Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otrais suņuks!

+11
Eliina
zverjok
Silkite
Sanita
Ruby
Māriņa
Dream
Lily
Ronija
lilucis
acz
15 posters

Lapa 1 no 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Otrais suņuks! Empty Otrais suņuks!

Post  acz Pirmdiena Decembris 22, 2008 1:06 am

Sveikas!
😕 Nezināju kur un kam jautāt tapēc sākumā pajautāšu šeit :)
Man ir 11 mēnešus jauna toy terrier ( gludspalvainā) meitenīte. Un tagad mani ir piemeklējusi doma nopirkt otru suņuku tikai šoreiz es domāju puiku tā lai varētu pēc laika viņus sapārot :roll: Vai kādai no jums ir mājās divi suņuki? Kā viņi saprotas savā starpā? Un vēl es domāju vai garspalvainos toyus var pārot ar īsspalvainajiem? Nepārprotat es negribu uzreiz pārot tikai interesējos uz priekšdienām! :)
acz
acz
Prospect
Prospect

Number of posts : 64
Join date : 21.12.08
Age : 41
Dzīvesvieta : Olaine

Atpakaļ uz augšu Go down

Otrais suņuks! Empty Re: Otrais suņuks!

Post  lilucis Pirmdiena Decembris 22, 2008 7:48 am

acz rakstīja:Sveikas!
😕 Nezināju kur un kam jautāt tapēc sākumā pajautāšu šeit :)
Man ir 11 mēnešus jauna toy terrier ( gludspalvainā) meitenīte. Un tagad mani ir piemeklējusi doma nopirkt otru suņuku tikai šoreiz es domāju puiku tā lai varētu pēc laika viņus sapārot :roll: Vai kādai no jums ir mājās divi suņuki? Kā viņi saprotas savā starpā? Un vēl es domāju vai garspalvainos toyus var pārot ar īsspalvainajiem? Nepārprotat es negribu uzreiz pārot tikai interesējos uz priekšdienām! :)

Man ir 2 - puika un meitene... Dream ir 4 - puika un 3 meitenes... Satiek labi, bet tas jau atkarīgs no audzināšanas un saradināšanas... Ja otrs būs puisis, tad jāatcerās, ka vismaz 1 reiz gadā nāksies sargāt meiteni, jo katrā meklēšanās periodā nedrīkst pārot... drīkst būt ne biežāk kā 1reiz gadā kucēni, jo kucītei ir kaut cik jāatpūšas no kucēniem... FCI sistēmā, ja nemaldos tad ir aizliegts pārot savā starpā īsspalvainos ar garspalvainajiem... Tās tomēr ir divas dažādas šķirnes... kā ir UCI nezinu, bet tur laikam drīkst... bet es nepārotu, jo tā pamazām ar katru šādu pārošanu, garspalvainie pēcnācēji var kļūt ar arvien neizteiksmīgāku garo spalvu...nu man būtu bail, jo negribu lai sanāk ne šis, ne tas... Vai arī īsspalvainais var piedzimt kuram spalva būtu par garu priekš īsspalvainā, bet par īsu lai pie garspalvainiem skaitītu... Tā kā izvēle paša rokās...tāpat jau te dažam labam ir grūti ko ieskaidrot šajā sakarā...tapēc es tikai varu pateikt savu viedokli, ka es kā saprātīgs cilvēks tā nedarītu...
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Otrais suņuks! Empty Re: Otrais suņuks!

Post  Ronija Pirmdiena Decembris 22, 2008 10:53 am

Hmmmm, taa no kura gala, lai saaku...
ok, par puikas iegaadaashanos, lai paarotu savu kuci - ir jaaizdara ljoti ruupiiga izveele, lai iegaadaatos puihsuku, kursh izaugot varees radiit labus peecnaaceejus ar tavu meiteni. Tas noziimee, ka vinjam ir jaabuut izteiktaakaam taam eksterjera iipashiibaam, kas meitenei nav tik labas, lai sho geenu nodotu taalaak beerniem. Tev ir jaabuut pilniigi 100% paarliecinaatai, ka shis kuceenpuika izaugs mazaaks par tavu meiteni, jo iesaka paarot tojus, kur meitene ir lielaaaka par puisi.
Kas attiecaas uz garspalvainaa un iissvalvainaa paaroshanu - mees ar Dream jau ljoti daudz izteicaamies Izstaazhu sadaljas diskusijaa - ja nemaldos vienaa, kuraa ir par LKA izstaadi (laikam ziemassveetku)
Piekriitu Lilucim - ka beigaas var sanaakst ne shis ne tas. Arii pati izstaadee esmu redzeejusi it kaa garspalvaino toju, bet vinjsh vienkaarshi izskartaas peec iisspalvainaa toja tikai ar biezaaku un nedaudz garaaku kazhoku kaa isspalvainajiem.

Paareejo jau laikam Lilucis pateica:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Otrais suņuks! Empty Re: Otrais suņuks!

Post  Lily Pirmdiena Decembris 22, 2008 4:51 pm

Es atkal sākšu par to pašu ;D
Cienu jūsu viedokli un es pati arī saprotu ka nav labi pārot īsspalvaino ar garspalvaino tad tā spalva nebūs tik laba u.t.t. bet man liekas mums ir tāds gadījums kad varētu pievērt acis jo mums pa tēva līniju visi ir garsplvaini un mums daudzi audzētāji ir teikuši ka iespējams pārojot savu meiteni ar garspalvaino dabūt labus garspalvainos kucēnus.
Un atgādinu ka tas nav tikai mans/mūsu ģimenes viedokis bet to ir teikuši daudzi cilvēki kas ko saprot šajā lietā. ;)
Un arī viena lieta kapēc pārdomājam par Vikijas pusbrāli jo painteresējāmies par to Patellas Luksāciju un nobijāmies. :shock: Tapēc pārosim labāk ar tadu puisīti kurš ņemts no mums zināmas un ļoti labas LKA audzētavas :)

Bet katrs jau dara kā grib, iesaku labāk pakonsultēties klubā un tiešām rūpīgi pameklet labu pisīti ;) Veiksmi!


P.S. Apsveicu vēlreiz mazo teicamnieci! love
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Otrais suņuks! Empty Re: Otrais suņuks!

Post  Ronija Pirmdiena Decembris 22, 2008 5:38 pm

Lily rakstīja:Es atkal sākšu par to pašu ;D
Cienu jūsu viedokli un es pati arī saprotu ka nav labi pārot īsspalvaino ar garspalvaino tad tā spalva nebūs tik laba u.t.t. bet man liekas mums ir tāds gadījums kad varētu pievērt acis jo mums pa tēva līniju visi ir garsplvaini un mums daudzi audzētāji ir teikuši ka iespējams pārojot savu meiteni ar garspalvaino dabūt labus garspalvainos kucēnus.
Un atgādinu ka tas nav tikai mans/mūsu ģimenes viedokis bet to ir teikuši daudzi cilvēki kas ko saprot šajā lietā. ;)
Un arī viena lieta kapēc pārdomājam par Vikijas pusbrāli jo painteresējāmies par to Patellas Luksāciju un nobijāmies. :shock: Tapēc pārosim labāk ar tadu puisīti kurš ņemts no mums zināmas un ļoti labas LKA audzētavas :)

Bet katrs jau dara kā grib, iesaku labāk pakonsultēties klubā un tiešām rūpīgi pameklet labu pisīti ;) Veiksmi!


P.S. Apsveicu vēlreiz mazo teicamnieci! love

Hmmmmm, Vikijas pusbraaliitim Patella naak no maates puses, bet ar pusbraali mums ir kopiigs teevs, taa, ka tas puisiits ar kuru saakumaa domaajaat paarot - vinjam nav pilniigi nekaada sakara ar to suni, kuram atklaaja patellu!
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Otrais suņuks! Empty Re: Otrais suņuks!

Post  Lily Otrdiena Decembris 23, 2008 2:14 pm

Ronija rakstīja:
Lily rakstīja:Es atkal sākšu par to pašu ;D
Cienu jūsu viedokli un es pati arī saprotu ka nav labi pārot īsspalvaino ar garspalvaino tad tā spalva nebūs tik laba u.t.t. bet man liekas mums ir tāds gadījums kad varētu pievērt acis jo mums pa tēva līniju visi ir garsplvaini un mums daudzi audzētāji ir teikuši ka iespējams pārojot savu meiteni ar garspalvaino dabūt labus garspalvainos kucēnus.
Un atgādinu ka tas nav tikai mans/mūsu ģimenes viedokis bet to ir teikuši daudzi cilvēki kas ko saprot šajā lietā. ;)
Un arī viena lieta kapēc pārdomājam par Vikijas pusbrāli jo painteresējāmies par to Patellas Luksāciju un nobijāmies. :shock: Tapēc pārosim labāk ar tadu puisīti kurš ņemts no mums zināmas un ļoti labas LKA audzētavas :)

Bet katrs jau dara kā grib, iesaku labāk pakonsultēties klubā un tiešām rūpīgi pameklet labu pisīti ;) Veiksmi!


P.S. Apsveicu vēlreiz mazo teicamnieci! love

Hmmmmm, Vikijas pusbraaliitim Patella naak no maates puses, bet ar pusbraali mums ir kopiigs teevs, taa, ka tas puisiits ar kuru saakumaa domaajaat paarot - vinjam nav pilniigi nekaada sakara ar to suni, kuram atklaaja patellu!


Bet kā lilucis rakstīja es sapratu ka tajā pašā metienā atklāja patellas luksāciju. Nu, Vikijas pusbrāļa braalim :D :| Un tas jau ir vistuvākais radinieks tapēc tā pārdomājām. Un arī tapēc ka man grspalvainie ļoti patīk :love2:
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Otrais suņuks! Empty Re: Otrais suņuks!

Post  acz Otrdiena Decembris 23, 2008 4:08 pm

Ņu skaidrs tad jāņem īsspalvainais puikucis :) Varbūt tad kāda no jums zin kur var dabūt šokolādes krāsas puiku maziņu :) Jo mana meitene sver 2,200 kg
acz
acz
Prospect
Prospect

Number of posts : 64
Join date : 21.12.08
Age : 41
Dzīvesvieta : Olaine

Atpakaļ uz augšu Go down

Otrais suņuks! Empty Re: Otrais suņuks!

Post  Ronija Otrdiena Decembris 23, 2008 4:27 pm

Lily rakstīja:
Ronija rakstīja:
Lily rakstīja:Es atkal sākšu par to pašu ;D
Cienu jūsu viedokli un es pati arī saprotu ka nav labi pārot īsspalvaino ar garspalvaino tad tā spalva nebūs tik laba u.t.t. bet man liekas mums ir tāds gadījums kad varētu pievērt acis jo mums pa tēva līniju visi ir garsplvaini un mums daudzi audzētāji ir teikuši ka iespējams pārojot savu meiteni ar garspalvaino dabūt labus garspalvainos kucēnus.
Un atgādinu ka tas nav tikai mans/mūsu ģimenes viedokis bet to ir teikuši daudzi cilvēki kas ko saprot šajā lietā. ;)
Un arī viena lieta kapēc pārdomājam par Vikijas pusbrāli jo painteresējāmies par to Patellas Luksāciju un nobijāmies. :shock: Tapēc pārosim labāk ar tadu puisīti kurš ņemts no mums zināmas un ļoti labas LKA audzētavas :)

Bet katrs jau dara kā grib, iesaku labāk pakonsultēties klubā un tiešām rūpīgi pameklet labu pisīti ;) Veiksmi!


P.S. Apsveicu vēlreiz mazo teicamnieci! love

Hmmmmm, Vikijas pusbraaliitim Patella naak no maates puses, bet ar pusbraali mums ir kopiigs teevs, taa, ka tas puisiits ar kuru saakumaa domaajaat paarot - vinjam nav pilniigi nekaada sakara ar to suni, kuram atklaaja patellu!


Bet kā lilucis rakstīja es sapratu ka tajā pašā metienā atklāja patellas luksāciju. Nu, Vikijas pusbrāļa braalim :D :| Un tas jau ir vistuvākais radinieks tapēc tā pārdomājām. Un arī tapēc ka man grspalvainie ļoti patīk :love2:

Nee - tur patella no mammas puses naak, bet mums ar to meiteni nekaada asins radnieciiba nesaista.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Otrais suņuks! Empty Re: Otrais suņuks!

Post  acz Piektdiena Decembris 26, 2008 4:29 pm

Sveikas!
Atradu itkā labu potenciālu :) Bet kā lai es esmu 100% pārliecināta ka viņs būs maziņš :( Tirgotāja saka mamīte esot bijusi 2 kg bet tētis 1,8 kg Un tad vēl kā var uzzināt vai viņi nav attāli asinsradinieki? Jeb arī tas nekas traks 😕 Īsti nezinu :( Varbūt man vispār labak caur klubu meklēt puisīti? Jo šis puisīts kuru es esmu noskatījusi tiek tirgots ss.lv Arī savu meitenīti pirku caur turieni problēmu nekādu nav :) Lūk tā :D Mokos izvēles priekšā :D
acz
acz
Prospect
Prospect

Number of posts : 64
Join date : 21.12.08
Age : 41
Dzīvesvieta : Olaine

Atpakaļ uz augšu Go down

Otrais suņuks! Empty Re: Otrais suņuks!

Post  Ronija Piektdiena Decembris 26, 2008 5:30 pm

acz rakstīja:Sveikas!
Atradu itkā labu potenciālu :) Bet kā lai es esmu 100% pārliecināta ka viņs būs maziņš :( Tirgotāja saka mamīte esot bijusi 2 kg bet tētis 1,8 kg Un tad vēl kā var uzzināt vai viņi nav attāli asinsradinieki? Jeb arī tas nekas traks 😕 Īsti nezinu :( Varbūt man vispār labak caur klubu meklēt puisīti? Jo šis puisīts kuru es esmu noskatījusi tiek tirgots ss.lv Arī savu meitenīti pirku caur turieni problēmu nekādu nav :) Lūk tā :D Mokos izvēles priekšā :D

1. kaart, ja shiem abiem vecaakiem jau ir bijushi beerninji, var skatiities, kaadi tie ir izaugushi, bet nedomaaju, ka shaadu vecaaku beerninjsh buus mazaaks par 1,8 kg, bet tas arii atkariigs no geeniem.
2. attaali asinsradinieki tas nav nekas traks, arii manai suniitei ir ticis veidots inbriidings.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Otrais suņuks! Empty Re: Otrais suņuks!

Post  Dream Sestdiena Decembris 27, 2008 3:03 pm

acz rakstīja:Sveikas!
Atradu itkā labu potenciālu :) Bet kā lai es esmu 100% pārliecināta ka viņs būs maziņš :( Tirgotāja saka mamīte esot bijusi 2 kg bet tētis 1,8 kg Un tad vēl kā var uzzināt vai viņi nav attāli asinsradinieki? Jeb arī tas nekas traks 😕 Īsti nezinu :( Varbūt man vispār labak caur klubu meklēt puisīti? Jo šis puisīts kuru es esmu noskatījusi tiek tirgots ss.lv Arī savu meitenīti pirku caur turieni problēmu nekādu nav :) Lūk tā :D Mokos izvēles priekšā :D
wai tu bildiiti vai linku te varu ielikt no sava izveeleetaa puisiisha??!! ar ss.lv labaak buut uzmaniigam :roll:
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Otrais suņuks! Empty Re: Otrais suņuks!

Post  acz Sestdiena Decembris 27, 2008 9:54 pm

acz
acz
Prospect
Prospect

Number of posts : 64
Join date : 21.12.08
Age : 41
Dzīvesvieta : Olaine

Atpakaļ uz augšu Go down

Otrais suņuks! Empty Re: Otrais suņuks!

Post  Ronija Sestdiena Decembris 27, 2008 11:10 pm


Veel jau jaaskataas no kuras organizaacijas ir kuceens, jo no dazhaadaam organizaacijaam paarot nevarees.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Otrais suņuks! Empty Re: Otrais suņuks!

Post  acz Sestdiena Decembris 27, 2008 11:37 pm

Ronija rakstīja:

Veel jau jaaskataas no kuras organizaacijas ir kuceens, jo no dazhaadaam organizaacijaam paarot nevarees.
Kā to saprast dažādas organizācijas? Tas ir takā piemēram meitene no LKA bet puika no citas?
acz
acz
Prospect
Prospect

Number of posts : 64
Join date : 21.12.08
Age : 41
Dzīvesvieta : Olaine

Atpakaļ uz augšu Go down

Otrais suņuks! Empty Re: Otrais suņuks!

Post  Ronija Sestdiena Decembris 27, 2008 11:40 pm

Jaa, tieshi to es arii domaaju -ja meitene ir no LKA, tad arii puika jaameklee no LKA.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Otrais suņuks! Empty Re: Otrais suņuks!

Post  acz Svētdena Decembris 28, 2008 10:24 am

Ronija rakstīja:Jaa, tieshi to es arii domaaju -ja meitene ir no LKA, tad arii puika jaameklee no LKA.
Aha skaidrs :)) Par informāciju :)
acz
acz
Prospect
Prospect

Number of posts : 64
Join date : 21.12.08
Age : 41
Dzīvesvieta : Olaine

Atpakaļ uz augšu Go down

Otrais suņuks! Empty Re: Otrais suņuks!

Post  Dream Svētdena Decembris 28, 2008 11:47 pm

skaidrs, vai ar ciltsrakstiem iepazinaaties jau?
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Otrais suņuks! Empty Re: Otrais suņuks!

Post  acz Pirmdiena Decembris 29, 2008 1:28 am

Dream rakstīja:
skaidrs, vai ar ciltsrakstiem iepazinaaties jau?
Ar cilts rakstiem īpaši neiepazinos :( Bet ļoti ceru ka viss būs labi :) Jo šodien jau nopirkām otru suņuku :) Man jau tas suņuks nebij tik ļoti vajadzīgs, lai nu tik tagad pārotu, bet gan lai sunenei būtu draugs ar ko dzīvoties :) Pats svarīgākais man bija suņa veselības stāvoklis :) Un ar to viss ir Ok jo gan saimniece teica gan arī pazīstams vets kurš uzreiz atnāca un pārbaudīja mazo :)
Takā tagad esmu divu toju mamma :large:
acz
acz
Prospect
Prospect

Number of posts : 64
Join date : 21.12.08
Age : 41
Dzīvesvieta : Olaine

Atpakaļ uz augšu Go down

Otrais suņuks! Empty Re: Otrais suņuks!

Post  Ronija Pirmdiena Decembris 29, 2008 1:36 am

acz rakstīja:
Dream rakstīja:
skaidrs, vai ar ciltsrakstiem iepazinaaties jau?
Ar cilts rakstiem īpaši neiepazinos :( Bet ļoti ceru ka viss būs labi :) Jo šodien jau nopirkām otru suņuku :) Man jau tas suņuks nebij tik ļoti vajadzīgs, lai nu tik tagad pārotu, bet gan lai sunenei būtu draugs ar ko dzīvoties :) Pats svarīgākais man bija suņa veselības stāvoklis :) Un ar to viss ir Ok jo gan saimniece teica gan arī pazīstams vets kurš uzreiz atnāca un pārbaudīja mazo :)
Takā tagad esmu divu toju mamma :large:


OOOOOO, apsveicu:)) Kur bildiites?? Un kas ir teevs un maate sunjukam??:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Otrais suņuks! Empty Re: Otrais suņuks!

Post  Dream Pirmdiena Decembris 29, 2008 1:43 am

acz rakstīja:
Dream rakstīja:
skaidrs, vai ar ciltsrakstiem iepazinaaties jau?
Ar cilts rakstiem īpaši neiepazinos :( Bet ļoti ceru ka viss būs labi :) Jo šodien jau nopirkām otru suņuku :) Man jau tas suņuks nebij tik ļoti vajadzīgs, lai nu tik tagad pārotu, bet gan lai sunenei būtu draugs ar ko dzīvoties :) Pats svarīgākais man bija suņa veselības stāvoklis :) Un ar to viss ir Ok jo gan saimniece teica gan arī pazīstams vets kurš uzreiz atnāca un pārbaudīja mazo :)
Takā tagad esmu divu toju mamma :large:
ohoo apsveicu! tas ka neiepazinaaties ar ciltsrakstiem, un vecvecaakiem, gan nav labi Evil or Very Mad bet visaa visumaa apsveicu juus cheers
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Otrais suņuks! Empty Re: Otrais suņuks!

Post  Māriņa Pirmdiena Decembris 29, 2008 10:14 am

acz rakstīja:
Dream rakstīja:
skaidrs, vai ar ciltsrakstiem iepazinaaties jau?
Ar cilts rakstiem īpaši neiepazinos :( Bet ļoti ceru ka viss būs labi :) Jo šodien jau nopirkām otru suņuku :) Man jau tas suņuks nebij tik ļoti vajadzīgs, lai nu tik tagad pārotu, bet gan lai sunenei būtu draugs ar ko dzīvoties :) Pats svarīgākais man bija suņa veselības stāvoklis :) Un ar to viss ir Ok jo gan saimniece teica gan arī pazīstams vets kurš uzreiz atnāca un pārbaudīja mazo :)
Takā tagad esmu divu toju mamma :large:


Milzīgs sveiciens ar jaunaa beerninja ienaakshanu juusu maajaas cheers cheers love
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Otrais suņuks! Empty Re: Otrais suņuks!

Post  Ruby Pirmdiena Decembris 29, 2008 11:31 pm

APCVEICU!!! veelam jums visu to labaako!!! flower
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Otrais suņuks! Empty Re: Otrais suņuks!

Post  Sanita Pirmdiena Decembris 29, 2008 11:35 pm

Sveicu! Es ar labprāt gribētu otru. :)
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Otrais suņuks! Empty Re: Otrais suņuks!

Post  Silkite Otrdiena Decembris 30, 2008 12:50 am

Super,apsveicam :flover:
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Otrais suņuks! Empty Re: Otrais suņuks!

Post  acz Otrdiena Decembris 30, 2008 10:56 am

Sveikas!
Bildītes ieliku pie tās sadaļas kur visas bildes :lol:
Tēvs ir K-Boss Boomerang un mamma C'Kim Kety
Paldies par apsveikumiem flower
Nu jā saprotu ka īpaši pareizi nerīkojos neapskatot cilts rakstus, bet godīgi sakot ja arī viņus apskatītu ta pat neko tur nesapratu :(
acz
acz
Prospect
Prospect

Number of posts : 64
Join date : 21.12.08
Age : 41
Dzīvesvieta : Olaine

Atpakaļ uz augšu Go down

Otrais suņuks! Empty Re: Otrais suņuks!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā