Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :)

+18
Dream
Sanita
ajame
Twixy
Leila
kristucis1
Buciitis
Sabinella
sirsninja
Michely
Eliina
Lily
Māriņa
Ronija
sassaa
Silkite
Ruby
Eljusik
22 posters

Lapa 2 no 13 Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Go down

Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 Empty Re: Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :)

Post  Lily Otrdiena Augusts 04, 2009 4:04 pm

he hee :) ļoti skaisti izskatās :)) Chihuahua3 Lily laikam arii pie taada buutu tikusi ja es aatraak izlasiitu veestuli no Ruby :lol: :)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 Empty Re: Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :)

Post  Ruby Otrdiena Augusts 04, 2009 5:45 pm

Ruby mils,mils paldies velreiz! flower
Eliin - Nav par ko, lai labi neesaajaas, jo izskataas kolosaali :D Prieks ka jums patiik!

Lily - piedoshaanu ka ta sanaaca, bet mees ko sarunaasim shajaa lietaa,ok? Isteniibaa to otro dzemperiiti "pievaaca" braalja Yorku puika, ko gan negaidiiju jo nezinaaju vinju attieksmi pret rozaa :lol: domaaju ka buus pret, bet nee panjeema un "pievaaca" :lol:
Bet man ir veel shis tas, taa kaa to nokaartosim, tagad ar visu to paarvaakshanos buus visi kraajumi jaavelk aaraa un tad jau driiz vien zinaashu kas mums veel ar visaam birkaam staav :lol: zinu ka noteikti ir ...
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 Empty Re: Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :)

Post  Lily Otrdiena Augusts 04, 2009 5:56 pm

hahahaha lol! re kaa, yorks pievaaca rozaa dzemperiti lol!
Izklausaas, ka tu buutu visu dreebju veikalu izpirkusi un skapī sabāzusi ar visām birkām :roll: lol! cik tad apmēram pavisam kopaa Pepijai un Lurdesai ir taas drebiites? Vai esi kaadreiz rēķinājusi cik daudz nauda izšķiesta uz nevajadzīgām lietām kas ar visām birkām stāv skapī? :shock: lol!
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 Empty Re: Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :)

Post  Silkite Otrdiena Augusts 04, 2009 6:00 pm

Lily,tev vél drébes pa maz...? lol!
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 Empty Re: Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :)

Post  Ruby Otrdiena Augusts 04, 2009 6:09 pm

Agraak tieshaam biju "baigi" kritusi uz taam lietaam :lol: tagad viss, piebremzeeju, bet man tas uznaak periodiski, ik pa pusgadam :lol: tad atkal piebremzeeju, bet redz ka varu tomeer notureeties :D

Man veel ir taada maanija ka njemu daudz ko vairaakos eksemplaaros, vienmeer zinu ka noderees, ja ne man tad kaadam citam, un man patiik daliities! Bet tas ir ar taadaam izdeviigaam lietaam - ja ir atlaides u.t.t. Un kad veel Pepija man bija viena, vienmeer zinaaju ka buus man veel sunjuks un tapeec nodroshinaajos jau laiciigi. Un redz domai liels speeks - uzradaas ar mums otrs sunjuks :lol:
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 Empty Re: Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :)

Post  Lily Otrdiena Augusts 04, 2009 6:25 pm

Silkjiit- es katru reizi ka ieraugu kaadu internetveikalu vienmēr sāku skaitiit naudu un plaanot izdevumus :D Vienmeer salieku visu grozaa ko es gribeetu un tad skaitu cik man vel jaasakraaj u.t.t. takaa- kad saakshu pati pelniit naudu drošvien par pirmo algu sapirkšos suņiem pilnus skapjus ar drēbēm :D:D:D

Ruby- man taapat, ja mums te Lilly veikaliņā ir atlaides es zinu ka kautkas ir jaanopērk, vienkārši tikai tapeec ka ir atlaides un ir tāda izdevība kautko nopirkt ar atlaidi lol!
Dažreiz es aizbraucu uz Lilly veikaliņu vienkārši paskatīties lol! Man tik ljoti patīk skatīties uz tām mazajām skaistajām kleitiņām :love2: :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 Empty Re: Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :)

Post  Ruby Otrdiena Augusts 04, 2009 8:33 pm

Biju iegaajusi Mola Lily veikalinjaa, nu protams ka naacaas kaut ko nopirkt :lol: un taalaak arii DinoZoo smirduljus sunjiem un kaamim vafeles iegaadaaties :)

P.S. Lily vai shito kleitinju kas Lily (laikam) muguraa - juus arii Lily veikalaa pirkaat??

Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 E8a9f145b66b
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 Empty Re: Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :)

Post  Lily Otrdiena Augusts 04, 2009 8:58 pm

Ruby- Jaa visi tie apgjeerbi un aksesuaari ir no Lilly veikaliņa bet tie mums nebija jāpērk ;) Mēs kā modelītes tik pastaigājām pa mēli un atdevām atpakaļ :)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 Empty Re: Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :)

Post  Ruby Trešdiena Augusts 05, 2009 2:44 pm

AAA nu skaidrs, Pepiitei taadu nopirku pagaashvasar (bet ne Lily veikalaa) man taa raadijaas ka tur vinja stipri stipri uzcenota. Es vinju tagad meegjinu paartaisiit, jo nebija uzvlikta - ne iipashi eerta taa kapucha deelj!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 Empty Re: Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :)

Post  Lily Trešdiena Augusts 05, 2009 3:02 pm

vo vo, es jau prasiju lai man dod citu apgjeerbu jo kad Lily iet viņai kapucis krīt virsū bet vinji vienkaarshi piesprauda ar piespraudiiti ;) Es taa arii dažreiz daru Lilijas apģēriem, jo kad vinja noliecas vinjai uzkriit virsuu kapucis un vinja nekur talaak negrib iet no bailem :D lol!
Cik tad vinja maksaaja te un pa cik tu pirki? 🐰
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 Empty Re: Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :)

Post  Ruby Ceturtdiena Augusts 06, 2009 3:16 pm

Man tagad ir doma ieveert kapucii shnjori un taadaa veidaa vinju sasiet, ja nederees taa tad njemshu visu kapuci nost. Taa jau smuka miiksta kleitinja, materiaals dikti miiliigs - bet tas kapucis angry2 taa ir ka nedomaa razhotaaji par praktiskumu un eertumu, tikai par smukumu!!!

Es skaidri neatceros pa cik es vinju pirku, bija kaadi 20-30 eiro laikam, bet peec tam atceros ka redzeeju vinju EBAY pa nieka 11 eiro, plus suutiishana kaadi 4 eiro!!! Lily veikalaa vinja maksaa 26 lati!!!

milziigais kapucis :lol:
Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 B32170d868c6Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 4af464284a47
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 Empty Re: Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :)

Post  Lily Ceturtdiena Augusts 06, 2009 3:19 pm

bet taksh pameegjini piespraust ar piespraudiiti! :)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 Empty Re: Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :)

Post  Michely Ceturtdiena Augusts 06, 2009 3:44 pm

bet nu izskatās jau fifīga dāmiņa love
Michely
Michely
Profesional
Profesional

Number of posts : 195
Join date : 07.05.09

Atpakaļ uz augšu Go down

Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 Empty Re: Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :)

Post  Ruby Ceturtdiena Augusts 06, 2009 3:47 pm

Paldies :) Pepiitei tajaas bildees drusku zem gadinja, tas ir pagaasho vasar saakumaa :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 Empty Re: Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :)

Post  sirsninja Otrdiena Augusts 11, 2009 9:57 am

Bonitas jaunais rozā džemperītis Icon92
Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 280307dfc322
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 Empty Re: Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :)

Post  sassaa Trešdiena Augusts 12, 2009 10:32 am

Nu ļoti skaists gan džemperītis gan pati Bonita love
sassaa
sassaa
Hero
Hero

Number of posts : 673
Join date : 07.02.09
Dzīvesvieta : Jūrmala

Atpakaļ uz augšu Go down

Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 Empty Re: Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :)

Post  sirsninja Ceturtdiena Augusts 13, 2009 7:41 am

Dēļ šī džemperīša viņu mājās iesauca par mazo reperieni. :D
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 Empty Re: Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :)

Post  Ruby Piektdiena Augusts 14, 2009 1:10 am

Bonita - stiliigais ielu suniits :D :love2:
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 Empty Re: Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :)

Post  Lily Sestdiena Augusts 22, 2009 7:38 pm

Shodien pie mums manas maasiicas no Anglijas atbrauca :) Vinjas zin, ka man patiik shie mazie suniishi un vienreiz ejot pa anglju ''sveetdienas tirdzinju'' atrada sunju jaciņu PA 8 SANTĪMI! affraid affraid affraid Atveda Lilijai :lol: Taa gan bija pirmaa reize kad tur paardevaas kaads sunju apgjeerbs bet mani fascinē tas, ka tur tāds maksā 8 santīmi bet te, Lilly veikaliņā apmēram 20 ls :D affraid

Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 340f6846b13d
Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 E10c125db22b
Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 12bb35b41a10
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 Empty Re: Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :)

Post  Silkite Sestdiena Augusts 22, 2009 7:44 pm

Super paveicàs :icon91: jauki!!!
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 Empty Re: Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :)

Post  Māriņa Sestdiena Augusts 22, 2009 8:33 pm

Hmmm vajadzēja jau bildēt kā izskatās Lily mugurā jaunā štāte icon46
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 Empty Re: Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :)

Post  Lily Sestdiena Augusts 22, 2009 8:34 pm

zinu, zinu icon105 riit apsolos ielikt bildi! :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 Empty Re: Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :)

Post  Māriņa Sestdiena Augusts 22, 2009 8:35 pm

Labi, gaidam :Icon85:
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 Empty Re: Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :)

Post  Eliina Sestdiena Augusts 22, 2009 9:16 pm

JAU ļoti,ļoti sen girbēju tadus burtiņus! :love2:
Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 2621b6e83a21
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 Empty Re: Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :)

Post  Lily Sestdiena Augusts 22, 2009 9:19 pm

ļoti skaisti izskatās :love2: Es ar tadus gribeetu visaam savaam meiteneem :lol:
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :) - Page 2 Empty Re: Palielamies ar mūsu mazuļu jaunajām lietiņam! :)

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 13 Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā