Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

+7
Elīna
Silkite
Lily
Māriņa
Eliina
Ronija
Ruby
11 posters

Lapa 4 no 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW - Page 4 Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Ruby Trešdiena Marts 24, 2010 12:56 am

Veel jau dodu mazliet sauso :) bet beigsies shitie maisi, tad gan vairs jaunus nepirkshu :) Pepija jau kaadu nedeelju ir tikai uz jeelaas galjas baroshanas. Es ilgu laiku nevareeju izlemt kad paariet pilniibaa uz jeelo, svaarstiijos, bij dazhaadas neskaidras lietas, bet nu jau esmu ievaakusi visu vajadziigo info un juutos paarliecinaata par savu soli :) Shii gan nav vairs BARF baroshana (kas shiis diskusijas saakumaa apspriesta) bet Prey-Model baroshana. Suns ir mednieks un vinjam pamataa vajadziigs 80% muskulju galjas 10% kaula un 10% orgaanu galjas. BARF ir kas liidziigs bet tur iekljauti arii daarzenji. Daarzenji kaa kaarumi ir ok, bet kaa eedienreize tas sunim neko labu nedod (neko sliktu arii nee) bet vienkaarshi vinji iziet cauri neaiztikti :( sunji nevar paarstraadaat celulozi, ja nu vieniigi tie daarzenji ir saberzti pulverii vai samalti pastaa :) tad tie dod kaadu labumu :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW - Page 4 Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Eliina Sestdiena Maijs 08, 2010 12:31 am

Ruby- vai tu baro tikai ar galu?
vai ari dod klat darzenus un skabpiena produktus?
ja baro tikai ar galu, sapratu ka tur jabut ari obligati klat kaulinam. jautajums,bet vai klat sunim nedod kaut kadus papildus vitamiinus? jo macoties un iedzilinoties taja visa, gala nav viss tas kas sunim nepieciesams.
Zinu to ka tu laikam dod vel zibju elu klat, ja?
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW - Page 4 Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Ruby Sestdiena Maijs 08, 2010 12:55 am

Es baroju peec Prey-model (kas ir medijums) nevis peec BARF! Nesaskatu vajadziibu peec tik daudzaam piedevaam kaadas ir BARF. Suns ir galjeedaajs, pleeseejs un daarzenjus vinsh need, sunja organisms nevar sadaliit daarzejos un augljos esosho cellulozi taapeec jeega no taa nekaada, arii vilks nomediijot savu mediijumu pirmo ko apeed ir kungjis, BET vinsh kungji vispirms izpurina un attira no visiem tajaa esoshanjiem daarzenjiem, zaales un ogaam, un tad tikai apeed. Es dodu savaam daarznejus kaa kaarumus - burkaanu, zaljaas garaas pupas. Auglji vinjaam ar ljoti garsho - kaa kaarums tas neko sliktu nenodara protams :)

Njaa taa ir galja un tikai galja!!! 80% muskulju galja (sirdis,guzinjas, kungji pieder pie muskulju galjas), 10% kauls un 10% orgaani (niere un akna). 50% no visas muksulju galjas jaabuut sarkanajai galjai - cuuka, jeers, lielops u.t.t.Peec iespeejas lielaaku dazhaadiibu ar galju - vista, tiitars, paipala, caalis, piile, jeers, lielops, jaunlops, mediijums, cuuka, zivis u.t.t. Dienaa sunim (galja) jaaapeed 2-3% no vinja svara, kuceeniem 10%, bet jaaskataas peec situaacijas - ja vajag vairaak vai mazaak.

Dodu arii olas jeelas, veel neesma meegjinaajushi zivis, bet ceru ka vasaraa pameegjinaasim.

Jaa es dodu paplidus lashu ellju paaris reizes nedeeljaa un vitamiinus paaris reizes nedeeljaa, bet es vinjaam dabuuju tagad to ZiwiPeak sazhaaveeto jeelo galju, to var barot kaa pamatbariibu tur ir viss sabalanseets, bet taa nav sausaa, taa ir vienkaarshi ar gaisu zhaaveeta galja(baac es nemaaku izskaidrot - dehydrated, ta kaa atuudenjots, bet saglabaa visus vitamiinus un mineraalvielas). Tur ir viss sabalanseets prieksh saimniekiem - aknas, nieres, kungji, sirdis un muskulju galja, klaat arii vitamiini. Var jau vinju nedot ar, bet es domaaju ka vasaraa ja celjosim tad nebuus iisti iespeeja visu laiku saldeetavu liidzi staipiit LOL tad man buus shii ko vinjaam dot.

Skaabpiena produktus nedodu, kad it kaa saaku barot ar jeelo galju un gaaju uz BARF tad devu kazas pienu un jogurtu, bet Pepija man vemj no jogurta, taapeec nedodu vairs, ja nu sanaak ka maajaas ir kazas piens vai jogurts tad iedodu pa bishkjiitim padzert.


Pēdējo reizi labojis Ruby Sestdiena Maijs 08, 2010 5:38 pm; labots 1 reizi
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW - Page 4 Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Ruby Sestdiena Maijs 08, 2010 1:32 am

Ruby rakstīja: veel neesam meegjinaajushi zivis, bet ceru ka vasaraa pameegjinaasim.

Samelojos par taam ziviim, dodu shad tad lashu pasteeti(sunjiem domaato) un sasaldeetu jeelu balto zivi, pashlaik gan vairs nav, bet plaanoju naakoshajaa izstaadee atkal iegaadaaties!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW - Page 4 Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Ruby Ceturtdiena Augusts 05, 2010 4:06 pm

Ajame - kaa jums iet ar galjas eeshanu? Kuras jau esat izmeegjinaajushas? Kuras visvairaak garsho??
Gribas man zinaat, lai man vismaz kaads domubiedrs shajaa jautaajumaa te forumaa :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW - Page 4 Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Māriņa Piektdiena Augusts 06, 2010 11:39 am

Mums jēra gaļa nevisai, mazā Dzokse ēd ar gariem zobiem, Vive atsakās. Liellopu un teļa gaļa ir gardākais mielasts, sirds arī garšo. Dzollija vēl neēd aknas, Vivīte ēd.
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW - Page 4 Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  ajame Piektdiena Augusts 06, 2010 12:29 pm

Jēlo dodu tikai lielajam seterim. Meituškām neaizgāja labi. Lotei it kā ļoti garšo, bet Sāra mums tāda caca- viņai labāk konservi. Tā nu pārgājām atpakaļ pie gatavās pārtikas. Bet ik pa laiciņam nopērku viņām kādu kakliņu/spārniņu ko uzgrauzt.
A seterim viss forši- tā kā mums ir jātievē, tad dabon tikai jēlo gaļu + kompleksos vitamīnus. Kā arī kādu kaulu pagrauzt.
Es atzīstos- esmu pārāk slinka, lai ievērotu visas tās proporcijas par balto, sarkano gaļu un par muskuļiem un mīkstumiem. Tirgū nopērku liellopu gaļas atgriezumus, sasveru uz saldētavā iekšā. Ēdam 2xdienā, bet uzlabojumu nav- kā ir resns, tā arī palicis. Kaut gan parēķināju, pēc tā kalkulatora, cik viņam vajag. Mums sanāca 600g dienā (ja rēķina, ka vajag 2%). Nu jau kādu mēnesi ēdam tikai jēlo.
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW - Page 4 Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Ruby Piektdiena Augusts 06, 2010 1:24 pm

Saakumaa liekaas jaa, ka viss ir ljoti sarezhgjiiti, taa balanseeshana, bet kad esi jau apradis tad iet super, es saakumaa rakstiiju zhurnaalinju, katru dienu ko esmu devusi, un tad vadiijos peec taa kas taalaak jaadod. Tagad ir super viegli, es pat nevaru iedomaaties savaadaak :) Ir mums speciaalaa dehidreetaa galja gadiijumiem kad celjojam, vai piemirsies kas, un ir arii speciaals konservs - ar kungjiem, jo tos es nevaru pagaidaam jeelus dabuut, ir tikai attiiriiti meegjinaati.

Tad tu seteram paarsvaraa tikai lielopu galju dod? varbuut tapeec vinsh nekriitaas jo ir vienveidiiba? Vari pameegjinaat samazinaat veel devu, jo ne jau visi ir vienaadi, katram tas organisms savaadaak darbojas! Kaa vinjam ar veedera izeju? Esi paveerojusi? Veel ko var meegjinaat lai zaudeetu svaru - galjai pievieno zaljaas garaas franchu pupas Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW - Page 4 Op37tw taas vinju piepildiis un vinsh jutiisies ljoti paeedis, bet vinjas nebaro un svars kritiisies. Saakumaa liec mosh pusi uz pusi, ar laiku jau samazini pupas kad redzi kaadus rezultaatus :) Esmu dzirdeejusi daudzus, kas pielieto shaadu metodi, un rezultaati super, protams pakaapeniski, atkariigs arii cik daudz jaazaudee!

Maneejaam visvairaak garsho paipalas :) parasti es vinjas veselas peerku, tad atgriezhu spaarninjus, kaklinjus, stilbinjus, paareejam likaas paaraak asi kauli un atlikumu ieliku saldeetavaa, vakar izdomaaju ka jaasamalj galjas mashiinaa viss karkass, sanaaca super!!! Meitenes eeda laiziidamaas, jo tur viss iekshaa tak jau ir - muskulju galja, orgaans (aknas) un kaulinji!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW - Page 4 Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  ajame Piektdiena Augusts 06, 2010 11:53 pm

Pag, tu veselu paipalu mali? Tobiš ar kauliem? Un devi masu?
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW - Page 4 Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Ruby Sestdiena Augusts 07, 2010 1:49 pm

Aha visu visu - tik bez spaarniem un stilbiem, jo tos pirms tam apgriezu :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW - Page 4 Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Ruby Sestdiena Janvāris 08, 2011 8:37 pm

Taa es taisu saviem pupsteriem pati savu bariibu - iepriekshsagatavotu raw:

Visa bljoda:

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW - Page 4 E297e132

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW - Page 4 6081cb63

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW - Page 4 43a10804

Beigaas iznaak desas :D kuras sasaldeeju un tad pirms baroshanas nogriezhu cik vajag no desas un atsaldeeju.

Sastaavdaljas:

800 gr Lielopa nieres
450 gr Jeera aknas
600 gr Vistas aknas
500 gr Lielopa kungjis
1 kg Vistu shkjilviishi
500 gr Lielopa steiks
3 X Jeera sirdis
4 X veselas Paipalas

Kopa iznaaca kaadi 4-5 kg, visas triis sunenes kopaa vienaa eedienreizee apeed 70 grammus galjas. Sho eedam +/- katru otro dienu, plus pa vidu kaulinji un veel baltaa/sarkanaa musculju galja, lai ir ko pakoshljaat un pagrauzt. Shii ir otraa reize kopsh saaku shaadi pati sagatavot, katru reizi izveelos citas sastaavdaljas, lai ir peec iespeejas lielaaka dazhaadiiba, kas ir galvenais noteikums barojot peec Prey modelja.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW - Page 4 Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Silkite Sestdiena Janvāris 08, 2011 9:33 pm

Pepe "actimel " fane ha ha

P.S. pirmajà bildé man likàs ka cigàrs iebàzsts,bet tad tik sapratu ka koka karote :32
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW - Page 4 Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Ruby Sestdiena Janvāris 08, 2011 9:56 pm

Silkit - tas ir Roksis :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW - Page 4 Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Eliina Sestdiena Janvāris 08, 2011 10:28 pm

man ari skita ka Pepija :32
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW - Page 4 Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Silkite Sestdiena Janvāris 08, 2011 10:31 pm

Piedod Ruby,es eju kaunéties :32
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW - Page 4 Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Ruby Sestdiena Janvāris 08, 2011 10:44 pm

Hahaha!!! Pepija ir daudz tumshaaka un garaaku spalvu... nu bilde nav no labaakajaam, netiishaam bija uzlicies kaut kaads nelabs settings :(
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW - Page 4 Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Lily Sestdiena Janvāris 08, 2011 11:58 pm

nu baigais malacis tu esi shitaa visu pati taisiit :) haha es gan atpazinu Roxi :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW - Page 4 Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Dream Svētdena Janvāris 09, 2011 10:29 am

Ruby, super! tu nu patiešām esi baigais malacis!

Līdz šim es cītīgi ar nazīti šņikāju gaļu u.c. "ķesciņas" kubiņos un liku pa porcijām maisiņos un bāzu saldētavā. Tagad pamēģināšu samalt :)
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW - Page 4 Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Ruby Pirmdiena Janvāris 10, 2011 1:04 am

Dream - visu jau gan nemal, tas kozhljaashanas un graushanas process arii ir ljoti ljoti svariigs gan zobinjiem gan mentaalai stimulaacijai :) Es tapeec ka baroju tikai ar galju un tur ir daudz un dikti jaabalansee, tapeec taas svariigaakaas sastaavdaljas shaadi sataisu un paareejaa laikaa mums ir veel kaulinji + baltaa/ sarkanaa muskulju galja ko smuki kozhljaajam :) Ar vairaakiem sunjiem shaadi ir daudz vieglaak :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW - Page 4 Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Ruby Sestdiena Februāris 26, 2011 3:50 pm

BRIDINAAJUMS - lasiit tikai cilveekiem ar stipriem nerviem!!!!

Viirs shodien nopirka sunjiem peles (sasaldeetas)!!!!! aaaaaaaaa man gandriiz trieka piekjeera, pirms tam biju domaajusi par to, bet nekad neiedomaajos cik tas patiesiibaa buutu gruuti!!!!!! Nolika maisinju zemee un Roksis ar Pepsi uz sitiena bija klaat, un ko juus domaajat ka vinjas nezinaaja ko dariit?? Pakjeera katra pa vienai un prom bija stuurii grauzt. Ok mees panjeemaam nost, jo peles veel sasaldeetas, ielikaam saldeetavaa, es nezinu cik man ilgu laiku vajadzees lai beidzot sanjemtos un ko taadu izdariitu!!!!!! Varbuut kad naaks siltaaks tad vinjas daarzaa, prom no manaam aciim, varees ciiniities!

P.S ljoti daudzi chihu saimnieki kas baro ar svaigo mediijuma baroshanu, dod peles, taas pashas peles ko dod iguaanaam, chuuskaam u.t.t Zooveikalaa nopeerkamaas.

P.S.S - atvainojos ja kaadam izbojaaju duushu :(
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW - Page 4 Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Eliina Sestdiena Februāris 26, 2011 3:57 pm

affraid suniem peles! pirmo reizo ko tadu dzirdu :32 hi hi nu var jau but, a ka ar spalvu? velak pastasti kad saneemies izmeginat.
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW - Page 4 Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Ruby Sestdiena Februāris 26, 2011 5:18 pm

Tur jau tas labums ka taa pele ir neskarta, nu taada kaada vinja dabaa skrietu liidz vinju kaads nomediitu - ar visu spalvu u.t.t.
Pele ir medijums, taada pati galja+orgaani+kauls kaa jebkuram citam mediijumam un jaa peles arii vilki kjer ja kas. Barojot ar mediijuma modeli ir taa ka jacenshaas visu sabalanseet proporcionaali taa kaa viss buutu iistaa mediijumaa - 80% muskulju galjas, 10% orgaanu 10% kaula - redz un tad jaaliek viss kaut kas kopaa, bet vienaa pelee jau tas viss ir dabiigi un proporcionaali prieksh sunja sadaliits - taatad sabalanseets. Nu ok es jau vareetu dot vinjiem visu vistu, kuraa ar viss buutu sbalanseets - bet chihi tachu ar taadu galaa netiks! Par lielu - tad nu chihiem dod peles! Veel var dabuut mazas jaunas paipalinjas ar visu spalvu, bet pagaidaam neesmu taadaam uzduurusies nekur.
Taas jau nav taadas peles kuras ir netiiras, paarneesaa bakteerijas u.t.t taas ir speciaali audzeetas lai nodroshinaatu sabalanseetu uzturu - iguaanaam, chuuskaam un visiem citiem shitiem kjeemiem!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW - Page 4 Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Silkite Sestdiena Februāris 26, 2011 10:41 pm

hey,peliites. vinji tos kaulinjus var sagrauzst normàli un neaizriities???? interesanti ,man tas galiigi neshkjebina. ha ha
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW - Page 4 Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Ruby Svētdena Februāris 27, 2011 9:41 pm

Taas peliites ir ljoti ljoti mazinjas, principaa kaa piem laimas shokolaades konfekte :32
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW - Page 4 Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Silkite Svētdena Februāris 27, 2011 11:11 pm

tu mani iepriecinàji,man tà garsho laimas konchas ha ha més shodien akninjas(jaunlielopa) édàm Chihuahua2
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW - Page 4 Empty Re: Barošana pēc BARF sitēmas/ vai RAW

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 4 no 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā