Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sunju tusinjsh #1

+12
sirsninja
Lindita
Sanita
lilucis
Ruby
Eliina
Mazais
Māriņa
Sabinella
Dream
Lily
Ronija
16 posters

Lapa 6 no 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Sunju tusinjsh #1 - Page 6 Empty Re: Sunju tusinjsh #1

Post  Eliina Svētdena Marts 15, 2009 5:03 pm

ja varetu pie juuras :D a tur nebija liels veejs? muusejos tachu pa gaisu var aiznest lol!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju tusinjsh #1 - Page 6 Empty Re: Sunju tusinjsh #1

Post  Mazais Svētdena Marts 15, 2009 8:30 pm

Eliina rakstīja:ja varetu pie juuras :D a tur nebija liels veejs? muusejos tachu pa gaisu var aiznest lol!

Šodien bija gandrīz bezvējš un jauks laiciņš, neskatoties uz to ka saulīte bija paslēpusies (vakar bija foršāka saule, bet aukstāks laiks). Kāpās tur ir koka dēlēišu taciņa, pa zāles kumšķiem gan Elfiņam bija pagrūti tikt cauri, bet ar laiku saprot, ka zāles puduriem var apiet apkārt. :lol:
Man tur patīk, tāda miera osta.
Septembrī tur bija mazāk cilvēku, bet pavasarī visi raujas pie dabas. :jumping:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju tusinjsh #1 - Page 6 Empty Re: Sunju tusinjsh #1

Post  sirsninja Pirmdiena Marts 16, 2009 9:43 am

Mazais rakstīja:
Eliina rakstīja:ja varetu pie juuras :D a tur nebija liels veejs? muusejos tachu pa gaisu var aiznest lol!

Šodien bija gandrīz bezvējš un jauks laiciņš, neskatoties uz to ka saulīte bija paslēpusies (vakar bija foršāka saule, bet aukstāks laiks). Kāpās tur ir koka dēlēišu taciņa, pa zāles kumšķiem gan Elfiņam bija pagrūti tikt cauri, bet ar laiku saprot, ka zāles puduriem var apiet apkārt. :lol:
Man tur patīk, tāda miera osta.
Septembrī tur bija mazāk cilvēku, bet pavasarī visi raujas pie dabas. :jumping:
Mees abas arii jau esam saakushas sawas pastaigas pagarinaat,shonedeelj brauksim uz Wecaakjiem pie juurinjas pastaigaat! ❤
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju tusinjsh #1 - Page 6 Empty Re: Sunju tusinjsh #1

Post  Mazais Pirmdiena Marts 16, 2009 12:47 pm

sirsninja rakstīja:
Mazais rakstīja:
Eliina rakstīja:ja varetu pie juuras :D a tur nebija liels veejs? muusejos tachu pa gaisu var aiznest lol!

Šodien bija gandrīz bezvējš un jauks laiciņš, neskatoties uz to ka saulīte bija paslēpusies (vakar bija foršāka saule, bet aukstāks laiks). Kāpās tur ir koka dēlēišu taciņa, pa zāles kumšķiem gan Elfiņam bija pagrūti tikt cauri, bet ar laiku saprot, ka zāles puduriem var apiet apkārt. :lol:
Man tur patīk, tāda miera osta.
Septembrī tur bija mazāk cilvēku, bet pavasarī visi raujas pie dabas. :jumping:
Mees abas arii jau esam saakushas sawas pastaigas pagarinaat,shonedeelj brauksim uz Wecaakjiem pie juurinjas pastaigaat! ❤

Arī uz Vecāķiem es kādreiz labprāt aizlastu ar savu suncīti.
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju tusinjsh #1 - Page 6 Empty Re: Sunju tusinjsh #1

Post  Ronija Pirmdiena Marts 16, 2009 12:56 pm

Ehhhhhhh, mums ar vakar bija Vikijai 2 stundu pastaiga:)) Tiesa gan pa Jelgavu:)) Izraadiijaas, ka ir pat tik silti, ka kaajeles praktisi nesala:))
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju tusinjsh #1 - Page 6 Empty Re: Sunju tusinjsh #1

Post  sirsninja Pirmdiena Marts 16, 2009 4:00 pm

Ronija rakstīja:Ehhhhhhh, mums ar vakar bija Vikijai 2 stundu pastaiga:)) Tiesa gan pa Jelgavu:)) Izraadiijaas, ka ir pat tik silti, ka kaajeles praktisi nesala:))
Shodien mees arii daudz staigaajaam,jo man bija daudz kas jaaizdara pilseetaa-Ogree,bet Bonita,kaa wienmeer piiksteeja,kameer panjem rokaas,jo negribeeja ar kaajaam staigaat! :D
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju tusinjsh #1 - Page 6 Empty Re: Sunju tusinjsh #1

Post  Mazais Pirmdiena Marts 16, 2009 8:22 pm

sirsninja rakstīja:
Ronija rakstīja:Ehhhhhhh, mums ar vakar bija Vikijai 2 stundu pastaiga:)) Tiesa gan pa Jelgavu:)) Izraadiijaas, ka ir pat tik silti, ka kaajeles praktisi nesala:))
Shodien mees arii daudz staigaajaam,jo man bija daudz kas jaaizdara pilseetaa-Ogree,bet Bonita,kaa wienmeer piiksteeja,kameer panjem rokaas,jo negribeeja ar kaajaam staigaat! :D

Mans gan kad ir jau mīnus 2 grādi, tad par rokās sēdēšnanu i dzirdēt negrib - es pats liels puisītis un īd, skumst, pīkst lai laiž zemē. Arī trolejbusā skatās pa logu ārā un smilkst un kārpās lai laiž skriet. Vakarā ejam uz parku un tusējam lielo suņu barā, kurā ir tikai viens Tojiņš, bet pārējie ir Stafs, Rotveilers, Zelta Retrīvers un vēl dažādi (kādi 10 gab. super bars un saimnieki priecājas). Šiem vēl mirgojošās kaklasiksnas, skats ir super! :jumping:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju tusinjsh #1 - Page 6 Empty Re: Sunju tusinjsh #1

Post  sirsninja Otrdiena Marts 17, 2009 9:11 pm

Mazais rakstīja:
sirsninja rakstīja:
Ronija rakstīja:Ehhhhhhh, mums ar vakar bija Vikijai 2 stundu pastaiga:)) Tiesa gan pa Jelgavu:)) Izraadiijaas, ka ir pat tik silti, ka kaajeles praktisi nesala:))
Shodien mees arii daudz staigaajaam,jo man bija daudz kas jaaizdara pilseetaa-Ogree,bet Bonita,kaa wienmeer piiksteeja,kameer panjem rokaas,jo negribeeja ar kaajaam staigaat! :D

Mans gan kad ir jau mīnus 2 grādi, tad par rokās sēdēšnanu i dzirdēt negrib - es pats liels puisītis un īd, skumst, pīkst lai laiž zemē. Arī trolejbusā skatās pa logu ārā un smilkst un kārpās lai laiž skriet. Vakarā ejam uz parku un tusējam lielo suņu barā, kurā ir tikai viens Tojiņš, bet pārējie ir Stafs, Rotveilers, Zelta Retrīvers un vēl dažādi (kādi 10 gab. super bars un saimnieki priecājas). Šiem vēl mirgojošās kaklasiksnas, skats ir super! :jumping:
Kā lāzeršows! :D
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju tusinjsh #1 - Page 6 Empty Re: Sunju tusinjsh #1

Post  Mazais Otrdiena Marts 17, 2009 10:23 pm

sirsninja rakstīja:
Mazais rakstīja:
sirsninja rakstīja:
Ronija rakstīja:Ehhhhhhh, mums ar vakar bija Vikijai 2 stundu pastaiga:)) Tiesa gan pa Jelgavu:)) Izraadiijaas, ka ir pat tik silti, ka kaajeles praktisi nesala:))
Shodien mees arii daudz staigaajaam,jo man bija daudz kas jaaizdara pilseetaa-Ogree,bet Bonita,kaa wienmeer piiksteeja,kameer panjem rokaas,jo negribeeja ar kaajaam staigaat! :D

Mans gan kad ir jau mīnus 2 grādi, tad par rokās sēdēšnanu i dzirdēt negrib - es pats liels puisītis un īd, skumst, pīkst lai laiž zemē. Arī trolejbusā skatās pa logu ārā un smilkst un kārpās lai laiž skriet. Vakarā ejam uz parku un tusējam lielo suņu barā, kurā ir tikai viens Tojiņš, bet pārējie ir Stafs, Rotveilers, Zelta Retrīvers un vēl dažādi (kādi 10 gab. super bars un saimnieki priecājas). Šiem vēl mirgojošās kaklasiksnas, skats ir super! :jumping:
Kā lāzeršows! :D

Šovakar atkal tikāmies pusdeviņos vakarā. Lielākajai daļai suņu bija mirkšķīši (vai siksniņas vai telefonu piekariņi vai kas tamlīdzīgs). Skats irt super. Tur ir arī Rodēzijas Ridžbeks meitenīte', superīgs jaukumiņš teļa tielumā. Visi suņi priecīgi tekalēja un tusēja pa svaigi sakritušo sniegu.
Laipni aicināti Ziedoņdārzā 20:30 katru vakaru! 🐶 Šovakar kopā bijām 14 gabali (vēl divi suņi aizgāja kad mēs ieradāmies). Neviens nevienu nesavaino un neapbižo, kaut kā ļoti labi saprotas. Pa laikam manam Elfiņam uzrūc garspalvainais Grifons, bet ar īsspalvaino Grifonu viņš ir sadraudzējies pa nopietnam - pat uz mājām bija gatavs doties līdzi! love
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju tusinjsh #1 - Page 6 Empty Re: Sunju tusinjsh #1

Post  Lily Otrdiena Marts 17, 2009 10:28 pm

Mazais rakstīja:
sirsninja rakstīja:
Mazais rakstīja:
sirsninja rakstīja:
Ronija rakstīja:Ehhhhhhh, mums ar vakar bija Vikijai 2 stundu pastaiga:)) Tiesa gan pa Jelgavu:)) Izraadiijaas, ka ir pat tik silti, ka kaajeles praktisi nesala:))
Shodien mees arii daudz staigaajaam,jo man bija daudz kas jaaizdara pilseetaa-Ogree,bet Bonita,kaa wienmeer piiksteeja,kameer panjem rokaas,jo negribeeja ar kaajaam staigaat! :D

Mans gan kad ir jau mīnus 2 grādi, tad par rokās sēdēšnanu i dzirdēt negrib - es pats liels puisītis un īd, skumst, pīkst lai laiž zemē. Arī trolejbusā skatās pa logu ārā un smilkst un kārpās lai laiž skriet. Vakarā ejam uz parku un tusējam lielo suņu barā, kurā ir tikai viens Tojiņš, bet pārējie ir Stafs, Rotveilers, Zelta Retrīvers un vēl dažādi (kādi 10 gab. super bars un saimnieki priecājas). Šiem vēl mirgojošās kaklasiksnas, skats ir super! :jumping:
Kā lāzeršows! :D

Šovakar atkal tikāmies pusdeviņos vakarā. Lielākajai daļai suņu bija mirkšķīši (vai siksniņas vai telefonu piekariņi vai kas tamlīdzīgs). Skats irt super. Tur ir arī Rodēzijas Ridžbeks meitenīte', superīgs jaukumiņš teļa tielumā. Visi suņi priecīgi tekalēja un tusēja pa svaigi sakritušo sniegu.
Laipni aicināti Ziedoņdārzā 20:30 katru vakaru! 🐶 Šovakar kopā bijām 14 gabali (vēl divi suņi aizgāja kad mēs ieradāmies). Neviens nevienu nesavaino un neapbižo, kaut kā ļoti labi saprotas. Pa laikam manam Elfiņam uzrūc garspalvainais Grifons, bet ar īsspalvaino Grifonu viņš ir sadraudzējies pa nopietnam - pat uz mājām bija gatavs doties līdzi! love

oo izklausaas jums tur jautri gaajis. bounce cheers juus taa katru vakaru vesels bars satiekaties? :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju tusinjsh #1 - Page 6 Empty Re: Sunju tusinjsh #1

Post  Mazais Otrdiena Marts 17, 2009 10:36 pm

Jā, katru vakaru 20:20 līdz 20:30 satiekamies un tad kādu pus stundu vai stundu laižam barā socializēties savus mīluļus. Vēl jautrāk nekā skoliņā! Ejot uz un no parka mācu iet blakus. A pačurā viņi visi viens pēc otra, jo svešu smaku taču jānomazgā... Twisted Evil Kakučus katrs aiz sava zvēra arī savācam. Sanāk jauks pasākumiņš. Galvenais, ka lielie respektē ar'mazos un visi labi jūtas bariņā. :jumping: :jumping: :jumping:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju tusinjsh #1 - Page 6 Empty Re: Sunju tusinjsh #1

Post  lilucis Trešdiena Marts 18, 2009 8:05 am

Mazais rakstīja:Jā, katru vakaru 20:20 līdz 20:30 satiekamies un tad kādu pus stundu vai stundu laižam barā socializēties savus mīluļus. Vēl jautrāk nekā skoliņā! Ejot uz un no parka mācu iet blakus. A pačurā viņi visi viens pēc otra, jo svešu smaku taču jānomazgā... Twisted Evil Kakučus katrs aiz sava zvēra arī savācam. Sanāk jauks pasākumiņš. Galvenais, ka lielie respektē ar'mazos un visi labi jūtas bariņā. :jumping: :jumping: :jumping:

Hmmm...a jūs viņus tur vaļā laižat vai tomēr pie pavadiņām visi? Izklaisās jau labi, tik mēs varētu pievienoties kad būs bik siltāks un gaišāks...
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju tusinjsh #1 - Page 6 Empty Re: Sunju tusinjsh #1

Post  Mazais Trešdiena Marts 18, 2009 9:49 pm

lilucis rakstīja:
Mazais rakstīja:Jā, katru vakaru 20:20 līdz 20:30 satiekamies un tad kādu pus stundu vai stundu laižam barā socializēties savus mīluļus. Vēl jautrāk nekā skoliņā! Ejot uz un no parka mācu iet blakus. A pačurā viņi visi viens pēc otra, jo svešu smaku taču jānomazgā... Twisted Evil Kakučus katrs aiz sava zvēra arī savācam. Sanāk jauks pasākumiņš. Galvenais, ka lielie respektē ar'mazos un visi labi jūtas bariņā. :jumping: :jumping: :jumping:

Hmmm...a jūs viņus tur vaļā laižat vai tomēr pie pavadiņām visi? Izklaisās jau labi, tik mēs varētu pievienoties kad būs bik siltāks un gaišāks...

Visi draudzējas bez pavadiņām un parka vidū zem laternas, arī sniegs ir labais uzrādītājs, bet mirgojoši piekariņi un kaklasiksnas ir vienkārši super! Šovakars ir aukstāks, varēja manīt caurmērā bijām pa kādiem 6 su'biem vienlaicīgi, jo nāca un gāja nosalušie saimnieki. Mana meita pat apvainojās, jo draugs VAS neatnāca vispār šovakar. :sad:
Toties Budža (Mona) Toi meitenīte un Grifoni bija kā vienmēr. Slinkoja lielo suņu saimnieki. Vairākie no turieniešiem klusais sapnis ir sev Tojiņu iegādāt, bet kaut kas attur.
Visi kaifo par mūsu mazajiem Smukumiņiem! love
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju tusinjsh #1 - Page 6 Empty Re: Sunju tusinjsh #1

Post  lilucis Trešdiena Marts 18, 2009 10:01 pm

Mazais rakstīja:
lilucis rakstīja:
Mazais rakstīja:Jā, katru vakaru 20:20 līdz 20:30 satiekamies un tad kādu pus stundu vai stundu laižam barā socializēties savus mīluļus. Vēl jautrāk nekā skoliņā! Ejot uz un no parka mācu iet blakus. A pačurā viņi visi viens pēc otra, jo svešu smaku taču jānomazgā... Twisted Evil Kakučus katrs aiz sava zvēra arī savācam. Sanāk jauks pasākumiņš. Galvenais, ka lielie respektē ar'mazos un visi labi jūtas bariņā. :jumping: :jumping: :jumping:

Hmmm...a jūs viņus tur vaļā laižat vai tomēr pie pavadiņām visi? Izklaisās jau labi, tik mēs varētu pievienoties kad būs bik siltāks un gaišāks...

Visi draudzējas bez pavadiņām un parka vidū zem laternas, arī sniegs ir labais uzrādītājs, bet mirgojoši piekariņi un kaklasiksnas ir vienkārši super! Šovakars ir aukstāks, varēja manīt caurmērā bijām pa kādiem 6 su'biem vienlaicīgi, jo nāca un gāja nosalušie saimnieki. Mana meita pat apvainojās, jo draugs VAS neatnāca vispār šovakar. :sad:
Toties Budža (Mona) Toi meitenīte un Grifoni bija kā vienmēr. Slinkoja lielo suņu saimnieki. Vairākie no turieniešiem klusais sapnis ir sev Tojiņu iegādāt, bet kaut kas attur.
Visi kaifo par mūsu mazajiem Smukumiņiem! love

Esmu laikam pārāk bailīga, bet es savus nelaistu parkā vaļā...mazums kas var sabiedēt un esmu redzējusi uz super paklausīga suņa, ka tad kad ir sabijies, tad neko nedzird, bet vienkārši nesās kaut kur pats nedomājot kur...
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju tusinjsh #1 - Page 6 Empty Re: Sunju tusinjsh #1

Post  Mazais Trešdiena Marts 18, 2009 10:12 pm

Mēs ar smirdīgās plaušas gabaliņu ik pa brīdim katrs savu piesaucam klāt, pabužinam un atkal viss turpinā. Es jau arī sākumā ļoti baidījos un vīra kungam teicu ka vaļā palaiž viņš un "ja kas" tad man patīk bēšas Toju meitenītes... Mājienu viņš saprata. Twisted Evil Bet viņi jau savā barā ir apraduši un viss notiekās. Varu teikt ka vis agresīvākie laikam ir Takši, jo citi neko tādu neizrāda. Bet saimnieki ļoti uzpasē savus un vēl vairāk citu lolojumus.
Es nevienu necenšos pierunāt, tikai pastāstu kur var ne tālu un "pa lēto" forši patusēt un sunci pačurināt :lol:
Saimnieki jau pazīst pa gabalu agresīvos un tad savus pasauc un nelaiž ostīties, jo trakos vakaros ved saitēs. Mazo VAS kucēnu vakarrīt esot viens sapurinājis, bet viss beidzās bez fiziskām traumām, tikai šoks ir vēl palicis, tagad rej un baidās no nākošiem lielajiem suņiem, ja sveši, bet ar pārējiem ļoti mīļš. Tur parkā esot viena pensionāre, kas paņēmusi lielu suni no patversmes un teikts, ka draudzīgs. Tikai nebrīfināja, ka draudzīgs tikai pret cilvēkiem, bet suņus ienīst... affraid Tas arī esot sakampis VAS suņuku. Bet mēs nelaižam prom no gaismas loka un pagaidām viss ir OK. :jumping:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju tusinjsh #1 - Page 6 Empty Re: Sunju tusinjsh #1

Post  lilucis Trešdiena Marts 18, 2009 10:19 pm

Nu pēkšņi sabiedēt var jebkas suni...kāds pēkšņš nejauks troksnis vai kaut kas cits... un ielas nemaz tik tālu nav...tpu tpu tpu...nu ir gana dzirdēts un es negribu riskēt ar savu mīluļu dzīvībām...
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju tusinjsh #1 - Page 6 Empty Re: Sunju tusinjsh #1

Post  kristucis1 Trešdiena Marts 18, 2009 11:02 pm

Es vairākas reizes esmu gandrīz nosirmojusi aiz šoka un bailēm, kad kāds no maniem sunīšiem izskrien uz ceļa... Kņopene pat pamanījās uzskriet uz tramvaja sliedēm- un tramvajs jau tuvojās- man likās- viss, beigas ir... saucu vnk izmisumā... What a Face mati stāvus sacēlās. Tagad no pavadas laižu tikai tad, kad esmu pārliecināta, ka nav ceļu, niknu suņu, vai kā cita, kas varētu apdraudēt dzīvību! Starpcitu, esmu pamanījusi, ka lielo suņu īpašnieki nelaiž savus suņus sadraudzēties ar mazajiem...
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju tusinjsh #1 - Page 6 Empty Re: Sunju tusinjsh #1

Post  Mazais Ceturtdiena Marts 19, 2009 7:38 am

kristucis1 rakstīja:Es vairākas reizes esmu gandrīz nosirmojusi aiz šoka un bailēm, kad kāds no maniem sunīšiem izskrien uz ceļa... Kņopene pat pamanījās uzskriet uz tramvaja sliedēm- un tramvajs jau tuvojās- man likās- viss, beigas ir... saucu vnk izmisumā... What a Face mati stāvus sacēlās. Tagad no pavadas laižu tikai tad, kad esmu pārliecināta, ka nav ceļu, niknu suņu, vai kā cita, kas varētu apdraudēt dzīvību! Starpcitu, esmu pamanījusi, ka lielo suņu īpašnieki nelaiž savus suņus sadraudzēties ar mazajiem...

Es jau arī visur nelaižu vaļā sunci, parasti iet pie pavadas un nekā savādāk. Bet katrs jau pats izvērtē konkrēto situāciju un skatās kā labāk. :cyclops:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju tusinjsh #1 - Page 6 Empty Re: Sunju tusinjsh #1

Post  Lindita Ceturtdiena Marts 19, 2009 8:07 am

Diezgan bieži ir tā, ja suns sabīstās, tad skrien pie sava saimnieka! Bailīgāk ir, ja tālumā kaut kas ierejās....
Tagad, kad man ir auklējamais suns, ejam uz parku vai stadionu un jālaiž vaļā vien ir, jo abi grib trakot :) Skrien viens otrap apkārt uz riņķi - bet vienmēr uzmanu, lai pa tālu neaizskrien, un sunči arī skatās, ja paeju tālāk, tad skrien man atkal apkārt!
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju tusinjsh #1 - Page 6 Empty Re: Sunju tusinjsh #1

Post  Mazais Ceturtdiena Marts 19, 2009 5:30 pm

Lindita rakstīja:Diezgan bieži ir tā, ja suns sabīstās, tad skrien pie sava saimnieka! Bailīgāk ir, ja tālumā kaut kas ierejās....
Tagad, kad man ir auklējamais suns, ejam uz parku vai stadionu un jālaiž vaļā vien ir, jo abi grib trakot :) Skrien viens otrap apkārt uz riņķi - bet vienmēr uzmanu, lai pa tālu neaizskrien, un sunči arī skatās, ja paeju tālāk, tad skrien man atkal apkārt!

Mums jau ar' tāpat, jo ar tiem striķiem viņi tikai pinas kamēr osta viens otru. Viņiem ir mūžīgās "riņķa dejas" :lol:
Un vispār vaļā laižam tikai parka vidū, tur no ceļa ir kādi 200 metri vismaz un vairākas rindas ar krūmiem.
Mums patīk vakaros tā kārtīgi izdraudzēties! 🐶 :jumping:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju tusinjsh #1 - Page 6 Empty Re: Sunju tusinjsh #1

Post  Ruby Ceturtdiena Marts 19, 2009 9:23 pm

Mums ar parku ir nenormaali noveicies!!! Mees dziivojam 5 min ataalumaa - nu var teikt ka blakus vislielaakajam iekspilseetas parkam eiropaa - nu tikai jau 712 hektaru liels :D taa kaa lai arii cik te daudz buutu to suniishu - taa pat var atrast stuuriiti kur vieniem pashiem izskrieties :D Nu vieniigais veel briezhiem var virsuu uzskriet ja paaraak taalu aizlien - bet tie jau pie visiem pieradushi :) Gribaas jau paskriet bez pavadinjas - pavisam cita lieta - bet nu jaauzmanaas ir!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju tusinjsh #1 - Page 6 Empty Re: Sunju tusinjsh #1

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 6 no 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā