Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sausā barība..

+34
refinnej
Chesanga
Lexy
Žozefīna
inly&bugy
Eky
irituska
ajame
Buciitis
Sanita
Sabinella
Eljusik
Michely
sassaa
Leila
santa07
kristucis1
Lindita
Lily
acz
sirsninja
b_fly
Eliina
zverjok
Mazais
lilucis
Dream
Māriņa
Ronija
fixeery
Silkite
Ruby
Elīna
Admin
38 posters

Lapa 2 no 20 Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

Go down

Sausā barība.. - Page 2 Empty Re: Sausā barība..

Post  sirsninja Piektdiena Februāris 06, 2009 1:17 pm

Pro Plan 2-8 meeneshiem 🐶
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 2 Empty Re: Sausā barība..

Post  Ruby Piektdiena Februāris 06, 2009 4:15 pm

Mees peerkam tikai organisko vistas fileju un biezhi dodu jeelu!!! Vets mums atljaava dot tikai kad bijaam jau 6 meen - aatraak nee!!! Droshvien par smagu kuceenam!!! Probleemu nav ( tpfu tpfu tpfu ) - jo ja mums veel vistinju nonjemtu - tad vispaar manai Peppi spiideetu cauri!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 2 Empty Re: Sausā barība..

Post  Eliina Piektdiena Februāris 06, 2009 7:35 pm

secinaju to ka labak fileju savam suntim nedoshu. sodien nopirku lielopu trahejas vienu jau apeda gabalu tagad danco man apkart lai dodu veel :D mes eedamm baribu - Hils
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 2 Empty Re: Sausā barība..

Post  Mazais Piektdiena Februāris 06, 2009 7:44 pm

Eliina rakstīja:secinaju to ka labak fileju savam suntim nedoshu. sodien nopirku lielopu trahejas vienu jau apeda gabalu tagad danco man apkart lai dodu veel :D mes eedamm baribu - Hils

Tās trahejas Tu dod jēlas vai kaut kā apstrādā (vāri ut.)?
Manam jau viss garšo jēlā veidā, kas saistīts ar gaļu, bet mazliet bail no visiem iekšā dzīvojošajiem briesmonīšiem, kurus ar aci nevar saskatīt. Kā ir pareizāk?
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 49
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 2 Empty Re: Sausā barība..

Post  Eliina Piektdiena Februāris 06, 2009 7:46 pm

Mazais rakstīja:
Eliina rakstīja:secinaju to ka labak fileju savam suntim nedoshu. sodien nopirku lielopu trahejas vienu jau apeda gabalu tagad danco man apkart lai dodu veel :D mes eedamm baribu - Hils

Tās trahejas Tu dod jēlas vai kaut kā apstrādā (vāri ut.)?
Manam jau viss garšo jēlā veidā, kas saistīts ar gaļu, bet mazliet bail no visiem iekšā dzīvojošajiem briesmonīšiem, kurus ar aci nevar saskatīt. Kā ir pareizāk?


nu laikam kaut ka zavetas, kalttetas es isti nezinu :D bet nu nee nav jelas
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 2 Empty Re: Sausā barība..

Post  Silkite Piektdiena Februāris 06, 2009 7:53 pm

Eliina rakstīja:secinaju to ka labak fileju savam suntim nedoshu. sodien nopirku lielopu trahejas vienu jau apeda gabalu tagad danco man apkart lai dodu veel :D mes eedamm baribu - Hils

es kà papildus bariibu dodu dazhreiz tiitaru.nu tad no tiek dancoshana un sédeshana pie ledusskapja(sargà ledusskapi kà acu raugu,jo zin ka no turienes tiitars lidiis àrà lol! ) ja sanjem mazu gabalinju sieru ,arii danco :scratch: pat shodien pirmo reizi griezas pats ap savu asi dejojot 😕 affraid ko gan vinjsh nedariis délj gabalinja siera lol!
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 2 Empty Re: Sausā barība..

Post  Māriņa Piektdiena Februāris 06, 2009 9:47 pm

hehe manaam tik atliek dzirdeet skanju, ka ledusskapi kaads virina...skrien ko kjepas nes uz virtuvi un paarbauda vai kas nebuus sunjiem?
Razz
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 2 Empty Re: Sausā barība..

Post  acz Ceturtdiena Februāris 19, 2009 8:08 pm

Mani suņuki ēd Happy Dog mazajiem suņiem domāto :)
acz
acz
Prospect
Prospect

Number of posts : 64
Join date : 21.12.08
Age : 41
Dzīvesvieta : Olaine

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 2 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lily Ceturtdiena Februāris 19, 2009 8:11 pm

Mēs esam mēģinājuši laikam visas iespējamās barības bet Lily nevienu need :( Visus Hills, Royal Canin, Eukanuba... Nevienu need :(
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 2 Empty Re: Sausā barība..

Post  Eliina Piektdiena Februāris 20, 2009 12:34 am

Lily rakstīja:Mēs esam mēģinājuši laikam visas iespējamās barības bet Lily nevienu need :( Visus Hills, Royal Canin, Eukanuba... Nevienu need :(

ko tad vina jums ed?
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 2 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lily Piektdiena Februāris 20, 2009 9:35 am

Eliina rakstīja:
Lily rakstīja:Mēs esam mēģinājuši laikam visas iespējamās barības bet Lily nevienu need :( Visus Hills, Royal Canin, Eukanuba... Nevienu need :(

ko tad vina jums ed?

Tur jau tā lieta ka neko. :( Mēs izmērcējam barību kā mazam kucēnam un brutāli bāžam mutē, tad turam purniņu lai neizpļauj un norij :( Bēdīgi. Bet vienu gan es zinu kas viņai garšo- šokolāde! :D Un dažreiz mājas ēdiens.
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 2 Empty Re: Sausā barība..

Post  Ronija Piektdiena Februāris 20, 2009 11:21 am

Es shaadu baroshanas veidu neatbalstu. Noteikti ir kaut kas, kas vinjai garsho. Un vispaar jau pie pilnas bljodas neviens veel nav nomiris:)))
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 2 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lindita Piektdiena Februāris 20, 2009 12:31 pm

Lily rakstīja:
Eliina rakstīja:
Lily rakstīja:Mēs esam mēģinājuši laikam visas iespējamās barības bet Lily nevienu need :( Visus Hills, Royal Canin, Eukanuba... Nevienu need :(

ko tad vina jums ed?

Tur jau tā lieta ka neko. :( Mēs izmērcējam barību kā mazam kucēnam un brutāli bāžam mutē, tad turam purniņu lai neizpļauj un norij :( Bēdīgi. Bet vienu gan es zinu kas viņai garšo- šokolāde! :D Un dažreiz mājas ēdiens.

Viņai negaršo arī vistiņa - fileja vai sirsniņas? Es Snifim samaisu kopā, sākumā jau viņš izlasa laukā garšīgāko, bet pēc tam sauso barību tāpat apēd, jo viņa ir jau ar jaunu garšu :)
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 2 Empty Re: Sausā barība..

Post  Ruby Piektdiena Februāris 20, 2009 3:22 pm

Sauso bariibu Pepija uzgrauzh ik pa laicinjam - bet man jau taa pat gribeetos lai vinja eed vairaak - un tad meegjinu veel ar visu kopaa jaukt - naturaalo balto jogurtu,biezpienu,sauteejumu, galjinju (vistas,tiitara,lieopa) kaadreiz kaadu konservu nopeerkam paarmainjas peec un ar kopaa sajaucam ar sauso. Mums jau ar gruutiibas ar eeshanu - nu vienreiz dienaa var piedabuut eest - bet tas stipri par maz - taapeec esmu ieveerojusi ka peec kaartiigas paastaigas un izskrieshanaas apetiite ir kaa laacim :D Jaameegjina pielaagoties un tiesshaam atrast to iisto veidu kaa piedabuut sunuci labi paeest.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 2 Empty Re: Sausā barība..

Post  Eliina Piektdiena Februāris 20, 2009 3:33 pm

Lily rakstīja:
Eliina rakstīja:
Lily rakstīja:Mēs esam mēģinājuši laikam visas iespējamās barības bet Lily nevienu need :( Visus Hills, Royal Canin, Eukanuba... Nevienu need :(

ko tad vina jums ed?

Tur jau tā lieta ka neko. :( Mēs izmērcējam barību kā mazam kucēnam un brutāli bāžam mutē, tad turam purniņu lai neizpļauj un norij :( Bēdīgi. Bet vienu gan es zinu kas viņai garšo- šokolāde! :D Un dažreiz mājas ēdiens.


par laimi mums nav tadu problem. man liekas tas ir shausmigi ja sunitis need 🇳🇴 jums noteikti jaatrod tas kas vinai grsotu
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 2 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lily Piektdiena Februāris 20, 2009 6:12 pm

Ronija rakstīja:Es shaadu baroshanas veidu neatbalstu. Noteikti ir kaut kas, kas vinjai garsho. Un vispaar jau pie pilnas bljodas neviens veel nav nomiris:)))

Nu bet ko citu darīt?? Nebarosi taču katru dienu tikai ar mājas ēdienu. Viņai ļoti garšo vārītas aknas bet tās nedrīkst daudz dot! :(
Un Vēl problēma ka mēs nevaram atstāt vnk. trauciņā ēst ja mums ir vēlviens suns- uzsūcējs, tas no mājas uzsūc visu ēdamo. :( nevar pat uz sekundi atstāt traukā barību. :(
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 2 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lily Piektdiena Februāris 20, 2009 6:41 pm

IR NOTICIS BRIINUMS!! Laikam grūtniecība dara savu, Lily šodien PATI vakariņās paēda savu eukanubas kucēnu barību! cheers cheers cheers
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 2 Empty Re: Sausā barība..

Post  Ronija Piektdiena Februāris 20, 2009 9:57 pm

Lily rakstīja:
Ronija rakstīja:Es shaadu baroshanas veidu neatbalstu. Noteikti ir kaut kas, kas vinjai garsho. Un vispaar jau pie pilnas bljodas neviens veel nav nomiris:)))

Nu bet ko citu darīt?? Nebarosi taču katru dienu tikai ar mājas ēdienu. Viņai ļoti garšo vārītas aknas bet tās nedrīkst daudz dot! :(
Un Vēl problēma ka mēs nevaram atstāt vnk. trauciņā ēst ja mums ir vēlviens suns- uzsūcējs, tas no mājas uzsūc visu ēdamo. :( nevar pat uz sekundi atstāt traukā barību. :(

Pirmo reizi dzirdu, ka nedriikst aknas dot, mees ik pa laikam uzvaaram Vikijai vistu akninjas, iet iekshaa grabeedams. Vienkaarshi sunjukam jaatrod tas kas vinjai garsho. Un kas vainas maajaas taisiitam eedienam???
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 2 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lily Piektdiena Februāris 20, 2009 10:17 pm

Ronija rakstīja:
Lily rakstīja:
Ronija rakstīja:Es shaadu baroshanas veidu neatbalstu. Noteikti ir kaut kas, kas vinjai garsho. Un vispaar jau pie pilnas bljodas neviens veel nav nomiris:)))

Nu bet ko citu darīt?? Nebarosi taču katru dienu tikai ar mājas ēdienu. Viņai ļoti garšo vārītas aknas bet tās nedrīkst daudz dot! :(
Un Vēl problēma ka mēs nevaram atstāt vnk. trauciņā ēst ja mums ir vēlviens suns- uzsūcējs, tas no mājas uzsūc visu ēdamo. :( nevar pat uz sekundi atstāt traukā barību. :(

Pirmo reizi dzirdu, ka nedriikst aknas dot, mees ik pa laikam uzvaaram Vikijai vistu akninjas, iet iekshaa grabeedams. Vienkaarshi sunjukam jaatrod tas kas vinjai garsho. Un kas vainas maajaas taisiitam eedienam???

Aknas nedrīkst bieži dot! Tagad neviena nav mājās paprasīšu vēlāk kapēc nedriikst un uzrakstīšu :D Un suni barot ar cilvēku ēdienu arī nedriikst jo kartupelji un makaroni saucās sunim kā ''tārpu ēdiens'' :D Nezinu kapēc bet tie suņiem nav labi. Un arī tas ka sāļš.
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 2 Empty Re: Sausā barība..

Post  Ronija Piektdiena Februāris 20, 2009 10:21 pm

Pag pag, maajas eediens jau nenoziimee uzreiz cilveekiem domaatais, es, piemeeram, Vikijai taisu sautejumu, burkaaninjsh, kaapostinjsh, pukjkaapostinjsh, protams bez garshvielaam - tas ir maajas eediens sunim:) klaat var arii galjinju pielikt.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 2 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lily Piektdiena Februāris 20, 2009 10:25 pm

Ronija rakstīja:Pag pag, maajas eediens jau nenoziimee uzreiz cilveekiem domaatais, es, piemeeram, Vikijai taisu sautejumu, burkaaninjsh, kaapostinjsh, pukjkaapostinjsh, protams bez garshvielaam - tas ir maajas eediens sunim:) klaat var arii galjinju pielikt.

Aa nu jā. Bet lilijai tieši garšo cilvēka ēdiens, un galveais lai viņa redz ka es ēdu. :D:D Ja es dodu no sava skjiivja tad eed, ja no sava suņa traucinja tad need :(:D Gudriniece. :D
Viņai tikai cilveeku eediena garsho. Bet pēdējās dienas viņa galīgi nojūgusies! Prasa ēst!! lol! :D Tā vēl nekad nav bijis. :D Visi mājās domā ka viņai kautkas ar praatinju nav. :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 2 Empty Re: Sausā barība..

Post  Ronija Piektdiena Februāris 20, 2009 10:28 pm

Lily rakstīja:
Ronija rakstīja:Pag pag, maajas eediens jau nenoziimee uzreiz cilveekiem domaatais, es, piemeeram, Vikijai taisu sautejumu, burkaaninjsh, kaapostinjsh, pukjkaapostinjsh, protams bez garshvielaam - tas ir maajas eediens sunim:) klaat var arii galjinju pielikt.

Aa nu jā. Bet lilijai tieši garšo cilvēka ēdiens, un galveais lai viņa redz ka es ēdu. :D:D Ja es dodu no sava skjiivja tad eed, ja no sava suņa traucinja tad need :(:D Gudriniece. :D
Viņai tikai cilveeku eediena garsho. Bet pēdējās dienas viņa galīgi nojūgusies! Prasa ēst!! lol! :D Tā vēl nekad nav bijis. :D Visi mājās domā ka viņai kautkas ar praatinju nav. :D

Nu , kad Vikijai uznaak shitaada cimperleshanaas, tad es uzlieku vinjas eedienu uz sava skjiivja , kur ir arii mans eediens, bet vinjai pieshkjiru vinjai domaato:) Lieliski straadaa, tikai no manas puses, laikam nedaudz slimi:D
P.S. Uz sava shkjiivja gan nelieku sunju konservus uc. lietas, kas ir sunjiem domaatas :D
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 2 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lily Piektdiena Februāris 20, 2009 10:29 pm

Ronija rakstīja:
Lily rakstīja:
Ronija rakstīja:Pag pag, maajas eediens jau nenoziimee uzreiz cilveekiem domaatais, es, piemeeram, Vikijai taisu sautejumu, burkaaninjsh, kaapostinjsh, pukjkaapostinjsh, protams bez garshvielaam - tas ir maajas eediens sunim:) klaat var arii galjinju pielikt.

Aa nu jā. Bet lilijai tieši garšo cilvēka ēdiens, un galveais lai viņa redz ka es ēdu. :D:D Ja es dodu no sava skjiivja tad eed, ja no sava suņa traucinja tad need :(:D Gudriniece. :D
Viņai tikai cilveeku eediena garsho. Bet pēdējās dienas viņa galīgi nojūgusies! Prasa ēst!! lol! :D Tā vēl nekad nav bijis. :D Visi mājās domā ka viņai kautkas ar praatinju nav. :D

Nu , kad Vikijai uznaak shitaada cimperleshanaas, tad es uzlieku vinjas eedienu uz sava skjiivja , kur ir arii mans eediens, bet vinjai pieshkjiru vinjai domaato:) Lieliski straadaa, tikai no manas puses, laikam nedaudz slimi:D
P.S. Uz sava shkjiivja gan nelieku sunju konservus uc. lietas, kas ir sunjiem domaatas :D

:D:D Ko tik saimnieki nedara savu mīluļu dēļ. :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 2 Empty Re: Sausā barība..

Post  Ronija Piektdiena Februāris 20, 2009 10:31 pm

Bet ko dariit, ja siikaa paaris dienas ne gramu nav eedusi - Vikijai jau momentaali veeders iekriitaas un vinju mieriigi var suutiit pie Aafrikas beerninjiem:D
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 2 Empty Re: Sausā barība..

Post  Lily Piektdiena Februāris 20, 2009 10:34 pm

Ronija rakstīja:Bet ko dariit, ja siikaa paaris dienas ne gramu nav eedusi - Vikijai jau momentaali veeders iekriitaas un vinju mieriigi var suutiit pie Aafrikas beerninjiem:D

:D:D:D aafirkas beerninjiem lol! Tad sūtam abas ar Lily kopā :D Viņu ja nebarotu, viņa nemaz pati neestu. Varētu neest vairākas dienas tikai tapēc ka viņai negribās vai negaršo. Esam devuši arī zāles apetītei, itkā teica ka ļoti labi palīdz bet mums neliidzeeja :(
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sausā barība.. - Page 2 Empty Re: Sausā barība..

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 20 Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā