pie patstāvības?

Post  Ronija Otrdiena Marts 10, 2009 3:53 pm

Nu tad veelu stiprus nervus, jo pirmaas naktis visi kuceeni raud, un labie saimnieki izdara kljuudu - tikai panjemshu paaukleeshu gultaa, lai neraud. Ar to arii viss beidzaas:)) Kuceens saprot, ka driikst un viss:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

kā pieradināt pie patstāvības? - Page 2 Empty Re: kā pieradināt pie patstāvības?

Post  Sabinella Otrdiena Marts 10, 2009 3:55 pm

Ronija rakstīja:Nu tad veelu stiprus nervus, jo pirmaas naktis visi kuceeni raud, un labie saimnieki izdara kljuudu - tikai panjemshu paaukleeshu gultaa, lai neraud. Ar to arii viss beidzaas:)) Kuceens saprot, ka driikst un viss:)
nu ta jau viss skaidrs - gulēs kopā ar mani gultā .. nervi neturēs viņu vienu atsāt
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

kā pieradināt pie patstāvības? - Page 2 Empty Re: kā pieradināt pie patstāvības?

Post  Ronija Otrdiena Marts 10, 2009 3:56 pm

Sabinella rakstīja:
Ronija rakstīja:Nu tad veelu stiprus nervus, jo pirmaas naktis visi kuceeni raud, un labie saimnieki izdara kljuudu - tikai panjemshu paaukleeshu gultaa, lai neraud. Ar to arii viss beidzaas:)) Kuceens saprot, ka driikst un viss:)
nu ta jau viss skaidrs - gulēs kopā ar mani gultā .. nervi neturēs viņu vienu atsāt

Khi khi khi - nolemts:)))))
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

kā pieradināt pie patstāvības? - Page 2 Empty Re: kā pieradināt pie patstāvības?

Post  Māriņa Otrdiena Marts 10, 2009 4:07 pm

Ronija rakstīja:
Sabinella rakstīja:
Ronija rakstīja:Nu tad veelu stiprus nervus, jo pirmaas naktis visi kuceeni raud, un labie saimnieki izdara kljuudu - tikai panjemshu paaukleeshu gultaa, lai neraud. Ar to arii viss beidzaas:)) Kuceens saprot, ka driikst un viss:)
nu ta jau viss skaidrs - gulēs kopā ar mani gultā .. nervi neturēs viņu vienu atsāt

Khi khi khi - nolemts:)))))

Juhuuuuuuuuuu veel viena laimes lutekliite....hihihi ienjems mammas gultinju lol!
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

kā pieradināt pie patstāvības? - Page 2 Empty Re: kā pieradināt pie patstāvības?

Post  Eliina Otrdiena Marts 10, 2009 4:16 pm

es nevaru iedomaties ka butu gulet bez savas miliuutiites lol! esmu jau pieradusi. nesen draudzene bija panemusi uz paris dienam pie sevis Evil or Very Mad tad bija loti vientuli gulet :x
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

kā pieradināt pie patstāvības? - Page 2 Empty Re: kā pieradināt pie patstāvības?

Post  Māriņa Otrdiena Marts 10, 2009 4:18 pm

Eliina rakstīja:es nevaru iedomaties ka butu gulet bez savas miliuutiites lol! esmu jau pieradusi. nesen draudzene bija panemusi uz paris dienam pie sevis Evil or Very Mad tad bija loti vientuli gulet :x

Mhm kameer Viviitei mazulji,lai dzollijai buutu izklaide rotaljaajoties ar Betinju, manas meitas ar Dzolliju palika pie manas maasas pa nakti paciemoties un es vakaraa nevareeju iemigt, jo nebija blakus Dzollijas ;)
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

kā pieradināt pie patstāvības? - Page 2 Empty Re: kā pieradināt pie patstāvības?

Post  sirsninja Otrdiena Marts 10, 2009 4:29 pm

Amy rakstīja:paldies par atbildēm.... būs jāsāk domāt, kā pieraināt.. šorīt gan atstāju uz ~ 5 min vienu pašu, kad nācu mājās, jau pirmajā stāvā (dzīvojam piektajā) dzirdēju smilkstēšanu.. Pat nezinu, ko lai daru, jo viņa rikšo visu laiku pakaļ un arī čučēt nevaru iemācīt man blakus uz sava spilventiņa, bet gan nāk man blakus gultā... un neko nevaru darīt, jo man gulta (precīzāk sakot - matracis) ir zemu, viņa bez problēmām tiek augšā.. jābūt taču patstāvīgai meitenei :D :)
Man gulta ir gulta newis matracis un maneejaa tik un taa ieskrienas un ielec! Evil or Very Mad
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

kā pieradināt pie patstāvības? - Page 2 Empty Re: kā pieradināt pie patstāvības?

Post  Elīna Otrdiena Marts 10, 2009 6:52 pm

Mans mazs būdams vienmēr gulēja man blakus, bet tagad lielāko nakts daļu guļ savā vietiņā, viņam nepatīk ka spārdās un traucē gulēt, un ir pa karstu, tapēc vakarā paguļ blakus, pa nakti savā vietiņā un no rīta nāk atpakaļ. :)
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

kā pieradināt pie patstāvības? - Page 2 Empty Re: kā pieradināt pie patstāvības?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 3 Previous  1, 2, 3  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā