Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iepaziisimies - esmu jauniņais:)

+32
Twixy
ajame
Buciitis
Michely
Eljusik
Leila
irituska
jasmina
cafe late
santa07
lilucis
Sabinella
Amy
endoy
sassaa
Silkite
Lindita
kristucis1
zverjok
acz
Mazais
b_fly
Eliina
Ruby
sirsninja
Lily
Sanita
Dream
Ronija
Elīna
Māriņa
Admin
36 posters

Lapa 3 no 17 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Go down

Iepaziisimies - esmu jauniņais:) - Page 3 Empty Re: Iepaziisimies - esmu jauniņais:)

Post  b_fly Ceturtdiena Februāris 05, 2009 2:56 pm

Ronija rakstīja:Kaada vaina??:) Miiljsh barinjsh:))))

Smejies , smejies...... :D ;) 🐶 🐶 🐶 🐶 🐶
b_fly
b_fly
Prospect
Prospect

Number of posts : 59
Join date : 19.11.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Iepaziisimies - esmu jauniņais:) - Page 3 Empty Re: Iepaziisimies - esmu jauniņais:)

Post  Ronija Ceturtdiena Februāris 05, 2009 2:59 pm

Nu bet bebiishi maajaas tas tak ir tik miilji:)))))) Mees kollijbeernu vienu nespeejaam nevienam atdot, palika pie mums:)) Interesanti paskatiities, kaa tavaa acu priekshaa izaug kuceens no dzimshanas briizha :) liidz pat savam muuzha galam...:((
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Iepaziisimies - esmu jauniņais:) - Page 3 Empty Re: Iepaziisimies - esmu jauniņais:)

Post  Ruby Ceturtdiena Februāris 05, 2009 3:00 pm

Muusu galaa divi tas ir minimums !!! Nu un tad uz augshu.....................pagaidaam maksimums ko esmu maniijusi ir 9 chihuahuas!!! Kaartiigas sunju vecenes ( taa mani mamma sauc - jo es gribu tikai otro pagaidaam)!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Iepaziisimies - esmu jauniņais:) - Page 3 Empty Re: Iepaziisimies - esmu jauniņais:)

Post  b_fly Ceturtdiena Februāris 05, 2009 3:07 pm

Ruby rakstīja:Muusu galaa divi tas ir minimums !!! Nu un tad uz augshu.....................pagaidaam maksimums ko esmu maniijusi ir 9 chihuahuas!!! Kaartiigas sunju vecenes ( taa mani mamma sauc - jo es gribu tikai otro pagaidaam)!!!

Jap, nu mes tomer nedaudz piebremzesim! Pagaidam paliksim pie lieliskaa trijnieka! Tad jau redzees - moz kaadreiz mus klus vairaak1 :D :fairy:
b_fly
b_fly
Prospect
Prospect

Number of posts : 59
Join date : 19.11.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Iepaziisimies - esmu jauniņais:) - Page 3 Empty Re: Iepaziisimies - esmu jauniņais:)

Post  Ruby Ceturtdiena Februāris 05, 2009 3:09 pm

Vai jaunie laimiigie saimnieki jau atrasti???
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Iepaziisimies - esmu jauniņais:) - Page 3 Empty Re: Iepaziisimies - esmu jauniņais:)

Post  b_fly Ceturtdiena Februāris 05, 2009 3:10 pm

Ruby rakstīja:Vai jaunie laimiigie saimnieki jau atrasti???

Vel nedaudz paagru!!! Esam tik 1 nedelu jauni!!! :) :doggy: :doggy:
b_fly
b_fly
Prospect
Prospect

Number of posts : 59
Join date : 19.11.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Iepaziisimies - esmu jauniņais:) - Page 3 Empty Re: Iepaziisimies - esmu jauniņais:)

Post  Ruby Ceturtdiena Februāris 05, 2009 3:30 pm

b_fly rakstīja:
Ruby rakstīja:Vai jaunie laimiigie saimnieki jau atrasti???

Vel nedaudz paagru!!! Esam tik 1 nedelu jauni!!! :) :doggy: :doggy:

Ak - tikai nedeelju!!! Shodien man bija saruna ar vienu Doga ( nu taa vinju LV sauc) saimnieci - vinja raadija kulacinjaa cik siicinji vinjiem kuceeni piedzimushi un jautaaja man cik sver piedzimstot Chihuahua kuceeni - nezinaaju ko atbildeet!!! Nu cik tad taadi piedzimstot sver???
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Iepaziisimies - esmu jauniņais:) - Page 3 Empty Re: Iepaziisimies - esmu jauniņais:)

Post  b_fly Ceturtdiena Februāris 05, 2009 3:38 pm

Ruby rakstīja:
b_fly rakstīja:
Ruby rakstīja:Vai jaunie laimiigie saimnieki jau atrasti???

Vel nedaudz paagru!!! Esam tik 1 nedelu jauni!!! :) :doggy: :doggy:

Ak - tikai nedeelju!!! Shodien man bija saruna ar vienu Doga ( nu taa vinju LV sauc) saimnieci - vinja raadija kulacinjaa cik siicinji vinjiem kuceeni piedzimushi un jautaaja man cik sver piedzimstot Chihuahua kuceeni - nezinaaju ko atbildeet!!! Nu cik tad taadi piedzimstot sver???

Voi nemacesu pateikt - jo izdevas nosvert tik 4 dienaa!!! Jo bij salauzti svari - nopirkam tik uz 4 . dienu - tad jau bija 197 g. Vari spriest pati - es domaju ka kad piedzimst tad ir ap - 130 - 160g!? :roll:
b_fly
b_fly
Prospect
Prospect

Number of posts : 59
Join date : 19.11.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Iepaziisimies - esmu jauniņais:) - Page 3 Empty Re: Iepaziisimies - esmu jauniņais:)

Post  Ruby Ceturtdiena Februāris 05, 2009 3:41 pm

Uiiii - cik mazinji ..............un kaa maaminja tiek galaa? Jums bija dabiigas dzemdiibas,ja???
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Iepaziisimies - esmu jauniņais:) - Page 3 Empty Re: Iepaziisimies - esmu jauniņais:)

Post  b_fly Ceturtdiena Februāris 05, 2009 4:15 pm

Ruby rakstīja:Uiiii - cik mazinji ..............un kaa maaminja tiek galaa? Jums bija dabiigas dzemdiibas,ja???

Jaa - paldies Dievinam, maate tika galaa pati - dabiigaa veida. Toties saakums bij ne visai, vina mums saka dzemdet agri no riita - piektdien!
30. janvarii. Mes sazvanijamies ar darbadevejiem un pazinojam ka kaves darbu! :)
Mes, tie ir es un mans draugs! Sagatavojam visu nepieciesamu un gaidijam kad saksies! Sakuma iznaca ta saucamais korkis - tik nezinu vai latviski rakstu korekti, var gadiities ka to sauc savadak - bet krieviski ir PROBKA! Tas nozime ka tuliin saaksies!
Nu un zini pec briza paradijas kepina!!! Sanak kucens naak araa ar aizmugurejam kepam pa prieksu, tas jau nav labi! Pie tam vareja redzet tik vienu kepu un astiti! Luk, mazaa - pat partrauca kontrakcijas! Mes saakam panikot, jo saprot - kucenam jau janak araa puslitii (krieviski saka v PUZIRIKE) bet sis jau bij parplests, tas nozime ka paliek aptuveni 15 min, preteja gadijuma ja nenaks ara var aizritiesar udeniem!
Nu vot ka nenak ara, ta nenak, mes sakam lasities braukt uz kliniku, un paris minusu laikaa es tomer pamanu ka meitene sak turpinat spiest ara to mazuli - peksni paradijas otra kepa! Nu te es zibenigi pieskreju un saku palidzet! Jo aiz 2 kepam vilkt jau var, bet aiz 1 nekada gadijuma! Taa tomer mes dabujam to kucenu ara!!! Izradijas meiteniite - precizi tada pasa krasa ka tevs!!!
Mums jau kad braucam uz mamografiju - teica ka bus 1 kucens!
Te nu mes nomierinajamies pataustijam meitenei vederinu - likas ka neka tur tiesam vairak nav, pec pusstundas jau gribejam lasities uz darbu, bet es atkal pamanu ka meitene saak kontrakcijas!!! Taa mums piedzima 2. kucens - puika ar bruna krasa! Bet ar puisi vinai pasai gaja labi un viegli, aatri piedzima!!! Vot taa mums sanaca!!! :)))
Tagad pumpee mammas pienu un aug - lielaku laika dalu GUĻ!!! :) love
b_fly
b_fly
Prospect
Prospect

Number of posts : 59
Join date : 19.11.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Iepaziisimies - esmu jauniņais:) - Page 3 Empty Re: Iepaziisimies - esmu jauniņais:)

Post  acz Ceturtdiena Februāris 05, 2009 4:22 pm

b_fly rakstīja:Puika ir varda KORTEN, vienai meitenei - ta kura ir melna vardinjsh Kapriole un otra ir ELEGANCE SHANTARES :)

KORTENS ir nepilni 19 menesi,
KAPRIOLE ir nepilni 18 menesi un
ELEGANCE ir 12 menesi! :)
ELEGANCE SHANTARES dzimusi ir 1.02.2008 ???
acz
acz
Prospect
Prospect

Number of posts : 64
Join date : 21.12.08
Age : 41
Dzīvesvieta : Olaine

Atpakaļ uz augšu Go down

Iepaziisimies - esmu jauniņais:) - Page 3 Empty Re: Iepaziisimies - esmu jauniņais:)

Post  b_fly Ceturtdiena Februāris 05, 2009 4:25 pm

acz rakstīja:
b_fly rakstīja:Puika ir varda KORTEN, vienai meitenei - ta kura ir melna vardinjsh Kapriole un otra ir ELEGANCE SHANTARES :)

KORTENS ir nepilni 19 menesi,
KAPRIOLE ir nepilni 18 menesi un
ELEGANCE ir 12 menesi! :)
ELEGANCE SHANTARES dzimusi ir 1.02.2008 ???

Es tagad neesmu majas - nevaru teikt precizi bet vakara ieskatisos, man liekas ka jaa!?
Jums ir pazistams sis metiens?
b_fly
b_fly
Prospect
Prospect

Number of posts : 59
Join date : 19.11.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Iepaziisimies - esmu jauniņais:) - Page 3 Empty Re: Iepaziisimies - esmu jauniņais:)

Post  acz Ceturtdiena Februāris 05, 2009 4:27 pm

Tad mums ir melna ar lāsumiem māsiņa love
acz
acz
Prospect
Prospect

Number of posts : 64
Join date : 21.12.08
Age : 41
Dzīvesvieta : Olaine

Atpakaļ uz augšu Go down

Iepaziisimies - esmu jauniņais:) - Page 3 Empty Re: Iepaziisimies - esmu jauniņais:)

Post  b_fly Ceturtdiena Februāris 05, 2009 4:28 pm

acz rakstīja:Tad mums ir melna ar lāsumiem māsiņa love

Vai - es obligaati vakara apskatisos un precizesu!!! Tad atrakstisu!!! :)
b_fly
b_fly
Prospect
Prospect

Number of posts : 59
Join date : 19.11.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Iepaziisimies - esmu jauniņais:) - Page 3 Empty Re: Iepaziisimies - esmu jauniņais:)

Post  acz Ceturtdiena Februāris 05, 2009 4:31 pm

b_fly rakstīja:
acz rakstīja:Tad mums ir melna ar lāsumiem māsiņa love

Vai - es obligaati vakara apskatisos un precizesu!!! Tad atrakstisu!!! :)
Ok :D
Jā būtu baigi forši :D
acz
acz
Prospect
Prospect

Number of posts : 64
Join date : 21.12.08
Age : 41
Dzīvesvieta : Olaine

Atpakaļ uz augšu Go down

Iepaziisimies - esmu jauniņais:) - Page 3 Empty Re: Iepaziisimies - esmu jauniņais:)

Post  b_fly Ceturtdiena Februāris 05, 2009 4:33 pm

acz rakstīja:
b_fly rakstīja:
acz rakstīja:Tad mums ir melna ar lāsumiem māsiņa love

Vai - es obligaati vakara apskatisos un precizesu!!! Tad atrakstisu!!! :)
Ok :D
Jā būtu baigi forši :D
A kaa - tad meiteniiti sauc?! :D
b_fly
b_fly
Prospect
Prospect

Number of posts : 59
Join date : 19.11.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Iepaziisimies - esmu jauniņais:) - Page 3 Empty Re: Iepaziisimies - esmu jauniņais:)

Post  Ruby Ceturtdiena Februāris 05, 2009 5:13 pm

b_fly rakstīja:
Ruby rakstīja:Uiiii - cik mazinji ..............un kaa maaminja tiek galaa? Jums bija dabiigas dzemdiibas,ja???

Jaa - paldies Dievinam, maate tika galaa pati - dabiigaa veida. Toties saakums bij ne visai, vina mums saka dzemdet agri no riita - piektdien!
30. janvarii. Mes sazvanijamies ar darbadevejiem un pazinojam ka kaves darbu! :)
Mes, tie ir es un mans draugs! Sagatavojam visu nepieciesamu un gaidijam kad saksies! Sakuma iznaca ta saucamais korkis - tik nezinu vai latviski rakstu korekti, var gadiities ka to sauc savadak - bet krieviski ir PROBKA! Tas nozime ka tuliin saaksies!
Nu un zini pec briza paradijas kepina!!! Sanak kucens naak araa ar aizmugurejam kepam pa prieksu, tas jau nav labi! Pie tam vareja redzet tik vienu kepu un astiti! Luk, mazaa - pat partrauca kontrakcijas! Mes saakam panikot, jo saprot - kucenam jau janak araa puslitii (krieviski saka v PUZIRIKE) bet sis jau bij parplests, tas nozime ka paliek aptuveni 15 min, preteja gadijuma ja nenaks ara var aizritiesar udeniem!
Nu vot ka nenak ara, ta nenak, mes sakam lasities braukt uz kliniku, un paris minusu laikaa es tomer pamanu ka meitene sak turpinat spiest ara to mazuli - peksni paradijas otra kepa! Nu te es zibenigi pieskreju un saku palidzet! Jo aiz 2 kepam vilkt jau var, bet aiz 1 nekada gadijuma! Taa tomer mes dabujam to kucenu ara!!! Izradijas meiteniite - precizi tada pasa krasa ka tevs!!!
Mums jau kad braucam uz mamografiju - teica ka bus 1 kucens!
Te nu mes nomierinajamies pataustijam meitenei vederinu - likas ka neka tur tiesam vairak nav, pec pusstundas jau gribejam lasities uz darbu, bet es atkal pamanu ka meitene saak kontrakcijas!!! Taa mums piedzima 2. kucens - puika ar bruna krasa! Bet ar puisi vinai pasai gaja labi un viegli, aatri piedzima!!! Vot taa mums sanaca!!! :)))
Tagad pumpee mammas pienu un aug - lielaku laika dalu GUĻ!!! :) love

Oho tad jau gan jums tiiri neko gaajis!!! Un paarsteigums ar ne - ka veelviens gadiijaas - bij pamatiigi nosleepies droshvien :D Malacis maaminja - ka pati ar visu tika galaa - biezhi jau vien par mazajiem sunjukiem ir dzirdeeti diezgan pinjkeriigi gadiijumi!!!
Un klau - taa uzreiz uz darbu var iet - nevajag vinjus pieskatiit ?? Nepaarproti mani tas nav paarmetums - es vispaar no shitaadaam lietaam neko nesaprotu un nezinu - tikai intereseejos - jo biju iedomaajusies ka jaaseezh visiem blakus 24/7 !
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Iepaziisimies - esmu jauniņais:) - Page 3 Empty Re: Iepaziisimies - esmu jauniņais:)

Post  b_fly Ceturtdiena Februāris 05, 2009 5:18 pm

Oho tad jau gan jums tiiri neko gaajis!!! Un paarsteigums ar ne - ka veelviens gadiijaas - bij pamatiigi nosleepies droshvien :D Malacis maaminja - ka pati ar visu tika galaa - biezhi jau vien par mazajiem sunjukiem ir dzirdeeti diezgan pinjkeriigi gadiijumi!!!
Un klau - taa uzreiz uz darbu var iet - nevajag vinjus pieskatiit ?? Nepaarproti mani tas nav paarmetums - es vispaar no shitaadaam lietaam neko nesaprotu un nezinu - tikai intereseejos - jo biju iedomaajusies ka jaaseezh visiem blakus 24/7 ![/quote]

Redzi - mes jau nebraucam uzreiz - reali pec 1,5 stundas devamies prom no briza kad kuceni jau izsusinaja savus kazocinus un bij pilnigi tiri, sausi un eda mammas pienu!!! Parliecinajamies ka visi kopa ar mammu ir drosibaa, siltumaa un komfortaa! Tik tad devamies uz darbu! Musu meiteni loti labi tiek gala ar mammas lomu! Ista malacite - te cepuri nost!!!
Protams visu dienu uztraucamies, bet ko dariit - ir jastrada ar! Tad sekoja brivdienas ko pavadijam visi kopa!!! Nu a sakot ar pirmdienu - jutamies pilnigi drosi, ka mammina loti labi ar visu tiek gala!!!! :)
b_fly
b_fly
Prospect
Prospect

Number of posts : 59
Join date : 19.11.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Iepaziisimies - esmu jauniņais:) - Page 3 Empty Re: Iepaziisimies - esmu jauniņais:)

Post  Eliina Ceturtdiena Februāris 05, 2009 5:21 pm

b_fly rakstīja:
Ruby rakstīja:Laipni luugta barinjaa!!! Un cik saprotu jums ir gjimenes pieaugums - apsveicu!!!! :D

Paldies - taaa ir!!! :D



mes arii sveicam ar gimenes pieaugumu 👶 👶
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Iepaziisimies - esmu jauniņais:) - Page 3 Empty Re: Iepaziisimies - esmu jauniņais:)

Post  Ruby Ceturtdiena Februāris 05, 2009 5:26 pm

b_fly rakstīja:
Redzi - mes jau nebraucam uzreiz - reali pec 1,5 stundas devamies prom no briza kad kuceni jau izsusinaja savus kazocinus un bij pilnigi tiri, sausi un eda mammas pienu!!! Parliecinajamies ka visi kopa ar mammu ir drosibaa, siltumaa un komfortaa! Tik tad devamies uz darbu! Musu meiteni loti labi tiek gala ar mammas lomu! Ista malacite - te cepuri nost!!!
Protams visu dienu uztraucamies, bet ko dariit - ir jastrada ar! Tad sekoja brivdienas ko pavadijam visi kopa!!! Nu a sakot ar pirmdienu - jutamies pilnigi drosi, ka mammina loti labi ar visu tiek gala!!!! :)

Aha skaidrs!!! Nu tad jums tagad pilnas rokas - ne tikai darbaa bet arii maajaas :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Iepaziisimies - esmu jauniņais:) - Page 3 Empty Re: Iepaziisimies - esmu jauniņais:)

Post  zverjok Ceturtdiena Februāris 05, 2009 9:21 pm

Sveiki visiem.
Esmu jauniņais. affraid
zverjok
zverjok
Rookie
Rookie

Number of posts : 41
Join date : 05.02.09
Age : 41

Atpakaļ uz augšu Go down

Iepaziisimies - esmu jauniņais:) - Page 3 Empty Re: Iepaziisimies - esmu jauniņais:)

Post  Eliina Ceturtdiena Februāris 05, 2009 9:27 pm

zverjok rakstīja:Sveiki visiem.
Esmu jauniņais. affraid


sveiki ;) ka sauc tavu suniiti?
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Iepaziisimies - esmu jauniņais:) - Page 3 Empty Re: Iepaziisimies - esmu jauniņais:)

Post  zverjok Ceturtdiena Februāris 05, 2009 9:29 pm

:)
Korten
Kapriole
Elegance
D.....
D.....
zverjok
zverjok
Rookie
Rookie

Number of posts : 41
Join date : 05.02.09
Age : 41

Atpakaļ uz augšu Go down

Iepaziisimies - esmu jauniņais:) - Page 3 Empty Re: Iepaziisimies - esmu jauniņais:)

Post  Eliina Ceturtdiena Februāris 05, 2009 9:31 pm

zverjok rakstīja::)
Korten
Kapriole
Elegance
D.....
D.....

vai tad tads sunu saimieks jau nav registrejies ar citu niku?
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Iepaziisimies - esmu jauniņais:) - Page 3 Empty Re: Iepaziisimies - esmu jauniņais:)

Post  zverjok Ceturtdiena Februāris 05, 2009 9:36 pm

Manuprāt katram suņukam var būt gan saimnieks, gan saimniece... :cyclops:
zverjok
zverjok
Rookie
Rookie

Number of posts : 41
Join date : 05.02.09
Age : 41

Atpakaļ uz augšu Go down

Iepaziisimies - esmu jauniņais:) - Page 3 Empty Re: Iepaziisimies - esmu jauniņais:)

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 3 no 17 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā