Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mazais lielais suņuks

+9
Mazais
Elīna
Silkite
Ruby
lilucis
Ronija
Sanita
Lily
Lindita
13 posters

Lapa 1 no 3 1, 2, 3  Next

Go down

Mazais lielais suņuks Empty Mazais lielais suņuks

Post  Lindita Pirmdiena Marts 02, 2009 6:49 pm

Gribēju Jums pajautāt vienu lietiņu - man Snifuks ir bez ciltsrakstiem un sver virs 3 kg. Mammu redzēju viņam uz bildēm, jo suņuki bija atvesti pārdošanai uz Rīgas dzīvokli no laukiem. Protams bik jau neapdomīgi, bet suņuku dzīves apstākļi bija ūberlabi un varēja redzēt, ka arī mammīte ir mīlule ģimenē. Kas var būt par iemeslu, ka suncītis ir tāds lielāks nekā standarti?
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Mazais lielais suņuks Empty Re: Mazais lielais suņuks

Post  Lily Pirmdiena Marts 02, 2009 6:53 pm

Lindita rakstīja:Gribēju Jums pajautāt vienu lietiņu - man Snifuks ir bez ciltsrakstiem un sver virs 3 kg. Mammu redzēju viņam uz bildēm, jo suņuki bija atvesti pārdošanai uz Rīgas dzīvokli no laukiem. Protams bik jau neapdomīgi, bet suņuku dzīves apstākļi bija ūberlabi un varēja redzēt, ka arī mammīte ir mīlule ģimenē. Kas var būt par iemeslu, ka suncītis ir tāds lielāks nekā standarti?

Iemesls? Vienkārši vecāki visticamāk ir ārpus standartiem, tev neteica cik sver vecāki?
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Mazais lielais suņuks Empty Re: Mazais lielais suņuks

Post  Lindita Pirmdiena Marts 02, 2009 6:54 pm

Lily rakstīja:
Lindita rakstīja:Gribēju Jums pajautāt vienu lietiņu - man Snifuks ir bez ciltsrakstiem un sver virs 3 kg. Mammu redzēju viņam uz bildēm, jo suņuki bija atvesti pārdošanai uz Rīgas dzīvokli no laukiem. Protams bik jau neapdomīgi, bet suņuku dzīves apstākļi bija ūberlabi un varēja redzēt, ka arī mammīte ir mīlule ģimenē. Kas var būt par iemeslu, ka suncītis ir tāds lielāks nekā standarti?

Iemesls? Vienkārši vecāki visticamāk ir ārpus standartiem, tev neteica cik sver vecāki?

Zem 2 kg...
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Mazais lielais suņuks Empty Re: Mazais lielais suņuks

Post  Sanita Pirmdiena Marts 02, 2009 6:56 pm

Audzētāji tikai saka savu svaru, bet reāli tā nav.. 🇳🇴
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Mazais lielais suņuks Empty Re: Mazais lielais suņuks

Post  Ronija Pirmdiena Marts 02, 2009 6:57 pm

Vecaakiem jau nav obligaati jaabuut lieliem, tik pat labi, kaads no vecvecaakiem ir bijis liels un tas lielais geens atskreejis peekshnji liidz Snifam:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Mazais lielais suņuks Empty Re: Mazais lielais suņuks

Post  Lily Pirmdiena Marts 02, 2009 6:58 pm

Lindita rakstīja:
Lily rakstīja:
Lindita rakstīja:Gribēju Jums pajautāt vienu lietiņu - man Snifuks ir bez ciltsrakstiem un sver virs 3 kg. Mammu redzēju viņam uz bildēm, jo suņuki bija atvesti pārdošanai uz Rīgas dzīvokli no laukiem. Protams bik jau neapdomīgi, bet suņuku dzīves apstākļi bija ūberlabi un varēja redzēt, ka arī mammīte ir mīlule ģimenē. Kas var būt par iemeslu, ka suncītis ir tāds lielāks nekā standarti?

Iemesls? Vienkārši vecāki visticamāk ir ārpus standartiem, tev neteica cik sver vecāki?

Zem 2 kg...

nu varētu piekris sanitai jo kā gan tas ir iespējams ka kucēns pāraug uz pusi abus savus vecākus? :shock: kautko tev tā audzētaja ir sastāstijusi, tā nekad nav ka abi vecaaki sver piem 1 kg un bērns izaug 2 kg!
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Mazais lielais suņuks Empty Re: Mazais lielais suņuks

Post  Lily Pirmdiena Marts 02, 2009 7:00 pm

Ronija rakstīja:Vecaakiem jau nav obligaati jaabuut lieliem, tik pat labi, kaads no vecvecaakiem ir bijis liels un tas lielais geens atskreejis peekshnji liidz Snifam:)
nu nez, nez. shaubos gan vai no maziem vecaakiem var buut liels suns, nekad taadus gadiijumus neesmu redzējusi.!
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Mazais lielais suņuks Empty Re: Mazais lielais suņuks

Post  Ronija Pirmdiena Marts 02, 2009 7:02 pm

Var un kaa veel var.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Mazais lielais suņuks Empty Re: Mazais lielais suņuks

Post  lilucis Pirmdiena Marts 02, 2009 7:22 pm

Lily rakstīja:
Ronija rakstīja:Vecaakiem jau nav obligaati jaabuut lieliem, tik pat labi, kaads no vecvecaakiem ir bijis liels un tas lielais geens atskreejis peekshnji liidz Snifam:)
nu nez, nez. shaubos gan vai no maziem vecaakiem var buut liels suns, nekad taadus gadiijumus neesmu redzējusi.!

Nu tev laikam vajag bišķiņ ģenētiku pamācīties...zini ir tāda lieta, ka šis tas var iedzimt no vecvecākiem un vēl tālākiem radiem...un ja nu tur ir bijis kāds augumā lielāks suns, tad ir iespēja, ka kucēni maziem vecākiem ir lieli...
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Mazais lielais suņuks Empty Re: Mazais lielais suņuks

Post  Lily Pirmdiena Marts 02, 2009 7:35 pm

lilucis rakstīja:
Lily rakstīja:
Ronija rakstīja:Vecaakiem jau nav obligaati jaabuut lieliem, tik pat labi, kaads no vecvecaakiem ir bijis liels un tas lielais geens atskreejis peekshnji liidz Snifam:)
nu nez, nez. shaubos gan vai no maziem vecaakiem var buut liels suns, nekad taadus gadiijumus neesmu redzējusi.!

Nu tev laikam vajag bišķiņ ģenētiku pamācīties...zini ir tāda lieta, ka šis tas var iedzimt no vecvecākiem un vēl tālākiem radiem...un ja nu tur ir bijis kāds augumā lielāks suns, tad ir iespēja, ka kucēni maziem vecākiem ir lieli...
es zinu ka visbiežāk kucēni iedzimst vecvecākos bet ja viņi ir lieli tad kā viņu bērni var būt tik mazi- iespējams badināti bet ja nē tad iespējams iedzimuši vecvecākos, bet no kurienes tad tie vecvecāki tik mazi un dot tik lielus bērnus(snifa vecākus)? tad laikam tie bērni (snifa vecvecāki) ir iedzimuši vecvecākos un ai... nepiekrītu es tam :)

bet par to iedzimšanu- mums tā interesanti gadījās Lilijas vecmāmiņu sauc LILI (es to uzzināju tikai kad bija jau gatavi LILY KALIOSKA ciltsraksti) un viņa bija sarkanā krāsā un šķiet ka Lily ir iedzumsi savā vecmāmiņā Lili jo viņai lāsumi ir sarkani. :D Kāda sakritība. :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Mazais lielais suņuks Empty Re: Mazais lielais suņuks

Post  Ronija Pirmdiena Marts 02, 2009 7:41 pm

Piekriitu Lilucim, ljoti biezhi kuceeni iedzmst savos vecvecaakos. un es esmu pilniigi drosha, ka ja Vikijai buutu beerninji, vinji arii vareetu izaugt pat 2 un vairaak kg
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Mazais lielais suņuks Empty Re: Mazais lielais suņuks

Post  lilucis Pirmdiena Marts 02, 2009 7:50 pm

Lily rakstīja:
lilucis rakstīja:
Lily rakstīja:
Ronija rakstīja:Vecaakiem jau nav obligaati jaabuut lieliem, tik pat labi, kaads no vecvecaakiem ir bijis liels un tas lielais geens atskreejis peekshnji liidz Snifam:)
nu nez, nez. shaubos gan vai no maziem vecaakiem var buut liels suns, nekad taadus gadiijumus neesmu redzējusi.!

Nu tev laikam vajag bišķiņ ģenētiku pamācīties...zini ir tāda lieta, ka šis tas var iedzimt no vecvecākiem un vēl tālākiem radiem...un ja nu tur ir bijis kāds augumā lielāks suns, tad ir iespēja, ka kucēni maziem vecākiem ir lieli...
es zinu ka visbiežāk kucēni iedzimst vecvecākos bet ja viņi ir lieli tad kā viņu bērni var būt tik mazi- iespējams badināti bet ja nē tad iespējams iedzimuši vecvecākos, bet no kurienes tad tie vecvecāki tik mazi un dot tik lielus bērnus(snifa vecākus)? tad laikam tie bērni (snifa vecvecāki) ir iedzimuši vecvecākos un ai... nepiekrītu es tam :)

bet par to iedzimšanu- mums tā interesanti gadījās Lilijas vecmāmiņu sauc LILI (es to uzzināju tikai kad bija jau gatavi LILY KALIOSKA ciltsraksti) un viņa bija sarkanā krāsā un šķiet ka Lily ir iedzumsi savā vecmāmiņā Lili jo viņai lāsumi ir sarkani. :D Kāda sakritība. :D

Nu skaidrs, tev vēl MĀCĪTIES, MĀCĪTIES UN VĒLREIZ MĀCĪTIES!!! :D
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Mazais lielais suņuks Empty Re: Mazais lielais suņuks

Post  Lindita Pirmdiena Marts 02, 2009 7:52 pm

Man tā audzētāja teica, lai droši zvanu, ja kādi jautājumi, bet es nozaudēju numuru...gribētos tag pajautāt tag par Snifuka ciltskoku :)
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Mazais lielais suņuks Empty Re: Mazais lielais suņuks

Post  Ruby Pirmdiena Marts 02, 2009 7:54 pm

Lindita rakstīja:Man tā audzētāja teica, lai droši zvanu, ja kādi jautājumi, bet es nozaudēju numuru...gribētos tag pajautāt tag par Snifuka ciltskoku :)

Tu neatceries kur vinja dziivo?
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Mazais lielais suņuks Empty Re: Mazais lielais suņuks

Post  Lindita Pirmdiena Marts 02, 2009 8:13 pm

Atceros māju un treptelpu, bet ne dzīvokli vai kodu - tas jaunais projekts ar telefonu apakšā...
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Mazais lielais suņuks Empty Re: Mazais lielais suņuks

Post  Silkite Pirmdiena Marts 02, 2009 8:15 pm

Lindita rakstīja:Atceros māju un treptelpu, bet ne dzīvokli vai kodu - tas jaunais projekts ar telefonu apakšā...

ja zini uzvàrdu vari pajautàt shiis màjas iedziivotàjiem,kur dziivo.vai pie domafonà nav uzvàrdi pielikti klàt?? :suspect:
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Mazais lielais suņuks Empty Re: Mazais lielais suņuks

Post  Lindita Pirmdiena Marts 02, 2009 8:21 pm

Silkite rakstīja:
Lindita rakstīja:Atceros māju un treptelpu, bet ne dzīvokli vai kodu - tas jaunais projekts ar telefonu apakšā...

ja zini uzvàrdu vari pajautàt shiis màjas iedziivotàjiem,kur dziivo.vai pie domafonà nav uzvàrdi pielikti klàt?? :suspect:
Jā,uzvārds ir rakstīts potēšanās pasē - būs kkas jāsadomā :)
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Mazais lielais suņuks Empty Re: Mazais lielais suņuks

Post  Ruby Pirmdiena Marts 02, 2009 8:31 pm

Snifs man izskataas peec briezveidiigaas Chihuahuas ( tas gan vairaak ir taads sarunvalodas apziimeejums - deer chihuahua ) . Taadi meedz buut un viss. Galvenais tik skaties ka nepaarbarojaas - tas ir dikti biistami . Bet nu sunjuks kaa sunjuks - viss tachu kaartiibaa :D Varbuut vinju liinijaa kaut kur kaut kad kaads piemasiiijums bijis - tapeec lielaaks gadiijaas.


Pēdējo reizi labojis Ruby Pirmdiena Marts 02, 2009 8:53 pm; labots 1 reizi
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Mazais lielais suņuks Empty Re: Mazais lielais suņuks

Post  Lindita Pirmdiena Marts 02, 2009 8:38 pm

Ruby rakstīja:Snifs man izskataas peec briezveidiigaas Chihuahuas ( tas gan vairaak ir taads sarunvalodas apziimeejums - dear chihuahua ) . Taadi meedz buut un viss. Galvenais tik skaties ka nepaarbarojaas - tas ir dikti biistami . Bet nu sunjuks kaa sunjuks - viss tachu kaartiibaa :D Varbuut vinju liinijaa kaut kur kaut kad kaads piemasiiijums bijis - tapeec lielaaks gadiijaas.
Varbūt :) mazais briedītis - hi hi
Nu pārbarots viņš nav, mēs ņammājam divas reizes dienā un kārumi ar nav bieži - brīvdienās biežāk :)
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Mazais lielais suņuks Empty Re: Mazais lielais suņuks

Post  Ruby Pirmdiena Marts 02, 2009 8:46 pm

Lindita rakstīja:
Varbūt :) mazais briedītis - hi hi
Nu pārbarots viņš nav, mēs ņammājam divas reizes dienā un kārumi ar nav bieži - brīvdienās biežāk :)

Nee nee peec paarbarota vinsh gan neizskataas!!!
Tu tak redzeeji to Chihuahua filminju - tur tak ar visaadu izmeeru vinji bija - lieli,mazi,smalcinji un druknaaki :D Starpcitu - vai zinaajaat ka galvenie varonji - baltaa meiteniite un bruunais puika ( tas gan bija Chihuahua Mix) - bija adopteeti no patversmeem. Gandriiz visi sunuchi kas piedaliijaas filmaa bija no patversmeem. Jauki,vai ne???
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Mazais lielais suņuks Empty Re: Mazais lielais suņuks

Post  Lindita Pirmdiena Marts 02, 2009 8:52 pm

Aha...mums sētā arī ir chihuahua, bet divreiz lielāks par Snifu :D
Palasījos par deer type chihuahua - riktīgi Snifs atbilst, garš ķermenis un garas kājas un nav ābolveida galva ar uzrautu degunu, bet garu degunu! Mans mīļais briedītis :rendeer: ❤
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Mazais lielais suņuks Empty Re: Mazais lielais suņuks

Post  Silkite Pirmdiena Marts 02, 2009 8:56 pm

Lindita rakstīja:Aha...mums sētā arī ir chihuahua, bet divreiz lielāks par Snifu :D
Palasījos par deer type chihuahua - riktīgi Snifs atbilst, garš ķermenis un garas kājas un nav ābolveida galva ar uzrautu degunu, bet garu degunu! Mans mīļais briedītis :rendeer: ❤

kàdi méri ir Snifucim????un vinjsh tev tik nedzu pàri 3kg vai daudz pàri?? ;) vinjsh man tà iipashi liels neizskatàs,kaut dziivé neesmu redzéjusi :)
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Mazais lielais suņuks Empty Re: Mazais lielais suņuks

Post  Lily Pirmdiena Marts 02, 2009 8:57 pm

Ruby rakstīja:
Lindita rakstīja:
Varbūt :) mazais briedītis - hi hi
Nu pārbarots viņš nav, mēs ņammājam divas reizes dienā un kārumi ar nav bieži - brīvdienās biežāk :)

Nee nee peec paarbarota vinsh gan neizskataas!!!
Tu tak redzeeji to Chihuahua filminju - tur tak ar visaadu izmeeru vinji bija - lieli,mazi,smalcinji un druknaaki :D Starpcitu - vai zinaajaat ka galvenie varonji - baltaa meiteniite un bruunais puika ( tas gan bija Chihuahua Mix) - bija adopteeti no patversmeem. Gandriiz visi sunuchi kas piedaliijaas filmaa bija no patversmeem. Jauki,vai ne???

Tu domā to ''Beverlihilsas čivava''? :) Man jau likās - pag pag, tie ir chivavas? :scratch: :D var redzēt ka sajaukums vai arii tie briediish` tipa. :D :rendeer:
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Mazais lielais suņuks Empty Re: Mazais lielais suņuks

Post  Lindita Pirmdiena Marts 02, 2009 9:03 pm

Silkite rakstīja:
Lindita rakstīja:Aha...mums sētā arī ir chihuahua, bet divreiz lielāks par Snifu :D
Palasījos par deer type chihuahua - riktīgi Snifs atbilst, garš ķermenis un garas kājas un nav ābolveida galva ar uzrautu degunu, bet garu degunu! Mans mīļais briedītis :rendeer: ❤

kàdi méri ir Snifucim????un vinjsh tev tik nedzu pàri 3kg vai daudz pàri?? ;) vinjsh man tà iipashi liels neizskatàs,kaut dziivé neesmu redzéjusi :)

Tagad nav svērts, kad bija uzēdies bik, tad pie daktera bija 3,6, bet tag varētu būt vieglāks, jo tievāks palicies. Viņš nav liels. Ar Česteru viņi ier vienādā augumā, tikai Snis tāds masīvāks - īsts vīrietis, sportists :bball:
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Mazais lielais suņuks Empty Re: Mazais lielais suņuks

Post  Elīna Pirmdiena Marts 02, 2009 9:05 pm

Lindita rakstīja:
Silkite rakstīja:
Lindita rakstīja:Aha...mums sētā arī ir chihuahua, bet divreiz lielāks par Snifu :D
Palasījos par deer type chihuahua - riktīgi Snifs atbilst, garš ķermenis un garas kājas un nav ābolveida galva ar uzrautu degunu, bet garu degunu! Mans mīļais briedītis :rendeer: ❤

kàdi méri ir Snifucim????un vinjsh tev tik nedzu pàri 3kg vai daudz pàri?? ;) vinjsh man tà iipashi liels neizskatàs,kaut dziivé neesmu redzéjusi :)

Tagad nav svērts, kad bija uzēdies bik, tad pie daktera bija 3,6, bet tag varētu būt vieglāks, jo tievāks palicies. Viņš nav liels. Ar Česteru viņi ier vienādā augumā, tikai Snis tāds masīvāks - īsts vīrietis, sportists :bball:

Viņi ne tikai vienādā augumā, pat drēbēm izmērs viens!
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Mazais lielais suņuks Empty Re: Mazais lielais suņuks

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 3 1, 2, 3  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā