Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

+7
Elīna
Silkite
Lily
Māriņa
Eliina
Ronija
Ruby
11 posters

Lapa 1 no 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Empty Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Ruby Piektdiena Septembris 11, 2009 8:38 pm

Taatad BARF - Bone and Raw Food - sisteema,laikam jau paskaidrojumu nevajag - jeels,neapstraadaats,ieskaitot kaulu.
Nu jau kaadu meenesi barojamies peec shiis sisteemas,daram to pamazaam, veerojam veedera izeju. Pagaidaam nav bijushu nekaadu probleemu un nu jau laikam buusim daudz maz garaam tam detox periodam,kad suns izvada visu slikto no organisma,attiiraas. Sunenes ir stipri stirpri aktiivaakas,dziivesprieciigaakas :) un nepacietiigi gaida katru eedienreizi, bljodinjas izlaiziitas tukshas :D Tik jauki ir noskatiities kaa vinjas ar spiidiigaam actinjaam izbauda kaulinjus, kozhljaa galju un sasmalcinaatos daarzenjus,augljus,seeklas.

Sheit buus dazhi linki ar info krievu valodaa kur var palasiities (kopeets no dogs.lv )
http://sharpei-online.ru/index.php?option=com_content&task=view&id=52&Itemid=57
http://www.valley.ru/~hello/barf.html
http://www.chow-chow.cc/helth/barf_orel_m.htm
Anglju valodaa:
http://www.barfworld.com/
http://www.njboxers.com/faqs.htm
http://www.auntjeni.com/barf.htm
http://www.rawlearning.com/rawfaq.html

Varbuut veel kaads sheit ir iemeegjinaajis sho, vai ir doma taada bijusi, vai veelas pameegjinaat :)


Pēdējo reizi labojis Ruby Ceturtdiena Aprīlis 29, 2010 4:34 pm; labots 1 reizi
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Ronija Piektdiena Septembris 11, 2009 8:53 pm

Mees jau no apriilja eedam ik pa laikam jeelus vistu spaarinjus, man gan nervi shvaki, kaulu kaa saak skrumshkjinaat - njemu nost. Saakaam eest, jo viena vetdakteriite ieteica, kaa labu zobakmens profilaktisko liidzekli. Dodu ar visu aadinju, plosiishana ir uz kaadu labu laika spriidi, briizhiem pat stundu njemaas. Rezultaats - par kaadiem 30 % aplikums ir pazudis un mutiite nesmird (lieki piebilst, ka mees esam nu ljoti slinkas zobu tiiriitaajas ar zobu pastu). Vieniigais miinuss - nu nepatiik Vikijai katru dienu vienu un to pashu eest, mees paris spaarninjus noeedam - peec tam jaanjem nedeelja vai pat 2 atvaljinaajums:) Ak jaa, un kad eedam, sunii mostaas ruucosh zveers, neljauj pat skatiities uz sevi :D
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Ruby Piektdiena Septembris 11, 2009 9:03 pm

Jaa jaa protams zobinjiem tas ir ideaali :D Bet ne tikai zobinjiem....
Negribi pameegjinaat kaadu citu galju, ne tikai vistas? Un arii bez kaula? Jubileejaa tak Vikucis eeda jaunlopu,ne? Ir liela izveele lai neapniik mazajai Vikijai :)

Jaa ar to ruucosho zveeru (Lurdesu) es arii bishku paciinijos saakumaa, un arii tagad profilaksei pieeju klaat un lieku kaulu atdot, bet nu jau ir normierinaajies tas zveers :lol:
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Ronija Piektdiena Septembris 11, 2009 9:07 pm

Nu jeelu galju vinja man arii periodiski eed, taa, ka taa vinjai nav svesh padariishana, jo man jau patiik labaak dabiiga paartika nekaa sausaa, bet nu , sausaa jaaeed arii deelj vitamiiniem. Zinu, ka nav labi mikseet naturaalo ar ruupniecisko, bet nu..... Un galu galaa, suns tomeer ir galjeedaajs, un jeela galja tam IR jaaeed, taa nu tas dabaa ir iekaartots. Kursh ta mezhaa vilkam galju vaara :D
Bet kad kaulinjsh ir jaanjem nost, tad mees paruucam un vinja jau zin, ka dabuus pa sniipi, ja pa daudz spreegaas:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Eliina Piektdiena Septembris 11, 2009 9:13 pm

ooo es nezinaju ka jelas galas eshana novers sobakemns viedoshanos, bus laikam mums ari japamegina.
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Ronija Piektdiena Septembris 11, 2009 9:20 pm

Nu aplikumo njem nost, jo suns diezgan pamatiigi pleesh aadu un ciipslas, kas nemaz tik viegli nepadodaas, un taas nevar viegli nokost. Bet tikai nevajag gaidiit mega briinumus, ne visu aplikumu nonjems, bet dalju gan, ja tas jau nav sacieteejis un izveidojies par zobakmeni. Es arii no saakuma biju ljoti skeptiska pret sho pasaakumu, tagad gan taada neesmu :)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Eliina Piektdiena Septembris 11, 2009 9:31 pm

nu ir mums vietam tads ka zobamesn, bet gribetos lai vnk parejais notira,jo es vinai tiirot zobus ar varu loti iebiedeju vinu un man tas nepatik, tapec gribetu pameginat kaut ka savak palidzet vinai tikt pie tirakiem zobiem. ta ka neesajadzu neko no jelas galas, nevarat kaut ko teiktik luudzu?! Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Alien
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Ruby Piektdiena Septembris 11, 2009 9:36 pm

Hi hi hi Eliin - tad ja suns kozhljaa to galju tad tas ir labi zobinjiem, vai arii kaulinju grauzt, bet maneejaas galjas gabalus rij, nevis kozhljaa, tapeec ka shausmiigi garsho :) Veel vari meegjinaat tomaatu bez mizas dot, tas arii it kaa paliidz zobakmenim :)

Ronij - vai esi apdomaajusi iespeeju paariet uz jeelo eedinaashanu pavisam? Vai ir kas taads kas tevi attur?
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Ronija Piektdiena Septembris 11, 2009 9:39 pm

Mees eedam jeelus vistu spaarninjus, dodu taas divas daljas, kuraam visvairaak galjas, sagriezhu visas 3 daljas, mazo pimpuciiti metu laukaa, bet atlikushaas divas pa vienai dodu eest nost :) Bet kaa jau mineeju, man tomeer nervi vaaji, kaulus grauzt neljauju, kaut gan zinu, ka jeeli tie neshkjeljas asaas shkjeepelees.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Ronija Piektdiena Septembris 11, 2009 9:42 pm

Ruby - ir vairaaki aspekti kaapeec nevaram paariet tikai uz jeelo - kaa jau mineeju - vinjai aatri apniik, un tad to galju varu pati eest. Bet otrs aspekts kas mani attur:( Diemzheel es neesmu paarliecinaata, ka taa galja ir pilniibaa tiira no antibiotikaam, un tas ir ljoti ljoti buutiski.

P.S. Reiz mani vaajie nervi man ieteica kaulinju izgriezt aaraa un dot to galjas pikuci - rezultaats - Vikiaji taada galja nebij interesanta, jo nebij, kaa lai to pasaka - satura, taa lociijaas uz visaam puseem, bet tieshi tas kaulinjsh galjinju satur, un tad eertaak pleest un plosiit.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Ruby Piektdiena Septembris 11, 2009 9:44 pm

Eliin - vai tev apkaartnee pie maajaam nav kaads miesnieks (galjas veikals)?? Ieej un apjautaajies kaulinjus suniishiem :) Es iisti nezinu kaa tas ir LV, bet domaaju ka nevajadzeetu buut probleemaam, mums te dod un par briivo :lol: iedod jau vienmeer stipri par daudz, bet izlasu labaakos - jeera,lielopa,vitas kaklinjus.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Ruby Piektdiena Septembris 11, 2009 9:45 pm

Ronij - antibiotikas jeelaa galjaa? Kapeec? :scratch:
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Māriņa Piektdiena Septembris 11, 2009 9:48 pm

Esarī nesaprotu kā gaļā var būt antibiotikas??? Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Icon_rolleyes
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Ruby Piektdiena Septembris 11, 2009 9:54 pm

Un veel kas Ronij - mums jau arii bija taa pati probleema ar neeshanu, bet es peec laika izkodu ka taa ir taada kaa spiiteeshanaas, apmeeram taa - es eedishu kad gribeeshu un ko gribeeshu!! Siikaas bosenes :lol: Bet es izdomaaju tam pielikt punktu un pavisam! Gaaja gruuti, arii es kritu panikaa un bimbaaju, bet es nepadevos. Saaku ieviest eeshanas laikus, noliku eedamo un patureeju 10-20 minuutes, ja needa tad panjeemu augshaa un gaidiiju liidz naakoshajai eedienreizei, atkal tas pats - ja needa tad njeemu augshaa un gaidiiju liidz naakoshajai.Nu bija pat taa ka Lurdesa neko needa 3 dienas 😢 bet es no savas sisteemas neatkaapos un nu taa spiiteeshanaas ir paargaajusi :) Plus eedienu bija jaanopelna, pirms es liku bljodinju lejaa liku vinjaam izpildiit komandu - seedi/guli vai ko citu :)
Neesi domaajusi vai tas pats nevareetu buut Vikijai ar to neeshanu?
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Ronija Piektdiena Septembris 11, 2009 9:55 pm

Liellopiem meedz profilaktiski shpriceet antibiotikas. Taa pat arii vistaam bariibaa jauc klaat antibiotikas, audzeetaaji gan to noliedz, bet ik pa laikam paraadaas info, ka analiizees konstateetas antibiotikas. Man tas neliekaas normaali, kaa peec izshkjilshanaas caaljus jau kauj nost burtiski peec paaris nedeeljaam:( Tas nav dabiigi.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Māriņa Piektdiena Septembris 11, 2009 9:59 pm

Nu tagad jau nekas nav īsti dabīgs un paši jau ar to pašu vien ēdam. Bet sausā barība jau ar nav ne tuvu dabīga..... Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Icon_sad
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Ruby Piektdiena Septembris 11, 2009 10:04 pm

Ronij - kapeec vinji dod taas antibiotikas? Lai aatraak augtu?
Nu jaa ar galjaam jau vienmeer ir jaauzmanaas, es vienmeer meegjinu dabuut taas organiskaas, vistu es njemu to kas ir tikai ar kukuruuzu barota :)
Un kaa lai zin kurai nav taas antibiotikas, varbuut atrast privaato fermeri? Vai pasham saakt audzeet caaljus :lol: :D ??

Starpcitu ir viens pulveriitis, ko dod izstaazhu sunjiem - baltajiem, lai nebuutu noteceejushas acis un plekji ap taam, kuraa ir iekshaa antibiotikas, bet cilveeki turpina to dot, pat zinot to faktu affraid
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Ruby Piektdiena Septembris 11, 2009 10:09 pm

Māriņa rakstīja:Bet sausā barība jau ar nav ne tuvu dabīga..... Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Icon_sad

:puke: tieshi shii fakta deelj es izdomaaju paariet uz sho baroshanu ... bet mees jau tikai pashaa saakuma periodaa esam, kaut gan veel rezervee staav divi lielie Orijen maisi, ja nu kas :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Ronija Piektdiena Septembris 11, 2009 10:12 pm

Nu tur jau taa lieta, ka mees 100% nevaram zinaat, ka taa galja ir patieshaam tiira. Pati esmu ar to saskaarusies, tiesa gan savaadaakaa veidaa, bija man periods, kad neko citu iznjemot vistu needu, saakaas alergjijas un citas veseliibas probleemas, bet kad bij jaadzer antibiotikas (bronhiitaa biju iedziivojusies) man taas nepaliidzeeja ne nieka, saakaam ar gjimenes aarsti runaat, un aizrunaajaamies, ka tikai vistu eedu, tad shii man pateica, ka nemaz nebriinaas, kaapeec antibiotikas nedara savu darbinju, jo mans organisms pie taam ir jau pieradis, jo uznjem ar vistu. Taa nu vistu eedu stipri retaak.

Ar antibiotikaam baro, lai neizmirst putnu fermas, jo ja saslimst viens, tad saslimst visi, un ir jaakauj nost, taadu galju tirgot nedriikst, tad nu profilakses noluukos dod antibiotikas. Pa krievu TV reiz par shito dokumentaalo filmu redzeju. Patiesiibaa tas viss ir shausmiigi.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Ruby Piektdiena Septembris 11, 2009 10:47 pm

Nu jaa it visaa jau kaut kas slikts ir atrodams, bet man liekas ka sausajaa un konservos,apstraadaataa galjaa un daarzenjos tomeer taa sliktaa ir vairaak nekaa labaa.

aa par tiem kauliem runaajot,lasiiju ka piemeeram vistu riikliites - var ar aamuru paklapeet,lai vieglaak sagrauzt sunjukam, varbuut arii ar spaarninju var taa izdariit - bishku paklapeet!?!?!

Tikko uztaisiiju savaam meiteneem daarzenju salaatus peec shiis sisteemas - sasmalcinaati burkaaninji,kaapostinji,kjirbju seeklas,saulespukju seeklas, elljinja - mmmmm eed laizoties, bet protams ne tik aatri kaa galjinju, bet tomeer bljodinjas izlaiziitas.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Ruby Sestdiena Septembris 12, 2009 2:33 pm

Vakar ilgi domaaju par taam antibiotikaam - nu un tad sadomaaju taa - ka tev Ronij taas otras antibiotikas neiedarbojaas jo eedi katru dienu vistu (diez tad taa bija no viena un taa pasha peigaadaataaja/audzeetaaja) BET ja es sunjiem dodu visaadas galjas!?!? Es nedodu katru dienu vienu un to pashu - visu laiku mainu,esam jau nogarshojushas - jeeru,lielopu,jaunlopu,tiitaru,vistu,piili, driizumaa gribu pameegjinaat kaadu zivi, mediijumu,trusi.
Bet kaa tad ir ar tiem noteikumiem EU? Cik biezhi taisa analiizes tiem lopiem? Nu Irijaa vispaar galjas bizness ir augsti attiistiits - jeers,lielops pats gardaakais Razz man shkjiet :lol:
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Eliina Sestdiena Septembris 12, 2009 5:38 pm

nopirkam visatas kaklinus saklapeju neadaudz un iedevu Shanelei pusiiti, bet vina nezin ko ar tadu darit Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Icon_scratch kaa piedabuut lai vina apeed? Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Lol
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Ronija Sestdiena Septembris 12, 2009 6:03 pm

Tur jau taa lieta Ruby, ka toreiz eedu viena razhotaaja vistu:(

MMMMMMMMMMMMM, mums gan jau spaarninjsh puncii :) Tagad laimiiga gulj :)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Eliina Sestdiena Septembris 12, 2009 6:38 pm

kaklins veselu stundu jau metajas Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Kopfschuettel ehhh
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Lily Sestdiena Septembris 12, 2009 6:40 pm

kas Shanele nemaak eest? :D mums tads nemaz nevaretu meetaaties, jau sen butu kadam punciitii
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā